-STAN- - lubi

 • -STAN- lubi Komentarz

  Holder bez pięty, Ostafa bez rozumu!

 • -STAN- lubi Komentarz

  Autor to piXXX,a nie redaktor.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • -STAN- lubi Komentarz

  @simon68: Leszno haha , jestem kibicem Wlokniarza i mysle ze 50:40 to minimum , moge sie mylic ale najblizej do wygranej w czewie jest Leszno . Wyrazam tylko swoje zdanie

 • -STAN- lubi Komentarz

  Za Iversena pojedzie Holder a Kasprzakowi też dałbym wolne a za niego do boju puściłbym Birkenmose.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Coś mi tu śmierdzi kłamstwem. Niby czemu KK, zdobywca mistrza Polski na W69 miałby zostać odsunięty od składu pozostawiając w nim kogoś, kto w ogóle nie radzi z sobie w tym roku? Sądzę, że trener w tej chwili myli Kasprzaka z Woźniakiem.

 • -STAN- lubi Komentarz

  To rozumiem sędzia zawodów oraz komisarz nie "dostanie" kasy za mecz?

 • -STAN- lubi Komentarz

  Panie Ostafiński czy Pan naprawdę udaje i specjalnie Pan podkręca kibiców czy jest poprostu tępy. Nikt nie wymyślił pożaru, nikt na tym nie korzysta, poprostu zdarzenie jak ulewa podczas meczu. Po 10 biegu przy takim zdarzeniu powinni zaliczyć wynik a nie udawać że sprawa jest bulwersującą. Gdyby zawał dostał sędzia po 10 biegu pewnie też by nikt nie powtarzał zawodów. Terminarz krótki a robienie piany dla piany to tylko w Polsce. Zaliczyć mecz i wypłacić zgodnie ze zdobyczą punktów wynagrodzenie zawodnikom. Proste i bez pieprzenia że coś nie dostaną.

 • -STAN- lubi Komentarz

  znamy przyczynę pożaru, znamy regulamin czekamy tylko jak koledzy z KOL wydadzą werdykt. Jakby co to za kilkadziesiąt lat przyjdźcie na mój grób powiedzieć jaki wynik i czy Drabika zawiesili... Chyba że sami nie dożyjecie decyzji

 • -STAN- lubi Komentarz

  Naprawdę ciężko skomentować niektóre wypowiedzi użytkowników. Zaskakujące jest to, że nie ma żadnego punktu zaczepienia, a wiele osób mimo to próbuje siać zamęt. Nie wiem co z tego macie, ale wasze prawo.
  Sytuacja jest banalnie prosta. Doszło do pożaru w rozdzielni. Rozdzielnia miała wszystkie niezbędne atesty i badania. Klub był zabezpieczony na wypadek awarii prądu ponieważ posiadał agregaty, jednak ze względu na charakter awarii były bezużyteczne. Już, albo za chwilę oficjalnie wykluczona zostanie ingerencja osób trzecich. Od strony technicznej - sprawa jest bardziej niż solidna. Zaniedbań nie było. Zrozumiałbym, gdyby brakowało atestów, badań, gdyby sprzęt był przestarzały, gdyby regulamin BHP był złamany, ale nawet pan Stępniewski potwierdza, że od tej strony wszystko grało.
  Od strony sportowej? Jak czytam te komentarze, że Włókniarz był w natarciu, to ręce opadają. Stal prowadziła w meczu. Różnica punktowa balansowała wokół 4 punktów. Ten argument z celowym wywołaniem awarii brzmi absurdalnie. Rozumiem, że takie chore koncepcje mogłyby zrodzić się w głowach co mniej bystrych szajbusów w przypadku, gdyby Stał przegrywała 20-oma punktami, albo szybko traciła bardzo wysokie prowadzenie, tzn. nie przegrała 1 na ostatnie 4 biegi, ale przegrywała bieg za biegiem. Naprawdę nie ma o co się zaczepić w wypisywaniu tych bzdur.
  Jestem w głębokim szoku, że tak wiele osób zupełnie odrzuca logikę i zdrowy rozsądek i wymienia je na ślepy fanatyzm.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Felieton nie ma nic wspólnego z litera prawa i obiektywizmem.Stwarza tylko pozory ducha sportu.W regulaminie nie ma tylko 1 artykułu o odpowiedzialności gospodarza meczu skutkującej walkowerem na rzecz gości.Są też inne artykuły wykluczające walkower. B.istotnym argumentem prawnym jest końcowa decyzja sędziego,która nic nie mówi o walkowerze.Słusznie władze Ekstraligi oczekują na ostateczną decyzję Izby Dyscyplinarnej powołanej do rozstrzygania nietypowych zdarzeń losowych.
  Pan Dariusz to z całym szacunkiem kre... Huragan, powódź ok a pożar to ch... Rozumiem że artykuł napisany aby podjudzić kibiców no ok bo o czym by tu pisać jak covid już nie kręci..

 • -STAN- lubi Komentarz

  Spokojnie jak na wojnie. Decyzja z całą pewnością zapadnie tak samo szybko jak w sprawie Maksyma Drabika. Panowie od żużla mają tyle na głowie że nie potrafią zdecydować czy powtórzyć czy walkower. Być może czekają na przerwę swiateczno-noworoczna aby teraz nie kolidować z napiętym jak baranie j@j@ kalendarzem. Beton.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Ile mozna o tym placeniu za ten mecz pisac?Z pewnoscia prezie jakas kase rzuca ale watpie by po normalnej wartosci,zreszta nienqierze ze nikt nie wkalkulowal takiego czegos jak orzerwany mecz do budzetu.

 • -STAN- lubi Komentarz

  A swoją drogą kiedy doczekamy się decyzji KOL? Mija już pięć dni od tego meczu, a ze strony ligii i reszty Panów w krawatach absolutna cisza. Próbują zdeszyfrować swój własny regulamin? Przeciąganie decyzji nie służy ani klubom, ani zwodnikom, ani ew. poprawce do terminarza gdyby mecz był powtórzony.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Chris to żywa legenda toruńskiego klubu, oby wreszcie zaczęło mu się układać w sporcie i w życiu prywatnym. Oby jak najdłużej z aniołem na piersi bo tak lojalnych zawodników już chyba nie ma, za to ma u mnie dozgonny szacun.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Czy człowiek bez mózgu nadal będzie udawał dziennikarza i pisał na SF?

 • -STAN- lubi Komentarz

  Żeby ten pieprzony gnój nigdy nie wyszedł z pierdla, zniszczył zdrowie dziewczynie i jej rodzinie :/
  Dużo zdrowia życzę.

 • -STAN- lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • -STAN- lubi Komentarz

  Wczoraj było żal patrzeć jak KK jechał w SEC. Czasami mam wrażenie że on cofa się w rozwoju? Czyżby podpisany kontrakt na dwa lata ze Stalą był początkiem sportowej emerytury? Chyba jeszcze nie czas?

 • -STAN- lubi Komentarz

  Najwięcej ma pretensji koleś z Torunia gdzie jako jedyni czerpali korzyść z jeszcze durniejszego przepisu o rezerwowym.. A największym przekrętem jest zrobienie z Gleba Polaka który może jeździć jako "krajowy" junior.. CHORE