Listopad 2018 - koniec sezonu? niekoniecznie...

autor: m0drzew | 2018-11-23, 18:33 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Koniec roku 2018, a właściwie koniec listopada 2018, a to oznaczałoby już praktycznie koniec sezonu żużlowego. Liga skończona, wszystkie zawody odfajkowane, okienko transferowe bez fajerwerków, ale się skończyło... cisza i nuda mnożna by rzec. Jednak jeszcze gdzieniegdzie można sobie potrenować - głównie na prywatnych torach, o ile jeszcze pogoda dopisze. Jednak naważniejsze teraz już przed nami - przygotowania do sezonu 2019. Ćwiczenia, kondycja, zdrowie i odpoczynek, tak aby na nowy sezon być maksymalnie przygotowanym. Ja jako niesportoweic też się przygotowuję na nowy sezon. Ćwiczenia i dieeeeta. Trafiłem na takie coś: neofossen i od razu ostrzegam, żebyście kupowali tego typu wynalazki z dużą rozwagą - większość z nich to naciągactwo!!!

Podsumowując rok 2018.
Smutek i trochę żal po śmierci Tomka Jędrzejaka, szczególni, że tak często oglądałem go na stadionie na żywo. KWaśne rozstanie Martina Vaculika z gorzowską Stalą. NIby tylko rozstanie, ale kwas pozostał. Szopkijakie w tym roku zaserwował nam pan I. Nawrocki. NIby wszystko pięknie, ale goryczk an języku i to spora pozostała... Niech żyje Unia Leszno z kolejnym złotem na szyi i gratulacje dla Motoru Lublin za sprinterskie przejście Nice Ligi i znalezienie się w EkstraLidze.

Aby do wiosny. Hey.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.