Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sympatyczne lubi Komentarz

  U Bońka za dużo polityki, a za mało pomysłów na poprawienie stanu polskiej piłki.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  polską piłkę to muszą KLUBY same poprawić. To są niezależne podmioty gospodarcze i PZPN nic nie może. Kiedy to w końcu zrozumiecie. To prezesi wyprzedają wszystkich młodych piłkarzy z polski. Kupują w to miejsce 3 ligowy szrot z zagranicy.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Z TEGO CO WIEM TO PORTAL SPORTOWY A JAK BYŁO ZA TUSKA

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Co to za lewactwo Tu się wylewa⛔

 • sympatyczne lubi Komentarz

  W ''polskojezycznych'' mediach , w naszym kraju za POstKOmunistycznych rządów zasiadało około 160 agentów (W.S.I., G.R.U , SB , TW i niemieckiej B.N.D.,) którzy mają haki na swoich ''kolegów''z redakcji. Żaden nie na piszę źle o POstKOmunistach. Media są w rękach POstKOmuny

 • sympatyczne lubi Komentarz


  + Goodbye ITI + Прощай ИТИ +
  Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wpływie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polskę -- czytaj cała prawdę całodobowo
  Minęło już 14 lat od wejścia ABW do siedziby ITI na Wiertniczej, w grudniu 2006 roku. W rezultacie, w styczniu 2007 roku panamski wizjoner Jan Wejchert schował się przezornie za granicą, tak jak niejeden ruski oligarcha. Ale ITI jest wciąż bezkarne.

  Oni są po prostu nietykalni. Specbankier Wojciech Kostrzewa, wizjoner Mariusz Walter i kasjer ITI z Zurychu Bruno Valsangiacomo żyją sobie dostatnio i spokojnie. Tylko śp. Janowi Wejchertowi umarło się nagle w 2009 roku w szwajcarskiej klinice. Mija już 10 lat od czasu kiedy ABW zainteresowała się ITI i weszła do siedziby ITI/TVN na Wiertniczej w Warszawie, aby przejrzeć to i tamto. Ówczesny rząd PiS nie miał odpowiedniej siły i czasu aby przeprowadzić chirurgiczny zabieg wycięcia raka ITI. Aktualny rząd PiS ma siłę i czas, ale czy ma chęć ? Bo łatwiej jest jałowo obrażać się co jakiś czas na TVN i równie jałowo ją bojkotować.

  Historia ITI/TVN, która stanowiła trzon założycielski Goodbye ITI, jest prosta:


  1988 rok: Na kilka miesięcy przed Okrągłym Stołem w Luksemburgu zostaje założona spółka ITI Holdings SA, jej aktywa stanowią wniesione aportem 100% akcji spółki ITI Panama (800.000 $).


  1992 rok: Spółka ITI Holdings SA jest już napompowana kasą z Panamy (18 milionów $) transferowaną w okresie działalności FOZZ jako "dywidendy" a do tego zarabia jeszcze 7.5 miliona $ na pierwszej prywatyzacji w Polsce (nomenklaturowej spółki Exbud), prowadzonej pod nadzorem Leszka Balcerowicza, w ramach której spółka krzak ITI Holdings SA występuje jako "inwestor strategiczny" (?!). Dzisiaj fundacja Balcerowicza Fundacja Obywatelskiego Rozwoju jest finansowana przez dwie spółki z rajów podatkowych, należące do udziałowców ITI.


  1997 rok: ITI otrzymuje koncesję telewizyjną dla TVN. Doradcą w KPRM jest wtedy Mirosław Wyrzykowski, wieloletni członek rady nadzorczej ITI i wspólnik Waltera i Wejcherta w spółce 3W Investments SA. Z czasem Wyrzykowski zostaje przeniesiony na odcinek Trybunału Konstytucyjnego, gdzie we wrześniu 2006 roku partycypuje w ukręceniu łba sejmowej komisji śledczej ds. prywatyzacji banków, kiedy ta chce przesłuchać prezesa ITI, specbankiera Wojciecha Kostrzewę. Kilka dni po ukręceniu łba komisji śledczej, stacja TVN ripostuje atakiem na rząd PiS poprzez tzw. "Taśmy Prawdy" czyli upublicznione podsłuchy z hotelu sejmowego Sejmu RP.

  2005 rok: Były członek rady nadzorczej ITI, towarzyszka Henryka Bochniarz, próbuje kandydować w wyborach prezydenckich. Kilka miesięcy wcześniej Bochniarz inkasuje sporo kasy od ITI.  2006 rok: Rusza pierwsze śledztwo w sprawie ITI/TVN. Śledztwo zostaje umorzone rok później, w dniu objęcia funkcji ministra sprawiedliwości przez Zbigniewa Ćwiąkalskiego.


  2007 rok: Oszalała z radości po wygranej wyborczej Platformy stacja TVN wpycha Tuskowi na wizji w ramiona Dodę a ITI pożycza w bankach 320 mln $ na stworzenie konkurencji dla Cyfrowego Polsatu, co będzie początkiem finansowego końca ITI.  2009 rok (październik): w szwajcarskiej klinice umiera tajemniczo Jan Wejchert

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Najlepiej slucha sie mediów komunistycznych i tych SBekow którzy mówią, że teraz nie ma demokracji i PRAWORZĄDNOŚCI xD Z kogo wy debili robicie... sprawdźcie kim są ludzie z tych mediów... lis, wojewódzki, Gessler(Ikonowicz), olejnik, chadaj, morozowski, mann, Makłowicz itd itd. Co robili z Polakami, kim byli, przed upadkiem komuny a wam oczy się w końcu może otworzą. Oni zawsze nas nienawidzili ...Polaków! Zawsze trzymali nas w łapie i nas gnebili. Otwórzcie oczy!!!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Jak POstKOmunisci szybko usuneli 3 komentarze. Wszyscy wiemy , ze w postkomunizmie byście nie mogli zaistnieć (wp) gdybyście nie byli wsparciem dla platformy ! Większość jest z was przetestowanych i wychowanych przez gazete wyborczą inaczej to gowno wp nie miała prawa istnieć

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Ja się zgadzam z tym co prezes napisał przed wyborami ale niech sobie z funkcją prezesa PZPN da spokój bo z tym Brzęczymuchą jeszcze nie wyjdziemy z grupy na Euro a też dowody na chwalenie największego zbrodniarza w okresie komuny Jaruzelskiego pokazuje że Boniek jest człowiekiem bez honoru i wartości.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Dobrze rzadzil czy zle, czas juz na zmiany!!! Przyjdzie nowy, starego rozliczymy za bledy i uklady!!!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Niby portal sportowy ale niszowy redaktorek Wawrzynowski kolejny raz z polityką wyskakuje....Brawo!!!;))

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Romansowanie z pisem czy platformą świadczy z grubsza o głupocie :)

 • sympatyczne lubi Komentarz

  A ja nie mogę się doczekać końca kadencji pana Bonka

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Ci co zgadzają się ze słowami Bonieczka nt wyborów rozumiem że zgodzą się również na eutanazję zamiast emerytury. Co za półgłówki. Wytatuować sobie słowa Bonieczka i czytać codziennie na emeryturze barany! Z wściekłości do PIS-u rozum odebrało!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Na zbity ryj Ty I Brzeczek wylecicie....

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Zdziwienie, przecież w Polsce i na świecie organizacje sportowe to jedna wielka mafia

 • sympatyczne lubi Komentarz

  W końcu Wawrzynowski napisał to co ja piszę od lat dziesięciu. Wszyscy obrońcy Bońka niech przejrzą na oczy to zobaczą ile Prezesunio wyrządził szkody polskiej piłce. Boniek zebrał sporo szacunku za dokonania piłkarskie i chwała mu za to ale jako Prezes PZPN został wielkim szkodnikiem. Śmiem twierdzić,że to jeden z gorszych prezesów w ostatnich latach. Chore ambicje pchnęły go w stronę polityki,a że nie jest rasowym politykiem to będzie musiał na dłużej emigrować do swojej ojczyzny na półwyspie. Dość rządów szkodnika. W obecnej sytuacji polskiej piłki nawet najlepsi PR-owcy mu nie pomogą bo doprowadził do zapaści piłki ligowej i reprezentacyjnej.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Człowiekowi,który jest tylko administratorem i wykazuje kompletny brak wyobraźni nie powierza się tak poważnego stanowiska jak Prezes PZPN. Wybrała go ferajna taka sama jak on.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  namów Late lub Tomaszewskiego .....

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Do Stelmet Falubaz: Tyle że Konfederacja w Polsce jest jedyną partią która szanuje Polskę i jej wartości niestety inni kradną a Lewica to szkodliwe LGBT przede wszystkim dodatkowo od 2015 roku jest drogo w Polsce ceny drożeją a wy głosujecie na PiS czy Platformę nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Za czasów największych przekrętów w polskiej piłce Boniek był... wiceprezesem PZPN! No, ale dla baranów to oczywiście czysta lilija! Co do wygłupów Bońka przed 2 turą... Każdy kibic wie, że sam Boniek miał do szkoły mocno po gorę! Zarzucanie braku wykształcenia wyborcom, kiedy się samemu nie ma nawet matury... Cóż, widać tu rękę służb! Niby nic się nie dzieje, ale czasem oficer prowadzący KAŻE coś zrobić!

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Ktoś powie, że to małe nic. Jednak jest inaczej niż do tej pory.
  Może idzie (Kubica i sytuacja) ku lepszemu?

 • sympatyczne lubi Komentarz

  I co ameby umysłowe, łyso wam?

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Brawo Robert. Chociaż 1,2s to ciągle dużo. Zobaczymy po kwalifikacjach.

 • sympatyczne lubi Komentarz

  Drogi Panie Kuczera, ja faktycznie czekam na taka jazde Kubicy, ale w wyscigu, nie dmuchajmy balonika, to byl tylko trening, a wyniki w treningu czesto roznia sie od tych w wyscigach, zespoly moga testowac rozne ustawienia, podniecajmy sie takim wynikiem jutro lub po niedzieli.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.