Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • stary_trener lubi Komentarz

  To jest dziwne, nie ma dowodów na to, że Łaguta oszukuje ale stawia się mu zarzuty. Drabik został przyłapany na dopingu i nic się nie robi w tym temacie?

 • stary_trener lubi Komentarz

  "Całej procedury mógłby pilnować nawet komisarz toru. A jeśli nie on, bo ma sporo innych obowiązków", że co ma sporo? Jakich obowiązków? Jaja sobie teraz robicie? Lesery - partacze za nic hajs biorą.... Oj sorki, nie za nic... Za niszczenie torów które są przygotowane przez gospodarzy (czyli ludzi którzy znają się na danej nawierzchnię) żaden z nich nie ma pojęcia po czym chodzi a ma jeszcze o to zadbać?

 • stary_trener lubi Komentarz

  Ale co po niektórzy mają ból dupy z Łagutą. Wiadomo nie od dziś, że to jeden z większych kozaków i wciśnie się tam gdzie większość nie, bo prędzej narobią w gacie. Chłop u siebie na torze zdobywa komplet co nie jest czymś niezwykłym patrząc na inne teamy, przeciwnicy też jakoś super wymagający nie byli, Tai siedział na kole przez większość pojedynków ale jemu pewnie wolno szybko jechać według ekspertów. Madsen spadek formy od 2 meczy, robi po 4 punkty i nikt nie krzyczy, że się nitro skończyło. Z Drabikiem to już szkoda gadać, sprawa znana od początku roku i nie można jej załatwić bo biurokracja i różne kruczki prawne robią tyle, że praktycznie nie ma tematu. Żałosne jest to całe towarzystwo, zajmijcie się lepiej tą głupotą która wymyśliliście w postaci "gościa", czy wywalania juniorów z zawodów bo nie mają naklejki na oponie, komu to ma służyć ? Na pewno nie naszej kochanej dyscyplinie.

 • stary_trener lubi Komentarz

  W środowisku zuzlowym mówiono o Madsenie, i ponoć stąd zjazd "formy" Bo dowiedział się że mają go spróbować nakryć. W parkingu jednak coś tam widać

 • stary_trener lubi Komentarz

  Te insynuacje wskazujące Grisze ( zdjęcie)są obrzydliwe.

 • stary_trener lubi Komentarz

  @Kung Lao: Najwyraźniej idea dzielenia Polaków nie jest Ci obca. Po co takie podjazdy? Kto z kibiców ma wpływ na cokolwiek co robią kluby czy zawodnicy?

 • stary_trener lubi Komentarz

  Lepiej zajmijcie się przekladaniem meczy przez progozę. Wczoraj w Częstochowie od 10 nie padało, a meczu nie było. Nie może być tak, że nieświeża pizza pod pretekstem prognozy przekłada mecze :E

 • stary_trener lubi Komentarz

  Po co szukanie nowych wątków skoro doping Drabika jeszcze sie nie wyjaśnił

 • stary_trener lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • stary_trener lubi Komentarz

  Byłem pod stadionem, widziałem. Dlaczego nawet po godzinie, o której miał rozpoczć sie mecz wpuszczano kibiców kasując ich bilety, skoro wiedziano, że mecz się nie odbędzie. To było grubo nie w porządku. Nawet wydaje mi się, że jedyna otwarta kasa ...sprzedawała wejściówki po..o zgrozo 29 zeta.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Jak słuchałem tego decydenta z GKSZ przed transmisją której nie było to żygac się chciało.
  Zawodnicy mili licencję ale nie takie jak Polacy oczekują. Pewnie w całej Europie by mogli jechać ale nie u nas, gdzie papier jest ważniejszy od Człowieka-Kibica, zawodników, klubu czy widzów TV. Nie mili by licencji byłaby inna sprawa.
  Ale postawa Polaków to wstyd na cały żużlowy świat i zabijanie tych słabych finansowo klubów.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Bardzo eleganckie wytłumaczenie prezesa Łabudzkiego, ktòrym mnie rozbawił .
  Prace na torze trwały jeszcze po wyznaczonej godzinie startu , a tłumaczenie się kròtszym czasem na przygotowanie jest słabe . Gdyby nie braki licencji zawodnikòw Wolf to Poznań dostał by walkowera . Wtedy by były groźby o wycofaniu z rozgrywek itd , bo za walkowera jest zdaje się 100 000 zł kary z czego połowa idzie dla drużyny na korzyść ktòrej przyznano tego walkowera a druga połowa na GKSŻ .
  Tak Poznań został nagrodzony za dziadostwo , przeciwnik ukarany za dziadostwo, a dla dobra wszystkich powinni odwołać ten mecz i wyznaczyć nowy termin , by punkty zdobyć w sportowej walce jak to uczyniły pozostałe 4 drużyny w 2 Lidze .

 • stary_trener lubi Komentarz

  hmmmm, jakoś mu nie wierze :(

 • stary_trener lubi Komentarz

  oki sendzia dał walkowera aleć to tego walka by miały niemieckie wilki za nieregulaminowy tor. czy nie prościej było ten mecz ze wzglendu na uhybienia z obu stron ... pszenieść?

 • stary_trener lubi Komentarz

  toromistrz raczej nie doprowadziłby toru do stanu regulaminowego skoro o godzinie rozpoczęcia meczu cały czas trwały prace na torze.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Ten gość najlepiej wypada jak opowiada, a realia są zupełnie inne.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Patrząc na to z perspektywy czasu to wypada wspomnieć, że prace na torze mogły się rozpocząć jeszcze przed rozwojem pandemii w Polsce tj. zakazaniem jakichkolwiek działań na stadionach żużlowych przez PZM (z tego co pamiętam było to w okolicach połowy marca). Niektóre kluby zdołały już odjechać nawet treningi ... I tyle w temacie.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Nie wyobrażam sobie, że gwiazduni Polisa nie zmieni Niedźwiedź. To już nawet nie chodzi o to kto minimalnie lepiej wypadnie na treningu. Chodzi o postawę sportową / klubową.
  GORSZA WIADOMOŚĆ: Od Niedźwiedzia, Bacha i Mastersa tor w Opolu lepiej zna Jędrzejewski, Dróżdż, Krcmar i Wojdyło. Wszyscy startowali w Opolu, a Wojdyło będzie groźny nawet dla naszych seniorów. Potrafi wyjść spod taśmy nawet lepiej od nich.

 • stary_trener lubi Komentarz

  @Kurt Kobajn: kiedy w Grudziadzu było fajne ściganie po betonie wszyscy narzekali na beton. W tym roku zmienił się tor w każdym elemencie. Tory rozsypują się wszędzie, hopki są na każdym torze, a i podrywa na wielu..
  Dwa mecze w Grudziadzu i wszyscy lamentują, podczas gdy np. we Wrocławiu kłopoty są od zawsze i jakoś nikt nie krzyczy..?
  Wszyscy mowią "ubijać", a jak znowu będzie beton, zacznie sie płacz że beton..

 • stary_trener lubi Komentarz

  co za pytanie, Motor odmienił tę zgnuśniałą i od lat bezbarwną ligę, jakie unie falubazy i sparty gnioty we własnym sosie beż żadnych emocji, dzięk Lublinowi coś się tu dzieje w końcu

 • stary_trener lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o PO to Unia i Włókniarz awansują bez problemu , a Falubaz , Sparta i motor będą o PO walczyć. Na niekorzyść Motoru przemawia to że że Spartą stracili bonus i z Falubazem też pewnie stracą , a to może zaważyć że Motor skończy na 5 miejscu ,choć osobiście wolałbym w PO Motor kosztem Sparty , bo może wtedy Rusko wreszcie dostałby nauczkę za ciągłe kombinacje

 • stary_trener lubi Komentarz

  Mauer zachował się przyzwoicie. Nie każdy umie się zdobyć na przeprosiny. Szkoda, że nie można cofnąć walkowera, bo prawdopodobnie obie drużyny zgodziłyby się rozegrać mecz w innym terminie.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • stary_trener lubi Komentarz

  Choroby nikomu nie zycze,ale kwarantanna Olkowiczowi by sie przydala.

 • stary_trener lubi Komentarz

  Nie, no muszę przyznać, że takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem ;D. Na szczęście nie brałem udziału w tym całym cyrku, więc mi to wszystko, że tak powiem wisi ;). Naszym dużym szczęściem w tym wszystkim było to, że Wolfe nie spełniło wymagań kadrowych i im się dostało walkowerem. Gdyby u Niemców wszystko pod tym względem było w porządku to walkower mógłby być ogłoszony w drugą stronę za nieregulaminowy tor chociaż i to może nam nie ujść na sucho. A propos toru to nie pamiętam kiedy u nas były porządne opady deszczu i pogoda uniemożliwiłaby jego prawidłowe przygotowanie. No chyba, że tor był zbyt suchy i twardy (niczym w Dolinie Śmierci w Kalifornii) po ostatnich ciepłych dniach i nie mógł być odpowiednio nawodniony. To jeszcze zrozumiem. Tak czy siak jedziemy do Rawicza jako lider (przynajmniej do piątku ;)). Bez odbioru ....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.