TYPER III KOLEJKI PLUS LIGI SEZONU 2016/17

autor: Królowa UL | 2016-10-05, 15:33 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Zasady punktacji:

1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt
2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt
3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt
4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt
Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca).
Typujemy do godziny rozpoczęcia meczu.

---------------------------------------------------------------------------------------
Zestaw par:
14.10  godz.18.00  Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 0:3
14.10  godz.18.00  Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 2:3
14.10  godz.20:15  Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
----------------------------------------------------------------------------------------
15.10  godz.14:45  PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
15.10  godz.17:00  GKS Katowice - AZS Częstochowa 3:0
15.10  godz.20:00  Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:0
15.10  godz.17:30  Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3:0
----------------------------------------------------------------------------------------
16.10  godz.16:45   Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1:3


Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
BKSIK

Dziękuje, teraz lepiej. Sam cykałem szybko w pamięci te punkty główne ale potem mnie te nawiasy zaciekawiły a tu wyszło, że to rozbite w ten sposób hehe. Szukałem czegoś "głębiej"[coś z tymi fuksami] a tu taka prościzna :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Dodaj sobie teraz trójki a potem jedynki i wychodzi Ci (9-7)
Pozdrawiam :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Czołem :) Czy nie powinienem mieć punkcik więcej czyli 16? Nie wiem czy dobrze liczyłem ale tak jakoś mi wyszło. I mam pytanie co oznaczają te drugie punkty w nawiasie w tym wypadku u mnie 7, nie bardzo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3 1
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-1 0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1-3 3+1
-------------------------------------------------------------------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1-3 3+1
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-1 1
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3-1 1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-0 3+1
-------------------------------------------------------------------------
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 0-3 1
16 pkt. masz rację, dzięki za czujność
(9-7)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Czołem :) Czy nie powinienem mieć punkcik więcej czyli 16? Nie wiem czy dobrze liczyłem ale tak jakoś mi wyszło. I mam pytanie co oznaczają te drugie punkty w nawiasie w tym wypadku u mnie 7, nie bardzo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Czołem :) Czy nie powinienem mieć punkcik więcej czyli 16? Nie wiem czy dobrze liczyłem ale tak jakoś mi wyszło. I mam pytanie co oznaczają te drugie punkty w nawiasie w tym wypadku u mnie 7, nie bardzo wiem skąd one się wzięły i nie mogę dojść do tego :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 18 października 2016 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

1. Miasto mistrzów - Kielce 22 pkt. (15-7)
2. dastin 18 pkt. (12-6)
3. mon_cheri 17 pkt. (12-5)
4. Pretty 16 pkt. (9-7)
# UNIA LESZNO DMP 2015 16 pkt. (9-7)
6. stary kibic 15 pkt. (9-6)
# Stenol92 15 pkt. (9-6)
# Trójmiasto 15 pkt. (9-6)
# BKSIK 15 pkt. (9-7)
10. gregbyd 14 pkt. (9-5)
11. Włókniarz Forever 13 pkt. (6-4)
12. Claudia10 12 pkt. (6-6)
# Falubaz40 12 pkt. (6-6)
# bydziaj 12 pkt. (9-3)
15. Wisła Płock_FAN 11 pkt. (6-5)
# marco928 11 pkt. (6-5)
17. KRC 10 pkt. (3-7)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

III kolejkę wygrywa Miasto mistrzów Kielce gratulacje, drugie miejsce zajmuje mon_cheri, trzecie miejsce dastin, pełne wyniki kolejki: 1. Miasto mistrzów - Kielce 22 pkt. (15-7) 2. mon_cheri 20 pkt. (12-5)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Typy gregbyd
Espadon Szczecin – Politechnika Warszawska 1-3
Czarni Radom – Effector Kielce 3-0
Łuczniczka Bydgoszcz – AZS Olsztyn 3-2
Skra Bełchatów – Resovia Rzeszów 3-1
GKS Katowice – AZS Częstochowa 3-1
Cuprum Lubin – MKS Będzin 3-0
Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko 3-0
Lotos Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn 1-3
14 pkt. (9-5)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 17 października 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Moje punkty się zgadzają.Kilka osób ma za dużo,ale to nie moja sprawa u mnie oki,dodaj do generalki z poprzedniej kolejki:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

III kolejkę wygrywa Miasto mistrzów Kielce gratulacje, drugie miejsce zajmuje mon_cheri, trzecie miejsce dastin, pełne wyniki kolejki: 1. Miasto mistrzów - Kielce 22 pkt. (15-7) 2. mon_cheri 20 pkt. (12-5)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

III kolejkę wygrywa Miasto mistrzów Kielce gratulacje, drugie miejsce zajmuje mon_cheri, trzecie miejsce dastin, pełne wyniki kolejki:
1. Miasto mistrzów - Kielce 22 pkt. (15-7)
2. mon_cheri 20 pkt. (12-5)
3. dastin 18 pkt. (12-6)
4. Włókniarz Forever 17 pkt. (12-5)
5. Pretty 16 pkt. (9-7)
# UNIA LESZNO DMP 2015 16 pkt. (9-7)
7. stary kibic 15 pkt. (9-6)
# Stenol92 15 pkt. (9-6)
# Trójmiasto 15 pkt. (9-6)
# BKSIK 15 pkt. (9-7)
11. Claudia10 12 pkt. (6-6)
# Falubaz40 12 pkt. (6-6)
# bydziaj 12 pkt. (9-3)
14 Wisła Płock_FAN 11 pkt. (6-5)
# marco928 11 pkt. (6-5)
16 KRC 10 pkt. (3-7)
Proszę Was, żeby każdy sobie obliczył i jak coś się nie zgadza to piszcie, nie gryzę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 18 października 2016 [13 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Zestaw par:
Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 3:2
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3:1
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1:3
-----------------------------------------------------------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3:1
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3:0
-----------------------------------------------------------------
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 0:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 0:3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3:0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
--------------------------------------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
GKS Katowice - AZS Częstochowa 2:3
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3:0
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3:0
--------------------------------------------
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1:3


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 0-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
---------------------------------------------------------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-1
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3-0
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-1
------------------------------------------------------------------
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fαlѵbαζ40

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-1
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-1
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3-1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-1
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-1
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
-------------------------------------------------------------------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-1
Cuprum Lubin - MKS Będzin 3-1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-0
-------------------------------------------------------------------------
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

3 kolejka
Espadon - Politechnika - 0:3
Czarni - Effector - 3:1
Łuczniczka - Indykpol - 0:3
Skra - Resovia - 3:1
GKS - AZS CZew - 3:1
Cuprum - MKS - 3:1
Jastrzębski - BBTS - 3:1
Lotos - ZAKSA - 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRC

Espadon Szczecin . Onico AZS Politechnika Warszawska 1 do 3
Cerrad Czarni Radom . Effector Kielce 3 do 1
Łuczniczka Bydgoszcz . Indykpol AZS Olsztyn 1 do 3
-
PGE Skra Bełchatów . Asseco Resovia Rzeszów 2 do 3
GKS Katowice . AZS Częstochowa 3 do 2
Cuprum Lubin . MKS Będzin 3 do 1
Jastrzębski Węgiel . BBTS Bielsko Biała 3 do 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 2:3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce trzy zero
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
-----------------------------------------------------------------------------------
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
GKS Katowice - AZS Częstochowa jeden trzy
Cuprum Lubin - MKS Będzin trzy zero
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała trzy zero
----------------------------------------------------------------------------------
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1:3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 12 października 2016 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 0-3
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-0
Cuprum Lublin - MKS Będzin 3-0
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-0
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pretty Flacko

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 0-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 0-3
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-0
Cuprum Lublin - MKS Będzin 3-1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-0
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stenol_92

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 1-3
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-0
Cuprum Lublin - MKS Będzin 3-1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-0
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 0-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-0
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 0-3
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-0
Cuprum Lublin - MKS Będzin 3-1
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 2-3
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 0-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
norka4

Espadon Szczecin - Onico AZS Politechnika Warszawska 1-3
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 3-2
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
GKS Katowice - AZS Częstochowa 3-2
Cuprum Lublin - MKS Będzin 3-2
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała 3-1
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzieżyn-Koźle 1-3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.