• TYPER SKOKÓW NARCIARSKICH 2016/17 NA FACEBOOKU!

  Witajcie moi mili, dawno nic nie pisałem bo nie jestem zbytnim fanem zmian które nastąpiły na tym portalu. Chciałbym zachęcić wszystkich kibiców pięknego sportu jakim są skoki narciarskie do typera który będę organizować razem z moim znajomym na grupie facebookowej która zrzesza polskich fanów tego (…)

  Więcej

 • W cieniu gigantów - cz. 1

  Na początek chciałbym Wam serdecznie podziękować za miłe komentarze pod moim poprzednim blogiem, każda pozytywna ocena motywuje mnie do kolejnych blogów :) Podzielę ten blog na dwie części, gdyż nie chcę Was zalać zbyt wieloma literkami do przeczytania.Poprzednim razem omówilem kraje uważane w skokach (…)

  Więcej

 • Sezon 2014/15 - rok krajów egzotycznych w skokach?

                        Witam po dłuuugiej przerwie na moim blogu :)  Wszyscy fani skoków potrafią wymienić kraje z największymi tradycjami w tej dyscyplinie: Norwegia, Niemcy, Finlandia, Austria, Polska, Czechy, Słowenia, Japonia i kilka innych. Faktem jest, że reprezentanci tych krajów zawsze licznie (…)

  Więcej

 • 62. Turniej Czterech Skoczni - faworyci cz. 1

  Witam wszystkich forumowiczów! Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami 62. Turnieju Czterech Skoczni postanowiłem dokonać analizy 'szans' poszczególnych zawodników, których uważam za najwiekszych faworytów do zwycięstwa. Tak więc zaczynajmy ;) (Pod artykułem zapraszam do podawania swoich typów na (…)

  Więcej