Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zrogezrg Kas lubi Komentarz

  Ciężko odpowiadać na każdy zabawny komentarz, bo wiadomo teraz nastały czasy, że zawsze znajdzie się jakaś zawistna i zazdrosna jednostka. Z Rogera nikt na siłę nie robi Boga tenisa, on po prostu nim jest i każdy tak uważa, szczególnie tenisiści którzy jednak lepiej się na tym znają, to fakt. Można zapytać kogoś mieszkającego nie wiadomo w jakiej dziurze, jeśli wie o istnieniu tenisa to na pewno słyszał o Federerze, może jeszcze o jakiś zawodnikach z przeszłości również. Czysty talent, umiejętności, charyzma, elegancja, technika to coś co czyni Rogera najwspanialszym zawodnikiem tej dyscypliny. Statystyki, rekordy (nie wiem może rekordy odbić od lewej do prawej albo przed serwisem, w tym jest Djokovic arcymistrzem) to są dobre dla "ekspertów" przed meczem, nie dla ludzi oglądających mecz. Tak żenująco, topornie, nudno i przewidywalnie gra, że jakby nie wygrywał turniejów to z niczego innego nie byłby zapamiętany. A niech sobie bije te rekordy, na zdrowie mu, niech korzysta ze swoich 5 min, bo jak już zakończy karierę to nikt po nim nie będzie płakać i szybko pójdzie w zapomnienie, no chyba że w Serbii zrobią turniej jego imienia, to raz na rok ktoś o nim wspomni.

 • Zrogezrg Kas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zarówno Djokovicz jak i Wy jego kibice nie potraficie się pogodzić z tym, że Djokovicz będzie zawsze w cieniu Nadala i Federera

 • Zrogezrg Kas napisał/a komentarz do Roger Federer uważa, że nie należy się spieszyć z powrotem tenisa. "Nie wyobrażam sobie gry na pustym stadionie"

  @Fanka Rożera: dzień dobry Pani ponownie :) jak wchodzę w fakty związane z RF to z niecierpliwością czekam na Pani komentarze bo są naprawdę zabawne :). Federer ma największa liczbę fanów na świecie za styl i klasę. Djokovicz będzie zawsze w cieniu Federera i Nadla. Proponuje się z tym pogodzić dla Pani lepszego samopoczucia. Dużo Zdrowia :)

 • Zrogezrg Kas napisał/a komentarz do Tenis. "Federer najlepszy, Djoković najtrudniejszy". Toni Nadal ocenił najgroźniejszych rywali swojego bratanka

  @Fanka Rożera:

  Witaj :) Lubie czytać takie komentarze. Masz ten sam problem co djokovic ! Nie możesz pogodzić się z Wielkością Federera :) buziaczki.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.