Henryk - lubi

 • Henryk lubi Komentarz

  Rufin jedzie jak po szmacie z naszą ukochaną spółką akcyjną :E
  I bardzo dobrze, bo to co się tam wyprawia to wstyd na całą Polskę.
  Kupiliśmy sobie mistrzostwa żyjąc ponad stan, a teraz byle tąpnięcie i mamy totalny syf. Już dawno Kubera i Smyk mieli jeździć po 6 biegów w meczu, a jakąś gwiazdę trzeba było wywalić. Panie Rusiecki, a gdzie jest yen dogadany gość, podobno miał być powrót po latach? Jak miasto Leszno dalej będzie łożyć miliony na spółkę to będzie tragedia. Liczę, że Borowak poznał się na Pawlickim i mu nie zapłaci z kasy mieszkańców.

 • Henryk lubi Komentarz

  Dowalić jemu aż się posmarka, zawsze mówiłem że to łajza jest, wielki mi żużlowiec.....

 • Henryk lubi Komentarz

  a sie gorzowskie wiesniaki smialy z Zgardzinskiego i Magii Falubazu, to teraz maja swoja magie "stalowej armii" moze sie w koncu naucza zeby mniej szczekac

 • Henryk lubi Komentarz

  Utrzymanie 30% to na ludzkie 3 zawodników w tym Koszarek i Zamojski? Tym jednym dodatkowym mógłby być Radić, może Ponitka?
  No cóż - zawodnicy się wypromowali, niższe pensje kompensując zapewne widocznością w VTB, a teraz jest czas konsumowania tej wartości.
  Mam nadzieję, że Tabak i spółka zbiorą kolejną grupę ambitnych ludzi, którzy potrafią stworzyć zespół.

 • Henryk lubi Komentarz

  I już się płacz zaczyna. Poczekajmy do końca sezonu ogórkowego z ferowaniem wyroków o tym, co kto i od kogo dostał czy nie dostał. Ale to słabe. Na prawdę nie można raz na rok jakiegoś rzeczowego komentarza wstawić???

 • Henryk lubi Komentarz

  Powodzenia dla Stelmetu BC w konstruowaniu składu!!!

 • Henryk lubi Komentarz

  Tylko VTB ...nadal chcę oglądać zespoły ze ścisłej czołówki europejskiej

 • Henryk lubi Komentarz

  Myslę ze tak od strony sportowej , jak i finansowej , to dobra decyzja klubu . VTB to silna liga , a jak do tego mozna jeszcze na tym zarobić i być w ligowym , krajowym gazie , to taką szanse należy wykorzystać .

 • Henryk lubi Komentarz

  Za wolno ci się odmraża?! Czyżbyś chciał takie żniwo kostuchy jak w Lombardii, Hiszpanii, Francji, Anglii, Nowym Jorku lub w Brazylii?!!! Na szczęście już dawno twój głos się nie liczy!!!

 • Henryk lubi Komentarz

  A skąd to to wylazło? Alimenty zapłaciłeś?

 • Henryk lubi Komentarz

  Pisowsko - peowski [ wcześniej ZCHN ] aparatczyk o przetrąconym kregosłupie moralnym znowu chce zaistnieć .

 • Henryk lubi Komentarz

  Moze cos merytorycznego ???
  Prezydent Andrzej Duda oddał w piątek krew w centrum krwiodawstwa. Zachęcam do tego każdego, kto może, bo "łączy nas krew, która ratuje życie" - napisał prezydent na Twitterze.
  "Odpowiadając na apel szpitali oddałem dzisiaj krew w centrum krwiodawstwa. Zachęcam do tego każdego, kto może, bo 'łączy nas krew, która ratuje życie'" - podkreślił Andrzej Duda.

  Prezydent oddał krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Saskiej w Warszawie - poinformował PAP rzecznik prezydent Błażej Spychalski, który również oddał w piątek krew w centrum krwiodawstwa.

 • Henryk lubi Komentarz

  @Kung...aż tak? A ja myślę, że gdyby nie ten kurdupel to byś dalej pracował w tym Lublinie za 7zł/godz. albo musiał szukać pracy u jakiegoś Afgańczyka na zmywaku w Londynie jak to radził pewien prezydent, który pisał "ból" przez "u".

 • Henryk lubi Komentarz

  @STAN
  To właśnie też pokazuje, że to PO przyjmuje do siebie wszystkie odpady z PISu. Sikorski, Misiu Kamiński, Kluzik Rostowska, i jeszcze kilku innych. Nawet Giertych ktoremu nie po drodze było z platfusami (i który sam był przez nich wysmiewany) nagle stał się ich głównym obrońcą i mentorem.

 • Henryk lubi Komentarz

  Ten marny człowiek sam nie wie, co mówi i do czego dąży, wiec zapraszanie go do jakiegokolwiek wywiadu, a w tym przypadku żużlowego jest delikatnie mówiąc przegięciem!
  Ta jednostka zdradziła wszystko z czymkolwiek miała do czynienia. Począwszy od swoich przekonań, partii, opuszczeniem żony która zmagała się z chorobą nowotworową, skończywszy na zdradzie Ojczyzny przekazując tajne dane spekulantom z banku Goldman S., gdzie w dobie światowego kryzysu finansowego z 2007 bank ten dorobił się miliardów kosztem Skarbu Państwa. Wątek Isabel, chwalenie się publicznie życiem prywatnym, intymnym, unikanie alimentów, chowanie roweru i gaci po krzakach to już jest cyrk...
  Reasumując, on nawet w środowisku meneli spod budki z piwem nie ma żadnego poważania, a co mówić o innych środowiskach... Czy pomysł z wywiadem ma utożsamiać ten portal sportowy z osiągnieciami tej upadłej jednostki Panie Galewski? Ja tego kompletnie nie rozumiem. Szanujmy się!

 • Henryk lubi Komentarz

  @"Petrus" Uważam, że Marcinkiewicz pasował do Isabel jak "siodło do byka". Chciał się afiszować z młodą kobietą, to teraz niech płaci. Każda "reklama" drogo kosztuje.

 • Henryk lubi Komentarz

  Kolega "dobrego ducha Stali" Władka Komarnickiego, który " włozył wiele pracy i pieniędzy" - to juz brzmi komicznie i zwalnia z dalszej lektury.

 • Henryk lubi Komentarz

  Kazimierz jest bardzo ludzki, taki swoj chlop. chodzmy dla hecy wybierzemy go na prezydenta :-)

 • Henryk lubi Komentarz

  Do tartaku tam zapierdzielać ,wy darmozjady

 • Henryk lubi Komentarz

  Mamy jednych z naj lepszych pilkarzy w Europie ale trenera naj lepszego na Swiecie I jak tu ma byc dobrze Polacy wstyd wstyd wstyd I tyle w temacie...