Super Typer - 2018/2019 - Blog główny. I - VI RUNDA + RUNDA FINAŁOWA.

autor: Black Wars | 2018-10-10, 19:47 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam :) Będzie to typer na podobnych zasadach (choć nie zawsze) co Liga Typerów. Do rezegrania turnieju potrzeba 16 zaufanych uczestników (regularnie typujących , a nie sporadycznie).
Wszyscy zgłoszeni uczestnicy do tego typera wnoszą SUPER jakość i chęć rywalizacji na wysokim poziomie. :)
Wszystkie spotkania będą rozgrywane w parach.
Gospodarz będzie wybierał pierwszy.
Będziemy wybierać po jednym spotkaniu z lig :
podstawowa (angielska, francuska, hiszpańska, niemiecka i włoska
przemiennie - (belgijska, holenderska, portugalska, polska, czeska, duńska, norweska, szkocka i szwajcarska).
Gospodarz będzie miał czas do środy do godz 20.oo. Po tym czasie gość może podać pierwszy.
Wszystkie spotkania ligowe będą wybierane z soboty i niedzieli.
Będziemy wybierać 5 spotkań z 7 plus 2 rezerwowe oznaczone R1 i R2.
R1 i R2
to perwsze spotkania, od których gość zaczyna wybierać swoje spotkania plus 3 z pozostałych 5. Oczywiście gość, których nie uwzględnił w swoim meczu musi zaznaczyć , które będą oznaczone jako R1 i R2.
Każde trafienie typu (1 X 2) oznacza GOLa.
Walkower to 3pkt i 1:0 na korzyść grającego w parze albo typujący trafi więcej typów to zdobędzie tyle GOLI i ile trafił typów, a nie grający przyjmie je na minus bramkowy w tabeli. :)
======
W tabeli w nawiasie (trafione typy R1/R2) w razie remisowego miejsca na koniec rozgrywek w I - VI Rundzie.
W każdej Rundzie (I-VI) gramy - 4 grupy po 4 uczestników.
W rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza:
1 kolejka /1z2,3z4/2 kolejka /4z1, 2z3/ i 3 kolejka /1z3,2z4/.
=
W II rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po I Rundzie:
4 kolejka /1z3,2z4/5 kolejka /4z1, 2z3/ i 6 kolejka /1z2,3z4/.
=
W III rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po II Rundzie:
7 kolejka /1z2,3z4/  8 kolejka /4z1, 2z3/ i 9 kolejka /1z3,2z4/.
=
W IV rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po III Rundzie:
10 kolejka /1z3,2z4/  11 kolejka /4z1, 2z3/ i 12 kolejka /1z2,3z4/.
=
W V rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po IV Rundzie:
13 kolejka /1z2,3z4/  14 kolejka /4z1, 2z3/ i 15 kolejka /1z3,2z4/.
=
W VI rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po V Rundzie:
16 kolejka /1z3,2z4/17 kolejka /4z1, 2z3/ i 18 kolejka /1z2,3z4/.
===
Wszystkie pkt i bramki oraz trafione (R1/R2) od I do VI Rundy będą zaliczane do generalki.
We wszystkich Rundach zaczynamy w grupach od zera (będzie mniej liczenia dla mnie) oraz będzie obowiązywal poniższy zestaw do przydziału uczestników do  odpowiednich grup.
Gr A/E - 1A, 2B, 3C, 4D
Gr B/F - 1B, 2C, 3D, 4A
Gr C/G - 1C, 2D, 3A, 4B
Gr D/H - 1D, 2A, 3B, 4C
=============
Po rozegraniu 18 kolejek (VI Rund) odbędzie się RUNDA FINAŁOWA.
W IV GRUPACH po 4 uczestników według zajętych miejsc w generalce :
1-4, 5-8, 9-12, 13-16. 
Po rozegraniu 6 części wszyscy będziemy walczyć w RUNDZIE FINAŁOWEJ o miejsca (z TABELI GŁÓWNEJ) według klucza :
GR1/1-4, GR2/5-8, GR3/9-12 i GR4/13-16.
Wszystkie spotkania będą rozegrane systemem każdy z każdym (tak jak w poprzednich grupach w Rundach I-VI). Gospodarz zaczyna pierwszy.
W CZĘŚĆI FINAŁOWEJ wszystkim uczestnikom punkty z 18 kolejek zostaną ZEROWANE !!! Ale zostaną przydzielone punkty za miejsca np.
w GR2/5-8 za 5m = 3pkt, za 6m = 2pkt, 7m = 1pkt i 8m = 0pkt.
Analogicznie będzie to w GR1, GR3 i GR4.
=============
TERAZ 4 LIGI RZĄDZĄ. :)
ZAPRASZAM NA NASTĘPNĄ ODSŁONĘ TEGO TYPERA W NOWYM SEZONIE. :)
Czy w tej formule czy innej to już zależy od nas wszystkich.
Dziękuję i ZAPRASZAM na 4 LIGI. ;)
KONIEC :)

==
TABELE - RUNDA FINAŁOWA
==
GR 1 o 1-4m
1. jerrypl ....11pkt 5:1 (4)
2. Szakaluch ....4pkt 6:6 (3)
3. RRToruń ......4pkt 3:4 (3)
4. Kasyx ..........4pkt 2:5 (3)
=
GR 2 o 5-8m
1. RAMBO ..............12pkt 10:4 (4)
2. moplik .................6pkt 7:4 (2)
3. kierowca pociągu ...5pkt 7:7 (4)
4. Marta ...................1pkt 0:9 (1)
=
GR 3 o 9-12m
1. dastin ..............10pkt 7:3 (1)
2. PrzemekM11 .......6pkt 7:8 (1)
3. Ilona14 ..............5pkt 5:6 (1)
4. Black Wars .........2pkt 4:6 (3)
=
GR 4 o 13-16m
1. Penhall ...............10pkt 8:4 (3)
2. abak.....................7pkt 4:4 (2)
3. MMKielce ..............4pkt 5:6 (1)
4. Włókniarz Forever ..1pkt 5:8 (2)
=======================
1,2,3 kolejka - WYNIKI
===
GR 1 o 1-4m
1 kolejka
Kasyx - RRToruń 0:1 (1:0)
jerrypl - Szakaluch 2:1 (2:0)
2 kolejka
Szakaluch - Kasyx 2:2 (1:0)
jerrypl - RRToruń 1:0 (1:1)
3 kolejka
Kasyx - jerrypl 0:2 (2:1)
RRToruń - Szakaluch 2:3 (2:2)
===
GR 2 o 5-8m
1 kolejka
RAMBO - Marta 4:0 (2:1)
kierowca pociągu - moplik 2:3 (1:0)
2 kolejka
moplik - RAMBO 1:2 (1:1)
kierowca pociągu - Marta 2:0 (1:0)
3 kolejka
RAMBO - kierowca pociągu 4:3 (1:2)
Marta - moplik 0:3 (0:1)
=
GR 3 o 9-12m
1 kolejka

dastin - Black Wars 1:1 (0:2)
Ilona14 - PrzemekM11 2:3 (0:0) 
2 kolejka
PrzemekM11 - dastin 0:3 (1:0)
Ilona14 - Black Wars 1:0 (1:1)
3 kolejka
dastin - Ilona14 3:2 (1:1)
Black Wars - PrzemekM11 3:4 (0:0)
===
GR 4 o 13-16m
1 kolejka
Penhall - abak 3:1 (2:0)
MMKielce - Włókniarz Forever 3:3 (0:1)
2 kolejka
Włókniarz Forever - Penhall 1:3 (1:1)
MMKielce - abak 0:1 (0:1)
3 kolejka
Penhall - MMKielce 2:2 (0:0)
abak - Włókniarz Forever 2:1 (1:0)
=======================
===
=======================
TABELA GŁÓWNA po 18 kolejce :
1. Kasyx...............….........31 31:31 (8)
2. jerrypl.......................30 35:32 (12)
3. RRToruń.......................30 33:33 (11)
4. Szakaluch.....................29 36:26 (16)
=
5. RAMBO.........................28 37:32 (10)
6. kierowca pociągu..............27 36:31 (9)
7. Marta.....................…....25 36:39 (7)
8. moplik.........................23 34:32 (11)
=
9. dastin.........................23 33:32 (12)
10. Ilona14.......................22 34:34 (8)
11. Black Wars....................22 38:39 (11)
12. PrzemekM11....................22 31:33 (9)
=
13. Penhall........................22 29:31 (10)
14. MMKielce......................21 36:39 (11)
15. abak..........................21 30:35 (15)
16. Włókniarz Forever..........19 31:41 (13)
===
+26/-26
===========
ZESTAW PAR :) Będzie podawany /w tym miescu/ w każdą niedzielę wieczorem. :)
==========

SKRÓCONY ZESTAW do TYPOWANIA (dla mnie duuuże ułatwienie do kopiowania w blog. :)
3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth
2. Santa Clara - Moreirense
3. Beerschot Wilrijk - Eupen
4. Cracovia - Lechia Gdańsk
5. AC Milan - Lazio
6. Valladolid - Getafe
7. Willem II - Zwolle
========
==
=
DWA spotkania oznaczamy jako rezerwowe w razie przełożenia spotkania !!!
(R1) i (R2) po typie.  Podajemy typy - 1,X,2 !!!
===
Liczę na doskonałą zabawę z wami i w 100 % podawanie typów w okreslonym czasie. :)
Od razu dodaję, że jeżeli ktoś poda pierwszy, a nie będzie to uzasadnione (np. panie przodem - tak jak było to w Lidze Typerów) to osoba nie uprzywilejowana będzie zaczynać swój mecz od (-1) !!!!. 
Powtarzam :)
Gospodarz będzie miał czas do środy do godz 20.oo. !!!
Po tym czasie gość może podać pierwszy nie czekająć na typy gospodarza.
----------
Wszystkie spotkania wybieramy według klucza (spotkania zależne będą od jego rozpoczęcia i tylko dopisujemy (R1) i (R2) w razie odwołania spotkania w tym terminie.
Jeżeli będzie trzecie odwołane spotkanie z zestawu (choć to mało prawdopodobne) będzie niezaliczone do danej kolejki.
=============
PAMIĘTAJCIE NIE UZNAJĘ POMYŁEK przy R1 i R2. :)
=
==
===
4 LIGI - (8) / RRToruń, dastin, Penhal, MMKielce, moplik, Ilona14, Marta, jerrypl
Super Typer - (3) / RAMBO, abak, Szakaluch
-
BRAK WYBORU/TYPU - Kasyx, kierowca pociągu, PrzemekM11 i Włókniarz Forever
===
==
=
Super Typer - wprowadzenie i zasady.
https://sportowefakty....ienny-2018
Super Typer - tabele i wyniki
https://sportowefakty....i-ii-runda
Super Typer - 2018/2019 - Z przymrużeniem oka "chilli" na weseło.
https://sportowefakty....-na-weselo
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Kasyx
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Czwarte miejsce zdobywa uczestnik z hamulcem w ręku Kasyx.
Przez większość kolejek przewodził i otwierał nasz ranking. Czyżby zadyszka ?


Tutaj nie ma większej zagadki. Kasyx po pierwszych sukcesach zaczął pić i nie trafiał potem w klawiaturę jak należy:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

OSTATECZNE WYNIKI - SUPER TYPERA 18/19. :) ====== Typera wygrywa i zostaje SUPER TYPEREM jerrypl. GRATULACJE :) ==== VICEMISTRZEM ST zostaje Szakaluch. WIELKIE BRAWA za super finisz. :) == Na najniższym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Dzięki Warsik za super poprowadzenie typera! :)
Gratuluję Jerremu zwycięstwa i RRToruń pudła ;)
Dziękuję pozostałym uczestnikom za fajną zabawę :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

OSTATECZNE WYNIKI - SUPER TYPERA 18/19. :) ====== Typera wygrywa i zostaje SUPER TYPEREM jerrypl. GRATULACJE :) ==== VICEMISTRZEM ST zostaje Szakaluch. WIELKIE BRAWA za super finisz. :) == Na najniższym...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

OSTATECZNE WYNIKI - SUPER TYPERA 18/19. :)
======
Typera wygrywa i zostaje SUPER TYPEREM jerrypl. GRATULACJE :)
====
VICEMISTRZEM ST zostaje Szakaluch. WIELKIE BRAWA za super finisz. :)
==
Na najniższym podium staje ten co lubi wygrywać (w takich typerach) RRToruń. BRAWO :)
=
Czwarte miejsce zdobywa uczestnik z hamulcem w ręku Kasyx.
Przez większość kolejek przewodził i otwierał nasz ranking. Czyżby zadyszka ?
-------------
Pozostali uczestnicy z mniejszym lub z większym szczęściem przy zajmowanych miejscach. :)
------
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za OBECNOŚĆ i PODAWANIE (w większości) swoich typów regularnie i poprawnie. ;)
Do zobaczenia w następnym sezonie (Czy taka formuła przypadła wam do gustu ? Nie wiem ?)
4 LIGI czekają na nasz START.
Być może ta formuła będzie strzałem w 10 i okaże się zwycięska (przy małej modyfikacji).
Pozdrawiam i zapraszam na 4 LIGI. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 15 kwietnia 2019 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!!
===
3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth 0:5
2. 13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense 1:1
3. 13.04. 18:00 / BEL/ Beerschot Wilrijk - Eupen 2:0
4. 13.04. 18:00 /POL/ Cracovia - Lechia Gdańsk 4:2
5. 13.04. 20:30 /WŁ/ AC Milan - Lazio 1:0
6. 14.04. 12:00 /HISZP/ Valladolid - Getafe 2:2
7. 14.04. 14:30 /HOL/ Willem II - Zwolle 2:0
===
GR 1 o 1-4m
3 kolejka
Kasyx - jerrypl 0:2 (2:1)
RRToruń - Szakaluch 2:3 (2:2)
===
GR 2 o 5-8m
3 kolejka
RAMBO - kierowca pociągu 4:3 (1:2)
Marta - moplik 0:3 (0:1)
=
GR 3 o 9-12m
3 kolejka
dastin - Ilona14 3:2 (1:1)
Black Wars - PrzemekM11 3:4 (0:0)
===
GR 4 o 13-16m
3 kolejka
Penhall - MMKielce 2:2 (0:0)
abak - Włókniarz Forever 2:1 (1:0)
==
TABELE - RUNDA FINAŁOWA
==
GR 1 o 1-4m
1. jerrypl ....11pkt 5:1 (4)
2. Szakaluch ...4pkt 6:6 (3)
3. RRToruń .....4pkt 3:4 (3)
4. Kasyx .......4pkt 2:5 (3)
=
GR 2 o 5-8m
1. RAMBO ..............12pkt 10:4 (4)
2. moplik ..............6pkt 7:4 (2)
3. kierowca pociągu ....5pkt 7:7 (4)
4. Marta ...............1pkt 0:9 (1)
=
GR 3 o 9-12m
1. dastin ..........10pkt 7:3 (1)
2. PrzemekM11 .......6pkt 7:8 (1)
3. Ilona14 ..........5pkt 5:6 (1)
4. Black Wars .......2pkt 4:6 (3)
=
GR 4 o 13-16m
1. Penhall ...............10pkt 8:4 (3)
2. abak....................7pkt 4:4 (2)
3. MMKielce ...............4pkt 5:6 (1)
4. Włókniarz Forever ......1pkt 5:8 (2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Z ostatniej chwili Szakaluch VICE MISTRZEM SUPER TYPERA i pozostaje w 1 Lidze (w nowym typerze). GRATULACJE. :)
Kasyx i RRToruń grają korespondencyjnie o 3m. Obaj jednak w nowym typerze zagrają w 2 Lidze.
Przemek wygrywa ze mną 3:2 lub 4:3 i awansuje do 2 Ligi, a Ilona zachowuje status 3ligowca. :)
================
1 liga
1. jerrypl
2. Szakaluch
3. RAMBO ^
4. moplik ^
=
2 liga
1. Kasyx lub RRToruń *
2. Kasyx lub RRToruń *
3. dastin ^
4. PrzemekM11 ^
=
3 liga
1. kierowca pociągu *
2. Ilona14
3. Penhall ^
4. abak ^
=
4 liga
1. Black Wars *
2. MMKielce
3. Włókniarz Forever
4. ßaςtian #
==========
^ - awans
* - spadek
# - rezerwowy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

W nowym typerze prawie wszystko jasne co do podziału nowych ról aktorów w danym filmie. :) ---------------------- 1 liga 1. jerrypl 2. 3. RAMBO ^ 4. moplik ^ = 2 liga 1. 2. 3. dastin ^ 4. = 3 liga 1....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

W nowym typerze prawie wszystko jasne co do podziału nowych ról aktorów w danym filmie. :)
----------------------
1 liga
1. jerrypl
2.
3. RAMBO ^
4. moplik ^
=
2 liga
1.
2.
3. dastin ^
4.
=
3 liga
1. kierowca pociągu *
2.
3. Penhall ^
4. abak ^
=
4 liga
1. Black Wars *
2. MMKielce
3. Włókniarz Forever
4. ßaςtian #
==========
^ - awans
* - spadek
# - rezerwowy
==========
Najciekawiej zapowiada się walka o vicemistrzostwo i pozostanie w I lidze (nowy typer). Na razie najbliżej jest Szakaluch.
W 3 grupie też toczy się bój "korespondecyjny" o awans do ligi pomiędzy Iloną a Przemkiem. Ilona na pewno przegra z dastinem, a Przemek na pewno nie przegra z Black Warsem (ze mną), ale musi wygrać żeby awansować do ligi. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

RUNDA FINAŁOWA !!!! Wyniki po sobocie (5/7) === 3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA 1. 13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth 0:5 2. 13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense 1:1 3. 13.04. 18:00 / BEL/...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!! Wyniki po sobocie (5/7)
===
3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth 0:5
2. 13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense 1:1
3. 13.04. 18:00 / BEL/ Beerschot Wilrijk - Eupen 2:0
4. 13.04. 18:00 /POL/ Cracovia - Lechia Gdańsk 4:2
5. 13.04. 20:30 /WŁ/ AC Milan - Lazio 1:0
===
GR 1 o 1-4m
3 kolejka
Kasyx - jerrypl 0:1 (2:1)
RRToruń - Szakaluch 1:2 (2:1)
===
GR 2 o 5-8m
3 kolejka
RAMBO - kierowca pociągu 4:2 (0:2)
Marta - moplik 0:2 (0:1)
===
GR 3 o 9-12m
3 kolejka
dastin - Ilona14 2:1 (1:0)
Black Wars - PrzemekM11 2:2 (0:0)
===
GR 4 o 13-16m
3 kolejka
Penhall - MMKielce 2:2 (0:0)
abak - Włókniarz Forever 2:0 (1:0)
===
==
=
Sprawdzamy swoje wyniki i grupowe.
Spokojnej i słonecznej niedzieli. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 14 kwietnia 2019 [5 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!! wyniki po sobocie (bez AC Milan-Lazio)
===
3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth 0:5
2. 13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense 1:1
3. 13.04. 18:00 / BEL/ Beerschot Wilrijk - Eupen 2:0
4. 13.04. 18:00 /POL/ Cracovia - Lechia Gdańsk 4:2
===
GR 1 o 1-4m
3 kolejka
Kasyx - jerrypl 0:1 (2:0)
RRToruń - Szakaluch 0:1 (2:1)
===
GR 2 o 5-8m
3 kolejka
RAMBO - kierowca pociągu 3:1 (0:2)
Marta - moplik 0:1 (0:1)
=
GR 3 o 9-12m
3 kolejka
dastin - Ilona14 1:0 (1:0)
Black Wars - PrzemekM11 1:1 (0:0)
===
GR 4 o 13-16m
3 kolejka
Penhall - MMKielce 1:1 (0:0)
abak - Włókniarz Forever 1:0 (1:0)
-------
Sprawdzamy swoje wyniki i grupowe. :) Pozdrawiam.
Reszta jutro rano przy kawie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 [R1]
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe X [R2]
7. Willem II - Zwolle 1

Myślałem, że typowałem...powodzenia RR ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 13 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. :) Na razie 13 zatypowała.
Brak Włókniarza F. i Szakalucha.
Pierwsze spotkanie o godz. 16.oo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Witam :) Do tej pory swoje typy podało 9 uczestników i wszyscy poprawnie. :) Jutro pierwsze spotkanie o godz. 16.oo więc sporo czasu pozostało dla pozostałych. ;) === Jutro będę na bieżąco sprawdzał z...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kierowca pociągu

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X (R2)
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R1)
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense x (R1)
3. Beerschot Wilrijk - Eupen x
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 (R2)
5. AC Milan - Lazio x
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R R 25 TORUŃ

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X /R1/
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 /R2/
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 1
7. Willem II - Zwolle 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ilona 14

1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1 (R1)
3. Beerschot Wilrijk - Eupen x
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe x (R2)
7. Willem II - Zwolle 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam :)
Do tej pory swoje typy podało 9 uczestników i wszyscy poprawnie. :)
Jutro pierwsze spotkanie o godz. 16.oo więc sporo czasu pozostało dla pozostałych. ;)
===
Jutro będę na bieżąco sprawdzał z telefonu w pracy pozostałe typy, ale bez komentarzy (ewentualnie przy pomyłce będzie veto). ;)
===
Wiadomo już, że SUPER TYPEREM zostaje jerrypl.
Awanse zdobywają (do lepszej LIGI) też pozostali liderzy grup :
RAMBO (do 1 LIGI), dastin (do 2 LIGI) i Penhall (do 3 LIGI) wszyscy (czyli cała 3 opisana) zaczynała z pozycji lidera i utrzymała swoją pozycję. Gratulacje i powodzenia w nowym typerze.
Jest jeszcze o co grać i o swoje końcowe miejsce w typerze. ;)
===
Kolejny wpis jutro po pracy ok. 21.oo. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Witam :) Do tej pory swoje typy podała 5 uczestników i wszyscy poprawnie. :) Dzisiaj środa (jest po 21.30) więc minął czas dla podających jako pierwsi dla gospodarzy. Od teraz wszyscy mogą spokojnie podawać...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
abak

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 2
2. Santa Clara - Moreirense 1 (R1)
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R2)
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X
3. Beerschot Wilrijk - Eupen X/R1
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X/R2
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe X
7. Willem II - Zwolle 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth 1
2. 13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense 1
3. 13.04. 18:00 / BEL/ Beerschot Wilrijk - Eupen X [R1]
4. 13.04. 18:00 /POL/ Cracovia - Lechia Gdańsk 1
5. 13.04. 20:30 /WŁ/ AC Mediolan - Lazio 1 [R2]
6. 14.04. 12:00 /HISZP/ Valladolid - Getafe 2
7. 14.04. 14:30 /HOL/ Willem II - Zwolle 1
-----------
Bardzo mi się podoba tabela!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moplik

RUNDA FINAŁOWA 3/3
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot - Eupen 1 (R1)
4. Cracovia - Lechia 1
5. Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 1 (R2)
7. Willem II - Zwolle 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam :)
Do tej pory swoje typy podała 5 uczestników i wszyscy poprawnie. :)
Dzisiaj środa (jest po 21.30) więc minął czas dla podających jako pierwsi dla gospodarzy.
Od teraz wszyscy mogą spokojnie podawać typy do 3 kolejki Rundy Finałowej. :)
==========
Z dniem dzisiejszym odpada z SUPER TYPERA AM99 czyli Marta.
Bardzo szkoda, że nie podała w kolejnych pełnych zestawów w tym jednym w ogóle. Dziękuję Marto za tamten sen, który prowadziłaś prawie wzorcowo i za ten, ale wystarczyło napisać małą wzmiankę o absencji w typerze.
W nowym typerze 4 LIGI Marty miejsce zajmie Bastian (rezerwowy) i zagra w 4 lidze.
==========
Kolejny wpis jutro po pracy ok. 21.oo. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 13 kwietnia 2019 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

1. Brighton - Bournemouth X R1
2. Santa Clara - Moreirense 2
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle X R2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth X (R1)
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 1 (R2)
7. Willem II - Zwolle 1
===========
Powodzenia Przemku :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 2
2. Santa Clara - Moreirense 2
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 2 (R1)
7. Willem II - Zwolle 1 (R2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam :)
Do tej pory 2 uczestników podało do ostatniej kolejki w FINAŁOWEJ RUNDZIE. :)
Wychodzi na to, że Marta o(d)puściła typera. W nowym typerze 4 LIGI najprawdopodobniej zagra REZERWOWY uczestnik Bastian.
Najprawdopodobniej po "ucieczce" Marty skorzysta uczestnik z 3m w 3 Lidze i te miejsce nie spowoduje jego spadku do 4 Ligi.
Jutro po pracy ok 21.oo poinformuję tutaj co dalej. Dobranoc. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Uwaga !!! Marta po raz drugi z kolei nas zawiodła. Jeżeli nie potwierdzi swojej dalszej gry w SUPER TYPERZE (ostatnia kolejka) i w typerze 4 LIGI (CAŁÓŚĆ) to do gry (4 LIGI) wchodzi rezerwowy bastien....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhall

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X
3. Beerschot Wilrijk - Eupen x (R1]
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 1[R2]
7. Willem II - Zwolle x
Powodzenia MMKielce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Gratulacje za wygranie w naszej grupie i awans do 2 LIGI (w nowym typerze). ;) Ja podam we wtorek swoje typy (na wolnym). :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA 1. Brighton - Bournemouth 1 (R1) 2. Santa Clara - Moreirense X 3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R2) 4. Cracovia - Lechia Gdańsk X 5. AC Milan - Lazio 1 6. Valladolid - Getafe...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. Brighton - Bournemouth 1 (R1)
2. Santa Clara - Moreirense X
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R2)
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X
5. AC Milan - Lazio 1
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 7 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMB0
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Uwaga !!!
Marta po raz drugi z kolei nas zawiodła. Jeżeli nie potwierdzi swojej dalszej gry w SUPER TYPERZE (ostatnia kolejka) i w typerze 4 LIGI (CAŁÓŚĆ) to do gry (4 LIGI) wchodzi rezerwowy bastien.
Marto masz czas do środy do godz 20.oo na potwierdzenie swojej dalszej gry z nami. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 9 kwietnia 2019 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
abak
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

GOSPODARZE czas na START !!!
3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth
13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense
13.04. 18:00 / BEL/ Beerschot Wilrijk - Eupen
13.04. 18:00 /POL/ Cracovia - Lechia Gdańsk
13.04. 20:30 /WŁ/ AC Milan - Lazio
14.04. 12:00 /HISZP/ Valladolid - Getafe
14.04. 14:30 /HOL/ Willem II - Zwolle
=3 kolejka - WYNIKI
===
GR 1 o 1-4m
3 kolejka
Kasyx - jerrypl
RRToruń - Szakaluch
===
GR 2 o 5-8m
3 kolejka
RAMBO - kierowca pociągu
Marta - moplik
=
GR 3 o 9-12m
3 kolejka
dastin - Ilona14
Black Wars - PrzemekM11
===
GR 4 o 13-16m
3 kolejka
Penhall - MMKielce
abak - Włókniarz Forever

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!! WYNIKI :)
===
2 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 06.04. 13:00 /HISZP/ Girona - Espanyol 1:2
2. 06.04. 15:00 /WŁ/ Parma - Torino 0:0
3. 06.04. 15:30 /NIEM/ Leverkusen - RB Lipsk 2:4
4. 06.04. 20:00 /BEL/ Westerlo - St. Truiden 2:2
5. 06.04. 20:00 /FRAN/ Angers - Rennes 3:3
6. 06.04. 20:30 /POL/ Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0
7. 07.04. 14:30 /AUS/ Austria Wiedeń - Sturm Graz 0:1
===
GR 1 o 1-4m
2 kolejka
Szakaluch - Kasyx 2:2 (1:0)
jerrypl - RRToruń 1:0 (1:1)
===
GR 2 o 5-8m
2 kolejka
moplik - RAMBO 1:2 (1:1)
kierowca pociągu - Marta 2:0 (1:0)
=
GR 3 o 9-12m
2 kolejka
PrzemekM11 - dastin 0:3 (1:0)
Ilona14 - Black Wars 1:0 (1:1)
===
GR 4 o 13-16m
2 kolejka
Włókniarz Forever - Penhall 1:3 (1:1)
MMKielce - abak 0:0 (0:1)
MMKielce
==
TABELE - RUNDA FINAŁOWA
==
GR 1 o 1-4m
1. jerrypl ....8pkt 3:1 (3)
2. RRToruń ....4pkt 1:1 (1)
3. Kasyx ......4pkt 2:3 (1)
4. Szakaluch ..1pkt 3:4 (1)
=
GR 2 o 5-8m
1. RAMBO ..............9pkt 6:1 (3)
2. kierowca pociągu ...5pkt 4:3 (2)
3. moplik .............3pkt 4:4 (1)
4. Marta ..............1pkt 0:6 (1)
=
GR 3 o 9-12m
1. dastin ..........7pkt 4:1 (0)
2. Ilona14 .........5pkt 3:3 (0)
3. PrzemekM11 ......3pkt 3:5 (1)
4. Black Wars ......2pkt 1:2 (3)
=
GR 4 o 13-16m
1. Penhall ................9pkt 6:2 (3)
2. abak...................4pkt 2:3 (1)
3. MMKielce ..............3pkt 3:4 (1)
4. Włókniarz Forever .....1pkt 4:6 (2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 7 kwietnia 2019 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

OGŁASZAM, że SUPER TYPEREM zostaje jerrypl !!! Gratulacje !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

RUNDA FINAŁOWA !!!! === 2 kolejka - RUNDA FINAŁOWA 6/7 1. 06.04. 13:00 /HISZP/ Girona - Espanyol 1:2 2. 06.04. 15:00 /WŁ/ Parma - Torino 0:0 3. 06.04. 15:30 /NIEM/ Leverkusen - RB Lipsk 2:4 4. 06.04....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!!
===
2 kolejka - RUNDA FINAŁOWA 6/7
1. 06.04. 13:00 /HISZP/ Girona - Espanyol 1:2
2. 06.04. 15:00 /WŁ/ Parma - Torino 0:0
3. 06.04. 15:30 /NIEM/ Leverkusen - RB Lipsk 2:4
4. 06.04. 20:00 /BEL/ Westerlo - St. Truiden 2:2
5. 06.04. 20:00 /FRAN/ Angers - Rennes 3:3
6. 06.04. 20:30 /POL/ Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0
===
GR 1 o 1-4m
2 kolejka
Szakaluch - Kasyx 2:2 (1:0) / (1/1 R)
jerrypl - RRToruń 1:0 (1:1) / (1/X R)
===
GR 2 o 5-8m
2 kolejka
moplik - RAMBO 1:2 (1:1) / (1/1 R)
kierowca pociągu - Marta 2:0 (1:0) / (1/?)
===
GR 3 o 9-12m
2 kolejka
PrzemekM11 - dastin 0:3 (1:0) / (R 1/X)
Ilona14 - Black Wars 1:0 (0:1) / (R 1/1)
===
GR 4 o 13-16m
2 kolejka
Włókniarz Forever - Penhal 1:3 (1:1) / (X/X R)
MMKielce - abak 0:1 (0:1) / (1/1)
======
W nawiasie po wynikach nasze typy ostatniego spotkania.
Brak typów Marty ????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 7 kwietnia 2019 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.