GreatDeath - lubi

 • GreatDeath lubi Komentarz

  No i strzelił sobie Dżordż w kolano. Miał szansę ocieplić swój wizerunek ale stchórzył wg mnie duży błąd.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Serio? To jak uzasadnisz budowę stadionu dla klubu, którego w zasadzie nie ma?

 • GreatDeath lubi Komentarz

  To może zabierzmy tytuł Hamiltonowi z 2008 roku ponieważ zdobył go na ostatnich metrach w Brazylii w podobnych warunkach wyprzedzając Glocka i jeden punk zmienił wszystko .

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Ja myślę, że kij Ci do tego co oglądam, po 2 nie oglądam tego na TVP bo oglądanie wyścigu od połowy ma to jakiś żart, po 3 jeśli uważasz pływanie za coś interesującego to myślę, że dalsza dyskusja i tak nie ma sensu, po 4 F1 to nie tylko wyścig, a technologia, przesuwanie pewnych granic, które kiedyś wydawały się nie osiągalne, jak sprawność silników, jak aerodynamika, nowoczesne materiały, wszystko dopracowane, bo liczą się często tysięczne części sekundy.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  No tak,internauta zawsze wie lepiej od szkoleniowca...

 • GreatDeath lubi Komentarz

  "A my?" No nie wiem, może mamy pierwszą siódemkę złożoną całą z mistrzów świata, w przeciwieństwie do Rosjan? Racja, balona dmuchać nie powinno się, a nawet nie wolno go dmuchać, ale pisanie, że my nikogo nie mamy w porównaniu do Rosjan to po prostu nieprawda. Kubiak, Leon - biją na głowę Wołkowa i Kliukę, którzy są utalentowani, ale bez przesady. Środek też raczej na naszą korzyść, choć nieznaczną, Bieniek, Nowakowski, Kochanowski to klasa sama w sobie. Nasz libero na głowę bije obecnego libero Rosjan. Rozegranie na całkiem podobnym poziomie mamy. W ataku Kurek = Michajłow, Poletajew (dużo zależy od dyspozycji dnia). Nie wiem o co chodzi wam z tymi Rosjanami, już któraś osoba z kolei mówi, że "nasi nie mają szans w porównaniu z nimi", ok, mają młodą, zdolną drużynę, ale o słabym przyjęciu zagrywki, co jest sporym problemem na tym poziomie, a i doświadczenia czasem brakuje, co widać szczególnie po "podpaleniach" Wołkowa czy Kliuki. Jak idzie to idzie, jak się nie udadzą ze dwa ataki, to już mało który się po tym uda, piłki fruwają po autach. Siłą naszej drużyny jest to, że jest bardziej defensywna, mamy topowe przyjęcie. Dzięki niemu wygraliśmy półfinał MŚ z USA, gdzie każda zagrywka leciała po 120 km/h. Gdyby w tym półfinale grali Rosjanie przeciwko USA, obstawiam wynik 3:0 dla USA

 • GreatDeath lubi Komentarz

  czyli nie wychodz wieczorem to cie nie napadną , nie maluj sie bo Cie zgwałcą i w kazdym przypadku nie prowokuj bo bedziesz winny , nie badz smieszny

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Bredzisz.
  Na stronach IAAF i PZLA już widnieje jako rekord Polski.
  No chyba, że.... oni się mylą, a ty wiesz lepiej.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Przecież już od dawna było wiadomo, że ze względu na różnicę czasu transmisje z turnieju finałowego będą u nas w godzinach nocnych.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Boże do jakiego dennego poziomu zniżają się pismaki, byle wyprodukować jakiś artykuł. Za 4 miesiące odkryjecie Amerykę, że Puchar Świata będziemy grali nad ranem i za rok ponownie, że turniej olimpijski będzie także transmitowany nad ranem?

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Jaka euforia , ja się pytam? Chyba wśród pseudodzinnikarzy!!! Co nie zmienia faktu że chłopaka należą się brawa bo to nie ich wina że są na poziomie U 18 . Za ten stan rzeczy należy podziękować Polskiej myśli szkoleniowej. I dinozaurów Polskiej piłki głuchych na rozwój.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Trzy lata temu graliśmy w drugiej dywizji LN i nie awansowaliśmy do pierwszej, dwa lata temu udało się z drugiej dywizji awansować do elity, rok temu zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze a w tym roku zagramy w Final Six wśród najlepszy drużyn na świecie. Naprawdę nadal uważacie, że nasz trener jest "włefistą" a zespół się nie rozwija? Wielkie Brawa dla naszych dziewczyn i całego sztabu szkoleniowego!

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Ty byłeś kiedyś w Gliwicach? O jakim małym miasteczku ty piszesz?!

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Nasz trzeci skład walczy na równi z ich najmocniejszym zestawieniem. Nie jest źle. Na MŚ czy IO gralibyśmy zupełnie innym składem. Ważne jednak, że nasze rezerwy potrafiły powalczyć i to na wyjeździe. Brawo.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie nawet jeśli nie zostanie Pan wielkim piłkarzem (życzę Panu aby jednak Pan nim został) to już dzisiaj jest Pan w wielkim człowiekiem. Rezygnując z jednego niewinnego gestu zrobił Pan w relacjach polsko-izraelskich więcej dobrego niż obecny rząd od 2015 r. Brawo.

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • GreatDeath lubi Komentarz

  wooow....wzorowy mecz,najlepszy od meczu z Rumunami za Nawałki

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Sam jesteś księciuniu,Nadal napykał 12 Garrosów ,bo wygrywa tam gdy skończył 18 lat.Zresztą na trawie są często mecze na styku.Ile jest tych dobrze serwujących zawodników,którzy zawsze wyłaniają się na Wimbledonie.Konkurencja jest tam zawsze większa. Trzeba się pilnować,bo w pierwszym tygodniu,gdy oczywiście trawa jest jeszcze prawdziwą trawą,można wylecieć z hukiem.Garros jest tak przewidywalny jak to,że w końcu przyjdzie noc.
  Co do samego meczu,to 2 pierwsze sety były bardzo wyrównane ,gdy jeszcze Thiem miał w miarę dużo energii.Pózniej zaczęło się pikowanie.Nie twierdzę,że Domi wygrałby z Rafa gdyby miał dzień przerwy,ale na pewno jego szanse znacznie by wzrosły ;prawdopodobnie byłoby 5 setów.Oczywiście gratulacje dla Nadala,jednak dla organizatorów kolejny raz ban.Co to za sprawiedliwość jak na finał jeden zawodnik wychodzi świeżutki jak poranna rosa,a drugi po 2 setach musi walczyć z narastającym zmęczeniem.....I proszę Cię nie nazywaj Rogera księciuniem,bo to niekwestionowany król trawy;8 wygranych Wimbledonów ,to rekord,ale bierze się też pod uwagę całokształ dokonań na tej nawierzchni....ale już dość nie piszmy tu o Rogerze,bo to post o meczu Rafy z Thiemem,czy pod każdym artykułem musi być przywoływany ,,dziadek''.Dziś jest dzień finalisty i triumfatora.'''''''

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Świetny tekst... Oby więcej takich na SF

 • GreatDeath lubi Komentarz

  Widzę komentarze na poziomie xD