Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TylkoJa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wygrana meczu zależy głównie od dyspozycji Miedziaka i Lindbaecka. Jeżeli Antonio nie zrobi minimum 10 oczek w pięciu biegach a będzie jechał minimum sześć to trudno będzie wygrać Grudziądzowi no i Częstochowie będzie trudno wygrać jeśli Adrian pojedzie podobnie jak tydzień temu. Pawlicki będzie jechał dobrze u siebie. Na punkty Pawła to kibice powinni oczekiwać na domowym torze. Każdy punkt będzie na plus :) Wydaje mi się że Grudziądz to wygra 48:42 .

 • TylkoJa napisał/a komentarz do Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

  Akurat Ci wyszło (oczywiście przypadkiem) 46:44 dla Torunia. Długo nad tym myślałeś? Rozumiem że jesteś fanem Apatora i to szanuje ale bądź obiektywny albo realistą. Pawlicki 5+1 bez jaj. Chyba pomyliłeś Pawlickich :) Chris to bez komentarza. Kościuch bez 0 a Kurtz z trzema 0 no ładnie.

 • TylkoJa napisał/a komentarz do Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno

  Wszystko może się stać. Napisałem że wyjdziemy z 30 ale to nie znaczy ze musimy przegrać. Toruń jeśli zrobi 46 oczek to też wyjdzie z 30 :)

 • TylkoJa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  uff jak dobrze że Toruń ma atut toru to z 30 wyjdzie :)

 • TylkoJa napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

  Jeśli chodzi o PO to zgadzam się że szanse są znikome ale Toruń nie będzie musiał walczyć o uniknięcie baraży bo są słabsze drużyny mówiąc dyplomatycznie. Piąte miejsce powinno być. Chris jaka pierdoła jest taka jest ale na MA zdobędzie te 9 oczek i jak Holta wróci to też tyle dołoży albo i więcej. NKI I Doyle będą robić 10+ Kościuch na MA też dołoży 4 oczka. Juniorka kilka oczek zrobi i jakoś na piąte miejsce Toruń się doczłapie :)

 • TylkoJa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mecz do jednej bramki? Myślę że nie bo walki na torze będzie sporo ale wynik to do jednej bramki. 58:32. Trzymam kciuki za Thomsena bo potrzeba nowych twarzy w lidze.

 • TylkoJa napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

  Beg juniorski to masz racje że każdy wynik nie będzie zaskoczeniem ale wydaje mi się że 4:2 dla Falubazu jednak. Mecz będzie w plecy i Falubaz zrobi przewagę do pierwszego równania toru i będzie to trzymać tylko kwestia na ile punktów ucieknie. Bieg 1 to Doyle raczej z Dudkiem nie wygra i będzie 4:2 chyba że da rade to 3:3. Juniorka 4:2. Protas z Vaculem rozjadą Holdery 5:1 i ta para będzie w meczu robić przewagę. NKI Bedzie startować z wewnętrznego pola a Niki z zewnętrznego a w zielonej szeroka już tak nie chodzi więc NKI ucieknie i mi się wydaje że za Bogdanowicza pojedzie Igor bo po 3 biegu będzie 13:5 lub 12:6 i czwarty bieg 2:4. Oczywiście to tylko przypuszczenia. Odliczam do meczu sekundy :)

 • TylkoJa napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jestem całym sercem za Toruniem ale Falubaz to wygra 52:38. W Toruniu brakuje tego trzeciego lidera żeby to pociągnąć. Doyle i NKI zrobią swoje ale Chris na wyjazdach nie będzie szalał. Byle żeby z braciszkiem robił 3:3 i będzie super ale jakoś tego nie widzę żeby wszystkie biegi remisowali. Kościuch ma ambicje ale na jego punty to trzeba liczyć w domu Juniorka byle zremisowała bieg drugi ale to też nie jest takie oczywiste bo Bogdanowicz może ale nie musi wygrać z Krakowiakiem a statysta Igorek myślę że przyjedzie za plecami Tondera. Oby nielubiany w Toruniu Rune był w formie bo tylko z dobrze jadącym Holtą jest szansa na PO.

 • TylkoJa został fanem eWinner Apator Toruń

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.