• LM handball 18/19. Podsumowanie - Kielce.

  Trzecia część podsumowania - drużyna kielecka w statystykach:BRAMKI Z GRY: 1. ALEX DUJSZEBAJEW 91 2. ARTIOM KARALIOK 65 3. BLAŻ JANC 63 4. LUKA CINDRIĆ 59 5. WŁADISŁAW KULESZ 50 6. ANGEL FERNANDEZ 39 7. MATEUSZ JACHLEWSKI 36 8. MICHAŁ JURECKI 35 9. ARKADIUSZ MORYTO 34 10. KRZYSZTOF LIJEWSKI 32 11. JULEN (…)

  Więcej

 • LM handball 18/19. Podsumowanie - statystyki.

  Druga część podsumowania to zestawienie różnych statystyk. W przyszłym sezonie będzie ich więcei i to przeróżnych, ale na razie jest to co jest. W każdej z nich prezentuję oczywiście tylko czołówkę klasyfikacji. Dokładne staty dotyczące tylko i wyłącznie drużyny z Kielc zamieszczę w trzeciej części, (…)

  Więcej

 • LM handball 18/19. Podsumowanie - rankingi.

  Podsumowanie sezonu czas zacząć. W pierwszej części indywidualne i drużynowe rankingi na wszystkich pozycjach. Uwzględniam w nich wszystkich zawodników, którzy pojawili się podczas całego sezonu. Niektórzy z nich nie wyszli na boisko, ale w składzie meczowym byli. Rankingi dla graczy z pola to suma (…)

  Więcej

 • LM handball, Final Four - finały.

  Finał i mecz o 3 miejsce to dwie różne historie, oba mecze toczyły się w zupełnie innym tempie i widać to w podsumowaniu punktowym. Konsekwencja z jaką Barcelona gra szybki środek jest porażająca.BRAMKA: 1. GONZALO PEREZ DE VARGAS 666 2. VLADIMIR CUPARA 431 3. DEJAN MILOSAVLJEV 234 4. ARPAD STERBIK (…)

  Więcej

 • LM handball, Final Four - półfinały.

  Na wstępie mała uwaga. SF tak wspierają użytkowników, że zmniejszają im nawet możliwości techniczne. Przyzwyczaiłem się do stosowania pogrubień, ale zostało mi to zabrane. Trudno, jakoś sobie poradzę.LM w tym sezonie zakończona. Przekonajmy się jak wypadły drużyny i zawodnicy w turnieju finałowym. na (…)

  Więcej

 • LM handball, klasyfikacje po 1/4 finału.

  Za nami jakże szczęśliwe ćwierćfinały. Fajniej będzie się robiło rankingi kiedy nasza drużyna będzie do końca w grze. Dziś klasyfikacje po 1/4. I tu ważna rzecz - od dłuższego czasu gryzło mnie, że ranking bramkarzy nie do końca oddaje rzeczywistą wartość niektórych zawodników. Mianowicie tych, którzy (…)

  Więcej

 • LM handball, 1/4 finału, rewanże.

  Dziś tytułem wstępu słów kilka o oficjalnych statystykach. Niespecjalnie szukam w nich błędów, choć wiem że zdarzają się notorycznie. Tym razem jednak w samym meczu PSG - VIVE znalazłem trzy znaczne przekłamania. Po pierwsze - powstał mit, że Cupara odbił w tym meczu tylko 4 piłki. Bzdura. Odbił 6 piłek, (…)

  Więcej

 • LM handball, 1/4 finału, 1. mecze.

  Za nami fenomenalna sobota. Co ciekawe, wbrew pozorom nie był to mecz idealny w wykonaniu kielczan. Żaden z zawodników nie rozegrał swojego najlepszego meczu w ataku w tym sezonie, ale wszyscy zagrali naprawdę dobrze, a to plus świetna obrona dało znakomity efekt. Rankingi z pierwszych meczów ćwierćfinałowych (…)

  Więcej

 • LM handball, klasyfikacje po 1/6 finału.

  Pierwsza odsłona fazy pucharowej za nami. Zmiany w klasyfikacjach, które nastąpiły są również efektem tego, że część drużyn już nie gra, więc ich zawodnicy siłą rzeczy będą się obsuwać w dół. Oczywiście niektórzy jeszcze zachowali swoje pozycje, ale przed nami przecież ćwierćfinały i F4. W tym miejscu (…)

  Więcej

 • LM handball, 1/6 finału - rewanże.

  Rewanże przeszły do historii. Sensacji nie było. W Kielcach na szczęście, a w Segedynie niestety. Wisła pokazała, że jej gra ofensywna troszeczkę nie pasuje do tego poziomu rozgrywek. To samo można powiedzieć o obronie Kielc, ale tam na razie rzucają więcej niż tracą, więc jakoś się w tym wszystkim (…)

  Więcej