Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • sekup napisał/a komentarz do ATP Rzym: Novak Djoković wygrał niełatwy mecz z Diego Schwartzmanem. Będzie hit z Rafaelem Nadalem

  Będzie hit? Hit z Nadalem miał być w AO a był kit! :(

 • sekup napisał/a komentarz do ATP Rzym: słodki rewanż Rafaela Nadala. Hiszpan powalczy o dziewiąty tytuł na Foro Italico

  "Nie wierzcie Grekom nawet jeśli przynoszą dary". Zbędna była ostrożność gdyż Grek nie rozczarował i nie wzniósł się ponad swoje możliwości by ponownie odprawić z kwitkiem dołującego ostatnio Maura. Nie kibicuję Grekowi gdyż Greka doping publiczności nie porwie. Grek bowiem nigdy nie gra dla trybun, Grek gra wyłącznie dla siebie, myśli tylko o sobie, z mlekiem matki wyssał grecki egoizm. Aliści liczyłem na powtórkę, ach ja naiwny, wszak Maur nie mógł już sobie pozwolić na przeciąganie złej passy, kasa nie będzie czekać ani usłużni urzędnicy z fiolkami pełnymi ekstraktów mocy i znieczulenia. Mam nadzieję, że Bańka nie okaże się dzbanem i starczy mu odwagi by przywrócić równowagę między dominacją mamony a etyką w sporcie. Najwyższy czas by Maur wrócił do swych winnic i gajów oliwnych bo gdzie jak gdzie ale właśnie tam mogłyby wreszcie przydać się hektolitry potu jakie wylewa bezproduktywnie na jałowre dla upraw korty.

 • sekup

  Gra Kubot, ale nędza polskiego tenisa na tle innych krajów jest porażająca!

 • sekup napisał/a komentarz do Rafael Nadal znów zatrzymany w półfinale. "Gdybym zagrał na dobrym poziomie, wygrałbym"

  Gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem. Gdyby Nadal miał formę jak w ubiegłym roku, to by dopiero pokazał...ale stanął w miejscu, a tenis na szczęście nie czeka, pryska w przód! Nie to co Nadal, daremnie wylewający hektolitry potu w kort.

 • sekup napisał/a komentarz do WTA Stuttgart: Petra Kvitova skruszyła opór Anett Kontaveit. Drugi tytuł Czeszki w 2019 roku

  Petra Kitova zrzucając kilka zbędnych kilogramów prezentuje się tak kwitnąco, że jej tenisowa eksperiencja zespolona z giętkością ciała, szybkością ruchową i siłą mentalną stawia ją w rzędzie tenisistek, które odegrają w tym sezonie czołowe role. Czeszka wraca na swoją najlepszą dotąd pozycję w rankingu mając w zanadrzu atuty na pierwsze miejsce i kolejn(e)y tytuł(y) wielkoszlemow(e)y. :)

 • sekup lubi Komentarz

  Radwańska naraziła się POlitycznej sitwie zakazem wstępu na swoje konferencje prasowe cynglom TVN-u, a przecież to jest propagandowe, antypolskie ramię PO i tu jest sedno sprawy, poza tym prezentowała publicznie swoją tożsamość narodową, a to w rozumieniu żydokomuny oznacza skrajny nacjonalizm, wręcz faszyzm.

 • sekup napisał/a komentarz do Agnieszka Radwańska niedoceniona w Krakowie. Nie będzie honorową obywatelką miasta

  Agnieszka Radwańska bez wątpienia należy do osób uczciwych, które nie kradną, nie oszukują i nie dają fałszywego świadectwa przeciwko bliźniemu swemu. Nieuczciwością z jej strony byłoby zatem promowanie jednego z najbardziej zanieszczyszczonych miast w Europie. Kraków, miasto znajdujące się pod patronatem UNESCO emituje corocznie do atmosfery taką ilość pyłów, dymów i spalin, że nawet stare budowle, tudzież pare szacownych trumien mogące znieść dużo w swoim trwałym i cierpliwym przenoszeniu świadectw historycznych do kolejnych pokoleń, jest zagrożonych niszczącym działaniem frakcji unoszących się w krakowskim powietrzu. Czy Świat, doskonale orientujący się w polskich realiach ignoruje sygnały i raporty różnego rodzaju służb, nawet tych specjalnych, o niezdrowych warunkach panujących w jednym z najpiękniejszych miast globu? Nie ignoruje, wręcz przeciwnie, omija szerokim łukiem a światowa młodzież przybywająca do tenkraju tłumnie pod troskliwą opieką uzbrojonych w broń palną agentów Mossadu, woli szcz@ć na ruiny krematorium w Auschwitz niż oddawać mocz na krakowskich Plantach.(Tu mała dygresja wyjaśniająca co to jest Świat. Świat to Israel i USA).
  Czy zatem w tym uwrażliwionym na wszelką niepoprawność Świecie można promować syf bez narażenia się na szyderstwo, szczególnie gdy miałaby to robić Agnieszka Radwańska????!!!
  Never!
  Jacek Majchrowski, który rządzi Krakowem od 16 lat nie widzi problemu. A czemu miałby widzieć jakikolwiek problem ten czerwony p@jąk? Ten człowiek, pochodzący nomen omen z Czerwonego Zagłębia jest przzwyczajony, wyssał z mlekiem matki ścieki górniczo-hutniczego miasta i jemu to nie przeszkadza. A być może nawet pomaga żyć?! Tak jak górnikom z kawału Masztalskiego którzy pojechali na wczasy nad morze. Musieli oddychać spalinami z rury wydechowej by nie zabiła ich morska bryza.
  Jakie jest resume? Mieszkańcy Krakowa z jakiś tajemniczych przyczyn nie zmieniają swojego włodarza, być może chcą, ale jest tak jak w totalitaryzmie, nie ważne kto głosuje ale kto liczy głosy.
  A w Krakowie od lat głosy liczy sekta postkomunistyczna. Może więc dobrze się stało, że Agnieszka nie została wybrana przez tych totalniaków, bo przez przyjęcie tego zaszczytu, potwierdziłaby niejako prawo do rządzenia przez tę kastę królewskim miastem.

 • sekup lubi Komentarz

  Kompromitacja radnych Krakowa :(

 • sekup lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sekup lubi Komentarz

  C E N Z U R A na SP/WP! Dlaczego usunięto mój komentarz??? Gdzie wolność słowa??? Czy to jest jeszcze wolny, demokratyczny kraj? Platforma albo Biedroń chyba jeszcze nie rządzą!!!

 • sekup napisał/a komentarz do Agnieszka Radwańska niedoceniona w Krakowie. Nie będzie honorową obywatelką miasta

  Człowiek z marmuru budujący pomnik Lenina w Nowej Hucie miał zapewne wpływ na to, że człowiek z kariery, rezydent PZPR od 18-go roku życia nadal rządzi Krakowem.

 • sekup napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTA. Edycja 18/19.

  Wspierasz niemiecki Kalifat? :)

 • sekup napisał/a komentarz do Sezonowy Typerek WTA. Edycja 18/19.

  Nie wypaliła? :)

 • sekup lubi Komentarz

  " Nie wypromowała wystarczająco Krakowa na świecie "
  Jakby zrobili sondę uliczną w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku , Melbourne czy Pekinie, to byliby tacy, którzy wiedzieliby kto to jest Agnieszka Radwańska i skąd pochodzi, a nikt nie wiedziałby kto to jest Antoni Dziatkowiak.

 • sekup napisał/a komentarz do Agnieszka Radwańska niedoceniona w Krakowie. Nie będzie honorową obywatelką miasta

  Kraków to mały Sztetl na pograniczu rosyjsko-austrackim. Błędy młodzieńczej pychy się mszczą i zamiast kupić skromny domek w stolicy polskiej kultury, Pruchniku na Podkarpaciu, kupiła apartament w zwanym stolicą Polski, Sztetlu na granicy rosyjsko-niemieckim, gdzie również jest szykanowana.

 • sekup

  Coś wspomnieniowego w ten świąteczny poranek! :)

 • sekup lubi Komentarz

  Nooooooooooo Sekupie, Ty jak zawsze oryginalny:)
  Wesołych Świąt....i niech Cię ktoś mocno obleje w lany poniedziałek....za wszystkie tęczowe pisanki hihi;)

 • sekup

  Gdy nadejdzie w końcu Wielkanocny poranek
  Niech nie spełnią się życzenia tęczowych pisanek
  Niech umiarkowanie spełnią się życzenia jajek kolorowych
  I niech nie będzie więcej niż dwie tożsamości płciowych
  Jajek białych które w Wielkanocny poranek będą w mniejszości
  Niech się spełnią zyczenia zdrowia szczęścia i pomyslności
  A każdy, dla kogo życzenia białych jajek są lądem nieodkrytym
  W lany poniedziałek niech idzie jak zmyty.:)

  • motylek... Nooooooooooo Sekupie, Ty jak zawsze oryginalny:)
   Wesołych Świąt....i niech Cię ktoś mocno obleje w lany poniedziałek....za wszystkie tęczowe pisanki hihi;)

 • sekup napisał/a komentarz do WTA Lugano: Iga Świątek pokonana w finale. Polka przegrała trzysetowy bój z Poloną Hercog

  Po coś tu krakał bez przerwy, że Świątek już dzisiaj wywali z piedestału ARadwańską, jako najmłodsza polska zwyciężczyni turnieju WTA? A potem, że to klatwa Radwańskiej. znajdź sobie inne alibi albo spie....... :(

 • sekup napisał/a komentarz do WTA Lugano: Iga Świątek pokonana w finale. Polka przegrała trzysetowy bój z Poloną Hercog

  Kto tego booca Jońcę wsadził do studia? Chyba sam się wsadził a Celta wysłał na wiosenną zieloną trawkę. Ale zwycięskiej ekipy się nie zmienia, nawet w studio transmisyjnym. A tak Jońca już na początku zapeszył, że Świątek będzie pierwszą w erze open, poza ARadwańską, która wygra turniej WTA. Stało się, że pobożne zyczenie w goowno się zamieniło. Ale Jońca zadowolony, że wsadził ryło do telewizora i nawet się nie zająknął, że w tenisie nie można wyrokować do samego końca. Świątek bez wątpienia ma predyspozycje na mistrzynię i niejeden turniej może wygrać, ale równie dobrze może skończyć jak Janowicz. W sporcie nic nigdy nie wiadomo!

 • sekup lubi Komentarz

  Tak.ten dzien przejdzie do historii.
  Od dzisiaj ustawiamy Czeszki w WTA,Milusiego Sekupusiu !!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

Przypominam o starcie etapu Stuttgart na typerku. Dziś pierwszy mecz ok 11-tej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

A niech się dobrze mają powikłania Trudne sprawy, konflikty, działania To jest właśnie ta mała różniczka I to jest właśnie to Bo nie chodzi o to by złapać króliczka Ale by gonić go. :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania.
Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!
Smacznego jajeczka Wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego,
zdrowia niezawodnego,
wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.
Życzy Marta ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

A niech się dobrze mają powikłania
Trudne sprawy, konflikty, działania
To jest właśnie ta mała różniczka
I to jest właśnie to
Bo nie chodzi o to by złapać króliczka
Ale by gonić go. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

"By wszystko się nam rozplątało, Węzły, konflikty, powikłania. Oby się trudne sprawy Porozkręcały jak supełki, Własne ambicje i urazy Zaczęły śmieszyć jak kukiełki. Oby w nas paskudne jędze Pozamieniały...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

"By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince świeczki".
Wesołych Świąt i szczęśliwego, Nowego Roku! ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 23 kwietnia 2019 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99 - StayStrongDarcy

To jest ta właśnie jedyna noc,
która ma w sobie magiczną moc.
Niech spełnią się dziś moje życzenia:
miłości, zdrowia i marzeń spełnienia!
Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
odpoczynku od codziennych trosk,
Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok.
Wszystkim użytkownikom, sportowcom, kibicom ...ludzi dobrej woli
margota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

cześć informuję o zabawie typerkowo-bonusowej na moim najnowszym blogu :) Można wygrać 3 pkt do typerka, koniec typowania 26.12.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Wybacz, ale traciłem z oczu komentatorów tenisa, musiałem spośród twoich postów i polubień wyłuskiwać ich niczym groszek z nabrzmiałego strąka :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Kolorowych jajeczek, rozczochranych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania! Wesołych Świąt od Pottera. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Oddaj koniecznie jeszcze typ dla Magdy bo ją włączyłem do typerka i jak będzie komplet dla niej to ją włączę do głównej tabeli

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Snów spełnienia, w pracy mnóstwo wytchnienia Beztroskich dni w Nowym Roku i mnóstwo uśmiechów Wspaniałych wakacji, pięknych wspomnień i moc zdrowia w 2017 roku! Życzy zsmarti

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał L

Wszystkiego najlepszego w 2017 roku , zarówno prywatnie jak i sportowo . No i oczywiście samych sukcesów naszej Agnieszki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzę Ci wszystkiego najlepszego. Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych w swym życiu zdarzeń. Mnóstwo podarków pod choinkę i zawsze uśmiechniętą minkę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

Wybacz, ale traciłem z oczu komentatorów tenisa, musiałem spośród twoich postów i polubień wyłuskiwać ich niczym groszek z nabrzmiałego strąka :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Sekupie i tak długo wytrzymałeś z obserwacją :) Ja sobie obmyśliłem, że zawsze obserwuję 16 osób(tyle ile jest wolnych okienek), ma to charakter rotacyjny, choć mam wielu stałych, których obserwuję od...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαLucћ

Ty nikogo nie obserwujesz to nie wiesz, że bez wchodzenia w "Obserwujący użytkownicy" widzimy tylko 16 avików, tak se ubzdurałem i tak jest ;)
Sorki za spam Sekup

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Masz rację, pozycja stracona by była. Btw, czemu 16 a nie 20? Tak to mógłbyś zawody GP zrobić ))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
No handlebars

Jeśli jestem w tych obserwowanych, to możesz wywalić. Do mnie kontakt i tak masz, a 1 pozycja się zwolni ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Sekupie i tak długo wytrzymałeś z obserwacją :) Ja sobie obmyśliłem, że zawsze obserwuję 16 osób(tyle ile jest wolnych okienek), ma to charakter rotacyjny, choć mam wielu stałych, których obserwuję od...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαLucћ

Sekupie i tak długo wytrzymałeś z obserwacją :)
Ja sobie obmyśliłem, że zawsze obserwuję 16 osób(tyle ile jest wolnych okienek), ma to charakter rotacyjny, choć mam wielu stałych, których obserwuję od zawsze;)
Ciebie cenię za poglądy, własne zdanie i wspieranie naszych...dlatego czasem będę wracał do obserwacji Ciebie ;)
Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Będę musiał zakończyć obserwowanie zsmarti gdyż mam zawalony kokpit. Przewinąłem kilka stron a cofnąłem się zaledwie o dwie godziny a gdzie prześledzenie komentarzy od teraz do momentu sprzed 20 godzin...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
тαмαяα

Wiedziałam że zrozumiesz mój komentarz. Teraz poczekaj jeszcze jak dwa awki które zaobserwowałeś , obudzą się z letargu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Będę musiał zakończyć obserwowanie zsmarti gdyż mam zawalony kokpit. Przewinąłem kilka stron a cofnąłem się zaledwie o dwie godziny a gdzie prześledzenie komentarzy od teraz do momentu sprzed 20 godzin...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

Będę musiał zakończyć obserwowanie zsmarti gdyż mam zawalony kokpit. Przewinąłem kilka stron a cofnąłem się zaledwie o dwie godziny a gdzie prześledzenie komentarzy od teraz do momentu sprzed 20 godzin gdy wyłączyłem komputer, jak tu same polubienia zsmarti? A po drodze mnóstwo polubień i komentarzy Szakalucha i innych. Już się pogubiłem...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

Tej rywalizacji o jak najwyższe miejsce rankingu zupełnie nie rozumiem. Miejsce w rankingu mówi nam o tym ile dany użytkownik traci swojego cennego czasu na siedzenie przed komputerem, na tym konkretnym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
тαмαяα

Tej rywalizacji o jak najwyższe miejsce rankingu zupełnie nie rozumiem. Miejsce w rankingu mówi nam o tym ile dany użytkownik traci swojego cennego czasu na siedzenie przed komputerem, na tym konkretnym portalu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

No nie mów, zdarza się że ktoś lajkuje moje komentarze i to jest wystarczający powód. Taki przejaw sympatii i ciekawości co mamy podobnego lub wspólnego. Może zainteresowania?:) Ale odkrywam, że są tu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
тαмαяα

Prawdę mówiąc lajkuję rzadko, ale akurat Twoje niektóre komentarze pokrywają się z moim poglądami, a do tego nie są tuzinkowe, wtedy chętnie daję zieloną łapkę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

No nie mów, zdarza się że ktoś lajkuje moje komentarze i to jest wystarczający powód. Taki przejaw sympatii i ciekawości co mamy podobnego lub wspólnego. Może zainteresowania?:) Ale odkrywam, że są tu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

No nie mów, zdarza się że ktoś lajkuje moje komentarze i to jest wystarczający powód. Taki przejaw sympatii i ciekawości co mamy podobnego lub wspólnego. Może zainteresowania?:)
Ale odkrywam, że są tu też osoby rywalizujące o 1 miejsce w rankingu aktywności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [16 komentarzy tej dyskusji]

zsmarti , nowy ? :D :D Teraz przynajmniej wiem dlaczego spotkał mnie ten zaszczyt :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sekup

Dzięki, Mał(a)go...!
I wzajemnie, czas poświęć swoim przyjaciołom
Na balach zabaw się wesoło
I przez karnawał z wdziękiem idź,
Zanim się otrze o twe czoło
Czterech pór roku siwy gołąb
Dodając włosom srebną nić!
;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Pomyślności w Nowym Roku, szacunku u swoich gości, wszelkiego dobra w bród i przyjaciół jak miód. Najlepszego Sekupie i miłego Małgorzata

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.