Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • grolo napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa: Tomasz Frankowski: Legia może przegrać tytuł przez własną indolencję

  Doniosłeś ? A za co? Czy jakieś fakty się nie zgadzają? Przytoczyłem ci je, żebyś WIEDZIAŁ, o czym piszesz. Możesz je sprawdzić ale nie donoś tylko dlatego, że nie zgadasz się z FAKTAMI. Któryś moderator bardzo mnie lubi, z chęcią zareagował.

 • grolo napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa: Tomasz Frankowski: Legia może przegrać tytuł przez własną indolencję

  Przy żłobie akurat są inni. W zachłanności pobili wszystkie dotychczasowe ekipy władzy. To bez wątpienia, są na to tysiące faktów. A idąc po władzę wciskali ciemnemu ludowi, że "nie idą do polityki dla pieniędzy", hehe. Jakieś porówniania z poprzednią władzą? Pisowska propaganda zrobiła "aferę" z zegarka Nowaka (ntb podobne i też niezgłoszone do deklaracji ma wielu pisowców) ale niewarta wzmianki jest dla nich brak wpisania wartej najmniej pół miliona rezydencji Szyszki. Ten luksusowo wyposażony budynek w Tucznie, o pow. ponad 300 m2 on sam nazywa skromnie stodołą - ale to tam zaprasza gości organizując jako minister środowiska sympozja międzynarodowe (" wielki-swiat-w-stodole-ministerstwa ").
  PS. CBA, które musiało zając się tą sprawą, gdy zrobiło się o tym głośno, prowadziła śledztwo przez dziesięć miesięcy... W marcu 2017 r. okazało się, że ten mozół poszedł na marne: postępowania w sprawie Szyszki nie zostało wszczęte. Powód? Bo Szyszko pomijając wartość stodoły "zadziałał w sposób intuicyjny, co nie może być poczytane jako istotna nieprawidłowość".

 • grolo napisał/a komentarz do Tomasz Frankowski kandydatem do Parlamentu Europejskiego

  Mówisz o targowiczanach. A wiesz, co to była Targowica i kto tam był ? M.in. biskupi *, którzy wtedy jak i dziś mieli wielkie wpływy.
  A wiesz, przeciwko czemu targowiczanie występowali? Przeciwko konstytucji.
  A wiesz, kto się z tego najbardziej ucieszył ? Rosja. Stała za tym w tle**, a wielu targowiczan po cichu nie gardziło rublem.
  A wiesz, jak to się skończyło? Rozbiorem Polski w 1792 roku.
  No to teraz pomyśl, jak cię propaganda robi w bambuko.
  -
  * Podczas insurekcji kościuszkowskiej 1794 roku powieszono jako zdrajców m.in. biskupa wileńskiego (Ignacy Massalski) i biskupa inflanckiego (Józef Kazimierz Kossakowski). Prymas (Michał Potocki) zdążył umrzeć we własnym łóżku.
  ** Akt konfederacji targowickiej został napisany pod ich dyktando Rosjan i na ich ziemi. Carycę Katarzynę targowiczanie wzięli na patronkę (niektórzy z nich byli po cichu grubo przez nią opłacani). Oddali Polskę "pod opiekę" imperium, bo nie godzili się na konstytucję 3 maja i chcieli przywrócenia dawnych magnackich swobód i sutych przywilejów - jak by to dzisiaj niektórzy ocenili "dla koryta".
  Ale głosili, że to oni są patriotami i robią to dla ojczyzny....

 • grolo napisał/a komentarz do Tomasz Frankowski kandydatem do Parlamentu Europejskiego

  Moderatorze, co się nie zgadza? Fakty? Czy twoja prywatna ideologia, którą przedkładasz nad regulamin SF, wycinając wpisy, które go NIE ŁAMIĄ ???

 • grolo napisał/a komentarz do WADA. Witold Bańka przed ciężkim zadaniem. Polak będzie walczył z oszustami

  Człowiek na takim stanowisku musi być NIEZALEŻNY i mieć charakter.
  A Bańka potrafi tylko podobać się władzy. Pan Kandydat na szefa WADA zapytany w Radio Zet, czy 3 maja wysłucha wystąpienia Przewodniczącego Rady Europy, odpowiedział :
  "Nie mam żadnych oczekiwań. Nie będę miał czasu ...Mnie to kompletnie nie ekscytuje" - dodając skwapliwie - "myślę, że moich kolegów z rządu również".
  Innym razem powiedział o Tusku tak: "Używając terminów sportowych lewy pomocnik Rady Europejskiej jest nastawiony na własny, partykularny interes. Ale już go odstawiają na ławkę rezerwowych" - Było to w 2014... Nie odstawili. Tusk wygrał 27:1.
  Bańka... taaa. Grzeczny chłopczyk, grzeczny. I ładny.
  Biskup z filmu "Kler" powiedziałby : "Grzeczny, a jaki skromny" :)

 • grolo napisał/a komentarz do WADA. Witold Bańka przed ciężkim zadaniem. Polak będzie walczył z oszustami

  Bańka załapał się w ostatniej chwili. Bo od następnej kadencji jednym z najważniejszych kryteriów będzie niezależność kandydatów od rządów.
  A kandydatów będzie rekrutować specjalny Komitet Nominacyjny - już nie rządy państw ani żadna rada ministrów.

 • grolo lubi Komentarz

  Ben Johnson Amerykaninem... Brawo redaktor (-ek?) Kubiak!

 • grolo lubi Komentarz

  Może już koniec informacji na ten sam temat?
  a propos Johnsona: "Benjamin Sinclair „Ben” Johnson (ur. 30 grudnia 1961 w Falmouth na Jamajce – kanadyjski lekkoatleta pochodzenia jamajskiego"

 • grolo napisał/a komentarz do Witold Bańka wybrany na nowego szefa Światowej Agencji Antydopingowej WADA!

  Człowiek na takim stanowisku musi być NIEZALEŻNY i mieć charakter.
  A Bańka potrafił mówić tylko w sposób podobający się władzy. Pan Kandydat na szefa WADA zapytany w Radio Zet, czy 3 maja wysłucha wystąpienia o Przewodniczącego Rady Europy, odpowiedział :
  "Nie mam żadnych oczekiwań. Nie będę miał czasu ...Mnie to kompletnie nie ekscytuje" - dodając skwapliwie - "myślę, że moich kolegów z rządu również"
  Innym razem powiedział o Tusku tak: "Używając terminów sportowych lewy pomocnik Rady Europejskiej jest nastawiony na własny, partykularny interes. Ale już go odstawiają na ławkę rezerwowych" ...Było to w 2014... Nie odstawili. Tusk wygrał 27:1.
  Bańka...
  Tak, grzeczny chłopczyk, grzeczny. I ładny. Grzeczny a jaki skromny :)

 • grolo napisał/a komentarz do Witold Bańka szefem WADA. Duda, Morawiecki, Szydło i inni przesyłają gratulacje

  Tylko że jakie nadzieje na tym trudnym stanowisku można pokładać w człowieku, który nie ma odwagi cywilnej?
  Czy o odwadze świadczą twitty, w których w sposób (nie użyję właściwego słowa) na pewno odległy od dżentelmana dezawuował osiągnięcia swojej poprzedniczki ? "Odważnie " - bo bezpardonowo ?
  Czy o odwadze cywilnej świadczy ustawiczne składanie hołdów Rydzykowi, pląsając i śpiewając z rączkami w górze? Miał zaszczyt występować w pierwszym rzędzie, jak prymus :)) (sam widziałem)

 • grolo lubi Komentarz

  A kim ty jesteś że oceniasz Lewandowskiego

 • grolo lubi Komentarz

  8 maja jest opisywana sytuacja mało istotna , która miała miejsce 11 kwietnia.Nieźle.Zgrzyty na treningach w każdym klubie się zdarzają ale , żeby to aż tak przeżywać to już niepojęte.

 • grolo lubi Komentarz

  Jeżeli tylko próbowali sobie dać po pysku to nic takiego. Graja razem, trenują, są spięcia i inne poglądy. Tak bywa. To lepsze niż poniżające epitety, które powinny być analizowane z większą starannością. Z doświadczenia wiem, że czasem takie na oko brutalne zwarcie robi więcej dla oczyszczenia sytuacji niż godziny rozmów i kary.
  Bywa, że adwersarze zostają potem kolegami na resztę życia.

 • grolo napisał/a komentarz do Witold Bańka szefem WADA. Duda, Morawiecki, Szydło i inni przesyłają gratulacje

  To była ostatnia szansa dla Bańki. Bo od następnej kadencji jednym z najważniejszych kryteriów będzie niezależność kandydatów od rządów.
  A kandydatów będzie rekrutować specjalny Komitet Nominacyjny - a nie rządy państw ani żadna rada ministrów

 • grolo napisał/a komentarz do Przerwali mecz, bo na boisku wylądował... minister Joachim Brudziński. "Obok są dwa inne boiska"

  Jojo już się zorientował, że lądowanie podczas meczu na boisku to "wizerunkowa wpadka". Więc dziś, 4 dni po fakcie grzmi, że zażądał wyjaśnień ...od miejscowej policji. Ale dodaje, że nic się nie stało a dzieciaki miały uciechę... Uciechę? Rozgrzane mięśnie stygły a dzieciaki musiały szybko opuścić boisko i ustawić się za ogrodzeniem. Stamtąd mogły sobie popatrzeć.
  Gospodarz boiska też ma uciechę. Lądowanie 5-tonowej maszyny na pieczołowicie przygotowanej murawie a potem rozjeżdżanie jej pancerną beemwicą nie jest obojętne dla murawy i równości płyty boiska.

 • grolo napisał/a komentarz do Witold Bańka szefem WADA. Duda, Morawiecki, Szydło i inni przesyłają gratulacje

  Ty chłopie właśnie po to się zarejestrowałeś, by trollować ?

 • grolo napisał/a komentarz do Przerwali mecz, bo na boisku wylądował... minister Joachim Brudziński. "Obok są dwa inne boiska"

  Szefowie drużyn o lądowaniu Pana Ministra na boisku dowiedzieli się 5 minut przed meczem. Wtedy prezes Akademii Piłkarskiej Gavia Choszczno dostał od policji telefon, że mają się przenieść na inne boisko. Taa ...obok są wprawdzie dwa ale płyty były nieprzygotowane.. Z meczu organizatorzy rezygnować nie chcieli ani nie mogli. A Black Hawk, który w innych krajach jakoś może lądować na byle placyku, tu potrzebował idealnej płyty najlepszego lokalnego boiska.
  ...A w sumie po to, by Pan Minister mógł Pana Nadnaczelnika godnie ugościć na rybach na swoich zachodniopomorskich włościach --> patrz twitter :
  "@jbrudzinski: Po ciężkim tygodniu nic tak nie smakuje jak niedzielna kiełbasa z ogniska na #PomorzeZachodnie @czeslawhoc⁩ ⁦@szefernaker⁩".
  Tamże Jojo zamieścił też liczne zdjęcia Nadnaczelnika - a to przy ognisku a to w łódce w kamizelce kuloodpornej (!), łaskawie darującego życie dwóm mizernym szczupaczkom... :P
  ( i tak były niewymiarowe. Ciekawe, czy karta rybacka była, bo ponoć po coś ona jest...)

 • grolo napisał/a komentarz do Przerwali mecz, bo na boisku wylądował... minister Joachim Brudziński. "Obok są dwa inne boiska"

  Jak widać, moderator (ciekawe który z nich - nie wierzę, że wszyscy łamią regulamin) nie lubi, gdy wpisy dostarczają za dużo faktów. Nie lubi wtedy gdy są one niewygodne dla jednej (pewnej) opcji. Znikła połowa moich wpisów - akurat właśnie te, które przynosiły sporo faktów, których w artykule zabrakło.
  Szkoda ale spróbuję odtworzyć.

 • grolo lubi Komentarz

  A no właśnie - błaha sprawa. A to, co powyżej, nie jest reportażem tylko zwykłą notką prasową, na bazie innych notek z mediów społecznościowych (jakiejś tam konwersacji).
  I, jak widzę, za sprawą tej notki, odłamkiem dostało się naszym piłkarzom - od razu znalazła się grupa "kibiców", korzystających z okazji, żeby dać upust swoim frustracjom... :-)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Dzięki i nawzajem (tak, też zauważyłem :). A czasy przyszły takie, że kto nie reaguje na kłamstwo i chamstwo, oblepiające nas zewsząd po raz pierwszy w historii nowej Polski za tak brutalnym przyzwoleniem, ten ...jest współwinny.
I nie ma to tamto...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Pozdrawiam. Madrze piszesz.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Gratuluję i "zazdraszczam"! Tak, cenzor niestety usunął, jeszcze te dwa ostatnie wpisy. Szkoda, pamiętam że były "w punkt". Cenię zwłaszcza to, że w swoich postach do ciętej riposty dodajesz zwykle "pigułkę wiedzy" (albo wiedzę w pigułce). To ważne i pozyteczne. Uważam, że ta powszechna wśród młodzieży i kibiców podatność na propagandę i przyswajanie absurdów, branie kłamstw za prawdę historyczną bierze się ze zwykłej niewiedzy. Zamiast samemu sprawdzać coś w wiarygodnych żródłach łatwiej jest karmić się podanymi na tacy "gotowcami" do uwierzenia, serwowanymi przez reżimową propagandę (TVPiS i te liczne portale i portaliki z kasy wyciągniętej Srebrną lub Biereckiego).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

dzieki za zaproszenie ja obecnie sie zwijam - jedziemy na Guadelupe i na cruise, wroce pod sam koniec marca - pozdrawiam nawet nie sprawdzalem, czy moderator usunal moje posty - ale przeciez takie trzesidupy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazimierz Klimek

dzieki za zaproszenie
ja obecnie sie zwijam - jedziemy na Guadelupe i na cruise, wroce pod sam koniec marca - pozdrawiam
nawet nie sprawdzalem, czy moderator usunal moje posty - ale przeciez takie trzesidupy byly istota komuny
latwiej usunac niz pozniej jakis kacyk zrobi im kolo tylka, ze nie wykazali czujnosci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 8 marca 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Obserwując od wielu lat SportoweFakty stwierdzam, że moderacja myli się niektórym z cenzurą polityczną na rzecz ich własnych przekonań. Dla tego celu niektórzy moderatorzy gotowi są łamać regulamin, którego mają strzec. Tak jak to się dzieje w Polsce od kilku lat. Przykład idzie z góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wielokrotnie doświadczony bezpodstawnym i krzywdzącym autorów znikaniem komentarzy, zamieszczam tu wpis, który umieściłem pod artykułem, który wzbudził wiele dyskusji i wiele ingerencji moderacji ("Ostry...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Wielokrotnie doświadczony bezpodstawnym i krzywdzącym autorów znikaniem komentarzy, zamieszczam tu wpis, który umieściłem pod artykułem, który wzbudził wiele dyskusji i wiele ingerencji moderacji ("Ostry transparent kibiców Legii. Uderzyli w prezydenta Warszawy i środowisko LGBT")
-
MODERATORZY ! opamiętajcie się. Ustawicznie przekraczacie granice wyznaczone regulaminem SF! Wszyscy to widzą, wielu userów się skarży. Działacie zupełnie chaotycznie i pochopnie, często wręcz niezrozumiale.
Wycinacie komentarze będące ciekawym głosem w dyskusji, poparte argumentami - a zostawiacie wpisy, które polegają tylko na obelgach, wulgarnych wyzwiskach i obrażaniu, ewidentnie łamiące regulamin.
Zacznijcie wreszcie myśleć, niech ktoś tam u was zapanuje nad chaosem, rozpasaniem, prywatą i "widzi-mi-się"!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 6 marca 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Odpowiedź dla marzami (rezerwowa)
O tak! Przegrana Jakiego w Warszawie to ogromna klęska. Wszystkie siły (i wszystkie trolle w necie) zostały rzucone na odbicie stolicy. Niedawno okazało się, że powody prestiżowe itd wcale nie były te najważniejsze. Prezydent Jaki miał natychmiast przeforsować plan zagospodarowania na kwartał, w którym jest Srebrna 16 i wydać odpowiednią decyzję o warunkach zabudowy (ta słynna WZ-tka). W normalnych warunkach, przy działającym prawie budowlanym i tzw. prawie o warunkach technicznych , NIGDY tak potężne BLIŹNIACZE wieże nie mogłyby tam powstać. Z kilku powodów:
1. widzieliście tę wizualizację? Moloch zajmujący 100 % powierzchni działki, od krańca do krańca. Jeśli ktoś z Was budował dom w mieście i dostał powierzchnię zabudowy określoną na 30 % pow.działki i NIE MA ZMIŁUJ - ten wie, o czym mówię.
2. Widzieliście sąsiednie budynki? - mają 11 kondygnacji. Wieże miały mieć tych kondynacji ok. 60. Wyobrażacie sobie ten gigantyczny cień? To oznacza brak koniecznego, wymaganego prawem doświetlenia słonecznego. To złamanie kolejnego prawa w ustawie (o war. technicznych itd)
3. Nie można i tak ruszyć z niczym, bo na Srebrnej 16 wiszą roszczenia spadkobierców, w liczbie 12. Po to został zatrudniony w urzędzie miejskim Jakub R. - kolega Wąsika (wiceszef CBA) i Bejdy (szef CBA), by wyczyścić te roszczenia. Nie udało mu się to, więc tylko w jakim była ostatnia nadzieja.
Na zbudowanie w W-wie prawdziwego gigantycznego pomnika braci i skarbca PiSu na wieczne czasy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Dziś moderator usunął mi wpis pod wywiadem z Janem Tomaszewskim .
W odpowiedzi na bajania "legendarnego bramkarza" napisałem tak:
- Panie Janku, niech pan spojrzy trzeźwo - KTO atakuje bezpardonowo, wykorzystując ogromną machinę państwowych (od trzech lat już nie publicznych) mediów i media utworzone za kasę ze SKOKów - a kto się tylko broni? KTO posługuje się na codzień kłamstwem, bezprzykładnym szkalowaniem i pomówieniami, które rozpowszechnia publicznie? Bezkarnie, bo gdzie teraz jest niezależność prokuratury, a ostatnio nawet sądów? Oczywiście , że na tym wszystkim korzysta Putin. Jego rządowe trolle usilnie pracują ręka w rękę z innymi rządowymi trollami, w wielu tematach nadając jednym głosem - co jest tajemnicą poliszynela (i wygranych wyborów).
*
Nie ma ani słowa nieprawdy. Kogo boli prawda? Moderatora, który jest ślepy na rzeczywistość i przedkłada własne poglądy/opinie nad regulamin? On chroniąc zatrutą propagandę rządową pokątnie, po cichu na tych łamach uprawia własną propagandę. Nie po to został zatrudniony. Nie za to dostaje pieniądze. Pytanie zawisa w powietrzu - czy ten gość ma sumienie? Nie widzi, co się dzieje? Nie chce widzieć? Ci bezmyślni donosiciele nie wiedzą, co czynią ale on - w pracy! - powienien.
(PS. wpis odtworzyłem dosłownie, zobaczymy, czy się utrzyma)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

O! Dzięki, widocznie jest tu jakiś nawiedzony moderator. Co zrobić.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pani Mazurek - „rząd PIS reprezentuje zachodnią kulturę polityczną”. Pani rzecznik miała zapewne na myśli NRD.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

ostatnia odpowiedź: 16 kwietnia 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

:) bo jak tyle tego oglądam i czytam, to już nie mam czasu na pisanie ... o ile się je traktuje poważnie i chce się to zrobić dobrze
...a jeszcze życ trzeba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

dobra koleżanko (sorry, że nie zauważyłem właściwego zaimka) :) ,
przecież cię nie blokuję, bo inaczej nie mogłabyś się tutaj wpisać?
Ale blok był, oczywiście w rewanżu - zaskoczyłas mnie nieprzyjemnie tym, że nagle mój post do ciebie wrócił (i przepadł). Tym bardziej przykro, że wyglądało to tak, jakbyś bloka dała mi ...ale w prezencie dla twojego "dobrego kolegi". Ten uniósłszy się (nie wiem, dlaczego) zablokował mnie wcześniej, ale nadal śledził zza szyszaka i kłuł czerwoną piką, by nagle wychylać się zza gardy i rzucać swoje zawołanie bojowe w powietrze ... nie do mnie lecz koło mnie (no bo skoro mnie blokuje...) Dość śmieszne to było, takie rozmowy obok, z adresowaniem posta i ryzykiem, że nie dojdzie.
Ale cóż, wet za wet, w końcu i ja zablokowałem gościa. Szczerze mówiąc, nie każda wymiana poglądów mnie interesuje. Wolę takie, na których nie tracę :)
Ja nie daję bloków ludziom, z którymi można się spierać. Ale jesli ktoś szermuje nie argumentami a obelgami... to taka "dyskusja" jest bezcelowa. Jestem za rozmową, która pozwala na wymianę argumentów lub informacji. To coś daje, często obu stronom. Jestem za rozmową, która mnie z czymś (lub z kimś) zapoznaje, co jest warte poznania. Nawet jeśli pozostanie się przy swoich stanowiskach, można coś zyskać - jakiś strzęp informacji albo choćby koniecznośc sformułowania swojego zdania w sposób czytelny.
*
Cieszę się, że zauważyłaś moje ględzenie w dziale sportowym (tenisa, jak sądzę?). Post factum zawsze wydaje mi się ono rozwlekłe i nmalo czytelne - a jednocześnie cierpię, że muszę się ograniczać, by nie "zagadać" całego forum. A mógłbym, bo wiem, że dzieje się o wiele wiele więcej róznych ciekawych rzeczy. W turniejach pod suchymi wynikami meczów i skąpymi statystykami często są ukryte nieopowiedziane dramaty i zwroty akcji, toczy się podskórne drugie życie, pełne podtekstów i ciekawych zbiegów okoliczności.
Tymczasem tu powszechnie panuje takie powierzchowne przemykanie się po "najgłówniejszych" faktach, pisze sie relacje sklejone z rutynowych zwrotów, czasem z błędami i często pisane toporną polszczyzną. W dziele tenis promowane są na siłę infantylne "felietony", które nie miałyby prawa przejśc zaliczenia w liceum. Brakuje kogoś z pasją, kto potrafi opowiedzieć pojedyncze małe historie, które na szerszym tle tej dużej historii (pod warunkiem, śe się ją zna) nabierają życia i kolorów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Tutaj Panu odpiszę, bo nie chcę "nabijać" wyświetleń redakcji SF pod wiadomym tematem. Bloka dostało kilku userów - pod wpływem emocji, bo trudno mi było akceptować taki off-topick. Tylko dlaczego, kiedy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

Tutaj Panu odpiszę, bo nie chcę "nabijać" wyświetleń redakcji SF pod wiadomym tematem. Bloka dostało kilku userów - pod wpływem emocji, bo trudno mi było akceptować taki off-topick. Tylko dlaczego, kiedy chcę Panu odpisać i odblokowuję, z biegu dostaję czerwoną łapką? O to tylko chodziło? Przykro mi tym bardziej, że lubię czytać Pana tenisowe wpisy.
Może za jakiś czas emocje ostygną.
Pozdrawiam!
btw, minusy nie ode mnie, bo ich nie używam. I nie "dobry kolega", a koleżanka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 9 grudnia 2016 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Mądraliński....., jak ja wprowadziłam akt łaski, to zaraz dostałam po uszach. Może Ty masz więcej szczęścia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Zgadzam się ze wszystkim i nie dlatego, że jesteś Motylkiem :) Ja nie miałbym nic przeciwko, żeby dać komuś jawnego minusa i wcale bym się tego nie wstydził :) Blokuję też dość często, ale co jakiś czas...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Zgadzam się ze wszystkim i nie dlatego, że jesteś Motylkiem :)
Ja nie miałbym nic przeciwko, żeby dać komuś jawnego minusa i wcale bym się tego nie wstydził :) Blokuję też dość często, ale co jakiś czas wprowadzam amnestię lub pojedyncze akty łaski ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Nie zgodzę się, bo są tacy, którzy minusują dla rozrywki......i żadna reputacja nie ma tu nic do rzeczy, po prostu ubzdurali sobie, że jesteś tym kim nie jesteś...i minusują dla zasady, dla zabawy, na...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Nie zgodzę się, bo są tacy, którzy minusują dla rozrywki......i żadna reputacja nie ma tu nic do rzeczy, po prostu ubzdurali sobie, że jesteś tym kim nie jesteś...i minusują dla zasady, dla zabawy, na złość.....nawet, gdy nie odnosisz sie do ich postów!
Każdy ma prawo pisać, co chce, a czy Ty się z tym zgadzasz, to już zupełnie inna sprawa. Możesz się odnosić, polemizować, lub ignorować. Trudno, żeby wszystko Ci się podobało, a jak mocno Ciebie uwiera, to blokujesz i nie czytasz.....po prostu!
Blokowanie, jak najbardziej słuszne...., to moje zdanie oczywiście.
W każdej dyscyplinie są tacy, którzy mocno doskwierają....., taki urok portali społecznościowych.
Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Plusy, minusy to wskaźniki reputacji na forum. Plusy są jawne, minusy nie, ale jest to zapewne wymóg ideologi poprawności politycznej by nie dawać impulsu do ujawniania się nienawiści we wzajemnych relacjach....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Przez skromność nie mogę się z Tobą zgodzić, ale przez grzeczność dziękuję Ci...choć do końca nie możesz być obiektywna ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Szaki...trudno nie być Twoją wielbicielką, dlatego masz tych wielbicielek wianuszek cały....., ale zasługujesz na to uwielbienie swoją postawą na sf....nie tylko w kontaktach z userkami, ale w całościowym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Szaki...trudno nie być Twoją wielbicielką, dlatego masz tych wielbicielek wianuszek cały....., ale zasługujesz na to uwielbienie swoją postawą na sf....nie tylko w kontaktach z userkami, ale w całościowym oglądzie Twoich poczynań...., a już za szacunek do wszystkich dziewczyn, to ten wianuszek, jak najbardziej usprawiedliwiony....i niech wzbudza zazdrość....tych mniej przyjaznych:)
Ps. Napisałam to z przekonaniem i na poważnie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

No nie mów Eleo, że tak uważasz(zresztą nawet jak zmyślasz to miło)? Przepraszam za niedyskretne pytanie Eleo...czy Ty też jesteś w tym gronie wielbicielek ?? ;) Wiesz co teraz sobie myślę, że wcale nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

No nie mów Eleo, że tak uważasz(zresztą nawet jak zmyślasz to miło)? Przepraszam za niedyskretne pytanie Eleo...czy Ty też jesteś w tym gronie wielbicielek ?? ;)
Wiesz co teraz sobie myślę, że wcale nie muszę trenować, żeby być tym Mistrzem w czymkolwiek...skoro jak prawdziwy Mistrz mam rzesze wielbicielek ? :D
Ps. Sobie tylko puściłem wodze fantazji... mam nadzieję, że nie uznasz mnie za bufona? ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Co najmniej połowa forum się w Tobie podkochuje,Szaki tylko nie mów, że oczywiście nie wiedziałeś,bo w to nie uwierzę:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

Plusy, minusy to wskaźniki reputacji na forum. Plusy są jawne, minusy nie, ale jest to zapewne wymóg ideologi poprawności politycznej by nie dawać impulsu do ujawniania się nienawiści we wzajemnych relacjach. Niech zatem minusy nie będą jawne, ale niech nie będą pozbawieni możliwości korzystania z nich ci, którzy zostali zablokowani. Taki Sharapov może wypisywać brednie, ale mało kto może przeciwko tym bredniom zaprotestować skoro zablokował on część albo większość użytkowników. W ten sposób staje się niejako bezkarny i jeśli nie używa słów zakazanych może publikować wszystko co chce bez obawy usunięcia postu jeśli nie jest on odpowiedzią na inny post. Ograniczeniu więc powinno podlegać blokowanie i winno mieć ono charakter czasowy a nie tak jak teraz bezterminowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 11 lutego 2016 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

choć wtedy prawdopodobnie stracę cichych wielbicieli


Witaj!Przyznaj,że o ciche wielbicielki Ci chodzi, drogi Szaki...:P/D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Witam Panie i Gospodarza oczywiście...dobrze radzicie ! :)) Ja oczywiście też jestem ZA....widoczne minusy to najlepsze rozwiązanie, choć wtedy prawdopodobnie stracę cichych wielbicieli :( ;))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Dla mnie niezrozumiałe jest pokazywanie przez redakcję plusów,
a ukrywanie minusów.Na przykład nauczyciel w szkole podaje uczniom jedynie pozytywne oceny,a negatywne utajnia.Do czego doprowadziłaby taka polityka klasyfikacji ocen w szkole,prawda?
Redakcja tworząc taki nie transparentny system operacji na forum
SF, doprowadziła do nadużywania niewidocznej czerwonej łapki, przez różnego rodzaju userów,nie zawsze o szlachetnych i pokojowych zamiarach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Już kilka razy padały podobne propozycje, lub postulaty usunięcia minusów w ogóle. Nawet jeden z użytkowników poświęcił tej sprawie specjalny blog. Ale jakoś redakcja nie ustosunkowała się merytorycznie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Witam Panie i Gospodarza oczywiście...dobrze radzicie ! :))
Ja oczywiście też jestem ZA....widoczne minusy to najlepsze rozwiązanie, choć wtedy prawdopodobnie stracę cichych wielbicieli :( ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

W takim razie może najlepszym wyjściem byłoby stworzyć .... widoczne minusy Jestem za:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Już kilka razy padały podobne propozycje, lub postulaty usunięcia minusów w ogóle. Nawet jeden z użytkowników poświęcił tej sprawie specjalny blog. Ale jakoś redakcja nie ustosunkowała się merytorycznie do tego... Przynajmniej nie zauważyłam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

W takim razie może najlepszym wyjściem byłoby stworzyć .... widoczne minusy Jestem za:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Margotko,gratuluję pomysłów twórczych odnośnie dalszego reformowania
i modernizacji sf,oby Wasze genialne pomysły zostały uwzględnione przez redakcję,3mam...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Masz rację Viv w tym, ze powinno się dyskutować. Również przeraża mnie ilość hejtu, chociaż mam wrażenie, że obrażam hejterów. Miałam dużo szczęścia, że logując się na SF spotkałam samych świetnych, taktownych,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

W takim razie może najlepszym wyjściem byłoby stworzyć .... widoczne minusy


Jestem za:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Mówiąc szczerze, trafiłaś w sedno !!! Wiem, że niektórzy userzy "podpadli" trollom i mieli/mają czerwoną ścieżkę :( W takim razie może najlepszym wyjściem byłoby stworzyć .... widoczne minusy !! Czyli...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Mówiąc szczerze, trafiłaś w sedno !!!
Wiem, że niektórzy userzy "podpadli" trollom i mieli/mają czerwoną ścieżkę :(
W takim razie może najlepszym wyjściem byłoby stworzyć .... widoczne minusy !! Czyli tak jak widzimy kto daje plusa, widzieć też kto daje minusa.
Może Ty marzami masz jakiś pomysł na "złoty środek" ?
Każdy z nas daje minusy jak padają wulgaryzmy czysto budowlane, ale co zrobić z minusami, które dane są pozytywnemu postowi ?
Nie ukrywam, że ja daje plusy! Oczywiście to nie jest wyjście, ale może chociaż połowicznie "pomagam" ??
Piszę status, może padnie jakaś/jakieś propozycje :))
Dzięki marzami, że dołączyłaś :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Margotko z tym usuwaniem komentarzy przy kilku minusach, to też mógłby być problem......, bo niestety bywa i tak, że pewna grupa uzytkowników, nagminnie minusuje nielubianego usera i nie ma to nic wspólnego...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Margotko z tym usuwaniem komentarzy przy kilku minusach, to też mógłby być problem......, bo niestety bywa i tak, że pewna grupa uzytkowników, nagminnie minusuje nielubianego usera i nie ma to nic wspólnego z treścią postów przez niego napisaną. Tak dla zasady/zabawy to robią.....i jawnie się z tego cieszą, nie ukrywają się, nie krygują....
Są tutaj takie towarzystwa wzajemnej adoracji....i trudno wszystkich blokować, bo posiadają po kilka kont....
Przyznaję, że używam minusów....., ale tylko za wulgarne, chamskie wpisy....., lajkuję /dużo/ wszystkie te, które mi się podobają, z którymi się zgadzam....lub zwyczajnie lubię tych userów za całokształt...
Ps. Poza wszystkim, to bardzo trafne spostrzeżenia tutaj padły

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Masz rację Viv w tym, ze powinno się dyskutować. Również przeraża mnie ilość hejtu, chociaż mam wrażenie, że obrażam hejterów. Miałam dużo szczęścia, że logując się na SF spotkałam samych świetnych, taktownych,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Dzięki TOM :)) Bardzo :*)
Wiesz co najbardziej mnie dziwi ? Hejty pod artykułami o Adze.
Dla mnie to już samo w sobie było niesamowite.
Tom bywaj częściej bo Ciebie też tu brakuje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Z minusami u mnie tak samo ... ambiwalentne podejście ;) Tzn. zamiast łapkować wolę podyskutować ... i ... tracić czas ;) ---> ale przynajmniej raczej wtedy jest jasne, jakie jest moje zdanie, bo często...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Zapomniałam o jednym, że też uważam, że dawanie plusów motywuje do dalszej dyskusji, do porozumienia. Uważam to za bardzo dobrą strategię i jest to zarazem sygnał, że przeczytałam ale nie mam czasu na odpowiedź. Plus wprowadza samo dobro OPRÓCZ tej dziwnej sytuacji o której pisała Fiolka .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Droga Margotko, Każdy z nas ma inny styl wypowiedzi i działania. Grolo działa swoimi metodami, i dobrze. My mamy swoje, może trochę bardziej "kobiece". Fiolka też przypomniała ważną zasadę "Nie karmić...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Masz rację Viv w tym, ze powinno się dyskutować. Również przeraża mnie ilość hejtu, chociaż mam wrażenie, że obrażam hejterów.
Miałam dużo szczęścia, że logując się na SF spotkałam samych świetnych, taktownych, mądrych i kulturalnych użytkowników. Wszyscy tu obecni byli ze mną. Nawet darowane mi było brak wiedzy, obycia i ściskanie zębami tych, którzy inaczej pisali o JJ niż ja, sorry tak było. Nie muszę Ci wymieniać, że m.in. byłaś to Ty, Elle, Eleo, Esti, basher, Fiolka, Artemis, LA, Tom, Claidh, MC, Potter, Alk i pablo i wielu innych, których na szybko nie umiem zebrać. To było 1,5 roku temu i życzyłabym każdemu nowicjuszowi takiego przyjęcia, cierpliwości i takiej opieki :))
Dziękuję Tom(owi) za przychylność wobec mnie poniżej, ale nie ukrywam, że tak jak Tom czasami wolałam zniknąć, żeby nabrać dystansu do treści jakie coraz częściej się pojawiały.
Widziałam cały czas, że grono starszych użytkowników wolało pewne sprawy wyjaśniać, a dopiero potem omijać te "zgniłe jaja" I tu zgadzam się z grolo, że po rozmowie z trollami czy hejterami, która nic nie wniosła, dawać minusy. Czy to coś daje ? I tu niestety grolo przegrywa ze swoją teorią. Sprawdziłam, że jak ktoś ma powyżej 5 minusów za wpis ....... to zminusowany post dalej istnieje. NIE jest usuwany !!! I tu Vivendi masz rację po co minusować skoro modki tego nie usuwają ? Skoro minusy na hejterach nie robią żadnego wrażenia !
Ogólnie mam wrażenie, że administratorom tegoż portalu wręcz zależy na hejtach ..... vide .... więcej wpisów.
To bardzo zniechęca. Gdzie są dawne dyskusje, rozmowy, szał uniesień na jakiś temat gdzie czerpałam całymi garściami WIEDZĘ.
Może czas na pytanie PO CO SĄ MINUSY ?
CZEMU SŁUŻĄ ?
DLA KOGO SĄ MINUSY ?
A tak spłycając problem to kindersztuba jest niemodna, zdobywanie wiedzy jest niemodne, czytanie jest niemodne, myślenie jest niemodne !!
Co zostaje ?
Troll, hejter !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Droga Margotko, Każdy z nas ma inny styl wypowiedzi i działania. Grolo działa swoimi metodami, i dobrze. My mamy swoje, może trochę bardziej "kobiece". Fiolka też przypomniała ważną zasadę "Nie karmić...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Z minusami u mnie tak samo ... ambiwalentne podejście ;)
Tzn. zamiast łapkować wolę podyskutować ... i ... tracić czas ;) ---> ale przynajmniej raczej wtedy jest jasne, jakie jest moje zdanie, bo często - tak jak pod artykułem z JJ nie ma (dla mnie) czarno/biało tak/nie, tylko jest coś po środku. Ale popieram minusowanie zupełnego hejtu ala posty sandoka ;)
---> Bwt: artykuł o JJ dokładnie pokazuje, ze DOPIERO SLOWNA INTERWENCJA MARGOTKI, a nie same "bezimienne minusy" doprowadziła do jednoznacznej krytyki hejtu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Również wpadam tu nieregularnie, głównie podczytywać. Niestety mam głęboki wstręt przed dawaniem minusów na SF. Staram się raczej zaplusować pozytywne komentarze. Ale doceniam Twoją pracę. W ostatnich...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Droga Margotko,
Każdy z nas ma inny styl wypowiedzi i działania. Grolo działa swoimi metodami, i dobrze. My mamy swoje, może trochę bardziej "kobiece". Fiolka też przypomniała ważną zasadę "Nie karmić troli". Jednak najważniejsze jest dopasowanie działania do aktualnych okoliczności. Jak Sharapov za dużo wypije i traci hamulce, to czasami warto go przywołać do porządku, bo może zreflektuje się lub pomilczy. Jak "Wredny" się zagalopuje, to chyba też warto czasami interweniować, bo potrafi pisać normalnie, a nie tylko wulgarnie. Każdy ma prawo do opinii i komentarzy, gorzej jak próbuje nam wmawiać, że jego opinie i lęki to fakty, lub robi to bez klasy. Są też przypadki szczególne, np. Ort, który jest odporny na wszystkie argumenty, i w zasadzie jest zainteresowany tylko wygłaszaniem komunikatów, chyba w nadziei, że wielokrotnie powtórzone kłamstwo zacznie być postrzegane jako prawda. Trochę mnie bulwersuje, że ostatnio zyskał sporo zwolenników... I raczej nie wszyscy to klony. Forumowa historia ma zdumiewające karty. Pamiętam, jak kiedyś któryś ze stałych harcowników zaczął mitygować jakiegoś wulgarnego nowicjusza... Smutne jest tylko to, że po każdej takiej fali grono stałych użytkowników zmniejsza się lub usuwa w cień. Ale to powinno być zmartwieniem redakcji i mądrej moderacji, której chyba na SF niestety nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Zgadzam się z grolo i zgadzam się z Tobą Vivendi :) Wiem, że to brzmi jak abstrakcja, ale nie lubię dawać czerwonych łapek bo czasami wystarczy porozmawiać i user sam usuwa wpis i/lub go zmienia. To tak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Problem polega na tym, ze na forum przewazaja ostatnio "wzajemnie sie lajkujacy" frustraci-bulwersanci.:-/ A Redaktor Motyka raczyl ich nazwac nawet kibicami. Tak to jest kiedy licza sie "wejscia"....dla reklamodawcow, zeby nie bylo nieporozumien. Sam minus to malo, a dyskusja z niektorymi bezowocna. I tak to forum 'omlecieje". Pod artykulami. Sa jeszcze miejsca- takie jak tablice, blogi, statusy....Na szczescie. ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [30 komentarzy tej dyskusji]

Dziękuję, to bardzo ważne, gdy się widzi, że nie jest się osamotnionym. Na forum milczenie nie jest złotem, tylko milczącą zgodą. Brak głosu jest oddaniem swojego głosu tym, którzy znieważają/ kłamią/szkalują/krzyczą/nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.