Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Gielda napisał/a komentarz do Żużel. Unia Leszno zdominowała Drużynowe Mistrzostwa Polski. Ktoś im zagrozi?

  Unia Leszno spokojnie zdobędzie MP po raz kolejny. No bo kto im może zagrozić? Są lepsi od pozostałych o dwie klasy. Jedynie co się może stać złego to tylko to, że Ostaf po raz kolejny dostanie białej gorączki.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  "Jeden z działaczy PZM, pół żartem, pół serio, mówi do mnie: "a może objedziemy ten sezon na torze za stodołą? No, u Pawlickich" - precyzuje, bo w pierwszym momencie NIE ZAJARZYŁEM O CO MU CHODZI."
  Od kilku dni redakcja z tobą na czele hejtuje Pawlickich a ty nie zajarzyłeś, dobre żarty.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Tak samo mam z krytyką zachowań, których nie jestem w stanie zrozumieć? Tak samo imbecylu kibice na sportowych Faktach Ciebie postrzegaja!Weź skoncz te farmazony pisać bo to jest żenujące.Na miejscu WP powinni Ciebie zwolnić bo tylko wstyd przynosisz marny redaktorzyno!!!

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Panie Ostafiński
  Pan hejtuje tych zawodników w kółko i cały czas : Magika,Drabika( zdecydowanie Pan mu zaszkodził) nie wspominając o Pawlickich. Nie ma to nic wspólnego z dziennikarstwem czy sportem, tak uwielbianym przez wielu. Dobrze że Cegła zwrocił Panu uwagę, szkoda tylko że redakcja nie reaguje na Pana fale hejtu. Jestem zwykłym kibicem żużla, i Pana hejterskie i poniżajacę teksty w stosunku do wielu żużlowców którzy po prostu powiedzieli Panu wyraźnie nie! są skrajnie nie na miejscu i moim zdaniem Pana pracodawca powinnien Pana zwolnić dyscyplinarnie za to. Może na piłkę Pan przejdzie lub do jakieś pisma, kolorowej gazetki gdzie będzie Pan mógł dac upust swojej nienawiści. W cale nie ma się co dziwić że wielu żużlowców ma Pana gdzieś.
  Pozdrawiam

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Cegielski jak zwykle OK, Ostafiński jak zwykle BEZNADZIEJA.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Jak nie jestem złośliwy, tak na miejscu Pitera, Przemka i Maćka nagrywałbym od świtu do nocy największe cuda tego świata i wstawiał te hity na wszystkie portale społecznościowe z dopiskiem „z pozdrowieniami dla Dariusza”.... Pan Dariusz byłby wtedy na bieżąco z informacjami z pierwszej ręki, a i finansowo by zyskał, bo nie musiałby płacić gońcowi czy śledczemu, No chyba że, śledczy uskutecznia wolontariat w imię chwały najzacniejszego redaktora ?:).

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Cegła, nie kłóć się z tym ***** (dopiszcie sobie sami). Szkoda czasu, on sam wymyśla sobie tematy do dyskusji. Sam ze sobą.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Dariuszu Dyzmo, dlaczego pytania " ankietowego" nie zadałeś, kto ma rację Cegielski, czy Ostafinski ?

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Cegla,przestan rozmawiac z tym Panem,gosc ma pojecie o zuzlu jak Olkowicz,Ryczel,Feddek,Slak,Cugowski i lamotte-"najwiekszy znawca speedwaya w Europie",ten ktory twierdzi ze Piotr Swist ma tytul IMP seniorow. Ale pazdzierz.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Gielda napisał/a komentarz do Żużel. Ostafiński z Cegielskim biorą się za łby. Ostra kłótnia o Pawlickich i renegocjacje kontraktów

  Co za oszołom z tego Ostafa. Brawo Pawliccy, grajcie na nosie temu gościowi.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  To byl soczysty „ lisc” Dobrze Cegla! Jedz z ta pa£a!!!

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  "jeden z moich śledczych" Te, Darunia, co ty, już KGB wynająłeś żeby śledzili Pawlickich, Janosia i Drabika? Aż strach pomyśleć kogo jeszcze wynajmiesz jak nadal będą się zachowywać normalnie, czyli ja będą unikali hejtera. Co do bezpieczeństwa, to przestępstwem Pawlickiego jest to że trenował z kolegą i walnął materiał na FB i to cię razi. Może odpuść sobie media społecznościowe, dorobisz się mniej wrzodów. Ty Darunia, wiesz że wczoraj czytałem kawałek materiału jaki zamieściłeś, tytuł coś w stylu "prezes ekstraligi o cięciach i formacie rozgrywek". Puściłeś to w publicznych mediach. Wszyscy mogą podziwiać jak stoisz przy Szymańskim i Stępniewskim. Chłopie, to prawdziwy horror! No jak to? Przecież trzeba zostać grzecznie w domciu, a ty wśród ludzi? Założę się że było tam więcej osób, zapewne jakaś sekretarka albo dwie, zapewne inni dziennikarze, jakiś fotograf. Co najmniej dwanaście osób, ja nie będę wynajmował KGB dla kontrolowania i wpierniczania się w czyjeś życie osobiste albo zawodowe. Porażające że bez maseczek, rękawiczek, a ręce nie ociekały płynem antybakteryjnym! Toż to policzek dla całego narodu. Jakim ty jesteś wzorcem? Jak śmiesz pouczać innych. Jakim prawem ośmielasz się zabierać głos w sprawie higieny jak w czasie wywiadu prychałeś i kichałeś na swojego gościa (Dobruckiego). Cośwspominasz o higienie jak w czasie rozmowy ocierasz gluty paluchem, zasłaniasz dłonią usta (żeby nie śmierdziało?), jak ubabrane w glutach palce oblizujesz! Pawlicki bezczelnie prowokuje? No to sam skomentuj swoje zachowania. Cegła, wiem że potrafisz sensownie i do rzeczy, daj sobie spokój z tym egzemplarzem i całą redakcją, lepiej na tym wyjdziesz jak nikt nie będzie cię kojarzył ze SF, a kibice i tak wiedzą co SF są warte. Post leci do archiwum, możecie go usuwać do woli i tak wróci, z tym że na samej górze.

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Kuczera ty palo !!! Rozumiem, ze Koronawirus to jedyny obecnie temat na Swiecie ale przyjeb..sie pseudo dziennikarzyny do tego Piotra , ze masakra! Mam nadzieje, ze ankieta baranie Ci podpowie co sadza o tym kibice...!

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  JESZCZE Z DWA DZIONKI I OSKARŻĄ PIOTRA O WYCHODOWANIE KORONA WIRUSA W POLSCE!!! GDYBYŚCIE MOGLI TO BYŚCIE GO UTOPILI W ŁYŻCE WODY!!!

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Chłopie coś pisał te wypociny, przecież Piter był u siebie chyba, wiec po co siejesz kwasem.

 • Piotr Gielda napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Społeczna odpowiedzialność sportowca. Pawlicki dał zły przykład (komentarz)

  Wystarczy popatrzeć na zdjęcie autora tego tekstu. A Wy chcecie merytorycznej, coś wyjaśniającej publicystyki??? Usunąć to, szybko usunąć!!!

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  nie mają co pisać i piszą bzdury

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  A wiesz p.Kuczera,że Piter z kumplami po treningu był na mszy w malutkim kościele w Zaborowie? Było 50 osób.Msza odbyła się w intencji "Powrotu do normalności portalu SF"

 • Piotr Gielda lubi Komentarz

  Wczoraj jak byłem w Kauflandzie, to było ze 100 osób. DO tego z 50 obsługi - bo to duży sklep. Napiszcie coś o Kauflandzie. A Panowie redaktorzy, to żyją miłością do ojczyzny czy też jednak coś kupują? Ogarnijcie się! Cokolwiek by zrobił Pawlicki, Janowski, Drabik i kilku innych, zawsze by było źle. Ale jak Cieślak zasuwa na rowerku po otwartym terenie i spotyka dziesiątki ludzi na trasie, to jest dobrze. Hipokryci!

 • Piotr Gielda

  Debilki wp.pl w akcji!!hihi Jesteście głupsi od mojego lewego buta!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.