Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Były trener pogratulował Dominikowi Thiemowi triumfu w US Open. Następnie... podał do sądu rodzinę Austriaka

  @steffen: Misiaczku, fatalnie mylisz konteksty. Tu nie ma złudzeń, nikogo za granicą nie obchodzi treść publikacji w polskojęzycznym internecie. Co najwyżej pewne grono interesownych medialnych marketingowców obchodzi, jakie w danym kraju jest zabarwienie tych artykułów (czyli komu robią dobry wizerunek, a kogo oczerniają). Nie ma w Polsce żadnego medium tenisowego, które miałoby jakiś wpływ na tenisowy mainstream w skali światowej. Ale nie to jest sednem sprawy. W fedpropagandowych publikacjach w polskich mediach liczy się tylko jeden cel. Tym celem jest urobienie polskich czytelników. Jak sądzisz, co koduje się w głowach tabunów młodych ludzi, którzy przez szereg lat naczytają się o "bajecznym geniuszu wirtuozerskim Maestrze Najwspanialszym Sportowcu Świata" w opozycji do "czarnej owcy prowincjonalnego rozrabiaki Djokovicia, za którego trzeba się wstydzić"? Sądzisz, że tacy odbiorcy sami dojrzeją do wyrobienia prawdziwie własnego zdania i wypracują osobiste refleksje wolne od ukierunkowanych przekazów? Rozejrzyj się dookoła, od wielu lat w tenisie obowiązuje swoista poprawność polityczna napędzana przez media. Wystarczy w kilku liczących się mediach ukierunkować myślenie odbiorców: patrzcie, oto mamy Wspaniałego Maestra w opozycji do awanturniczego jugola, a ludzie sami się nakręcą. "Bo wszyscy mówią, że Rożer to jest klasa". "Ach, Rożer, synonim elegancji i szyku!". "Mówi się, że ten Djoković to jest awanturnik". "No tak, Djoković, od zawsze wiadomo, że to kołtun". Ludzie stają przed wizerunkowym wyborem: modne kontra obciachowe, elitarne kontra prowincjonalne. Co wybiorą? Przecież przeważająca część ludzi zainteresowanych tenisem w Polsce jest pod ogromnym wpływem tej narracji medialnej. Ta narracja pada na żyzny grunt wszędzie. Poczynając od kibiców niedzielnych (którzy z lenistwa poprzestają na najprostszym przekazie i chłoną np. w telewizji fedbanialuki Tomaszewskiego) poprzez kibiców bardziej zaangażowanych, poprzez dziesiątki tysięcy amatorskich i klubowych graczy, aż po ludzi mediów i dziennikarzy. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jaka narracja zdominowała polskie media? Czy wolisz o tym nie myśleć? Jasne, płynąć z prądem zawsze jest najbardziej komfortowo. Przecież zawsze najłatwiej jest próbować zrobić wariata z kogoś, kto prowokuje do krytycznego myślenia...

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do US Open: Boris Becker pod wrażeniem występu Dominika Thiema. "Nazywam go Houdinim tenisa"

  Stwierdzenie zdecydowanie na wyrost. Houdini tenisa jest tylko jeden i na imię mu Maestro Rożer. Fedex to jest magik, który bajecznymi sztuczkami czaruje publiczność. Nikt nie potrafi tak nadludzko zagrywać piłki jak robi to Poeta z Bazylei. A co na gruncie dziennikarskim? Tutaj głosuję za fedredakcją spoRtowych Faktów! To są czarodzieje piśmiennictwa sportowego. Uwielbiam ten unikalny fedstyl, tę delikatność, to czarowanie czytelników za pomocą erudycji oraz dopracowanego do peRFekcji języka. Dzięki temu w dziale tenisowym codziennie czytamy kunsztowne, wirtuozerskie i mistrzowskie fedpublikacje. Fedredaktorzy SF to są himalaje obiektywizmu, 100-procentowa spójność oraz doskonałość formy!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Gael Monfils wraca po pół roku i "potrzebuje meczów". Mówił też o dyskwalifikacji Novaka Djokovicia i US Open

  Fedredaktorzy zapytani, co sądzą o dyskwalifikacji Novaka Djokovicia, odpowiedzieli: - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Djoković został zdyskwalifikowany. Bardzo liczymy na jego kolejne wykluczenia ze Szlemów. Rekordy Bajecznego Wirtuoza nie mogą zostać pobite, to jest naprawdę bardzo bardzo bardzo ważne.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. "Spanierowany" Dominic Thiem wrócił do kraju. Jest przekonany, że triumf w US Open go nie zmieni

  Niech nabiera sił. Ktoś musi bronić rekordów Naszego Maestra przed bezpardonowym zamachem Nadala i Djokovicia, przebijaczy bez krzty talentu.

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  GILL SIMON OSTRO O ludziach pokroju Motyka % Smoliński, Novaku Djokoviciu i Rożerze Federerze.
  "Djokovic is also a human being who has his own virtues and flaws. He then dragged Roger Federer's name in the interaction by saying that the media only talks about the virtues of the Swiss legend and the flaws of the Serbian star in comparison.

  Roger Federer is currently the most successful men's singles player in Slam history with 20 titles. Meanwhile, Novak Djokovic is third on the list with 17 titles. Speaking about the success of Djokovic, Gilles Simon believed that the 17-time Grand Slam winner is unfairly treated by the media because they do not want to him to surpass Roger Federer's record. He claimed that 'it pisses people off' to know that 'Novak Djokovic is so strong'"
  Mogę podać źródło, ale ten który sprzeda własną matkę, nie pozwoli, aby prawda przedostała się do opinii publicznej.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open: Marcin Motyka: Dominic Thiem - mistrz wyczekiwany, którego nie da się kwestionować [KOMENTARZ]

  Zwierzę się Wam z czegoś. Jestem pod ogromnym wrażeniem wygibasów logicznych uprawianych przez Fedredaktora Marcina. Kiedy 14 miesięcy temu przebrzydły Jugosławianin doprowadził do rozpaczy Nadludzkiego Maestra w Londynie, to w mig pojawił się artykuł, że to jest okropnie nieuczciwe, aby o tytule decydowały jakieś tajbreki, które - zdaniem fedredaktora - były czysto losowe. Otóż po wydatnie przedłużonym 5. secie (24 gemach!) i po tajbreku Djoković wygrał wtedy FUKSEM. Szczęśliwie, przypadkowo, niezasłużenie. Teraz Thiem wygrywa po krótkim 5. secie i tajbreku (co bez wątpienia jest rozstrzygnięciem o wiele bardziej losowym, niż tamten Wimbledon!), a my co się dowiadujemy? "Mistrzostwo wyharowane. Mistrzostwo niekwestionowane. Takie są fakty. Ich nie da się zakwestionować. Jak najbardziej zasłużenie zdobył tytuł." Imponujące akrobacje palcem po klawiaturze. Hmmm, a może to nie są tylko zwykłe akrobacje, tylko po prostu zakamuflowana GRAFOMANIA i KREOWANIE FEDRZECZYWISTOŚCI celowo na złość pewnemu awanturnikowi ze wschodniej Europy? Temu awanturnikowi, który sam "wykluczył siebie z zawodów", prawda? Zapewne fedredaktora ręce świerzbiły, aby dopisać "... przez własną głupotę. Na tę karę belgradczyk mocno sobie zasłużył bezczelnym zamachem na rekordy Mojego Ukochanego Geniusza.". Ale jednak tego nie napisał. Powstrzymał się. Lepiej pozować na mędrca, który bezstronnie wskazuje tłumom czytelników jasny podział: 1) co w tenisie jest dobre i co powinno być wynoszone pod niebiosa oraz 2) co w tenisie jest złe i godne pogardy. Linia podziału jest klarowna: do pierwszej kategorii wpada Maestro Rożer, przyboczni Rożera, kilku neutralnych odbierających tytuły złej stronie, świat zachodni, uporządkowany, z klasą, obyciem, z rodowodem szlacheckim i z wrodzonym talentem. Do drugiej kategorii należy przaśny rozrabiaka z prowincjonalnego wschodu, bez talentu, chaotyczny i opierający się na tępej sile. Jak fajnie wygląda taki czarno-biały świat! Dlatego w Paryżu trzymajmy mocno kciuki za Thiema (bo on ma raptem jedynkę na liczniku) oraz reszcie (tej z zerem). No i pamiętajcie, trzymamy kciuki za powrót kibiców na stadiony! Wyobrażacie sobie teraz taki mecz Federera z Djokoviciem podczas US Open czy Wimbledonu? Z głuchą ciszą, bez typowego wsparcia zmanipulowanych tłumów dla Najwybitniejszego? Bez tych wszystkich gwizdów dla czarnej owcy z Belgradu? Horror!

 • kosiarz.trawnikow lubi Komentarz

  Geszefciarz Motyka, autorytet, wasz ekspert napisał
  "Ten triumf był wyczekiwany. Autorytety świata tenisa, byli zawodnicy, dziennikarze i eksperci w ostatnich kilkunastu miesiącach wręcz domagali się ktoś, by ktoś przerwał supremację "Wielkiej Trójki".
  Jedynie jak gra Rożer wszyscy dziennikarze eksperci, autorytety kibicują Rożerowi i nie ukrywają, że tylko on jest godzien zwycięstwa. Te same autorytety nienawidzą Serba i chcą jego porażki. Oczywiście przez 9 ostatnich sezonów Rożer wygrał aż 3 szlemy (słownie trzy), a ostatni prawie 2,5 roku temu, więc był "siprematorem"
  ROZUMIECIE TERAZ DLACZEGO BEZPRAWNIE WYRZUCONO DJOKOVICIA Z TURNIEJU.
  TEGO CHCIAŁY WSZYSTKIE AUTORYTETY NA KTÓRE POWOŁUJE SIĘ GESZEFCIARZ.
  Jak zdrowie Marcin?

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open. Novak Djoković może stracić miliony. Jego los w rękach poszkodowanej sędzi

  ABSOLUTNIE genialne dziennikarstwo, redaktorze Mateuszu Domański, ABSOLUTNIE rzetelne i wspaniałe, wspaniałe. Feddziennikarstwo prima sort! ABSOLUTNIE nie milkną echa zachowania Djokovicia. OGROMNE odszkodowanie wchodzi w grę. Wątek ABSOLUTNIE nie został zamknięty. EKSPERCI przewidują WIELKIE odszkodowanie. Arbiter mogłaby Z ŁATWOŚCIĄ wygrać w sądzie. Pani sędzia zaczęła się DUSIĆ. O mało nie zeszła z tego świata przez niedoszłego zabójcę z Belgradu. Czekam jeszcze na opinię EKSPERTA Olejniczaka. Oraz na opinię EKSPERTA Michała Pola. Bo wszyscy wiemy, że Djoković to jest czarna owca tenisa i wszyscy sponsorzy wstydzą się za Jugosławianina. A jakby sprawa za parę dni już całkiem ucichła, to napiszcie coś o 6 września, bo ABSOLUTNIE trzeba stale podgrzewać temperaturę afery Clarkgate w najbliższych miesiącach. To ważne, bo Djoković za dobrze wygląda na korcie, a French Open i Australian Open już za chwilę. Trzeba ciągle wyciągać haki na tego tenisowego barbarzyńcę. Ku chwale Jedynego Najwspanialszego Tenisisty Świata!!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open: Denis Shapovalov zszokowany ozdrowieniem Pablo Carreno. "Wyglądał na martwego"

  Busta wziął przykład z Djokovicia, który co chwila symuluje i co chwila staje się cudownym ozdrowieńcem. To jest podejrzane i oszukańcze. Ktoś powinien to wreszcie uporządkować. Mam nadzieję, że po karach w Nowym Jorku NIE BĘDĄ MIAŁY KOŃCA kolejne kary dla Przebijakovicia. 5 lat zawieszenia! Ku chwale Bajecznego Maestra!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open: "guru" Novaka Djokovicia skomentował dyskwalifikację. Uważa, że Serba przygniotła presja

  I bardzo dobrze! Zadaniem naszym, zaprzysięgłych fedbojówek, jest wzmagać presję na Djokovicia. Skoro Nasz Bajeczny Maestro jest od lat tak dziecinnie nieporadny w meczach z Serbem i Jego Bajeczne Nogi trzęsą się jak galareta wobec perspektywy stawienia czoła Przebijakoviciowi, to musimy Rożerowi pomóc i zastopować Djokovicia wszelkimi sposobami. Ja już powysyłałem zgłoszenia do organizatorów French Open oraz Australian Open, bo chcę być sędzią liniowym podczas meczu Djokovicia. Nauczyłem się już efektownie upadać jak rażony piorunem, głośno jęczeć do mikrofonu, a do kołnierzyka przytwierdziłem naszywkę BLM. Come on Rożer!!!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open: gdyby nie ta decyzja, nie byłoby dyskwalifikacji Novaka Djokovicia. Dziwiła już przed turniejem

  Ach, te detale! Ach te niuanse! Ością w gardle po latach stoją nam wciąż te cztery piłki meczowe, które Nasz Nadludzki Maestro miał w meczach z Djokoviciem podczas US Open dekadę temu, aby ostatecznie te mecze z Serbem boleśnie przegrać. Pamiętne półfinały 2010, 2011. Raz belgradczyk zagrał smecz (a on przecież kompletnie nie umie grać smeczy! o czym czytaliśmy niedawno na spoRtowych Faktach), a chwilę później jakimś cudem trafił blisko linii. Rok później ten fuksiarz szalonym returnowym krosem zmylił Nasze Alpejskie Słońce, a potem piłka zagrana przez Wirtuozerskiego Króla pechowo przeszła po taśmie w aut. Ja tego Djokovicia nie rozumiem, jak można tak grać?! Nasz Kosmiczny Geniusz nigdy nie robi takich dziwactw podczas piłek meczowych, Nasz Rożer zawsze gra dostojnie, z klasą. On zawsze bazuje na swoim Nadprzyrodzonym Talencie i Bajecznej Technice. Rożer zawsze pokazuje poezję na korcie, nie to, co ten rzemieślnik z Belgradu.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. "Niefortunne", "Musiał zostać zdyskwalifikowany" - uczestnicy US Open o wykluczeniu Novaka Djokovicia

  Musiał. MUSIAŁ. Za trzy tygodnie Djoković MUSI odpaść z Rolanda Garrosa. Djokovicia MUSIMY powstrzymać w Australian Open 2021. Bajeczne rekordy nadludzkiego Maestra MUSZĄ zostać obronione. Mocno liczymy na organizatorów szlemów, którzy powinni podsyłać na mecze Serba sędziów liniowych jednocześnie zwinnych oraz łatwych do trafienia. Kiedy Djoković będzie serwował, to taki sędzia powinien ustawić się tak, aby zostać trafionym piłką. Wykluczenie będzie wtedy SŁUSZNE i NIEUNIKNIONE. A za recydywę federacja BĘDZIE ZMUSZONA wykluczyć Serba na 5 lat. Ku chwale Kosmicznego Roża!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open. Kolejna kara dla Djokovicia. Serb dostanie jeszcze mocniej po kieszeni

  Bardzo mądrze pisze fedredaktor Bartłomiej Bukowski: "WYDAJĄ SIĘ NIE MIEĆ KOŃCA KOLEJNE CIOSY wymierzone w Novaka Djokovicia za jego zachowanie podczas US Open." Niby Djoković dostał tych ciosów aż dwa: DQ na korcie oraz karę finansową za absencję na konferencji prasowej. Ale my, fedfanatycy, widzimy to inaczej. "WYDAJĄ SIĘ NIE MIEĆ KOŃCA KOLEJNE CIOSY". My skrycie marzymy o jeszcze jednym, lecz konkretnym ciosie: dożywotniej dyskwalifikacji.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open. Trafiona przez Djokovicia sędzia ofiarą pogróżek

  (dlaczego redakcja usuwa komentarze zgodne z regulaminem? wpisuję jeszcze raz) Proszę państwa, sami popatrzcie, co za motłoch kibicuje temu Djokoviciowi!! Tych wszystkich "pieprzonych stalkerów" powinno się pozamykać, żeby "gryźli kraty w więzieniu" (@Zbigniew Rorat, pozdrowienia i podziękowania za te wspaniałe, wspaniałe określenia!). My, kibice Wirtuozerskiego Maestra, jesteśmy elitą tenisową w porównaniu z nimi. Naszym idolem jest Królewski Wybraniec, Mister Elegancji i Symbol Sznytu Maestro Rożer. Klasa sama w sobie, zachodnioeuropejski szyk, germański übertenisizm, nieskazitelny charakter, sympatia, uśmiech, dobroczynność i filantropia. Idolem tamtego motłochu jest prowincjonalny belgradczyk, dziki awanturnik, nadęty szaleniec, nieokrzesany buntownik. Nikt przy zdrowych zmysłach nie kibicuje czemuś takiemu. Tylko Fedex liczy się. Rożer Rożer über alles, über alles in der Welt!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Roland Garros z kibicami. Francuska federacja ogłosiła zasady

  > "każda osoba będzie zobowiązana do noszenia maseczki." Kiepsko. Prawdziwym fedfanatykom, ubranym w obowiązkowe maseczki, trudniej będzie gwizdać na Djokovicia. Myślę, że warto będzie uzbroić się w wuwuzele, aby głośno trąbić podczas serwisu dzikiego awanturnika z Belgradu.

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open. Kolejna kara dla Djokovicia. Serb dostanie jeszcze mocniej po kieszeni

  (dlaczego redakcja usuwa komentarze zgodne z regulaminem? wpisuję jeszcze raz) **** tam z karami finansowymi. Cała fedspołeczność tenisowa z widłami, sierpami i pochodniami wyczekuje na prawdziwą KARĘ. Wyczekuje na KARĘ ZAWIESZENIA. Na stos z nim! Na stos z niedoszłym zabójcą niewinnej sędziny z plakietką BLM na kołnierzu! Na stos z buntownikiem, który ośmielił się przypuścić bezczelny atak na wyśrubowane rekordy Naszego Nadludzkiego Idola! Niech lepiej siedzi w swojej prowincjonalnej Serbii i niech przestanie siać zamęt w zarządzanym przez tenisowy establishment świecie ATP! Już wszyscy w Nowym Jorku i Londynie nieraz pokazali, co myślą o tym belgradczyku, który ma czelność wygrywać z Naszym Maestrem! Maestro nie dał rady, ale my - a są nas miliony - obronimy Naszego Kosmicznego Geniusza! Stop temu! Dość wygrywania szlemów przez Djokovicia!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open: Nick Kyrgios skomentował sytuację z Novakiem Djokoviciem. "Na ile lat zostałbym zdyskwalifikowany?"

  To jest znakomity pomysł, gratulacje Panie Kyrgios! Nas, fedfanatyczne bractwo, zadowoli nawet te 5 lat zawieszenia. Ach, jakże by było cudnie, gdyby Djokovicia zawiesili do 2025 roku! Rekordy Rożera byłyby nienaruszone, do tego Nasz Bajeczny Wirtuoz mógłby wrócić na kort bez tego paraliżującego strachu, który ogarniał zawsze Nadludzkiego Fedexa, kiedy miał grać przeciwko Serbowi w ciągu ostatnich 10 lat!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Główny sędzia US Open o dyskwalifikacji Novaka Djokovicia. "Nie było innej opcji. Fakty były jasne"

  Wiwat Marcin, wiwat fedredakcja! Wygrywający seryjnie Djoković zasługiwał przez ostatnie lata na jakieś drętwe szablonowe notki pisane na kolanie 7 godzin po zakończeniu finału szlemów, a jego wczorajszy horrendalny wybryk w ciągu 12 godzin doczekał się już trzydziestu bajecznych artykułów w dziale tenisowym! Tak trzymać, ku chwale Naszego Maestra! Razem pokażemy światu całą smoliście czarną prawdę o zdegenerowanym Djokoviciu! Razem obronimy wspaniałe rekordy Naszego Nadludzkiego Helweta!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open. "To może być najtrudniejszy moment w karierze Djokovicia". Boris Becker o dyskwalifikacji Serba

  Ma rację niemiecki Borys. Każdy prawdziwy kibic tenisa tak myśli. Tak myśli cała fedredakcja spoRtowych Faktów, każdy fedsympatyk, każdy fedekspert, Ekspert Dawid, wirtuozerski komentator TV Tomasz. Wszyscy mają nadzieję, że po tym "najtrudniejszym momencie" Serb się nie podniesie i zostanie zastopowany w swoim biciu rekordów Króla Fedexa. COME ON ROŻER!!!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. US Open: Novak Djoković zdyskwalifikowany! Trafił piłką arbiter liniową (wideo)

  @Zbigniew Rorat: "Dożywotni zakaz dla Serba." Aj, widzę, że byłem zbyt delikatny wnosząc o 18 miesięcy dyskwalifikacji dla Djokovicia. Zbigniew, dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu! Zgadzam się z Tobą w 100%! Masz też 100% racji pisząc o Djokoviciu per "serbska hiena". "Serbskiej hienie" należy się dożywotnia dyskwalifikacja. Ku chwale Maestra, Kosmicznego Dżentelmena! Come on Rożer! Wynieśmy Fedexa na królewski tron! Wyślijmy Djokovicia na księżyc!

 • kosiarz.trawnikow napisał/a komentarz do Tenis. Marcin Motyka: Novak Djoković zdyskwalifikowany z US Open. Twarde prawo, ale prawo (komentarz)

  Wręcz płaczę ze wzruszenia. Śliczny felieton. Bajeczny, wspaniały, wspaniały. Wydrukowałem go sobie i powiesiłem nad łóżkiem. Nikt nie trafił tak celnie w sedno sprawy jak fedredaktor Marcin. Geniusz.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.