Przemator - lubi

 • Przemator lubi Komentarz

  Wchodzisz do półfinału z np. 8 punktami, potem drugie miejsce w półfinale to 10 i wygrana w finale 13 a dostajesz 25 czyli +12!!! a gość który wygra 5 biegów i półfinał będzie miał 18 i w finale będzie ostatni dostanie 16 czyli -2!!! A.Castagna jaki żużlowiec taki działacz :) pozdrawiam

 • Przemator lubi Komentarz

  Tak jak jest, jest sprawiedliwie. Mistrz świata to zawsze jest ten zawodnik, który najlepiej jeździł we wszystkich zawodach, a nawet można by powiedzieć, że biegach, jednego sezonu SGP. Fuks jest ograniczony do minimum (jeżeli wogóle można o nim mówić). Po co to zmieniać?? Żeby wszystko zależało od jednego biegu/defektu/szczęścia/miejsca startowego?

 • Przemator lubi Komentarz

  BSI jak się powyżej czyta nic nie wymyśliło ciekawego wracając do tych ramówek punktacji co były.W tedy nie zdały egzaminu to przywracać ten system jaki ma sens lepiej jechać tym co jest systemem.

 • Przemator lubi Komentarz

  Mam pytanie do Armando - dlaczego kiedyś zrezygnowano z punktacji 25-20-18-16? Coś wtedy nie działało, a teraz już będzie dobrze? Naprawdę chciałbym usłyszeć rozsądną argumentację.
  Teraz mamy to co każdy kibic żużla kocha najbardziej - liczymy kto ile ma punktów, z kim pojedzie, z jakiego toru, i kto będzie stał po lewej. Co mu da jedynka, podczas gdy rywal walnie trójkę. Właśnie to było piękne w Toruniu! Wszyscy wiedzieliśmy, że Bartek po trzeciej serii potrzebuje 6 punktów. Tego nie ma w innym moto-sporcie!!!

 • Przemator lubi Komentarz

  Nie dało się Holdera dać ?? jak to nie :P w 14 biegu dać Kościucha i Stolpa w 15 Doyle i Holder. Za Kościucha Doyle, za Stolpa Holder... Dziękuje do widzenia ;P Trudne taktycznie... w 15 nie musi jechać 2 najsilniejszych... po prostu w 14 nie może być zawodnika który ma więcej pkt(bonusy nie są liczone) niż dwójka która jedzie w 15 biegu

 • Przemator lubi Komentarz

  Nono vacula tez wiedzieliscie kiedy oddac:)))

 • Przemator lubi Komentarz

  Ja osobiście na MA ostatni raz byłem w roku 2017 i po wczorajszym meczu dalej mnie nie ciągnie na nasz piękny stadion. Nazwijcie mnie kibicem sukcesu czy jak tam chcecie, ale gdy za dzieciaka latałem na Broniewskiego później MA to człowiek się utożsamiał się z tą drużyną, chciał być jak Kowalik,Jaguś, Miedziak, Ząbik, Bajerski, Sulivan, Richardson następnie jak Holder,Ward, czy super zapowiadający się Przedpełski czuło się, że to jest Nasza, Moja drużyna. Teraz ze starego składu został Holder, który z super kapitana, wesołego Australijczyka stał się aroganckim, zadufanym typem, który się oburza jak wymaga się od niego wyniku. Pozbyto się Miedziaka i Pawełka, którzy nie robili co prawda super wyników, ale za nich dano Holte i Kościucha, którzy jadą gorzej i z toruńskim klubem mają tyle wspólnego co nic. Do tego dochodzi brak przyszłościowych juniorów, którzy za kilka lat mogliby zostać tymi Kowalikami i Jagusiami dla nas kibiców. I na koniec coś co mnie rozbawia i dobija tak, aż pytam się siebie dlaczego. To nazwa klubu Get Well nie mówię, że musi być Apator itp. ale mogło zostać Stal Toruń czy zwykły KS Toruń, a nie widzi mi się get well .
  Także widzicie ludzie nie chodzą na stadion bo nie ma drużyny, klubu toruńskiego jest za to obwoźny teatr aktorów który przyjeżdża co tydzień lub dwa i pokazuję to samo.

 • Przemator lubi Komentarz

  jprdl! Dwa miesiące w ekstralidze po 25 latach i wszędzie ich pełno. Moraliści, eksperci od regulaminu. Mówią nam co jest uczciwe, co wypada a co nie. Jak interpretować przepisy, co pomaga na oczy a co na zgagę. Każdy z nich to Lorek, Czekański i Cysio w jednym z domieszką Dymka i Frątczaka.
  Kuxxa człowieku, Holder jest pierwszym który zawrócił przed metą ? Czego nie zrozumiałeś z :

  W większości lig zagranicznych jest inaczej. Wystarczy przyjechać za kolegą z pary, aby bonus został dopisany do dorobku. M.in. tym tłumaczy się Jack Holder w swoim oświadczeniu, jednocześnie przyznając się do tego, że nie zna wszystkich zasad panujących w polskiej PGE Ekstralidze.
  Australijczyk wyraził jednak skruchę i przeprosił Duńczyka oraz kibiców. Przekazał również, że kontaktował się z Bjerre, aby wyjaśnić całą sytuację i oddać mu stracone pieniądze.

  Co ma jeszcze zrobić? Założyć worek pokutny ruszyć na kolanach do Częstochowy ? A może zadowoliła by Cię czerwona kartka i zakaz jazdy w piątkowym meczu ??
  A jak się zachował Grisza pakując Taia w dechy ? Było to zachowania godne czy niegodne sportowca ?

 • Przemator lubi Komentarz

  Nawet nie musiałem zgadywać kto dał ten tytuł. Jak nie z tej, to z tej szpileczka. Śmieszne. Jeszcze nie tak dawno na rękach by ich nosili. Paweł niby miał się odbudować po tym złym Toruniu pod okiem treneiro. Rzekł bym, że w Częstochowie to zaraz rakiety z nich mieli zrobić. Istna sielanka miała być. Czy to nie Pan redaktor doradzał Przedpełskiemu odejscie z Torunia? Wzięli to mają ski sqad. A teraz to już zaciąg z Torunia? Daj już chłopie spokój.

 • Przemator lubi Komentarz

  Może w końcu skończy sie to pierdo.....że Częstochowa to najlepsze miejsce na odbudowanie sie dla Miedziaka i Przedpełskiego

 • Przemator lubi Komentarz

  Problemem ekspertów z NC+ w tym i Golloba jest to, że jak ognia unikają treściwych komentarzy. Same gledzenie na okolo, powtarzanie frazesów i komunałów. Nikogo nie stać na powiedzenie pewnych rzeczy wprost, bo kolega z toru bo srodowisko małe, bo to, bo tamto. I nawet troche ich rozumiem, ale efekt jest taki ze juz w pierwszej godzinie magazynu zwyczajnie przysypiam.

 • Przemator lubi Komentarz

  KSM to taki sportowy socjalizm-zabieranie przedsiębiorczym i rozdawanie nieudacznikom.
  A o Motor się nie martwcie damy radę.

 • Przemator lubi Komentarz

  night nie liczy bonusów, pokażcie mi tylko to "odbudowanie" Miedziaka... W zeszłym sezonie zdobywał 7,6 pkt/mecz, w tym tylko 7 na mecz... Jeżeli poprawienie średniej o 0,1 to "odbudowanie" to każdy zawodnik z ekstraligi albo sie gdzieś "odbudował" albo stracił na jakości... Mówimy tutaj o minimalnych różnicach a redaktorzy ciągną ten temat w kółko - gówno się odbudował - taka prawda. Nie jeździł nigdzie poza Polską, dlatego po raz pierwszy od DEKADY nie miał kontuzji, która by rzutowała na jego wyniki, taka prawda. W Toruniu startował poza rodzinnym miastem w Szwecji, często w Czechach, Danii oraz parokrotnie w Anglii. Tam robił sobie najczęściej "kuku" a potem pospawany zdobywał pkt dla polskiego zespołu. Finansowo na 100% stracił przenosząc się do Częstochowy - chociaż by dlatego, że miał zakaz startów za granicą, sportowo - nie zrobił postępu żadnego, wizerunkowo - tutaj sytuacja sie poprawiła bo każdy jeżdżąc w Toruniu zalewany jest falą hejtu, on jeszcze dwa, trzy lata i by mógł skończyć jak słabsi psychicznie zawodnicy, których nie ma wśród nas - uważam, że to jedyny plus - z toruńskiego zabijaki stał sie częstochowskim pupilkiem kibiców jeżdżącym jak ministrant:)

 • Przemator lubi Komentarz

  W Szwecji są lepiej przygotowani na deszczową pogodę.W Gorzowie folii nie położyli na tor a wiedzieli,że będzie padać.

 • Przemator lubi Komentarz

  Nie rozumiem ich. Skoro zawodnik jest wykluczony to musi być policzony. Jak oni chcą wykluczyć zawodnika którego nie ma. Co innego jak by po prostu był nie dopuszczony, ale jeżeli regulamin mówi o "wykluczeniu" to trzeba go liczyć. Regulamin powinien być napisany w jasny sposób i nie było by problemów.

 • Przemator lubi Komentarz

  Śmiech na sali a gdzie Puk?

 • Przemator lubi Komentarz

  Kubera omal nie stracił nogi ... a ty w duchu cieszysz się z kontuzji Doyla i Holty. Do tego twój klub sprzedał dwa mecze i tylko jedno marzenie "aby Toruń spadł z ligi" Ty nie masz prawa mianować się kibicem a Unia Leszno powinna wstydzić się, że ktoś taki im kibicuje

 • Przemator lubi Komentarz

  Ma Tai rację! W polskiej lidze też powinni zawodnicy mieć prawo o takich rzeczach mówić! Klub wymaga ale powinien mieć też obowiązki - jesli zalega z kasą zawodnik powinien mieć prawo jechać po klubie jak po łysej kobyle! W tej chwili zalega kasę, którą w razie woli zmiany klubu wyrównuje sobie karą na zawodnika!! ot najlepsza liga świata.... Do tego śmieszne kontrakty sponsorskie - jawne omijanie regulaminu. W kontrakcie z klubem "bierki", ze sponsorem resztę - w razie czego klub jest na zero, dostaje licencje na przyszły sezon!

 • Przemator lubi Komentarz

  Co tu duzo mowic,THIS IS REGULAMIN))

 • Przemator lubi Komentarz

  Idzie Ostafiński przez wieś, słoma z butów wystaje. Odczep się od Walaska hieno „dziennikarska”. Adrian nie dał się zaszczuć, to szukamy kolejnej ofiary? Poza tym... Ostafiński... Ty wiesz co...