Ostatnie akcje użytkownika

• Katarzyna Kochan lubi Komentarz

po prostu OBCIACH dwa razy przegrać a teraz nawet 0:3 z taką przeciętną drużyną

Beznadzieja panie trenerze ,BEZNADZIEJA !!!!!!!

przegrana to zemsta trenera za bunt zawodniczek brak zmian , "zajechanie" atakujących całkowity brak koncepcji gry kto popiera nawrockiego //// powinien dawno być zdjęty !!!!!! trener jest dla zawodniczek a nie odwrotnie no ale "działacze" -czyli towarzystwo wzajemnej adoracji - wiedzą lepiej - żenada

• Katarzyna Kochan

Pozbyć się Nawrockiego

Nawrocki to przyczyna porażki. Nie dokonywał żadnych zmian. Mędrzyk powinna zejść najpóźniej na początku 3go seta. To nie jej wina, że jej nie szło podobnie jak Malwinie Nie da się wygrać meczu posyłając 80% piłek do Malwiny, która nie ma dnia. Zmienić trenera Nawrockiego jest beznadziejny.

Godek najgorsza w zespole no gorszy byl jedynie Nawrocki !! Beznadziejny blazen nie trener !!! Mial tyle dziewczyn w rezerwie ale walil lbem w mor !!! A kolesie przedluzyli z nim kontrakt !!

Duet Nawrocki - Smarzek przegrali nam ten mecz. Zal było patrzeć co wyprawia Malwina. Aż prosiło się o zmianę.

Miałem rację co do kiepskiej formy Smarzek. Po drugie, Mędrzyk powinna być zmieniona lub przynajmniej zmieniana. Wójcik grała super w dwu ostatnich meczach, to za karę nawet na minutę nie weszła. Niestety, Nawrocki nie wytrzymał ciśnienia.

Czy można przegrać wygrany mecz? Niestety tak. Jak można nie kończyć tylu piłek? To był poprostu dramat. Niestety Nawrocki powinien sam podać się do dymisji. Już w czwartym secie prosiło się o zmiany !!!

Po co nawrocki zabiera zawodniczki rezerwowe, jeśli nie zmienia tych, którym nie idzie. Gość nie ma jaj, nie potrafi podjąć żadnego ryzyka. Hamulcowy drużyny. Powinien spadać w niepamięć. Z nim nigdzie nie dojdziemy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.