TYPER SEZONU OGÓRKOWEGO - kontynuacja typera BorysekRow

autor: Królowa UL | 2016-02-22, 15:37 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Zmienione zostały zasady, typujemy tradycyjnie 1 X 2 bez podpórek!

Końcowa klasyfikacja generalna wygląda tak:

1.Borysek ROW -  46


2.R R 25 Toruń - 45

3.Ilona Świtajska - 43

4.Unia Leszno DMP 2015 - 39
5.Janusz Dremlik - 38
6.Faluba40 - 36
7.Panna K - 31
8.Jerrypl - 28
9.Zsmarti - 22
10.Penhal - 22
11.pawel88 - 20
12.Adik12  -  15
13.Margota - 12
14.Brudny_Harry -  8
15.Słodki Spartanin - 8
16.Tymoteusz Ginter - 7
Snake - 7
18.emii - 5
19.Szakaluch -  2

IV spotkań sezonu ogórkowego:
23.03. 20:45 Polska-Serbia 1:0
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1:0
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 1:1
25.03. 20:45 Holandia-Francja 2:3
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 1:0
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 0:1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 5:0
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 2:3
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 0:0
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 2:0
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 2:2
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 0:2
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 2:3
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 4:1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1:1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1:2
29.03. 21:00 Francja-Rosja 4:2

V SPOTKAŃ SEZONU OGÓRKOWEGO

22.05. 18:30 Anglia-Turcja 2:1
27.05. 20:45 Anglia-Australia 2:1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia 1:1
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś 3:0
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia 1:2
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja 1:3
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina 3:1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia 3:0
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja 1:0
01.06. 20:00 Polska-Holandia 1:2
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia 1:1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia 1:0
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja 5:1
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry 2:0
04.06. 20:30 Austria-Holandia 0:2
04.06. 21:00 Francja-Szkocja 3:0
05.06. 12:00 Rosja-Serbia 1:1
05.06. 16:00 Szwecja-Walia 3:0
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia 3:2
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein 4:0
06.06. 20:45 Polska-Litwa 0:0
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia 2:0

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
R R 25 TORUŃ

Gratulacje dla Zwycięscy !! !! Podziękowania dla Prowadzącego ! !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Typer sezonu ogórkowego wygrywa BorysekROW, GRATULACJE, drugie miejsce R R 25 Toruń i trzecie miejsce Ilona Świtajska, również gratuluje i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w tym typerze. Tak wygląda...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Typer sezonu ogórkowego wygrywa BorysekROW, GRATULACJE, drugie miejsce R R 25 Toruń i trzecie miejsce Ilona Świtajska, również gratuluje i dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w tym typerze.
Tak wygląda klasyfikacja generalna:
1.Borysek ROW - 46
2.R R 25 Toruń - 45
3.Ilona Świtajska - 43
4.Unia Leszno DMP 2015 - 39
5.Janusz Dremlik - 38
6.Faluba40 - 36
7.Panna K - 31
8.Jerrypl - 28
9.Zsmarti - 22
10.Penhal - 22
11.pawel88 - 20
12.Adik12 - 15
13.Margota - 12
14.Brudny_Harry - 8
15.Słodki Spartanin - 8
16.Tymoteusz Ginter - 7
Snake - 7
18.emii - 5
19.Szakaluch - 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 8 czerwca 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona Świtajska

27.05. 20:45 Anglia-Australia 1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia X
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś 1
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia X
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja 1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina 1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia 1
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja 1
01.06. 20:00 Polska-Holandia 2
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia 1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia X
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja 1
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry 1
04.06. 20:30 Austria-Holandia X
04.06. 21:00 Francja-Szkocja 1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia 1
05.06. 16:00 Szwecja-Walia X
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia 1
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein 1
06.06. 20:45 Polska-Litwa 1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

27.05. 20:45 Anglia-Australia 1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia X
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś X
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia 2
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja 1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina 1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia 1
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja 1
01.06. 20:00 Polska-Holandia X
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia 1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia X
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja 1
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry 1
04.06. 20:30 Austria-Holandia 2
04.06. 21:00 Francja-Szkocja 1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia 1
05.06. 16:00 Szwecja-Walia 1
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia 1
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein 1
06.06. 20:45 Polska-Litwa 1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

22.05. 18:30 Anglia-Turcja - 1
27.05. 20:45 Anglia-Australia - 1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia - X
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś - 1
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia - 2
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja - 1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina - 1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia - 1
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja - 1
01.06. 20:00 Polska-Holandia - 1
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia - 1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia - 2
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja - 1
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry - 1
04.06. 20:30 Austria-Holandia - X
04.06. 21:00 Francja-Szkocja - 1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia - 1
05.06. 16:00 Szwecja-Walia - X
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia - 1
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein - 1
06.06. 20:45 Polska-Litwa - 1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia - 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

22.05. 18:30 Anglia-Turcja x
27.05. 20:45 Anglia-Australia 1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia 2
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś 1
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia 1
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja 1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina 1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia 1
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja 1
01.06. 20:00 Polska-Holandia 2
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia x
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia x
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja 2
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry 1
04.06. 20:30 Austria-Holandia 2
04.06. 21:00 Francja-Szkocja 1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia 1
05.06. 16:00 Szwecja-Walia 1
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia 2
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein 1
06.06. 20:45 Polska-Litwa 1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

22.05. 18:30 Anglia-Turcja 1
27.05. 20:45 Anglia-Australia 1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia x
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś 1
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia 1
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja 1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina 1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia 1
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja 1
01.06. 20:00 Polska-Holandia x
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia 1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia x
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja 1
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry 1
04.06. 20:30 Austria-Holandia x
04.06. 21:00 Francja-Szkocja 1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia 1
05.06. 16:00 Szwecja-Walia x
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia 1
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein 1
06.06. 20:45 Polska-Litwa 1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

22.05. 18:30 Anglia-Turcja 1
27.05. 20:45 Anglia-Australia 1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia 2
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś 1
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia x
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja 1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina 1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia x
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja 1
01.06. 20:00 Polska-Holandia 1
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia 1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia 1
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja x
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry 1
04.06. 20:30 Austria-Holandia 2
04.06. 21:00 Francja-Szkocja 1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia 2
05.06. 16:00 Szwecja-Walia 1
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia 1
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein 1
06.06. 20:45 Polska-Litwa 1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janusz Dremlik

22.05. 18:30 Anglia-Turcja-1
27.05. 20:45 Anglia-Australia-1
27.05. 20:45 Irlandia-Holandia-X
27.05. 20:45 Irlandia Północna-Białoruś-1
28.05. 16:15 Szwajcaria-Belgia-2
29.05. 17:45 Niemcy-Słowacja-1
29.05. 18:00 Hiszpania-Bośnia Harcegowina-1
29.05. 20:00 Portugalia-Norwegia-X
29.05. 20:45 Włochy-Szkocja-1
01.06. 20:00 Polska-Holandia-1
01.06. 20:45 Belgia-Finlandia-1
02.06. 20:45 Anglia-Portugalia-1
03.06. 12:00 Rumunia-Gruzja-1
04.06. 18:00 Niemcy-Węgry-1
04.06. 20:30 Austria-Holandia-2
04.06. 21:00 Francja-Szkocja-1
05.06. 12:00 Rosja-Serbia-X
05.06. 16:00 Szwecja-Walia-X
05.06. 20:45 Belgia-Norwegia-1
06.06. 12:00 Islandia-Liechtenstein-1
06.06. 20:45 Polska-Litwa-1
06.06. 20:45 Włochy-Finlandia-1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

IV rundę spotkań wygrywa Janusz Dremlik, gratulację:
10-Janusz Dremlik,
9-jerrypl-typuje, Penhal,
8-Słodki Spartanin, pawel88,
7-Unia Leszno DMP 2015, Tymoteusz Ginter, Snake,
6-R R 25 Toruń, Ilona Świtajska, BorysekROW,
5-Falubaz40, Zsmarti, emii,
4-Panna K
Generalkę postaram się uzupełnić jak najszybciej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Wyniki po czwartym dniu:
6-Janusz Dremlik
5-Słodki Spartanin, Penhal, pawel88
4-Tymoteusz Ginter, jerrypl-typuje, BorysekROW
3-UNIA LESZNO DMP 2015, Falubaz40, emii, Snake, R R 25 Totuń, Ilona Świtajska,
2-Panna K, Zsmarti,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Wyniki po trzeci dniu:
5-Janusz Dremlik
4-Penhal, pawel88
3-Słodki Spartanin, Tymoteusz Ginter, jerrypl-typuje, BorysekROW
2-UNIA LESZNO DMP 2015, Falubaz40, emii, Snake, R R 25 Toruń, Ilona Świtajska,
1-Panna K, Zsmarti,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Wyniki po pierwszym dniu:
2-Penhal, Janusz Dremlik, emii, Tymoteusz Ginter, Snake, jerrypl typuje, Ilona Świtajska, pawel88, BorysekROW
1-UNIA LESZNO DMP 2015, Słodki Spartanin, Panna K, Zsmarti, Falubaz40, R R 25 Toruń,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Borysek ROW

24.03. 20:45 Włochy - Hiszpania - 1
25.03. 20:45 Holandia - Francja - 2
25.03. 20:45 Irlandia - Szwajcaria - X
25.03. 21:45 Portugalia - Bułgaria - 1
26.03. 17:30 Polska - Finlandia - 1
26.03. 20:45 Niemcy - Anglia - 1
27.03. 20:45 Rumunia - Hiszpania - 2
29.03. 12:00 Norwegia - Finlandia - 1
29.03. 17:00 Irlandia - Słowacja - X
29.03. 17:00 Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina - 1
29.03. 20:45 Grecja - Islandia - 1
29.03. 20:45 Niemcy - Włochy - X
29.03. 20:45 Szwecja - Czechy - 1
29.03. 21:00 Anglia - Holandia - 1
29.03. 21:00 Francja - Rosja - 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

23.03. 17:00 Polska - Serbia - 1 23.03. 17:00 Słowenia - Macedonia - 1

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania x
25.03. 20:45 Holandia-Francja 2
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria x
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia x
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 1
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia x
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 2
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona Świtajska

IV spotkań sezonu ogórkowego:
23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 1
25.03. 20:45 Holandia-Francja x
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja x
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy x
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

IV spotkań sezonu ogórkowego:
23.03. 17:00 Polska-Serbia x
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania x
25.03. 20:45 Holandia-Francja x
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria x
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja x
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia x
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy x
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl typuje

IV spotkań sezonu ogórkowego:
23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 2
25.03. 20:45 Holandia-Francja 2
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania X
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 2
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 2
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Snake

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 1
25.03. 20:45 Holandia-Francja 1
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 1
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 2
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1
:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tymoteusz Gintner

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 17:00 Włochy-Hiszpania 2
25.03. 20:45 Holandia-Francja 2
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 1
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 2
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy x
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy x
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 2
25.03. 20:45 Holandia-Francja 1
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja x
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy x
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy x
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja x

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

IV spotkań sezonu ogórkowego:
23.03. 17:00 Polska-Serbia x
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania x
25.03. 20:45 Holandia-Francja x
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria x
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia x
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 1
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina x
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Janusz Dremlik

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 1
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania x
25.03. 20:45 Holandia-Francja 2
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 1
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia x
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 2
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina X
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 2
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia x
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 1
25.03. 20:45 Holandia-Francja X
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria 2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia 1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 2
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 2
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy X
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia 1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

23.03. 17:00 Polska-Serbia 2-1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 2-0
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania3-1-1
25.03. 20:45 Holandia-Francja0-1-2
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria3-1-1
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria3-2-0
26.03. 17:30 Polska-Finlandia3-2-0
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia2-2-2
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania0-0-2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia3-2-1
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja2-3-1
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina3-2-0
29.03. 20:45 Grecja-Islandia3-1-1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy3-1-0
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy2-1-1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia3-2-0
29.03. 21:00 Francja-Rosja 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Panna K.

23.03. 17:00 Polska-Serbia 1
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia X
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 2
25.03. 20:45 Holandia-Francja 1
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria X
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria 1
26.03. 17:30 Polska-Finlandia 1
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia 1
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania 2
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia X
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja 1
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina 1
29.03. 20:45 Grecja-Islandia 1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy 1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy 1
29.03. 21:00 Anglia-Holandia X
29.03. 21:00 Francja-Rosja 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Możesz typować 1 x 2, nie musisz podawać dokładnych wyników, ale oczywiście ci to uznam.
W 1 X 2 chodzi oto że 1 oznacza, że wygra gospodarz, 2 że wygra gość a X to oczywiście remis ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

23.03. 17:00 Polska-Serbia 3-0 23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 2-3 24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania3-2 25.03. 20:45 Holandia-Francja0-3 25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria3-2 25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria3-0...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
słodki spartanin

23.03. 17:00 Polska-Serbia 3-0
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 2-3
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania3-2
25.03. 20:45 Holandia-Francja0-3
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria3-2
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria3-0
26.03. 17:30 Polska-Finlandia3-0
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia2-3
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania0-3
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia3-2
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja2-3
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina3-2
29.03. 20:45 Grecja-Islandia3-1
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy3-1
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy2-3
29.03. 21:00 Anglia-Holandia3-1
29.03. 21:00 Francja-Rosja 3-2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

1 X 2 Wszystkie mecze co są na górze, kilka usunąłem bo za dużo było, czyli: 23.03. 17:00 Polska-Serbia 23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia 24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania 25.03. 20:45 Holandia-Francja 25.03....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

1 X 2
Wszystkie mecze co są na górze, kilka usunąłem bo za dużo było, czyli:
23.03. 17:00 Polska-Serbia
23.03. 17:00 Słowenia-Macedonia
24.03. 20:45 Włochy-Hiszpania
25.03. 20:45 Holandia-Francja
25.03. 20:45 Irlandia-Szwajcaria
25.03. 21:45 Portugalia-Bułgaria
26.03. 17:30 Polska-Finlandia
26.03. 20:45 Niemcy-Anglia
27.03. 20:45 Rumunia-Hiszpania
29.03. 12:00 Norwegia-Finlandia
29.03. 17:00 Irlandia-Słowacja
29.03. 17:00 Szwajcaria-Bośnia Hercegowina
29.03. 20:45 Grecja-Islandia
29.03. 20:45 Niemcy-Włochy
29.03. 20:45 Szwecja-Czechy
29.03. 21:00 Anglia-Holandia
29.03. 21:00 Francja-Rosja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [12 komentarzy tej dyskusji]

to ligę młodzieżową mam wyniki tych meczów podać co na górze dałeś z wynikami a

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.