Soeth - lubi

 • Soeth lubi Komentarz

  @santa66: Owszem, miejska i dlatego odbywają się tam koncerty, mecze siatkówki ŁKS czy prezentacje piłkarzy tego klubu. Podlega ona kompleksowi Centrum Sportowego ŁKS. Podobnie jak mniejsza hala czy budowany stadion. Widzew nie powinien z tych obiektów korzystać. Pozdrawiam

 • Soeth lubi Komentarz

  Jako, że jestem pracownikiem Urzędu Miasta Łodzi to się wypowiem. Zarówno boiska treningowe jak i obie hale sportowe miasto wybudowało blisko stadionu ŁKSu i to logiczne, że to ten klub może z nich korzystać. Widzew ma stadion i to na nim niech gra, trenuje i przeprowadza imprezy. Natomiast jeśli chcą w jakiejś hali to muszą ją wynająć w jakimś innym mieście. Przecież i tak musza płacić standardowe komercyjne stawki. ŁKS też płacić musi tylko stawki ma preferencyjne, ponieważ to są obiekty przeznaczone dla tego klubu. Tak więc dziwią te żądania Widzewa, zarówno ja jak i koledzy w pracy są zaskoczeni.

 • Soeth lubi Komentarz

  Kolejna wielka gala dla kibiców, dla Polaków, bez PPV. Wiadomo, że to źle, bo przecież to TVP wykupił prawa, aby każdy zwykły Kowalski interesujący się boksem mógł obejrzeć, być może walkę roku. Najlepiej byłoby jaki Solorz i Polsat zawolali 40 zł, za włączenie ich kanału, to wtedy by wszystkim pasowalo... oj narodzie Polski...

 • Soeth lubi Komentarz

  Każdy ma prawo inwestować gdzie chce. Kibole niech idą na zieloną trawkę jak im się nie podoba.

 • Soeth lubi Komentarz

  To oświadczenie Legii świadczy jak p. Mioduski nie potrafi zrobić porządku na swych "śmieciach", a chętnie wskazuje pomysły na reformę ekstraklasy.

 • Soeth lubi Komentarz

  To tak jakbym pozwolił komuś ustawić taki transparent przed swoim domem, a potem powiedział, że nie mam z tym nic wspólnego. Albo ktoś wyrzucałby z mojego domu moich gości, bo mu się nie podobają. Po co na stadionach są wymagane monitoringi, skoro są bezużyteczne. Niestety klubami rządzą zwykli tchórze, którzy boją się konfrontacji ze stadionową patologią. A komunikat klubu jest w stylu "Chłopaki przepraszamy was ale musimy jako klub wydać jakiś komunikat, bo się od nas nie odczepią i jeszcze 300 zł kary nam wlepią. Jest ok, róbcie swoje. Fajne chłopaki jesteście. Jeszcze raz przepraszamy."

 • Soeth lubi Komentarz

  warszawskie błazny, życzę Polonii powodzenia i powrotu do ekstraklasy!

 • Soeth lubi Komentarz

  Co na to PZPN i Legia? Tym powinny zająć się służby. Co na to min. Kamiński?

 • Soeth lubi Komentarz

  Takie transparenty powinny z automatu skutkowac walkowerem.

 • Soeth lubi Komentarz

  Kibole są największą zakałą polskiej piłki. To głównie przez nich żaden poważny biznes z pieniędzmi nie pcha się do futbolu. Te śmieszne pokrzykiwania klub to my a nie wy, wyzwiska, bojkoty, groźby.. Masakra jacy ci ludzie są głupi. Niech się złożą odkupią klub od takiego Midaka i rządzą po swojemu. Wtedy się okaże jak im pójdzie i jak świetnie klub będzie funkcjonował. Póki co to ich rola sprowadza się do tego że nawet niezbyt zamożne kluby wiecznie za nich płacą. Kary, dopłaty do opraw czy wyjazdów. Kluby często więcej na nich wydają niż dostają z ich najtańszych przecież biletów. Nie pierwszy to klub który przez takich ludzi za chwilę skończy w A klasie.

 • Soeth lubi Komentarz

  Czemu więc ci kibice nie zaproponują właścicielowi odkupienia jego akcji? Chwila... Wiem czemu. Nauczeni są pewnie rozwiązywać wszystko siłowo. Zastanawia mnie czy w Arce też praktykuje się rozmowy wychowawcze, bo to taka nasza Polska norma. Dlatego nasza liga to takie dno, przez kiboli. Nikt nie chce inwestować bo nie jeden właściciel był sterroryzowany przez kiboli, piłkarze uciekają gdzie i kiedy się tylko da, przez rozmowy wychowawcze. Czy to aż tak ciężko zrozumieć że właściciel włożył kupę forsy w klub i nie odda tego za darmo? Na miejscu tego właściciela, jeśli jest większościowym, zwołałbym radę i zamknął trybuny na parę meczów a samym kibicom zaproponował odkupienie akcji. Jeśli nie chcą odkupić, cóż, albo zaczną się zachowywać albo trybuny będą zamknięte :)

 • Soeth lubi Komentarz

  Nie rozumiem tych kiboli,nie pasuje właściciel klubu niech nie przyłażą na mecze?

 • Soeth lubi Komentarz

  Jeżeli zdegradowano za to samo inne kluby, to dlaczego Cracovia ma mieć fory i być lepiej traktowana od innych???

 • Soeth lubi Komentarz

  Co Ty człowieku napisałeś ? Jak kogoś zabije a złapią mnie po 15 latach to mają mi dac zawiasy bo to było dawno i Belem innym człowiekeim ?

 • Soeth lubi Komentarz

  Doceniając kibiców za to ,że tak duża ilość osób pojechała na te mecze nie powinno się używać określenia "niespełna 150 osób" itd.

 • Soeth lubi Komentarz

  Sprawę zawalił trener Nawrocki,zawodniczka nie kończyła piłek już od drugiego seta a mimo to ciągle jej podawano. Od tego jest trener aby pomóc zawodniczkom,wstrzymać akcję,dokonać zmian,schłodzić zawodniczki.Brakowało Heynena.

 • Soeth lubi Komentarz

  Cyt. z tytułu: "Piotr Makowski uważa, że naszym zawodniczkĄ zabrakło szczęścia"! Panie Czykiel proszę nauczyć się pisać (i mówić?) po polsku! Co to znaczy "naszym zawodniczką"?!!!

 • Soeth lubi Komentarz

  Nie szczęścia a umiejętności i nie tylko siatkarkom a trenerowi również. Był nie przygotowany do meczu w przeciwieństwie do trenera Turczynek. Panie Kąkolewska - zagrywka żart, atak - żart ratował ja jedynie blok. Pani Malwina Smarzek - Godek, atak - bez komentarza, z zagrywki z wyskoku zrezygnowała przyjęcie i obrona fatalne tyle piłek ile upadało przed Malwiną już dawno nie widziałem. Rozgrywająca ponosi tylko część winy za nieskuteczny atak. Jak to jest że zaczynając mecz zawsze i jest to żelazną regułą zaczynamy atakiem środkowej aby otworzyć skrzydła a następnie nie ma wystaw do środkowej? Jeśli nie idzie Smarzek atak to czy stracimy 2 - 3 piłki na środku a uzyskamy choć 1 to nie będzie zysk? A dodatkowo zmusimy przeciwnika do pilnowania środka? Zarzut do trenera brak wariantu innego rozegrania, brak zmian na pozycji środkowej Kąkolewska nie powinna dłużej być na boisku, Anna Stencel mogła ją lepiej zastąpić rozegranie Marlena Kowalewska nie dostała szansy zagrania seta a jej rozegranie nie jest gorsze od podstawowej rozgrywającej

 • Soeth lubi Komentarz

  A ja uważam ze mecz niestety ale przegrał trener lub jak kto woli sztab szkoleniowy .... po prostu zabrakło odwagi żeby postawiana Łukasik ... dziewczyna bardzo fajnie pokazała się z Azerkami ... przy takich statystykach jak miała Malwina trzeba zaryzykować i coś zmienić myślę ze gorzej by nie zagrała a kto wie czy nie podkręciła by procentów w ataku ...

 • Soeth lubi Komentarz

  dajcie spokój z tą małolata, do szkoły a nie pouczać Feda, kim ona jest i co osiągnęła?