Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Fridek

  Chłoptasiu Zmarzlikowi to ta Piotrunia może na razie jeszcze motorki czyścić. Zmarzlik to uczeń i następca Golloba, ma wszystko styl, charakter, skromność i pokorę a przede wszystkim szacunek do Pana Golloba. Lubię też Piotrka tylko niepotrzebnie robi z siebie nadumanego gwiazdora co to nie potrafi, ale jak nie idzie to zachowanie Pedersena.

 • Fridek napisał/a komentarz do Żużel. Zostało 1000 biletów na Grand Prix Polski w Warszawie!

  Czysta ściema z tymi biletami. Po nowym roku będą nas torturować do końca kwietnia że zostało ostatnie 500 szt.. A tak na prawdę obecnie nie ma sprzedanych nawet połowę.

 • Fridek napisał/a komentarz do Żużel. Vaclav Milik wierzy w ROW. "Z tym składem da się coś zwojować"

  Sorry ale swoim zachowaniem odchodząc w taki sposób do Wrocka będzie musiał długo odkupować na torze swoje zaufanie. Na razie dla mnie jest sprzedawczykiem, takie mam odczucia do niego, do Fricke, Bewleya o Łagucie to już nie ma co pisać. I powiem jedno, jak Milik się odrodzi w Rybniku i dostanie propozycję potem z Wrocka, zrobi to ponownie. Na tę chwilę to są ludzie nielojalni, nawet jak mówi jedno to zrobi drugie. Chciałbym usłyszeć już dziś od niego deklarację, że za rok nawet jak Rybnik spadnie będzie chciał tutaj jeździć. Na chwilę obecną jest tutaj, bo żaden klub z Ekstraligi go nie chciał, a pierwsza to dla niego była ostateczność; i Panie Milik nie pisz Pan farmazonów że pragnąłeś w Rybniku jeździć.

 • Fridek

  Kolinio licz się ze słowami, nie jesteś tutaj anonimowy. Szanuję Twój klub i Was kibiców więc oczekuję tego samego od Ciebie. A to co napisałeś nie świadczy o wysokim Twoim IQ, a żużel to sport w którym szczególnie są sytuacje nie do przewidzenia, więc odrobina dystansu.

 • Fridek otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Fridek napisał/a komentarz do Żużel. Wojna o młody talent. Gdzie wyląduje Dawid Piestrzyński?

  Rusko i jego klakiery, to są HIENY polskiego speedwaya. Tylko brzydko podbierać innym młode talenty. Panie Mrozek jak wypuścicie z obecnej szkółki Rybki Rybnik jakiegokolwiek zawodnika a w szczególności Piestrzyńskiego, to od razu powiem KOŃCZ WAŚĆ wstydu oszczędź. Byłem i nadal jestem Pana wielkim zwolennikiem i obrońcą jak ktoś krytykował. Ale to przebije już wszelkie moje granice cierpliwości. Ci juniorzy ze szkółki powinni najpierw na Gliwickiej spróbować sił a potem dopiero trener może podjąć decyzje o jego ewentualnym wypożyczeniu np. do WTS HIENY.

 • Fridek

  A gdzie transmisja?

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  BKSIK, bardzo cię proszę nie wypowiadaj się w kwestii Rybnika jeśli chodzi o Łagute, masz zbyt mała wiedzę na podstawie której wyciagasz pochopnie wnioski. Wypowiadasz się na zasadzie "moja prawda jest bardziej mojsza, bo jest moja". Prezes Mrozek czy Bond jak go nazywasz, nigdy go nawet nie widziałeś na żywo, już nie chce powiedzieć że nawet nie miałbyś odwagi z nim podyskutować, ten chłop ma swoje zasady i lojalność, tego samego oczekuje od zawodników.

 • Fridek

  Przypuszczam, że biorąc pod uwagę ilość wypadków do ilości zawodników czynnie uprawniających żużel, postawi ten "zawód" jako pierwszy z "Najniebezpieczniejszy zawód świata" w tym zawodzie nie ma zawodnika który przechodzi na emeryturę aby nigdy nie zaznał krzywdy (kontuzji).

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przestań pie...lić. Sprzedano 10 500 biletów. Nadwyżkę zrobiły dzieci do lat 12 które wchodziły za free i nikt ich nie ewidencjonował. Podano by prawdziwą informację o ilości ludzi na stadionie, ale to by był pretekst dla głąba który po półfinale wysłał pismo, że nie życzy sobie siedzenia na schodach jeśli ma bilet, a przyszedł za 5 druga i pretensje. Teraz pewnie napisze że go nie wypuścili gdyż przez zarząd nie zdążył kupić biletów. To są ludzie typu maruderzy, co nic nie wnoszą a tylko żądają i zawsze im źle. Teraz pewnie płaczą, że po co my weszli do tej ekstraligi skoro nie będzie kogo wziąć. Ku.. a jego mać z takimi ludźmi.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy oni będą jechać na takim zaoranym torze? W Rybniku w sobotę był nawet lepszy i odwołali. Nikt nie manifestuje???

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nawet tam nie byłeś a się wypowiadasz. Jak łatwo osądza się człowieka nie znając szczegółów zdarzenia. Kiedy czytam te komentarze rzucające oszczerstwa, domyślam się że są to ludzie z kompleks ami, którzy plując jadem w innych czują się dowartościowani. A najlepiej robi się to zza komputera bo czujesz się bezkarny.

 • Fridek napisał/a komentarz do Kacper Woryna na gorzowski tor wziął to, co najlepsze

  Widziałeś go w niedzielę i to Co powinno wystarczyć.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Bewley będzie jechał, czy też widnieje tylko w składzie. W ROWie dają mu czas na rehabilitację, a tu Angole już go będą docierać.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jutro przed stadionem wystawiam sprzedaż czapek uszatek, szali, rękawic i wacioki bezrękawniki. Ok. zrobię promocję.

 • Fridek

  Jest jeszcze ratunek dla Motoru na krajowego zawodnika. Wyciągnąć Worynę (czytaj wypożyczyć) z Rybnika. Koszt w obecnej sytuacji raz tyle co dla Łaguty, a co! przecież Was stać.

 • Fridek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prawda jest taka, że Grisza miał ten sezon odkupić winy, wprowadzić ROW do ekstraligi i nie za darmo bo tego Mrozek nie powiedział. Miał mieć kontrakt I ligowy podobny do Woryny. Ale jaśnie Pan zapomniał co narobił i chciał kontrakt ekstraligowy bo jak mówi on jest ekstraligowcem. Grisza cały Rybnik Cię szanował, mieliśmy nadzieję z tobą na kilka lat, a tak będziesz się tułał po tych ligach i nikt Cię nie będzie szanował oprócz pieniędzy przez twoją pazerność.

 • Fridek

  Jak przeczytałem ten tytuł, to tylko jena osoba nasunęła mi się na myśl która mogłaby pomóc Boberowi, oczywiście nasz Pan Mrozek. On zawsze staje w obronie zawodników i broni ich strony, On mawiał: jego "dzieci" które jak to w życiu bywa popełniają wiele błędów. Pan Mrozek zjednuje sobie zawodników właśnie poprzez wybaczanie ich błędów, po których oni sami wyciągają wnioski. A nie tylko presja, ma być wynik, ma być wynik i basta.

 • Fridek

  Mógłby się znaleźć jakiś sponsor w Opolu który wyłożyłby kasę tylko dla Hancocka w zamian za reklamy. A wtedy Opole mogłoby namieszać w Nice I lidze, a i z Rybnika na mecze mamy blisko.

 • Fridek

  Wg regulaminu, Griszka może wrócić dopiero w maju niezależnie od ilości rozegranych meczów (miało być po 4 kolejce), tak więc pierwsza i druga kolejka przełożona na czerwiec i Grisza będzie już z Nami.

 • Fridek lubi Komentarz

  Szkoda, że on nie miał awarii, ricciardo należała się wygrana jak psu buda

 • Fridek napisał/a komentarz do Wiemy, za kogo ROW może stosować zastępstwo zawodnika

  Pytanie za kogo ZZ w Zielonej. Czy Karpov ma niejechać skoro cały sezon jeździł w Zielonej i zna ten tor, czy też Szczepan który przeplata słabe występy dobrymi, pytanie czy jakby dostał szansę to pojedzie jak w Gnieźnie, czy też lipnie jak w Lublinie.

 • Fridek

  Skoro Bewley może być zastępowany to w takim razie bym to zastosował, w ten czas Woryna Batchelor i Lebiedevs dostają po jednym dodatkowym starcie za ZZ

 • Fridek napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Bartosz Giemza przypomina mi całkiem Piotra Pawlickiego

 • Fridek napisał/a komentarz do Plejada gwiazd podczas Zlatej Prilby. Możliwy występ ośmiu zawodników z GP

  Dlaczego tylko dwóch Polaków? Pod 21 Kacper Woryna i pół Rybnika się wybierze, a ma niedaleko. Jedzie Nicki, przy sześciu zawodnikach na torze - Będzie, będzie się działo!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.