Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 18.11.2019.

  1. Barcelona 32 -29 Flensburg
  2. Aalborg 27 - 32 PSG
  3. Zagrzeb 29 - 29 Elverum
  4. Celje 26 - 31 Pick
  5. Kiel 34 - 28 Motor
  6. Montpellier 28 - 29 Porto
  7. Mieszkow 32 - 31 Vardar
  8. Veszprem 29 - 30 Vive
  9. Wisła 32 - 26 GOG

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Orlen Wisła na zwycięskim szlaku. Nafciarze pokonali Kadetten

  Wisła zagrała solidny mecz, trzeba pogratulować postawy, bo Kadetten u siebie to nie jest łatwy przeciwnik. W sumie fartownie bo fartownie, ale droga do awansu stoi przed Płocczanami otworem. Jak wyjątkowo nie dadzą ciała (jak to robi GOG) to drugie miejsce jest bardzo prawdopodobne. Za wczoraj trzeba pochwalić Szitę i tradycyjnie Mindegię. Widać, że dobrze czuje się w Płocku, ma dużo swobody i zaufania od trenera i ciągnie grę Wisły. Jestem też przekonany, że jakby poszedł do zespołu z topu europejskiego (liga niemiecka czy francuska) to by zniknął kompletnie, bo na pewno nie pozwolili by mu grać tak jak gra w Polsce. Wisła powinna go kontraktować już teraz bo nikogo lepszego na środek nie znajdzie i jest to najlepszy rozgrywający od czasu Żytnikowa (który był bardziej chimeryczny od Hiszpana). Kto wie, może spotkamy się w końcu z Płockiem po fazach grupowych LM? CO prawda droga daleka i oba zespoły musiałyby zagrać bardzo dobrze, ale nie jest nierealna. Chciałbym żeby tak się stało.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Ulga w Płocku. Kontuzjowani Nafciarze powoli wracają

  Zdrahalę powinni z Płocka pogonić, bo kasę trzaska i ma niekończące się wakacje. Mam wrażenie, że ten układ pasuje i zawodnikowi i trenerowi co nie jest normalne.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Transferowy hit w Bundeslidze? Mads Mensah Larsen może przejść do Flensburga

  Jakoś nigdy fanem jego talentu nie byłem i dalej nie jestem. Niby młody, niby szybki na nogach, niby gra w czołowym klubie Bundesligi a mimo to bez problemu wymienię kilku innych co najmniej tak samo dobrych graczy na jego pozycji. Może we Flensburgu wejdzie na wyższy poziom, kto wie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 11.11.2019.

  1. Zagrzeb 25 - 24 Celje
  2. Barcelona 34 - 28 Aalborg
  3. PSG 32 - 29 Flensburg
  4. Elverum 26 - 31 Pick
  5. Porto 28 - 34 Kiel
  6. Veszprem 33 - 27 Mieszkow
  7. Vive 34 - 30 Vardar
  8. Montpellier 30 - 27 Motor
  9. Kadetten 36 - 29 Wisła

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Hit z Syprzakiem i Jureckim dla PSG

  @hash: Dzidek gra mało, głównie w obronie, choć nieraz ma ładne wejścia w ataku.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  1. Flensburg 33 - 34 PSG
  2. Aalborg 24 - 31 Barcelona
  3. Celje 28 - 27 Zagrzeb
  4. Pick 31 - 25 Elverum
  5. Mieszkow 28 - 30 Veszprem
  6. Vardar 31 - 32 Vive
  7. Motor 31 - 33 Montpellier
  8. Kiel 36 - 29 Porto
  9. Wisła 33 - 32 Niedźwiedzie

 • EQ Iskra zaczął obserwować jerseyus

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Rewelacja z Kraju Basków. Bidasoa Irun jedną nogą w kolejnej rundzie

  Vranjes widzę obrał sobie za cel marsz ze światowego topu do 2 ligi polskiej :) Ciekawe czy mu się uda.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Transfery. Rodrigo Corrales woli Węgry nad Hiszpanię. Bramkarz zagra w Veszprem

  "Wincyj zawodników! Wtedy na pewny wygramy tą LM!" O ile transfer Corralesa jeszcze jest sensowny, o tyle 50% wszystkich transferów Veszprem to jakiś nawiedzony sen lunatyka. Nie wiem kto w tym klubie odpowiada za politykę transferową i budowę zespołu, ale jeśli nie jest to właściciel, to dawno bym go wywalił na zbity pysk. Wywalają pieniądze w błoto, płacą za kontrakty zawodników, którzy są tam z tyłka, grają mało lub wcale a pobierają ogromne pensje. Nawet w PSG takich odchyłów nie mieli, kontraktowali gwiazdy, ale było to robione w miarę z głową. W Veszprem panuje wolna amerykanka i skończy się to dla nich utratą MP i jeśli zmiany w LM wejdą w życie, skończy się też gra na najwyższym szczeblu rozgrywek Europejskich. Po takich tąpnięciach zwykle nadchodzą tez niestety problemy ze sponsorami. Źle wróżę tej drużynie. Pick ich wykończy.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 25.10.2019.

  1. Flensburg 31 -33 Barcelona
  2. PSG 33 - 29 Aalborg
  3. Pick 39 - 22 Celje
  4. Elverum 30 - 28 Zagrzeb
  5. Vive 34 - 33 Veszprem
  6. Porto 30 - 29 Montpellier
  7. Motor 24 - 32 Kiel
  8. Vardar 29 - 23 Mieszkow
  9. Dinamo 25 - 22 Wisła

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Polska - Rosja. Rozbici w San Juan

  Powtarzam po raz kolejny. Z materiałem ludzkim jaki mamy obecnie, to żaden trener na świecie nie ugra nic. Krytykę trzeba kierować do PZPR za zmarnowane ostatnie 10 lat. Ryba psuje się od głowy.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Piotr Wyszomirski zmieni klub. TBV Lemgo ogłosiło odejście Polaka

  Do Płocka za Stefana?

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Dinamo. Uczucie ogromnego niedosytu

  @petertk: Spodziewałem się, że po meczu z nami, dostaną takiego kopa energii i wiary w siebie, że poradzą sobie z drużynami pokroju GOG, czy Dinamo. Do tego nie trzeba być europejską potęgą, starczy być solidnym średniakiem. Co do meczu z Wisłą, to fakt, że graliśmy słabo, ale równocześnie oni zagrali bardzo dobrze. Do tej pory jak graliśmy słabo to i tak wygrywaliśmy mecze, a tym razem nam na to nie pozwolili. Chciałbym też zapytać, gdzie ich wynoszę na wyżyny (w którym elemencie mojej wypowiedzi?) i po czym mam ochłonąć? Chciałbym, też nieśmiało zauważyć, że wielokropek nie zastępuje wszystkich innych znaków interpunkcyjnych i ładowanie go 5 razy z rzędu, byle gdzie, świadczy o nieumiejętności poprawnego pisania, a co za tym idzie o poziomie piszącego.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Dinamo. Uczucie ogromnego niedosytu

  Wydaje mi się, że już jest pozamiatane, wczoraj Wisła grała po prostu źle a i tak fartem mogła ten mecz nawet wygrać, bo przeciwnik też nie grał nic wielkiego. Ten sezon może być najsłabszy od dawna, bo mimo wygranej z Iskrą może się skończyć szybkim odpadnięciem z rywalizacji o wyjście z grupy LM, a w finałach z Iskrą już tak łatwo nie będzie nie będzie. Jest to o tyle ciekawe, że Wisła na prawdę ma w końcu materiał ludzki i pojedyncze mecze na bardzo wysokim poziomie. Spodziewałem się, że po meczu z nami, rozjadą resztę stawki w grupie LM w drobny mak, tymczasem przegrywają i remisują z drużynami personalnie słabszymi. Kolejna kolejka będzie w zasadzie meczem o wszystko jeśli chodzi o LM, jeśli Płocczanie dadzą ciała, to trzeba odpuszczać LM i szykować się na Kielce, bo tylko to już pozostanie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Orlen Wisła - Dinamo. Deja vu. Znowu pod ścianą

  Wisła musi ten mecz wygrać i myślę, że wygra, choć Dinamo prezentuje się solidnie i gra bardzo fizyczny handball. W sumie wiele będzie zależeć też od tego na co pozwolą sędziowie.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 16.10.2019.

  1. Barcelona 29 - 27 PSG
  2. Aalborg 23 - 25 Flensburg
  3. Celje 31 - 28 Elverum
  4. Zagrzeb 26 - 32 Pick
  5. Porto 31 - 23 Motor
  6. Mieszkow 29 - 30 Vive
  7. Montpellier 26 - 30 Kiel
  8. Veszprem 32 - 26 Vardar
  9. Wisła 32 - 31 Dinamo

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wisła - VIVE. Dzień przełomu! Złoty dotyk Mindegii

  Ok, to teraz na spokojnie można coś napisać. Po pierwsze, gratulacje dla Płocka, bo na prawdę rwali parkiet zębami, żeby z nami wygrać i chyba nie można mieć pretensji, że tak się stało. Nasi też chcieli, choć ewidentnie w głowach mieli już sobotni mecz w Kielcach, który trzeba wygrać. Tak czy siak, zwyciężyła wczoraj drużyna walcząca z większą ambicją. Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienia, to zdecydowanie Góralski, który był bardzo pewnym punktem Płocczan i kończył wszystko co miał. Poza tym bardzo dobrze wyglądało rozegranie (jako całość). U nas zaimponował Andy, gdyby bronił wczoraj cały mecz to wynik mógłby być zgoła inny. Bardzo na minus kolejny raz Fernandez. Od początku sezonu w ataku chłopak gra po prostu źle, a już kwintesencją był rzut obok bramki w 100% sytuacji. Ja ze spokojem oglądałem ten mecz bo czułem, że wynik może taki być, patrząc na okoliczności i etap sezonu. Jeśli chodzi o zachwyty nad Płocczanami lub krytykę Kielczan to proponuję poczekać spokojnie, najpierw na rewanż w Kielcach a później playoffy, gdzie nie będzie już kalkulowania i odpuszczania, bo w tym sezonie utrata MP kosztowała by Iskrę bardzo wiele. Nie możemy sobie na to pozwolić. Na sam koniec kilka słów o pracy sędziów. Linia sędziowania jaką obrali nie przystawała niestety do rangi zawodów. Kilka dwójek w obie strony totalnie bezsensownych, m in. 2 minuty w ostatniej akcji dla Gullio kompletnie niezrozumiałe, ale przynajmniej gwizdali ch****o ale stabilnie i w obie strony, co powodowało, że nie stali się gwiazdami wieczoru. Wiele więcej wymagać chyba nie można. Ogólnie rzecz biorąc, wczorajszy mecz to był kawał widowiska, oby więcej takich w naszej lidze.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Mariusz Jurasik stracił pracę w kadrze. Artur Markowski następcą

  Jurasik zawodzi jako trener. Byłem pewny, że gość ma potencjał na bardzo dobrego szkoleniowca, ale okazuje się, że gdzie by się nie pojawił, to wyniki są kiepskie. Chyba pora iść na eksperta do TV.

 • EQ Iskra napisał komentarz na tablicy EQ Iskra

  dzięki za przypomnienie

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Menatyper - 06.10.2019.

  1. Flensburg 32 - 28 Zagrzeb
  2. Barcelona 38 - 25 Elverum
  3. Aalborg 27 - 33 Pick
  4. PSG 40 - 26 Celje
  5. Vardar 29 - 31 Kiel
  6. Vive 34 - 32 Montpellier
  7. Mieszkow 31 - 27 Motor
  8. Veszprem 29 - 30 Porto
  9. GOG 32 - 30 Wisła

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Zaskakująca niemoc Telekomu Veszprem, emocje w Zaporożu i Celje

  Uważam też, że LM bez zespołów jak Wisła bardzo wiele straci. Mimo animozji między naszymi klubami i kibicami, miejsce Wisły jest w LM.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Zaskakująca niemoc Telekomu Veszprem, emocje w Zaporożu i Celje

  Jak pokazał zeszły sezon - liczy się forma w końcówce fazy grupowej a przede wszystkim w fazie pucharowej. Słaba w fazie grupowej Iskra eliminuje PSG i awansuje do F4. Co im dała ta wspaniała gra w fazie grupowej? Dochodzi do tego, że kluby coraz częściej początek sezony traktują jak okres przygotowawczy. Tak na prawdę starczy być w top 4 w grupie, żeby mieć spory komfort w późniejszej fazie. Jest w tym trochę patologii, bo grając na prawdę słabo cały sezon, nagle okazuje się, że jednym - dwoma meczami robi się wynik ponad stan. Dlatego też, mimo kiepskiej gry Vesprem na tą chwilę, współczuję drużynie, która trafi na nią w fazie pucharowej. Dużo normalniej wygląda to w grupach C i D, bo tam, żeby wyjść z grupy trzeba walczyć cały sezon. Już na starcie można pogrzebać cały sezon. Wymusza to większe zaangażowanie i uważam, że jest lepszym rozwiązaniem. Dlatego też uważam, że kolejne zmiany w LM idą w złą stronę. Trzeba by zrobić kilka mniejszych grup, np. złożonych z 4 zespołów, gdzie pierwsza gra dalej, druga gra w barażach, a dwie ostatnie odpadają. Dodało by to więcej emocji i smaczku, i takie przegrane jak nasza w Porto ważyły by dużo bardziej. Dodatkowo doszedł by aspekt losowości w sensie można trafić do lepszej czy gorszej grupy, a później najlepsi i tak zmierzyli by się w fazie pucharowej. Niestety wizja działaczy jest zgoła inna i chcą tworzyć drugi mocny szczebel rozgrywek a elitaryzować LM. Problem polega na tym, że żeby to wypaliło, trzeba by przeznaczyć dużo większe pieniądze dla zespołów zarówno w LM jak i w pucharze EHF, bo na tą chwilę, trzeba dopłacać za tą przyjemność. Trochę się rozpisałem, więc pewnie usuną mojego posta, jak to już drzewiej bywało.

 • EQ Iskra napisał/a komentarz do Oficjalnie: pierwszy Japończyk w Superlidze. Rennosuke Tokuda związał się z Grupą Azoty Tarnów

  @Jasna Strona MOCY: Wiesz jak jest, jeśli błyśnie w lidze to zaraz go przytuli któryś z mocniejszych klubów, a jak okaże się graczem genialnym to może nawet Wisła czy Iskra się nim zainteresują. W Japonii nikt by o nim nie usłyszał a widać chłopak jest ambitny i chce grać w ręczną.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Hej hej! Przypominam się. Wiem, że zawsze typujesz o czasie, ale to tak na wszelki wypadek :)) Pierwszy mecz jutro o 18.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

LM rusza już w sobotę. Zapraszam do wspólnej zabawy w Menatypera. Zestaw swój skład - ci zawodnicy będą zdobywać dla Ciebie punkty. Poza tym typuj wyniki w każdej kolejce. Ogólny wynik wyłoni największego eksperta wśród kibiców udzielających się na SF. Na drużyny i pierwsze typy czekam do soboty, do godziny 17. Szczegóły wraz ze składami prawdziwych drużyn znajdziesz tu https://sportowefakty....natyper-lm

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czar

Cześć. Mam pytanko jak zamieszczać linki do filmików/zdjęć aby były widoczne od razu w komentarzu? W pomocy od stronki nic na ten temat nie ma, a na eksperymenty trochę mi brak cierpliwości. xD
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.