Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • TomGKM lubi Komentarz

  Żeby po tych słowach nie został czasem opluty przez niektórych kiboli z Torunia:)))

 • TomGKM lubi Komentarz

  Dlatego żeby nie psuć opinii jakiej jest zuzel GKSZ powinna podac do sadu portalik sf bo to oni psuja renome i opinie tej dyscyplinie .A Wy jako forumowicze pomagacie temu pudelkowi.

 • TomGKM lubi Komentarz

  "Dlatego apeluję do działaczy GKM-u. Jeśli nie rozważacie pierwszej inicjatywy, to chociaż przeznaczcie uzbieraną kwotę na lokalną szkółkę, dosprzętowienie jej, albo zakupienie czegokolwiek: opon, oleju, czy części."

  W szkółkę trochę inwestycji poszło ostatnio w Grudziadzu.
  A jak szanowna pani sądzi, ze to się skończy ? Bo ja inaczej sobie nie wyobrażam i nie trzeba apelować do Bjerre czy klubu , zeby zebrana kwotę przeznaczyli na coś innego niż zapłata za bonus dla Duńczyka. Wsparcie potrzebujących czy szkółki. Zadnych apeli tutaj niepotrzeba wystosowywać. Jest zbiórka, są chętni to niech wpłacają na co chcą, nikt sie nie obrazi jak przekazane pieniadz beda na inny szczytniejszy cel. Problem Bjerre co z tym zrobi i nikt mu nie musi nic sugerować. Zwykły marketing.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Łatwy mecz Kempińskiego. Sędzia Meyze nie był w najwyższej formie (rankingi)

  Doyle czy Holder we wcześniejszych biegach robili dokładnie tak samo. Mogli? Ale zawodnicy GKM-u nie upadali tylko walczyli w dalszej części biegów.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Get Well - Motor: Andreas Jonsson wraca do gry! Gospodarze z Holtą, ale bez Bogdanowicza (składy)

  Co nie zmienia faktu, że Toruń gładko wygra w piątek z Lublinem.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Łatwy mecz Kempińskiego. Sędzia Meyze nie był w najwyższej formie (rankingi)

  Widzę, że podważyłem wiedzę Pana "redaktora" Tomasz Janiszewskiego lub go obraziłem skoro usunięto mój post. Co Pana "redaktora" tak zabolało w tym co napisałem, że już tego posta nie ma? Prawda? Poziom redaktorski sportowego pudelka leży dwa metry poniżej mułu. Tak Panie "redaktorze" powtórzę to jeszcze raz i zadam Panu to pytanie ponownie. Może tym razem Pan "redaktor" zamiast usunąć post to odpowie na pytanie skierowane do niego? Gdzie widział Pan winę Buczkowskiego w upadku Doyle? Przy bandzie była ścieżka do której każdy zawodnik chciał się dostać jak najszybciej i każdy jeden zawodnik blokował rywala. Buczkowski nawet nie dotknął Doyle'a gdy ten zaczął kłaść motor na tor. Potrafi Pan "redaktor" odpowiedzieć czy ponownie usunie moją wiadomość?

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Get Well - Motor: Andreas Jonsson wraca do gry! Gospodarze z Holtą, ale bez Bogdanowicza (składy)

  Toruń to wygra i to z bonusem. Na jakiej podstawie ktokolwiek się łudzi, że Lublin może w Toruniu powalczyć? Toruń ma dołek od początku sezonu, ale oni również wiedzą doskonale o co jadą. Bez przesady z tym hurraoptymizmem. Lublin nie ma takiej siły, aby wygrać w Toruniu. Toruń na wyjeździe, a u siebie to dwie różne drużyny.

 • TomGKM lubi Komentarz

  O co chodzi z usuwaniem postów? Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego posty które nie zawierają żadnych kontrowersyjnych treści ani w formie ani w przekazie są usuwane? Nie piszę tutaj zbyt często ale trzy z moich ośmiu, może dziewięciu postów poleciały do kosza. Dlaczego?

 • TomGKM lubi Komentarz

  Moim zdaniem Buczkowski nie powinien być wykluczony. Było ciasno, Doyle sam się położył. Bieg ewidentnie do powtórzenia w czterech. Ta sytuacja ze startem Doyla mega trudna. Jedyny tak naprawdę błąd za który należy wynić sędziego to braķ żółtej kartki dla Holdera.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Tu nie chodzi o to czy go dotknął czy nie. Ludzie nie mają wgl za grosz obiektywizmu. Każdy w tym meczu po starcie jak jechał z przodu dojeżdżał do tej ścieżki. Zrobił tak Doyle z Bjerre . Bjerre przycina. Zrobił tak J.Holder z Łaguta , Łaguta widząc że Jack tam jedzie nawet się nie pchał i przycinka. No i zrobił tak C.Holder z Pawlickim i to była niemalże bliźniacza sytuacja co z Doylem. Przemek jechał szeroko lecz Chris nie zostawił mu miejsca więc Przemek zamknął gaz , odbił się od bandy i przyciął do krawężnika . Doyle święta krowa myśli że go będą przepuszczać. Woli się przewrócić niż odpuścić :)

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. GKM - Get Well. Żenada, panie Holder. Zachowanie adekwatne do poziomu sportowego (noty)

  W pierwszym podejściu do biegu 10 Buczkowski nawet nie dotknął Doyle'a, gdy ten zaczął się kłaść na tor. Upadając to Doyle'a motor zahaczył o motor Buczkowskiego. Widać to na jednej z powtórek w tv.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Żużel. GKM - Get Well. Żenada, panie Holder. Zachowanie adekwatne do poziomu sportowego (noty)

  Pawlicki jak i Lindbaeck zasłużyli na wyższe noty. Dlaczego? Dlatego, że cała drużyna pojechała bezbłędnie. Nie przywieźli żadnego zera, a ktoś musiał przyjechać drugi lub trzeci tym bardziej, że rywale to nie byle "ogórki" i walczyli o każdy punkt na tyle na ile mogli. Nie będzie tak, że wszyscy pojadą na komplet bo mielibyśmy pogromy. Solidnie punktowali i nie zawiedli. Mocna czwórka dla obu zawodników się należy.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Nawet bez zaproszenia widzimy się 28.06 w Toruniu ;)

 • TomGKM lubi Komentarz

  To co oni tu próbują wytłumaczyć to oczu mydlenie oczu
  Przemo nie miał pretensji o to że musi podjechać do taśmy A o to że przstawiają jego przednie koło o kilka dobrych centymetrów poza kolejne z której inni startowali
  Nie wiedzą co na to powiedzieć i wymyślili jakąś odpowiedź w ogóle nie na temat z nadzieją że się odczepia

 • TomGKM lubi Komentarz

  Chyba piszący artykuł nie zrozumiał o co chodzi Przemkowi. Przemek wyraźnie powiedział, ze stawał w koleinie, która utworzyła się podczas wcześniejszych startów, a więc sędzia nie miał uwag co do tego, że zawodicy, którzy wcześniej w tym miejscu startowali byli prostopadle czyli prawidłowo ustawieni do taśmy. Natomiast kiedy Przemek stał w tej samej koleinie arbiter czepiał się, że stoi w sposób nieprawidłowy - czyli nie prostopadle do taśmy i kazał mu przestawiać przednie koło poza koleinę. Nie chodziło tu więc o odległość przedniego koła od taśmy. Chodzi o ocenę czy motocykl był ustawiony prosto w kierunku taśmy czy pod skosem.

 • TomGKM napisał/a komentarz do Polonia P. - Polonia B.: Goście górą w starciu imienniczek. Katastrofalny Karol Baran (relacja)

  Brawo Polonia. Życzę awansu choć z racji miejsca zamieszkania chciałbym aby również awansował Poznań. Wielkie gratulacje za zwycięstwo.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • TomGKM lubi Komentarz

  Moze i masz racje. Na dzis ja sie ciesze tak, jak przez wiele lat kibice z Torunia szydzili z GKMu!

 • TomGKM lubi Komentarz

  Przecież to Doyle jest znany z dojeżdżania do płotu, mogliśmy zobaczyć to nawet w tym meczu, nareszcie ktoś mu odpłacił pięknym za nadobne
  A jak by zmienić temat i zapytać się - co sądzicie o zachowaniu J. Holdera?

 • TomGKM napisał/a komentarz do MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń

  Kiedy ostatnio w drużynie z Torunia WSZYSCY pojechali na dobrym poziomie? Można powiedzieć, że jak wszyscy z GKM pojadą na dobrym poziomie to Apator zostanie rozbity w pył.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Taki wynik to dla nas porazka, Antonio 2pkt na najsłabszej drużynie (poza Lublinem) w EE, Keneth również mocno zaniżony o Buczku nie wspomne,masz humor chłopie.

 • TomGKM lubi Komentarz

  Dwa najbliższe zwycięstwa z Toruniem i Gorzowem do 35 potrzebne i tak typuję . Wieczorek i Turowski mają okazję się wykazać na słabszej juniorce Torunia i innego wyniku w starciach juniorów niż 7:1 nie widzę . Seniorka powinna na luzie zrobić odpowiednią przewagę .

 • TomGKM lubi Komentarz

  Najpierw to zorientuj się do kogo piszesz. Bo jak widzę po awatarze to koleś jest kibicem Sparty Wrocław. A poza tym to nie martw się. Wygramy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

bart82gkm

Bardzo dużo prezentów,
mało w życiu zakrętów,
dużo bąbelków w szampanie,
kogoś kto zrobi śniadanie,
a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.