Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 11.11.2019.

  Koniec końców skończyło się dla Ciebie całkiem nieźle. A czy to dobry wynik dla Kielc? Pewnie okaże się dopiero pod koniec fazy grupowej. Dostępny jest nowy wpis z wynikami menedżera z 6. kolejki. Zapraszam.

 • jerseyus

  Menatyper - 14.11.2019.

  6. kolejka menedżera czyli ta, w której Kielce pokonały Veszprem nie obfitowała w tak dobre wyniki jak poprzednie. Zwycięzcy osiągnęli 32 punkty, a więc do 40-tki tym razem było daleko. Wielu osobom psikusa zrobili trenerzy trzymając na ławce Miklera i Landina. Są tacy, którzy obu tych bramkarzy mają w składzie, więc bramka tym razem punktów im nie przyniosła. Na parkiet nie wyszli też Bodo, Djukić i Gerard, a wśród kontuzjowanych pozostawali Mortensen, Wanne i Richardson. Nie zagrał też będący Więcej

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 11.11.2019.

  Co tak na raty? Hihihi. Następnym razem się tak nie stresuj. Ja jestem wyrozumiały. Grunt żebyś wytypował ten mecz, który się zaczyna, reszta może przyjść z małym opóźnieniem. Powodzenia.

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy Heniek ZPoczty

  O 20:00 mecz. Typuj liderze! :))

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy Jakubu

  O 20:00 pierwszy mecz. Nie zapomnij.

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy TeqqQuilla

  O 20:00 mecz. Nie zapomnij!

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy hbll

  O 20:00 mecz! Czas walnąć te 40 punktów :))

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy EQ Iskra

  O 20:00 mecz. Pamiętaj!

 • jerseyus

  Menatyper - 11.11.2019.

  Typer - 7.kolejka. Tym razem byłem przekonany, że 40 punktów padnie. hbll od pierwszego meczu parł do przodu jak po swoje. 7,3,5,5,5,5,5 - przy takiej średniej powinien osiągnąć 45 punktów! Ale potem przyszły dwa ostatnie mecze. Za Wisłę zgarnął 3 punkty i wydawało się, że wszystko jest ok...do czasu zakończenia meczu w Kilonii. Sensacja i tylko 1 punkt. W sumie 39! Jest wyrównanie rekordu, ale mogło być duuużo lepiej. Znowu wielokrotnie byliście bardzo blisko dokładnych trafień, ale znowu udało Więcej

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  W typerze emocje jak wczoraj w Skopje, tylko że poziom trochę wyższy :)) Padła ta 40-tka czy nie? Wyniki jutro.

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  Powiem Ci szczerze, że staram się nie sprawdzać jak kto wypadł, żeby sobie nie psuć zabawy. Lubię później analizować mecze bez znajomości co, kto i ile. Ale wysnułeś taki wniosek po zaledwie trzech meczach. Ciekawe czy się sprawdzi :))

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  Ale w której kolejce? Z tego czy z poprzedniego tygodnia? 40 punktów w ogóle czy konkretnie u Ciebie?

 • jerseyus lubi Komentarz

  Maxi,Ty to naprawdę z głową masz coś nie halo.Jakie musisz mieć smutne życie.
  Co do meczu,szkoda nie wykorzystanych sytuacji,mecz był do wygrania.Punkt zdobyty jest ważny,jednak niedosyt pozostaje.Za tydzień gramy u siebie o dwa punkty.

 • jerseyus napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Vardar Skopje - PGE VIVE Kielce: szalony mecz na remis

  Rzadko piszę tu coś na nerwie, ale wytrzymałość kibica ma swoje granice. Panowie piłkarze razem ze swoim trenerem taktykiem powinni z tej Macedonii wracać na piechotę. Graliśmy owszem, z drużyną charakterną, ale z drużyną, która zagrała bez swojego lidera. Z drużyną, która w tym sezonie ma najsłabszą bramkę w LM, ale jak widać dla naszych chłopaków nie ma sytuacji niemożliwych, nawet z Ghedbane potrafią zrobić bohatera. Ten mecz to pokaz nieudolności i frajerstwa. I zawodników i trenera, który na siłę trzyma niektórych na boisku, mimo że zwyczajnie im nie idzie. To kolejny słaby mecz Wolffa, to kolejne nietrafione karne, to kolejne przestrzelone setki. Zero taktyki, zero zimnej krwi i złe przygotowanie mentalne. To mecz po którym w Kielcach powstała wielka burzowa chmura złożona z przekleństw wyrzuconych w powietrze przez kibiców. Dobrze, że ekipa jest w Skopje, bo pieron mógłby w kogoś pie....nąć :))

 • jerseyus lubi Komentarz

  Ucieszyłem się kiedy zobaczyłem informację na temat Janka, cwaniak boiskowy, jedyne co go wyróżnia to sylwetka. Nie przepadam za nim i prawdopodobnie większość kibiców kieleckich. Już Tomek Gębala ma u mnie większy plus pod względem sympatii.

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  Niewiele, ale 7 punktów też drogą nie chodzi :)) W wirtualnej klasyfikacji przesunąłeś się już na 2 miejsce.

 • jerseyus lubi Komentarz

  kto nie lubi Ostafińskiego łapka w górę

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy kck

  Witam! Nie zapomnij, że dziś rusza 7. kolejka LM. Miłosz na LM? Jestem jak najbardziej za, ale chyba nie ma na to szans.

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy Wiślak zks

  Jutro rusza 7. kolejka LM. Zapraszam do typowania.

 • jerseyus napisał komentarz na tablicy TeqqQuilla

  LM znów rusza w środę. Zapraszam do typowania.

 • jerseyus napisał/a komentarz do Menatyper - 03.11.2019.

  Mikady, trochę sobie sam skitfasiłeś sprawę odpuszczając typowanie w 5. kolejce. Miałbyś pewnie ze 30 punktów więcej :))

 • jerseyus

  Menatyper - 03.11.2019.

  W dzisiejszym odcinku zbiegły się dwa notowania: menedżer z 5. kolejki i typer z 6. kolejki. Na początek menedżer. 5. kolejka to była runda lewych rozgrywających. Fenomenalny mecz rozegrał Lukas Nilsson, który rozstrzelał Montpellier - 11/14 z gry, 5 kluczowych podań i 1 przechwyt. Jako pierwszy w tym sezonie przekroczył 1000 punktów w jednym meczu. Zyskali też ci, którzy mają w składzie Puchowskiego - 12/18 z gry, 3 kluczowe podania, 2 wywalczone karne, 1 przechwyt i 954 punkty na koncie. Co ważne, Więcej

 • jerseyus napisał/a komentarz do Żużel. Rewolucja w Speedway Grand Prix. Zmiany zostały przegłosowane

  Te głupki cały czas idą w kierunku F1. Najpierw nonsensowne kwalifikacje, a teraz punktacja żywcem wzięta z formuły albo z rajdów. Tam jest ona uzasadniona, bo w pierwszym przypadku o kolejności decyduje jeden wyścig, a w drugim łączny czas. W żużlu jest bez sensu. Castagna i Morris - tytany intelektu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.