Ostatnie akcje użytkownika

• xPetardax został fanem Tenis

• xPetardax

Moje wnioski po finale w Szanghaju

No więc Danil Medvedev zagrał w szóstym (!) finale z rzędu i zdobył trzeci tytuł od lipca, pokonując Alexandra Zvereva 6:4, 6:1 w turnieju Shanghai Rolex Masters 1000 Open. Po tym turnieju pojawiły się u mnie pewne pytania oraz wnioski, którymi za moment się podziele.1. Jak długo Medvedev utrzyma kosmiczną formę? To pytanie musiało paść, bo 23-latek może za niedługo przegonić Wielką Trójkę. Jego styl gry, choć jak dla mnie brzydki, jest nad wyraz skuteczny i pozwala na seryjne wygrywanie z zawodnikami Więcej

• xPetardax

Półfinały w Szanghaju - moje typowania

No to bez niepotrzebnych wstępów, napisze wam o moich typach jutrzejszych półfinałów turnieju w Szanghaju:1. Medvedev - Tsitsipas Mecz dwóch młodych gwiazd na pewno będzie dodawał rumieńców, bo obaj panowie nie za bardzo za sobą przepadają. Z tenisowego punktu widzenia Grek nigdy nie wygrał z Rosjaninem, na dodatek ma w nogach dwa wyczerpujące spotkania (z Hurkaczem, wygranym dopiero w tie-breaku 3. seta i Djokovicem) i możliwe, że efekty będą tego widoczne już jutro. Tym bardziej, że Medvedev jest Więcej

• xPetardax lubi Komentarz

Znowu fanka Rożera hejtuje, a grała kiedy w tenisa? Może po prostu Magdę dopadło zmęczenie, ostatnio dość intensywnie grała. Co prawda był to słaby mecz w wykonaniu Magdy. Tie break'a przegrała w 3 secie na własne życzenie , nie wykorzystała 4 piłek meczowych wcześniej, ale właśnie kobiecy tenis jest nie przewidywalny. U facetów raczej nie wypuszcza się już takiej przewagi w secie.

• xPetardax napisał/a komentarz do ATP Szanghaj: świetny poziom, zwroty sytuacji i emocje. Alexander Zverev po widowisku pokonał Rogera Federera

@fanka Rożera: Ech, jakie to smutne, co ty piszesz. To, że przegrał NIEISTOTNY mecz różnicą 20 punktów nie ma znaczenia. Liczą się wygrane sety kochana. A tak btw to chyba nie oglądałaś meczu Djokera, mówiąc o słabym poziomie meczu, bo był niewątpliwie wysoki. I możesz sobie oszczędzić pisania negatywnych kom o wszystkich, poza Rogerem, oraz Polakach bo to nie ma sensu.

• xPetardax zaczął obserwować Kurt Kobajn

Bukowiecki dobrze pchał. Szkoda że nie tak jak na memoriale w chorzowie ale wynik też nie jest zły wąski finał to też osiągnięcie:)
    A końcówka jak z najlepszego dramatu

• xPetardax napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Kosmos! 22.53m nie daje medalu! Po prostu trzeba powiedzieć nawet gdyby Bukowiecki miał występ życia, to przy tak kosmicznym poziomie by nie wystarczyło choćby na brąz. Wiadomo 21.46 to nie jest szczyt marzeń, bo rzucał 22 metry, ale 6. miejsce to i tak świetny wynik. Trzeba iść do przodu i gonić czołówkę.

• xPetardax zaczął obserwować LINETTCIA

Mimo przegranej gratuluję Magdzie finału. Magda nie pokazała dziś na co ją stać, zjadł ją stres. Myślę, że nałożyła na siebie zbyt duże oczekiwania, lepiej zagrać po prostu dobry mecz, niż nastawiać się na wygraną. Trzymam kciuki za następne finały! Trzymaj Magda! :)

Magda była dziś nierozgrzana i totalnie zdekoncentrowana. Lepiej jakby przeniesiono finał na jutro...

• xPetardax napisał/a komentarz do WTA Seul: Magda Linette złamała opór Jekateriny Aleksandrowej. Trzeci finał Polki

Jestem zachwycony zarówno grą Magdy, jak i jej walecznością. Kto by się spodziewał, że rozegra sezon życia i wystąpi po raz drugi w tym roku w finale turnieju WTA. Gratki i powodzenia z Muchovą! Powtórka z Bronksu mile widziana :)

Brawo Magda! To był mecz!:)
    Fajnie się ogląda taką waleczną dziewczynę.
    Duże przeobrażenie....polska wojowniczka!:)

Brawo Magda! Powodzenia w finale, idź w ślady Agi, a nie Marty. :)

No, Magda, respekt! Przełamałaś się dziewczyno w tym sezonie. Brawo! <3
    Pomyśl teraz, że Muchowa to po prostu Mucha :) i nie pękaj w finale!

• xPetardax zaczął obserwować keflawick

O jakim upokorzeniu piszecie? W niecałe 38 lat dojść do finału Wielkiego Szlemu? Innym w tym wieku daj Boże być w pierwszej setce.

• xPetardax napisał/a komentarz do Tenis. US Open: Bianca Andreescu nową królową Flushing Meadows! Serena Williams znów nie wyrównała rekordu

I za takie komentarze szanuje ludzi, aż chce się czytać.

Brawo Bianca! Bardzo kibicowałem Serenie i jestem bardzo rozczarowany, ale też cieszę się w mniejszym stopniu z wygranej jej rywalki. Wspaniale zachowała się w finale w Toronto. a gra wspaniale, jakby miała nie 19, a 29 lat i była nie 15, a 1(5) rakietą świata. "Podoba mi się Andreescu, że cały czas próbuje", powiedział Wiktorowski o Biance i mogę powtórzyć te słowa o Serenie. Możecie jej nie znosić, bo i święta nie jest, ale to wciąż tenisistka, która w wieku 38 lat, dwa lata po urodzeniu dziecka osiągnęła czwarty wielkoszlemowy finał. A wielkoszlemowych pucharów ma wciąż więcej niż Nadal, Djokovic czy Federer. Jest królową tenisa i nikt jej tego tytułu nie odbierze przez co najmniej przez pięć lat, a pewnie znacznie dłużej. Dzięki Serena, że wciąż jesteś inspiracją. :)

• xPetardax zaczął obserwować osoby: gatto, Pottermaniack, Fanka Rogera

Ogromne brawa dla Bianki za zwycięstwo! Rozegrała piękny mecz! Ale też wielkie brawa dla Sereny, która w wieku 38 lat jeszcze gra, i to tak, że ląduje w finale WS.

dziękuje z dobre słowo . Też lubię Twoje komentarze ale mam wrażenie że jest nas coraz mniej tzn. ludzi naprawdę kochających tenis. Co zrobić ... Na trolla staram się nie zwracać uwagi.

Brawa dla Bianki ale i gratulacje dla Sereny za ambitną pogoń . Trochę ma pecha, ale taki jest sport. Kibicowałam Kanadyjce ...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.