• Lechia o podium, Arka o spokój. Piłkarska walka w Ekstraklasie

  Pierwsze kolejki piłkarskiego sezonu 2019/20 jeszcze do końca nie dadzą nam odpowiedzi, jaki to będzie sezon dla klubów z Trójmiasta, ale patrząc na ostatnie lata i analizując ruchy transferowe można przewidzieć, jaki potencjał tkwi w Arce i Lechii. Lechia i Arka w sezonie 2019/20 piłkarskiej Ekstraklasy (…)

  Więcej

 • Trzy razy awans? Oby!

  Polskie drużyny w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy wygrały swoje mecze, ale zaliczki przed rewanżami nie są duże. Mimo tego, że teraz czekają wyjazdowe mecze, awans Piasta, Legii i Lechii wydaje się bardzo realny. W ostatnich latach zespoły z ekstraklasy z różnym skutkiem – częściej gorszym – (…)

  Więcej

 • Piast Gliwice wyeliminuje z Ligi Mistrzów BATE Borysów?

  Rewanżowy mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy mistrzem Polski a mistrzem Białorusi zapowiada się niezwykle ciekawie. W Borysowie padł remis 1:1 i w Gliwicach zapowiada się niezwykle ciekawy mecz. Przed pierwszym meczem zdecydowanym faworytem było BATE Borysów. Drużyna z Białorusi od lat świetnie (…)

  Więcej

 • Sukces po długich latach oczekiwania?

  Brazylia kocha futbol i jest on religią dla większości ludzi żyjących w Kraju kawy. Nic więc dziwnego, że ostatnie lata pełnie niepowodzeń w wykonaniu reprezentacji Canarinhos sprawiły wiele bólu kibicom. Teraz jednak Brazylia staje przed szansą wygrania Copa America 2019. Na Mistrzostwach Ameryki Południowej (…)

  Więcej