Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JPS lubi Komentarz

  Co tu dużo mówić to zawodnik na góra pierwszą ligę

 • JPS lubi Komentarz

  Pytanie do prezesa: czy środek trwały w postaci rozdzielni był odpowiednio ubezpieczony ?

 • JPS lubi Komentarz

  Grzyb to jednak grzyb.Najpierw pozwala na narzucenie najbardziej idiotycznej nazwy klubu żużlowego w historii,potem lametuje przy byle okazji.Bachamy mają szczęście do "mądrych" inaczej prezesów(Komarnicki,Zmora,Grzyb)
  Krótko: powtórka i tyle w temacie.

 • JPS lubi Komentarz

  W duchu sportu i wzajemnego szacunku ,poprostu najlepiej byłoby odjechać mecz w sportowej rywalizacji i super że prezes Swiacik o tym mówi,a jak prezes Grzyb chce sie rzucać to walkower i po temacie

 • JPS lubi Komentarz

  Panie Grzyb skończ Waść wstydu oszczędź !
  Jak by była sytuacja w drugą stronę to krzyczał by Pan o walkowera tak głośno że słychać było by Pana w rodzinnym Gorzowie.
  Artykuł mówi jasno mieliście 30 min na usunięcie usterki nie daliście rady i tyle w temacie i nie ma co porównywać tej sytuacji z deszczem.

 • JPS lubi Komentarz

  Pytanie: czy regularnie serwisowano rozdzielnie?
  O systemy elektroniczne i elektryczne nalezy odpowiednio dbac,
  a na pewnych rzeczach NIE WOLNO OSZCZEDZAC !!!
  Niech pan Grzyb ma najwieksze pretensje do wlasnych dzialaczy/sluzb serwisowania
  lub miasta Gorzow !!!
  Wszystko w temacie.
  P.S.
  Mozna nie dbac o bezpieczenstwo obiektow sportowych?
  A no, jak widac, mozna.

 • JPS lubi Komentarz

  Jeśli to była główną rozdzielnia to czemu część świateł na stadionie nie zgasła???

 • JPS lubi Komentarz

  jak Grzyb chce fikać to WALKOWER !!! i po bezsensownym gadaniu !! komu się spaliła rozdzielnia ? Częstochowie ? no proste albo jedziecie mecz od nowa albo 0:40 !!!!

 • JPS napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb: Jaki walkower? Przez pożar zostaliśmy bez stadionu. Straty mogą sięgnąć pół miliona [WYWIAD]

  Panie Grzyb deszcz to natura, na którą nie mamy wpływu.
  Natomiast pożar, jeżeli niezostanie zainicjowany przez wyładowania atmosferyczne powstaje wyniku zaniedbania lub podpalenia.

 • JPS lubi Komentarz

  Panie Grzyb, rozumiem, że jak Stal będzie jechała z Włókniarzem w finale, to przy prowadzeniu Włókniarza 1pkt. po 10 biegach w podobnej sytuacji rozłoży Pan ręce i powie: "trudno, byliśmy słabsi"...

 • JPS lubi Komentarz

  - Przecież widać było jak Chomski i Grzyb chodzili w pampersach. - Czwarty mecz w plecy i zwolnienie z pracy ! - Tak więc lepiej uznać wynik i tym samym obalić posadę. Rozwiązania są dwa , jedno to powtórzyć mecz. - Druga to walkower i przyznanie punktów Włókniarzowi. - Nie z winy gości ani opadów deszczu sędzia przerwał zawody ! - Zawody które teraz miały by być zaliczone i zakończone. - Zakończone nie zostały tylko przerwane ! - Z jakich względów wszyscy widzieli ! Taka jest prawda...

 • JPS lubi Komentarz

  Wczoraj byłem pewien, że jedynie walkower będzie tu sprawiedliwym rozwiązaniem. Tej decyzji nie mogą jednak wydać kluby, a lepiej żeby Speedway Ekstraliga się za to nie zabierała, bo jak zwykle narobi syfu.

  Pozostaje więc odjechać mecz na nowo w innym terminie. O zaliczeniu wyniku nie może być mowy, a dokończenie meczu to byłaby głupota i handicap dla Gorzowa. Niby jak miało by to wyglądać? Stal trenuje przez kilka dni, robi tor pod siebie, Częstochowa przyjeżdża i na nowo dopasowuje się do toru, po czym mecz się kończy??

  I podkreślam z tego miejsca, że absolutnie mi to lata kto ten mecz wygra. Kibicuję tam kilku zawodnikom i chcę oglądać sport z zasadami fair play. Tylko o to mi chodzi. Niech wygra lepszy, w uczciwej walce na pełnym dystansie 15 biegów.

 • JPS lubi Komentarz

  Jedziemy jeszcze raz. Nie widzę tematu.

 • JPS lubi Komentarz

  Prosi o zaliczenie wyniku ha ha ha ale żenada

 • JPS lubi Komentarz

  Ale Pan Grzyb dał popis tak zaliczyć albo dodać jeszcze parę punktów by mieli szansę na bonusa w rewanżu. Niech Gorzów się cieszy że Częstochowa chce odjechać mecz jak im nie pasuje walkower dla Częstochowy

 • JPS lubi Komentarz

  Czy Pan Prezes Grzyb może podać jaki wynik miał być po 15 biegu? Chciałbym sobie program uzupełnić. Mecz był na styku, mogło to iść w każdą stronę. Po przegranej trzeciej serii i przewadze, która mogła zniknąć w jeden bieg to trochę niepoważne by zachowywać się jakby mecz był już rozstrzygnięty po 10 gonitwach. Cieszę się, że nasz Prezes zgłasza gotowość powrotu do Gorzowa zamiast przekrzykiwać się z Prezesem Grzybem o walkower na naszą korzyść.

 • JPS lubi Komentarz

  Jak zaliczą wynik to będzie parodia...

 • JPS lubi Komentarz

  Za bledy i niechlujstwo trzeba placic. Walkower dla Czewy.

 • JPS lubi Komentarz

  Grzyb nie rób wstydu tak się zachowuje tylko człowiek słaby

 • JPS lubi Komentarz

  Powtórzyć i tyle .Grzyb niech nie pajacuje bo leśne dziadki dowalą walkowera i Gorzów naprawdę będzie miał pozamiatane

 • JPS lubi Komentarz

  Oj "Goszów, Goszów" już takie numery robicie? Do czego to już doszło...

 • JPS lubi Komentarz

  Nie ma co się dziwić prezesowi Stali że chce zaliczenia wyniku , bo powtórka meczu w innym terminie na 70% oznacza porażkę Stali. Owszem wczoraj prowadzili ale Włókniarz by to odrobił i wygrał. Był Przedpełski , Doyle , Lingreen i Madsen który się dopasował. Stal na nominowane nie miała armat i mecz by przegrali raczej. Zgodnie z regulaminem powinien być walkower , ale myślę że odjadą w duchu sportu jeszcze raz

 • JPS lubi Komentarz

  Grzyb chce zaliczyć mecz po 10 biegach śmieszny jest ten koleś Madsen się już przełożył to Grzyb już miał pełno w gaciach ze znowu będą bez punktów jak są niby lepsi to niech udowodnią w sportowej walce bo 5 biegów do konica to mogło się wszystko zdarzyć niech gruby zje na śniadanie kilo kiełbachy bo zaczął gwiazdorzyć

 • JPS lubi Komentarz

  Jeżeli wynik zostanie zaliczony to takich pożarów należy spodziewać się więcej w przyszłości.

 • JPS lubi Komentarz

  Niby dlaczego miałby być zaliczony wynik. Włókniarz podpalił rozdzielnie? Piorun w nią walnął? Była ulewa w czasie meczu? Najuczciwszym byłoby albo wznowić mecz lub odjechać go od początku. A jeżeli "cieniasy" z Koszofa burzą się WALKOWER !!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.