Montana - lubi

 • Montana lubi Komentarz

  Chciałem zobaczyć jaka frekwencja będzie podana i się zdziwiłem. Liczyłem na co najmniej 1500 :) Cóż, najwidoczniej kamery telewizyjne wspomagają obiektywizm i zapobiegają bajko pisaniu.
  Może dlatego Zagłębie tak walczy z transmisjami w internecie?

 • Montana lubi Komentarz

  @Montana: Jeśli odpowiedzi umieszczane pod wpisami są wciąż widoczne na prywatnej tablicy (Kokpit i obserwowani), to znaczy, że nie uległy skasowaniu, tylko zniknęły z widoku, więc to pewnie jakaś trwała wada nowego systemu.

 • Montana lubi Komentarz

  @Montana Tak czy owak Lublin odskoczył Zagłębiu na 4 pkt. Do końca sporo jeszcze może się wydarzyć, ale taka przewaga daje zapas bezpieczeństwa w postaci jednej porażki.

 • Montana lubi Komentarz

  Mecz się fajnie oglądało. Filończuk bardzo dobre zawody. Jakim cudem znów Koszalin dał sobie wydrzeć zwycięstwo nie wiem. Pewne punkty drużyny jak Volovnyk czy Andrijchuk w kluczowych momentach traciły piłki. Dziwne. Widzę mamy sezon na odcinanie prądu. Kara dla Nowickiej za faul na Zawistowskiej i Jej zdziwienie "no jak to". Kolejna pani, która łapie głupią dwójkę w słabym momencie osłabiając zespół. ZL swoje konsekwentnie. Martwi na pewno szczeciński zaciąg. Spodziewałem się że Noga i Zawistowska z przytupem wejdą w tę drużynę. Za to dobre zawody Galińskiej, po raz kolejny.

 • Montana lubi Komentarz

  @Montana: Tak czy owak Lublin odskoczył Zagłębiu na 4 pkt. i chociaż do końca sporo jeszcze może się wydarzyć, to ma zapas bezpieczeństwa w postaci jednej porażki.

 • Montana lubi Komentarz

  Witam.Swoje zdanie wyrazilem w poscie wczoraj pod Felietonem Jana Krzystyniaka. 100% poparcia dla J.Krzystyniaka!.P.Mrozek nie potrafi pracowac z ,,LUDZMI,,w KOLEKTYWIE.To egoista i indywidualista.A w Druzynie zeapolowej/zuzlowej potrzebna jest tzw.atmosfera i wzajemna empatia oraz wiara w,,,podwladnych,,,.A tak jest np.w moim GKMie i kilku jeszcze innych klubach.Pzdr.::))) PS.Szkoda ze Swider nie dostal szansy:::((((

 • Montana lubi Komentarz

  Kolejny artykuł, kolejne przekłamanie. Mozek nie zrezygnował ze Świderskiego a Świderski nie podpisał umowy jaką jaśnie pan mu rzucił do podpisania. To po pierwsze, a po drugie nie mógł dwa miesiące temu zakończyć negocjacji bo nie chciał płacić wcześniej jak od marca. Liczył że Świder przyparty do muru podpiszę co mu jaśnie Pan da do podpisania i się kolejny raz przeliczył jak z Laguta czy Bewleyem. Koleś ma za duże ego a za mało kasy (do tego nie swojej) przez co klub wygląda jak wygląda. Niestety (dla Rybniczan) z tym kolesiem nic dobrego ten klub już nie czeka. Teraz pewnie spadek, odejście Woryny i to będzie początek końca. Ale uszy do góry, czasami trzeba zrobić krok wstecz by zrobić dwa kroki w przód. Tylko musi znaleźć się ktoś normalny kto pociągnie ten klub.

 • Montana lubi Komentarz

  1 liga kobiet gr B, sobota 15.02: MKS Gniezno - Karkonosze Jelenia Góra: 950 widzów.

 • Montana lubi Komentarz

  Brawo Beata Kowalczyk.
  Za 2 tygodnie Romka przyjedzie z Piotrcovia i też pozamiata nawet jeśli nie wygrają całego meczu.
  Nie dziwię się że byłe zawodniczki tak bardzo chcą ograć swojego byłego pracodawcę.
  Przy takich "pięknych i przyjacielskich" rozstaniach.
  Kobierzyce przynajmniej zagrają w Pucharach z korzyścią dla Polski w rankingu EHF
  Jak się nie rozwijasz to się cofasz

 • Montana lubi Komentarz

  Nie zaszkodziłoby odnotować, że w barwach Piotrcovii zadebiutowała Romka, chociaż na pewno marzyła o lepszym powrocie po 15 miesiącach przerwy.

 • Montana lubi Komentarz

  "Ceniona ekspertka" - rozumiem że Pan redaktor pisze wyłącznie w swoim imieniu?

 • Montana lubi Komentarz

  W Lubinie na mecze kobiet w tym sezonie dobudowali trybuny na 2 tys. widzów?
  jeden sektor za bramką wiecznie pusty bo wisi na nim baner reklamowy, w zasadzie drugi za bramką to samo bo dla kibiców przyjezdnych - skąd te liczby widzów skoro relacja w necie i zdjęcia nie pokazują wypełnienia obiektu nawet w 70 %?

 • Montana lubi Komentarz

  Odpowiedź na wczorajszy wpis Montany: Mimo wszystko szacunek za frekwencję i remis z Rumunkami w zdziesiątkowanym składzie – dwa lata temu gdynianki zaliczyły komplet porażek w LM i EHF, a końcówkę ich pucharowej przygody oglądało góra 200-300 osób. Do nielicznych pozytywów zaliczmy też bezcenne doświadczenie zdobyte przez Więckowską i Kochaniak, które starały się jak mogły zapełniać lukę na rozegraniu. W Jarosławiu coraz lepiej spisuje się Pietras, więc pewnie nie będzie musiała czekać długo na ofertę powrotu w rodzinne strony.

 • Montana lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Montana lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Montana lubi Komentarz

  @Wielbuond: Merytoryczne wpisy nierzadko znikają bez powodu, za to spamerki o nickach typu karolinkaa jakoś do tej pory nie dostały dożywotniego bana.

 • Montana lubi Komentarz

  Liga zawodowa ??? - brak transmisji w TVP, nawet brak na zobacz.tv
  ( ponoć brak zgody ZL ) ! Przed meczem ( ilościowo ) 16 : 11 ale to parkiet pokaże kto dzisiaj będzie górą ?! 3mamy kciuki za Perełki !

 • Montana lubi Komentarz

  Łamiecie prawo prasowe i cenzurujecie nasze wypowiedzi jak wam się podoba. Za to jest odpowiedni paragraf w magicznej książeczce o nazwie "Prawo prasowe, radiowe i telewizyjne". Wstyd. Niby wolna Polska, niby 21 wiek a za stalinowskich czasów tak nie segregowano wypowiedzi. Serio rozważam pozwanie was jako portalu.

 • Montana lubi Komentarz

  " transmisji nie mamy, ale za to mamy ładną stronę internetową, wysoką frekwencję, wiele akcji marketingowych oraz klub na poziomie

 • Montana lubi Komentarz

  Z tą furorą to lekka przesada. Ada po zmianie klubu spisuje się przyzwoicie, ale trochę lepsze statystyki miała w zeszłym sezonie (najwięcej obronionych rzutów w lidze przy ogólnej skuteczności 32%). Teraz jak dotąd obroniła 83 rzuty na 266, co daje jej 13. miejsce wśród bramkarek, a pod względem skuteczności (31%) jest bodajże dziesiąta.
  Kobi również zaliczy ostatnią kolejkę do udanych - Brest wygrał z Chambray 23:22, a ona w ataku była bezbłędna (wszystkie 3 rzuty celne).