Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Maksym jesteś wspaniały i profesjonalny. Sparta pociesza zawodnika, który złamał procedurę antydopingową

  @Patomorfolog: coś mała ta twoja " cała Polska " popierająca ostafa - pismaka , ty ostaf i niejaki Krzystyniak nie ?

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Maksym jesteś wspaniały i profesjonalny. Sparta pociesza zawodnika, który złamał procedurę antydopingową

  E patomorfolog a byś tak zmienił ksywkę na " patologiczna morda-tuba Ostafa " co ?

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kacperek lubi Komentarz

  ostafiński, masz coś z głową

 • Kacperek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kacperek lubi Komentarz

  @jotefiks: zupełnie na serio - jeśli młody to zgłasza, a sytuacja uniemożliwia jazdę w zawodach, to dlaczego komisja od razu go nie zblokowała? Piszę na chłodno, a Ty podajesz casus z kapelusza i zupełnie niepasujący do sprawy.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Co za cieć z tego pseudo eksperta....

 • Kacperek lubi Komentarz

  Jasiu ! Nie pij tyle ! Bo jesteś na dopingu ! Ha !

 • Kacperek lubi Komentarz

  Porównanie do prowadzącego pod wpływem jest naprawdę bardzo trafne... Dlaczego Redakcja publikuje takie artykuły??!!! Jestem oburzony!!! Skandal. Panie Janie mam wrażenie że Pan pisał to pod wpływem....

 • Kacperek lubi Komentarz

  "Plama na honorze" w przypadku pana Krzystyniaka jest niewspółmiernie większa. Rok 1988 po przegranym wyścigu Krzystyniak przetrąca nogę (tuż po kontuzji) Dołomisiewicza dlatego, że ten poprowadził do 5:1 Gomólskiego.

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Sztab kryzysowy w Sparcie już działa. Konstrukcja runęła, czy warto za Drabika kontraktować kogoś na siłę?

  A ja proponuję panu Rusko wyprawę po Grigorija Łagutę do jego miejsca zamieszkania i będzie miał problem z głowy . Łaguta - starszy - to taka żużlowa prostytutka która pójdzie z każdym za większe pieniądze bez oglądania się na słowo czy " honor " więc Rusko ma szansę przy odpowiednim załączniku w grubej kopercie zyskać zawodnika z górnej półki , tak niby przypadkiem wymiany za Jamroga .

 • Kacperek lubi Komentarz

  Jest jeszcze Kubica.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Szanowna i kochana redakcjo, ten komentarz wylądował oczywiście w moim archiwum, jak chcecie to dalej go wycinajcie. Jak go wkleję znowu to będzie znowu na górze. Wasz wybór. Ot i ten problematyczny dla was komentarz: Byłbym w szoku, gdybym nie wiedział że SF to brukowiec. O co chodzi? Już tłumaczę. Co wiemy? Drabik przyjął za dużą kroplówkę. Nie znaleziono niczego niedozwolonego. Drabik sam o tym poinformował kontrolerów. Klub deklaruje współpracę aby wyjaśnić całą sprawę. Polada wszczęła postępowanie bo narzucają to procedury. To chyba wszystko co wiadomo. Co z tego zrobił brukowiec? Puszcza na ten temat milion newsów na minutę, wydał wyrok na Drabika, co tam wyrok, już nawet zdążył go ukrzyżować, posłać Spartę na dechy. Redaktorzy już wszystko wiedzą, wszystko znają, z mozołem w kolejnych newsach zagęszczają atmosferę, wyciągają ze sprawy ostatni grosz. Ja w przeciwieństwie do brukowca nie mam pojęcia jak zakończy się sprawa, może zawieszeniem na te 4 lata, może na 6 miesięcy, a może tylko pogrożeniem winnemu i oczekiwaniem poprawy? Mam wrażenie, że wyrok będzie daleki od marzeń redaktorów, jednak nie postawię złamanego grosza na jakąkolwiek z wersji zakończenia sprawy. Ciekawe tylko czy w przypadku łagodnego potraktowania Drabika przez Poladę którykolwiek z tych co wydali już wyrok uderzy się w pierś i wykrztusi przepraszam? Bo nie mam wątpliwości że w przypadku zawieszenia na 4 lata będą pieli z zachwytu i puszyli się jak pawie. Czy którykolwiek z redaktorów chociażby zająknął się po wyjaśnieniu sprawy Lutowicza? Po zgrilowaniu juniora przez redaktorów sprawa dziwnie ucichła, nawet chyba nie było wzmianki jak się to skończyło. Od redakcji żużla oczekuję konkretów, a nie jakiegoś obłędu. Jaki ogólnie znany konflikt między Kępą a Rusko? Niby jest między nimi ostro a Rusko bez mrugnięcia okiem oddaje Jamroga do Motoru! Chyba komuś się sufit na łeb zawalił.

 • Kacperek lubi Komentarz

  Ja bym w miejsce Drabika zakontraktował Ostafinskiego, Hynka i Czosnyke. Może Rusko z tego g***wna ukręci bata, skoro taki wytrawny.

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Start Gniezno ma młodą perełkę. Rafael Wojciechowski wiąże z nim przyszłość

  U cholera ale siara , to Wojciechowski kupił sobie jakąś " szlifierkę " do perełek ? ciekawe nie ? i to jeszcze " szlifierkę " do szlifowania małoletnich zawodników ze Szwecji , no , no teraz niech jeszcze kupi gdzieś na pchlim targu polerkę i wypoleruje resztę zawodników oraz tor na gładko a jak nic Start awansuje do ekstralipy i z hukiem spadnie na pysk .

 • Kacperek lubi Komentarz

  @najlepszy tor w PGE: jak tylu wychowujecie to dalej dawaj nazwiska kogo?

 • Kacperek lubi Komentarz

  A ilu z tych (nie przeczę) zdolnych niegdyś juniorów jezdzi na zuzlu? Zmarzlik i ...brzozowski. Thats all.
  Gdzie te spiewanki, rajkowscy, karczmarze. Gdzie hlib? Stal jest mistrzem trwonienia talentów. Szczotka. Widzialem chłopaka na zawodach młodzieżowych w Toruniu trzy lata temu. Szczena mi opadła bo koleś byl wówczas 15 dzieciątkiem, a jechał jak stary. Kolejny zaprzepaszczony

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Dwa transfery Orła były szokiem. Witold Skrzydlewski wyjaśnia, dlaczego zostawił Hansa Andersena

  I teraz po przeczytaniu tej argumentacji pana Witolda wiem że jest w Polsce klub w którym można czuć się NORMALNYM człowiekiem i zawodnikiem oraz ci co będą jechać w Orle mogą z czystym sumieniem jak to się mówi i pisze " zostawiać serducho na torze " a nawet i coś więcej , gdyż zawsze będzie wszystkim wiadomo że Pan Skrzydlewski najpierw jest CZŁOWIEKIEM a dopiero potem sponsorem . Wielkie dzięki za to co zrobił wobec tych dwóch zawodników a i reszta ekipy może być spokojna , pan Skrzydlewski nikogo nie zostawia "na lodzie " i teraz widać że dla niego ważniejszą sprawą jest " być " a nie mieć i to cieszy . Witold jesteś wielki i w całej tej żużlowej " rodzinie " chyba już tylko ty zostałeś takim jakim byłeś zawsze bez względu na to co o tobie wypisywali i na cały hejt jaki nieraz zazdrośnicy wylewali na twoją głowę i osobę , teraz im będzie łyso nie ?

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Hynek z Czosnyką biorą się za łby: Sparta to zadufany klub. Drabik sam wystawił się na strzał

  A może by tak raz a uczciwie co ? nie oglądać się na " zasługi " pochodzenie , talent czy znajomości i przestać szukać jakichś kompromisów tylko pozostawić sprawę normalnemu biegowi ,bez komentarzy zbędnych artykulików i robienia sensacji z czegoś o czym pismaki ani pseudo-kibice nie mają zielonego pojęcia . Drabik zawinił musi ponieść karę , krótszą lub dłuższą , od wyroków w tej sprawie jest POLADA i niech to będzie nauczką dla wszystkich działaczy żużla . Drabik jest jeszcze młody , naiwny i trochę mu szajba odbiła i jeżeli teraz dostanie "zawiasy " a po nich nie wyciągnie żadnych wniosków to może lepiej że tak się stało , bo ma przed sobą całe życie i w jego przypadku taka nauczka może mu tylko pomóc , lecz w każdym wariancie w zasadzie potem wszystko będzie już tylko zależało od niego .

 • Kacperek napisał/a komentarz do Żużel. Orzeł Łódź nie uwierzy swoim zawodnikom na słowo. Każdy musi pokazać, że kupił sprzęt

  Nie wiem tylko po jaką cholerę don Vito znów pozostawił w składzie tego emeryta Andersena i po co sięgnął po odpadki typu Łoktajew Jabłoński , jak chce osiągnąć jakiś wynik to musi liczyć na młodych tak jak to robią inne drużyny które nie ściągają " nazwisk " ale ambitną młodzież i w efekcie mają drużyny które się o coś biją a Orzeł od kilku lat stał się " spokojną przystanią dla zużytych emerytów " którym absolutnie nie zależy na awansie po którym albo wylecieli by z drużyny na zbity pysk albo znów szukali tak solidnego płatnika i cierpliwego oraz super naiwnego jak don Vito . Wiecie teraz dlaczego ani Lahti ani Gała nie przeszli do Orła ? ano dlatego że nie mieli ochoty obcować ze zgranymi a zadufanymi w sobie byłymi " miszczami " albo też z " dobrze rokującymi od przeszło dekady obcoplemieńcami "

 • Kacperek lubi Komentarz

  Ostrow to jeden z nielicznyc klubow zuzlowyc dobrze prowadzonych i zarzadzanych.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.