Tulla - lubi

 • Tulla lubi Komentarz

  @Maxi-102: mecz jak sparing, ale płocki troll musiał o 30 bramkach napisać.
  Ile to 4 lutego twój klub rzucił?

 • Tulla lubi Komentarz

  Nie wiem jak to odebrać. Jako kiepski żart? :D Idę do pracy, do sklepu, autobusu, pociągu, lekarza z dzieckiem, na stacje benzynową, na plac zabaw z dzieckiem a nie mogę sobie pójść na mecz? :D :D :D

 • Tulla lubi Komentarz

  Vive ma się bardzo dobrze pod każdym względem.Kolekcjonerzy liści napiszą wszystko aby zaistnieć na chwilę.Rzeczywistość jest brutalna , wszelkie dywagacje o klubie z Kielc zamieniają się w gÓ..wNo.

 • Tulla lubi Komentarz

  makarony są na specjalnych prawach?!?!?!!?!? SKALNDAL!!!!!! leśnych dziadków z CEV wysłać na mecz może nie wrócą!!!!!!!!!!!

 • Tulla lubi Komentarz

  Przynajmniej raz w roku najlepsi z najlepszych wieszczą upadek Vive.Powody upadku Kielc przeważnie są takie same.Sytuacja cykliczna i bardzo nudna , ma jednak dla najlepszych ten plus że daje im nadzieje......... .Morale wzrasta i choć przez chwilę czują dawno zapomniany smak mistrzostwa....... .Potem wszystko wraca do normy,toporny styl gry drużyny powoduje wylewanie pomyj na głowy wszystkich winnych,dwa razy oklep na koniec sezonu i powrót do marzeń o wielkości itd. .............:)

 • Tulla lubi Komentarz

  Kibice z Plocka maja racje. Poprzez dlugi klub upada. Najlepsi odchodza po sezonie, zostaje garstka zawodnikow. Przewidujemy spadek do srodka tabeli .Wisla ma za zadanie utrzymanie w 15% tego co Vive osiagala co rok w LM. Gratulacje dla nowego miszcza Polski!!!

 • Tulla lubi Komentarz

  Jeszcze odnośnie tych "śmiesznych sponsorów" według tutaj piszących. Klub posiada ponad 100 sponsorów(wciąż dochodzą) nie płacących może tyle, co Katarczycy, ale niech tak z 10 z tych 100 podniesie finansowanie do tych 200000 zł na rok, co daje sumkę okrągłą. Bertus ma to szczęście, że firmy mogą sobie pozwolić na zwiększenie finansowania do takiej sumy, co w ogólnym rozrachunku pozwoli na utrzymanie zespołu w całości.

 • Tulla lubi Komentarz

  Ogólnie może nie jest to bomba ale bardzo pozytywna informacja. Miasto dołoży i województwo i znowu na Mazowszu będzie kwik. Puchar ehf.

 • Tulla lubi Komentarz

  Pamiętam jak na tym forum wypowiadali się ludzie, mający pojęcie o piłce i potrafiący dyskutować na poziomie. Teraz została tylko garstka tych samych troli pod innymi nickami i grupa ludzi reagujących na ich żenujące prowokacje. Szkoda, że nie ma innego kąta dla normalnych kibiców ręcznej chcących podyskutować na poziomie. Wstyd. A komentarz wiem, że usuną po chwili. Nawet nie mam złudzeń.

 • Tulla lubi Komentarz

  To jest naprawde wzruszajace jak ploccy kibice martwia sie o plynnosc finansowa PGE Vive Kielce.

  @wislak zks, @WISLA1947, @Wismar, @ZKS_Wisla oraz kilku innych - niezle sie kamuflujecie z ta Wisla w niku, ale wpisy/komentarze was zdradzily, w sercu macie jednak Vive. SZACUNEK.

 • Tulla lubi Komentarz

  @K_i_b_i_c: przyjedziemy do Wisły Łąck i ich ultras z gimnazjum...

 • Tulla lubi Komentarz

  @K_i_b_i_c: Na tej sali gimnastycznej też jest parkiet do wytarcia... będziesz ujadał do następnego meczu. A potem do nory i nastąpi błoga cisza.

 • Tulla lubi Komentarz

  Napinajcie się dalej płockie trolle, a prawda jest taka, że o takich osiągnięciach jak mają Kielce to możecie sobie pomarzyć. Co roku tylko macie jedną nadzieję, że może się tym razem uda w lidze, a później znowu wór i sprowadzenie do parteru. I tak od nadziei do nadziei, takie wasze życie.
  O F4 możecie zapomnieć. A Lanxess Arena całkiem fajna, ale dla facetów co mają jaja, a nie wyrobników.

 • Tulla lubi Komentarz

  ZKS WISŁA Jeżeli info zawarte w tym artykule nie jest dla Ciebie jako kibica mającego klub PGE Vive Kielce w sercu to możesz zapytać u zródła, u prezesa o stan jego finansów i klubu. Widząc Twoją troskę o dalszą działalność klubu na pewno udzieli wyczerpujących informacji. Miło mu będzie, że jego klub ma tak oddanego kibica.

 • Tulla lubi Komentarz

  Slychac rozpaczliwie wycie z polnocnego mazowsza.. Czyli frustracja z powodu braku MP nasila sie. Ostatni upadek Vive kiedy mial byc? Aa jak powistala liga zawodowa.. Teraz znow ujawnily sie nicki ktore przez trzy lata zagrzebane byly w norach. ;)

 • Tulla lubi Komentarz

  Panie redaktorze owszem, większość to Słoweńcy, ale zapomniał Pan, że najlepszym zawodnikiem Celje w tym sezonie jest Chorwat - Josip Sarac. To on wielokrotnie ciągnął tę drużynę i jest w czołówce lewych rozgrywających w LM.

 • Tulla lubi Komentarz

  Płock szczęśliwy dla juniorów kieleckiego klubu, awansowali do Final4 razem z Anilaną Łódź, grali m.in. Wałach, Zdziech i Surgiel. Rok temu byli drudzy za Wybrzeżem.

 • Tulla lubi Komentarz

  Do z Tumskiego Wzgórza: "Sądzę, że wątpię". Pozdrowienia dla VIVE z Bydgoszczy. Pzdr!

 • Tulla lubi Komentarz

  Takie widowisko , na takim poziomie ,z tyloma zwrotami akcji mogą stworzyć najlepsi.A to wszystko działo się w Kielcach.

 • Tulla lubi Komentarz

  Człowieczek o opasłej twarzyczce w pinglach został oliściowany , przetarty i wtarty w parkiet ....:) , jeszcze ujada ale tylko to potrafi ..........:)