Diety, a catering

autor: danqqq | 2019-07-09, 20:03 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Aktualnie firmy cateringowe działające na naszym rodzimym rynku, które świadczą swoim klientom usługi żywieniowe, oferują ich szeroki wachlarz. W ofercie firm cateringowych (https://fitking.pl/elblag/) możemy znaleźć rozmaite propozycje menu na różnorakie imprezy okolicznościowe, eventy czy chociażby całodniowe wyżywienie według specjalnych diet rozpisanych nam przez specjalistów z zakresu żywności i żywienia.

Catering dietetyczny

Nie brakuje wśród nas pasjonatów gotowania, dla których czas spędzony w kuchni jest przyjemny i nigdy nie uważa się go za stracony. Są jednak też osoby, którym gotowanie nie wychodzi, którzy gotować nie lubią, nie chcą i nie mają na to wystarczająco dużo czasu. Jeżeli zdrowe odżywianie jest dla nas ważne, jeżeli potrzebujemy regularnych posiłków zawierających odpowiednią liczbę kalorii, bo uprawiamy sport lub jesteśmy weganami albo wegetarianami, czyli nie spożywamy mięsa, produktów pochodzenia zwierzęcego oraz z jakiś powodów, np. tych wymienionych powyżej nie jesteśmy w stanie przygotować sobie takich, nie innych posiłków, wóczas idealnym rozwiązaniem dla nas będzie catering dietetyczny.

Pudełka

Dieta pudełkowa cieszy się coraz większą popularnością. Może być ona dostarczana nam przez firmę cateringową, zarówno do domu, jak i do miejsca pracy. Oferty diet w firmach cateringowych są bogate i różnorodne. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Składniki, zapotrzebowanie kaloryczne oraz smakowe - wszystko to da się indywidualnie dopasować. Niektóre firmy zajmujące się cateringiem dietetycznym wychodzą na przeciw swoim klientom i pozwalają im na samodzielne komponowanie ich własnej diety. O czasie oraz miejscu dostarczania posiłków zawsze decyduje zainteresowany ofertą klient. Warto, przed wyborem cateringu upewnić się, kto opracowuje menu i skąd pochodzą wykorzystywane w nich produkty. Należy pamiętać, że dobra firma to wysoka jakość ale też wiedza połączona z doświadczeniem.

Największe powodzenie wśród diet

Diety dla sportowców, wszelkie diety oczyszczające, w tym głodówka owocowo-warzywna, dieta wegańska i wegetariańska to obecnie diety cieszące się największym zainteresowaniem, catering dietetyczny gdańsk to trzy do pięciu posiłków w ciągu dnia o wartości od 2000 do 4000 kcal. Potrawy są zbilansowane. Dostarczają wszystkich niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, w tym także cennego dla uprawiających sport, białka.

Dieta ta przeznaczona jest dla osób trenujących w klubach sportowych ale także tych, którzy trenują na własną rękę. Dostępne są jej różne opcje, dopasowane do wieku, płci oraz zapotrzebowania energetycznego.

Z kolei diety oczyszczające oparte są na naturalnych przeciwutleniaczach jakimi są owoce i warzywa. Przeciery a także odpowiednio przygotowane soki owocowo-warzywne skutecznie oczyszczają nasz organizm z toksyn. Przy okazji zaopatrują go w błonnik, który jest cennym składnikiem odżywczym. Taka dieta, najczęściej stanowi pięć posiłków, które łącznie składają się na około dwa litry płynów.

Jedyną wadą diety pudełkowej są koszty z nią związane. Jest to dość droga inwestycja. Warto jednak wiedzieć, że ta inwestycja - w zdrowie i dobre samopoczucie - zawsze nam się opłaci.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.