dastin - komentarze

  • dastin napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 15 kolejka

    09.11 15:00 Wisła Płock - Cracovia x
    09.11 17:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 kante
    09.11 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia 1
    10.11 12:30 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1
    10.11 15:00 Lech Poznań - Korona Kielce 1
    10.11 17:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1

  • dastin napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 14 kolejka

    14. kolejka:
    02.11 15:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2
    02.11 17:30 Cracovia - Lechia Gdańsk x
    02.11 20:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2
    03.11 12:30 Jagiellonia Białystok - ŁKS 1
    03.11 15:00 Górnik Zabrze - Piast Gliwice x
    03.11 17:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 2
    04.11 18:00 Śląsk Wrocław - Wisła Płock x
    04.11 20:30 Raków Częstochowa - Wisła Kraków 2

  • dastin napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 13 kolejka

    25.10 18:00 Cracovia - Pogoń Szczecin 1
    25.10 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1
    26.10 15:00 ŁKS - Raków Częstochowa x
    26.10 17:30 Piast Gliwice - Korona Kielce 1
    26.10 20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1
    27.10 12:30 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2
    27.10 15:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1
    27.10 17:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków 1

  • dastin napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 12 kolejka

    18.10 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1 Bohar
    18.10 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice x
    19.10 15:00 Korona Kielce - Wisła Płock 2
    19.10 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań x
    19.10 20:00 Jagiellonia Białystok - Cracovia 1
    20.10 15:00 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2
    20.10 17:30 Górnik Zabrze - ŁKS 1
    21.10 18:00 Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław x

  • dastin napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 25 runda - baraże

    Ostrów - Gorzów 38-52

  • dastin napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 24 runda - baraże

    Poznań - Łódź 42-48

  • dastin napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 10 kolejka

    11. kolejka:
    04.10 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1
    04.10 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2
    05.10 15:00 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1
    05.10 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1
    05.10 20:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1
    06.10 12:30 ŁKS - Korona Kielce 1
    06.10 15:00 Cracovia - Górnik Zabrze 1
    06.10 17:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 2

  • dastin napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 23 runda - baraże

    29.09 Gorzów - Ostrów 58-32
    29.09 Łódź - Poznań 53-37

  • dastin napisał/a komentarz do Klasyfikacja generalna / 10 kolejka

    27.09 20:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2
    28.09 15:00 Raków Częstochowa - Wisła Płock x
    28.09 17:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
    28.09 20:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 2
    29.09 12:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice 2
    29.09 15:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1
    29.09 17:30 Wisła Kraków - Cracovia 1
    30.09 18:00 Zagłębie Lubin - ŁKS 1

  • dastin napisał/a komentarz do GP Wielkiej Brytanii w Cardiff

    1.Bartosz Zmarzlik (Polska)
    2.Emil Sayfutdinov (Rosja)
    3.Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    4.Maciej Janowski (Polska)
    5.Leon Madsen (Dania)
    6.Martin Vaculik (Słowacja)
    7.Patryk Dudek (Polska)
    8.Fredrik Lindgren (Szwecja)
    dk.15