Cheers - lubi

 • Cheers lubi Komentarz

  mecze powinny być rozgrywane niskim pressingiem. jedna drużyna na jednej połowie, druga na drugiej i gramy, jak mówił trener Górski "pan do mnie, ja do pana"

 • Cheers lubi Komentarz

  Skórka nie warta wyprawki. Jednak kluby i PZPN są bardzo bogatymi tworami skoro stać je na takie wymogi. Szkoda tylko że większość klubów żyje z dotacji miejskich gdzie w chwili obecnej jest masa innych problemów i te pieniądze można by inaczej spożytkować.

 • Cheers lubi Komentarz

  Artykul o niczym, zorganizowali wideokonferencje, tresc wyciekla do mediow, na co Zidane sie wsciekl. Jaka byla tresc? Dlaczego Zodane sie wsciekl? Czy wsciekl sie w ogole czy tylko lekko zdenerwowal? A moze byl zly, ze mial slabe polaczenoe internetowe? O co chodzi? O czym jest ten artykul?

 • Cheers lubi Komentarz

  Co wy gadacie o najlepszym pokoleniu piłkarzy? Ludzie to wy znawcy jesteście? Jedynie Lewandowski, Szczęsny i Fabiański mają umiejętności na poziomie światowym reszta to zwykli piłkarze nawet trudno powiedzieć że średniacy. Wy porównujecie ich do kogo? Do Deyny, Bońka, Szarmacha, Laty, Młynarczyka, Tomaszewskiego, Gadochy, Gorgonia, Żmudy, Buncola, Włodka Smolarka, Matysika, Majewskiego, Kasperczaka, Musiała, Szymanowskiego , Janasa i paru innych. Stare reprezentacje grały z dumą dla Polski i temu odniosły sukcesu i liczyły się w świecie. Ta ma trzech zawodników światowej klasy, dwa niewypały przereklamowane ( Zieliński i Milik) jednego człowieka od wszystkiego i od niczego (Krychowiak) a reszta to słabi średniacy (popatrzcie w jakich klubach grają a popatrzcie na zawodników: Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Belgii, Anglii, Chorwacjii i dopiero po tych zespołach możemy z innymi rywalizować choć Włochy i Portugalia też są lepsze od nas.

 • Cheers lubi Komentarz

  Ten Pan juz powinien cieszyć sie emeryturą

 • Cheers lubi Komentarz

  No to się pośmiałem
  Wyliczenia na poziomie 1 klasy podstawówki
  Człowieku, jeśli decydujemy się w takim czasie na ruszenie z rozgrywkami, to jedynym ograniczeniem nie jest brak kibiców, wprowadza się kolejne, jeśli zawodnicy pracują z dwoma mechanikami to muszą się przerzucić na jednego, będzie trudniej ? Cóż... Dostosują się lub nie będą jeździć i zarabiać,
  Po drugie po co ci człowieku na stadionie spiker ?
  Po trzecie - nie ma obowiązku zapewnienia ochrony w ilości 50 osób, to nie impreza masowa, poza tym wokół takich meczów na ogół są patrole policji które częściowo choć w jakimś sensie wyręczą ochronę,
  Kolejna sprawa to ograniczenie ekipy telewizyjnej. Nie musi być studia, może być jeden dwóch komentatorów, można odpuścić wywiady w parkingu, bo i tak bliski kontakt jest niewskazany,
  Nie wpuszcza się do tego na stadion dziennikarzy, już jakieś "100 lat temu" wiele redakcji zaczęło pracować na telefon lub korzystać z materiałów przesyłanych przez kluby. Niech organizator wysyła gotowe wypowiedzi zawodników trenerów etc. To na prawdę nie problem, to funkcjonuje w innych dyscyplinach.
  Ruszenie z rozgrywkami wiąże się z dużymi ograniczeniami, dostosowaniem się do nowych realiów, na pewno nie będzie to wyglądało tak, jak w poprzednich sezonach, to logiczne "panie redaktorze "

 • Cheers lubi Komentarz

  Ekstraklapa zupełnie nie potrzebna. Poziom czy raczej brak poziomu 59 któreś ligi w Europie. W dodatku bez kibiców. Jeszcze z kibicami to można dla fanu własnego podwórko oglądać bez kibiców to pozycja dla desperata. Chyba że wróci normalność i będą płacić góra 5 tys miesięcznie to tak zamiast kabaretu. Będą grać poważne ligi i kibicom to wystarczy. Dajcie spokój z tymi wytatuowanymi, wyzelowanymi panienkami

 • Cheers lubi Komentarz

  Tu się przyda zmiana podejścia w polskiej piłce. Wynajmowanie piłkarzy (o wypożyczaniu nie wspomnę bo to jakas bzdura) z innych państw, nawet z innych miejscowości to utrata sensu i idei w sporcie. Ten biznes zniechęcił mnie już dawno do prawdziwych emocji. Cała Piłka jest do zaorania. Gdyby piłkarze byli piłkarzami związanymi z miastem i tradycją, to czuliby na sobie odpowiedzialność za klub. A tak mamy grupe pracowników, wyrobników i biznesmenów, którzy dzisiaj są w jednym, jutro w drugim klubie a pojutrze gdzieś za granicą. Kibice cieszą się z sukcesów klubu, który nie wiadomo czym jest. Dzisiaj nikt nie powinien nawet splunąć w stronę stadionów. Mają wymiar wyłącznie komercyjny, więc niech sobie radzą. Czasami jak słyszę teraz; pomoc dla klubu, to chciałbym zapytać dla kogo ? Są to przedsiębiorstwa z dofinansowaniem miast. Wystarczy. Większe potrzeby dzisiaj ma zwolniony pracownik, który ma rodzinę i zarabiał 50x mniej niż piłkarz i władze klubu.

 • Cheers lubi Komentarz

  W artykule padają ważne pytania ale brak na nie konkretnych odpowiedzi.

 • Cheers lubi Komentarz

  Następny milioner z cygarem . A jak trzeba oszczędzać to on pokazywał jakibtonbogaty jest . Pare dni wolnego i już bankrut

 • Cheers lubi Komentarz

  Szpitalom brakuje pieniędzy na walkę z wirusem, a kluby domagają się kasy? O czym my dyskutujemy! Żadnych pieniędzy dla klubów! Niech pozbędą się szrotu i stawiają na wychowanków! Będzie taniej!

 • Cheers lubi Komentarz

  Małe sprostowanie - wcale nie pracujemy wszyscy zdalnie. Większość mojego zespołu ma obowiązek normalnie przychodzić do pracy.

 • Cheers lubi Komentarz

  Automatycznie nie powinny być przedłużane, ale awansował na Euro, wygrał grupę, nie można mieć chyba zastrzeżeń do jego pracy i wyniki go bronią, także powinien zostać do zakończenia turnieju.

 • Cheers lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Cheers lubi Komentarz

  Witam, spróbujcie zadzwonić do Los Gigantes Diving Centre, albo lepiej pojedźcie tam (lepiej rozmawiać z Anglikami "face to face"). Nurkowałem u nich w 2006 roku, wspaniali ludzie, pomysłowi i bez szczególnych ograniczeń w kontakcie z nie do końca bezpiecznymi płaszczkami. Jeśli ktoś potrafi załatwić basen do treningów na Teneryfie (nawet jak jest oficjalnie zamknięty np. nocami) to ci brytyjscy nurkowie. Pozdrówcie ich od Chrisa, któremu Sheila Widdrington nakręciła super film z płaszczkami gigantami. Trzymajcie się ciepło i zdrowo. Do 2007 roku pływałem CIOR na torze przeszkód 50 metrów w mundurach/ bez butów na mistrzostwach NATO.

 • Cheers lubi Komentarz

  Też bym chciał utknąć. Na Teneryfie.

 • Cheers lubi Komentarz

  Jak nie przepadam za Lewis'em, tak w tym momencie calkowicie zgadzam sie z tym co powiedzial.
  Decyzja o odwolaniu GP Australii powinna byc podjeta z wyprzedzeniem, a nie jak 20 zespolow z cala obsluga i ekwipunkiem wyladowalo na drugim koncu swiata :(

 • Cheers lubi Komentarz

  Myślę że rzeczywiście nie zrobił tego celowo,ale to był brutalny faul i czerwoną kartką prawidłową.Jak można przeczytać,że bym to faul przypadkowy ,więc się czerwona kartka nie należy.Takie bzdury wypisują ZB i RK.

 • Cheers lubi Komentarz

  jak w poprzednich kolejkach sedziowie drukowali dla ległej to dobrze.sędzie postąpił prawidłowo a kante idzie w slady swojego kolegi jędzy bandyty boiskowego co wejście to faul

 • Cheers lubi Komentarz

  Boniek ,jak będzie żeż na boisku to dopiero kartka czerwona-wszedł nogą wyprostowaną powyżej stopy z ogromną siłą i to jest czerwona,a twierdzenie że to nie było zamierzone jest żenujące ,bo który zawodnik po takim faulu przyzna się i sam Kante po faulu wiedział co go spotka .Jeżeli wprowadzili war żeby było sprawiedliwie ,to teraz kwestionowanie decyzji sędziego bo ukarał zawodnika Legii jest przekrętem.Boniek niech powie co wolno zawodnikom Legii,a co pozostałym piłkarzom .