Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Poziom absurdu w komentarzach sięga zenitu. Za chwilę okaże się, że to Servaas wypuścił koronawirusa, ponieważ obawiał się meczów finałowych z Wisłą. A gdyby ktoś chciał być złośliwy, to koledze, który wysyła kieleckich zawodników w ramach kontraktu do sortowni mógłby odpowiedzieć, że gdyby Igropulo wyprodukował w Orlenie tylko kilka litrów płynu odkażającego to zrobiłby więcej pożytecznego niż przez cały sezon na boisku. Tylko co winny zawodnik, że niektórym odwala?

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  @Petrochemia - a powiedz... zacząłeś ponownie kibicować polskiej reprezentacji? Swego czasu mówiłeś że dopóki Talant będzie trenerem to Cię kadra nie interesuje.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Choć tytuł Mistrza słusznie trafił do najlepszej drużyny w Polsce i zaproponowane rozwiązanie wydaje się być jedynym słusznym w obecnej sytuacji epidemiologicznej kraju, to jednak odczuwam ogromny niedosyt i rozczarowanie. Miałem nadzieję obejrzeć w finałach piękne mecze w których Kielce kolejny raz pokazałyby właśnie temu pretendentowi jego miejsce w szeregu. Krótko mówiąc wszyscy wiedzą, że taka z niego stolica piłki ręcznej jak z koziej d..y trąba, a jego marzenia o wielkości są tylko mrzonkami.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Wszedłem tutaj po raz pierwszy od x miesięcy i aż oczom nie wierzę...
  Droga redakcjo. za ten syf tutaj odpowiadacie przede wszystkim Wy! Przeglądając na szybko inne artykuły widzę że sporo nicków osób, z którymi można było rozmawiać na poziomie (into the vortex czy handball wybrzeże) po prostu już się nie udziela. Wstyd tu w ogóle zaglądać. Nawet jeden z normalniejszych użytkowników po stronie Płockiej (z tumskiego wzgórza) już przerzucił się na trollowanie. Forum zeszło całkowicie na psy a nikt z tym nic nie robi. I rację ma ten użytkownik, który mówił że za wszelakie pomówienia powinien ktoś się przyczepić do tych osób bo w większości są to fałszywe obelgi i godzące w dobre imię.

  Jeżeli chodzi o sezon, myślę że powinni jeszcze poczekać, przynajmniej do świąt. Ale taka decyzja jest też zrozumiała. Bardzo wątpliwe jest wznowienie rozgrywek, jeśli mozna wytypować podium mistrzostw Polski, tak Puchar Polski powinien albo pozostać bez rozstrzygnięcia, albo spróbować po świetach go rozegrać przy pustych trybunach.
  Powinny być też awanse bez spadków. Zwiększyć liczbę zespołów w przyszłym sezonie, lecz spada ich więcej.

  I proszę się nie przyczepiać do tej decyzji, bo podobne rozwiązanie proponuje piłkarska Premier League w Anglii. Dać majstra Liverpoolowi, bez spadków, zwiększyć ligę do 22 zespołów, ale i spada więcej więc to nie jest nic nadzwyczajnego w obecnej sytuacji.

  I o VIVE się nie martwcie... już od kilku lat co rok ma nastąpić ten upadek i Kielce nadal się trzymają.
  A właśnie. Przypomniał mi się pewien wywiad Marcina Lijewskiego (nota bene wielki autorytet, zwłaszcza u Płocczan) który wspominał jak przychodził do Flensburga. Jak Flensburgowi groziło bankructwo (nie ma tam piłki nożnej, jest tylko ręczna) to zrobili zbiórkę. Każdy się dorzucał, zakład fryzjerski, mały warzywniak, sklep z garniturami i zwykli mieszkańcy, byleby uratować ten zespół z bodajże 85-tysięcznego miasta.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Oficjalnie: koniec sezonu w PGNiG Superlidze. PGE VIVE Kielce znowu mistrzem

  @Petrochemia: Najlepszy był ten wasz zawodnik co upadł sekunde po "ciosie" i macał Karalekowi tyłek.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Czekam na moment kiedy Maxiowi i innym oraz redakcji SF, ktoś z prawników przed obliczem Temidy wyjaśni pewne sprawy formalne, dotyczące treści zamieszczanych komentarzy, zawierających np. pomówienia, obrażanie, wyzywanie innych osób, bądź zamieszczanie nieprawdziwych informacji. Odnosząc się do tej osoby jaskrawo widać, że gość sobie w sposób bardzo czytelny pozwala nawet na sugestie korupcyjne względem osób, organów związkowych.
  SF od lat nie reagują na jego wpisy łamiące zasady regulaminu co jednoznacznie świadczy o tolerancji na takie zachowania. Udostępnianie miejsca na publicznym portalu i brak właściwej reakcji moderatorów na zawarte w nich słowa też są co najmniej nie etycznie. Mam nadzieję, że redakcja nie usunie mojego komentarza, a ktoś kto to przeczyta zastanowi się nad tym co publikuje.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Konstantin Igropulo dostanie drugą szansę w Płocku? Rosjanin chwalony przez sztab

  @mgr inż. Uthar: z graczy Wisły w topie są tylko Morawski i Daszek. Reszta prezentuje niższy poziom niż Vive. Zresztą wyniki o tym świadczą

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Konstantin Igropulo dostanie drugą szansę w Płocku? Rosjanin chwalony przez sztab

  Nie ma co porównywać Mindegi do Cindricia czy jakiekolwiek Krajewskiego do Janca. To co dla jednych jest sufitem dla innych podłogą. Na razie nie ma co porównywać składów Wisły i Vive. Ostatni bilans trofeów wystarczająco świadczy za Vive.

  Bawi mnie też założenie, że Orlen musi sponsorować Wisłe. Zależnie od kryzysu(jeśli się przeciągnie) mogą się wycofać z wszystkiego bo musi być na 500 plus i 13/14 emeryturę. Teraz cały szczypiorniak jedzie na jednym wózku i Wisła nie wyjdzie sucha stopą. Myślę, że jeśli będzie wybór nożna ręczna w Płocku będą ratować nożnych. No ale co ja tam mogę wiedzieć.

 • mgr inż. Uthar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Myślę że masz, rację. Pytanie czy szejkom się nie znudziło i jak oni odczują kryzys.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Dla mnie tylko PSG może być spokojne o dotychczasowy budżet około 20 mln euro, o ile właścicielom nie znudzi się finansowanie klubu, wtedy będzie widoczna zmiana, ale będą widzieli tutaj szansę na wygranie LM.
  Inne kluby zjadą z budżetami poniżej 10 mln euro, głównie Barcelona, Veszprem czy THW Kiel. Panowie Palmarsson, Borozan, Cindrić będą zmuszeni zaakceptować takie warunki, a znając charakter pana Borozana nie jest to pewne, mogą być przetasowania liderów, którzy zmienią kluby. Najbardziej ucierpi na tej sytuacji, która jest obecnie Barcelona, Veszprem i Pick Szeged.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: PGNiG Superliga wkrótce zakończona

  @kck: tak jak pisałem niżej zapowiada się ciężki rok. Nawet bardzo ciężki dla wszystkich. Automotive Europie praktycznie całe już jest zamknięte. Widać zastuj zależnie jak to długo potrwa skutki mogą być różne. Jeśli ruszymy za 2 do 3 tygodni z produkcją nie będzie najgorzej ale w mojej ocenie do maja większość rzeczy będzie zamknięta a sądzę że dopiero w czerwcu ruszy produkcja. Tąpniecie i recesja są gwarantowane. Myślę że polski sport ucierpi mocno, ale jest to szansa dla młodych tanich. Myślę też że Płock wyjdzie na tym lepiej niż Kielce.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Naiwne jest przekonanie, że wszyscy dostaną po kieszeni ale jeden klub przejdzie suchą stopą, no może lekko ją zamoczy. Na Węgrzech w Veszprem czy Segedynie już mogą się zacząć martwić o pieniądze skoro 4 największe zakłady motoryzacyjne stoją w szczególności ten Gyor (sponsor najlepszego zespołu kobiecego). Szykuje się tam recesja i tak duże bezrobocie, że najstarsi węgierscy górale nie pamiętają a jest to kraj mocno uzależniony od rynku niemieckiego, oparty o niemieckie inwestycje.
  Cięcia w kontraktach będą nieuniknione zaczynając od Hiszpanii poprzez Francję, Niemcy, Polskę itd. Tak jak zrobił to prezes FC Sion, który przedstawił nowe warunki kontraktów zawodnikom, kto się nie zgodził to się żegnał z klubem i 9 piłkarzy może teraz szukać nowego pracodawcy. To nie jest tak, że przychodzący do THW Kiel Sagosen dostanie takie wynagrodzenie jakie sobie wynegocjował. Nie zdziwię się jak sponsor STAR wycofa się ze sponsoringu, dawał 1mln euro co przy 9 mln euro budżetu może być problemem. Orlen też dostanie mocno z uwagi na to co dzieje się na rynku - spadek popytu, Arabia Saudyjska już zapowiedziała ograniczenie wydobycia aby ratować cenę. Samoloty nie latają, ludzie ograniczyli korzystanie z samochodów, spadł polski eksport a co za tym idzie polski transport po Europie. Jeśli chodzi o Płock to prezydent Nowakowski będzie miał do wyżywienia dwa kluby a potrzeba dofinansowania piłkarzy nożnych może okazać się większa wobec zbliżającej się rozbudowy stadionu na potrzeby Ekstraklasy.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: PGNiG Superliga wkrótce zakończona

  Nikt nie wie co przyniesie nam przyszłość. W związku z koronawirusem przemysł stanął, będzie recesja, inflacja na poziomie 10% oraz spadek PKB (różnie szacują różni eksperci 10%-0(NBP)%). Jedno jest pewne będzie to ciężki czas dla sportu i wszystkich zwykłych ludzi. Drugą pewną rzecza jes to że Wisła gra w pucharze EHF !

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Ale te płockie trole to płaczki. Weźcie sobie przykład bundesligi, brak play off, mistrz po ostatniej kolejce. Załóżmy Kiel jest pierwszy, za nimi Flensburg, maja tyle samo punktów, a w meczach Kiel jest jedną bramke na plus. Też zdobywają mistrza przy zielonym stoliku ? Puknijcie sie w te zapyziałe czaszki ze dwa razy a potem cokolwiek komentujcie, bo poziomem dostosowujecie sie do Waszego wodza 102

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Nieoficjalnie: PGNiG Superliga wkrótce zakończona

  @Wiślak zks: Vivunia nie interesuje się zawodnikami z Płocka są za słabi.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Ważny komunikat władz Superligi. Mecze bez udziału publiczności!

  @Złoty Bogdan: twój komentarz jest nie złośliwy i niepotrzebny.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Kolejny przykład na ligę profesjonalną, ale tylko z nazwy. O ile można jeszcze próbować tłumaczyć konflikt terminów np. w przypadku Vive czy Wisły, bo teoretycznie nie wiadomo czy awansowaliby z grupy (choć ja nie zamierzam tego robić), to co do Gwardii, wszelkie wymówki włodarzy to jest groteska. Wiadomo był od dawna jaki jest terminarz fazy grupowej Pucharu EHF i co przez te wszystkie tygodnie z tym zrobiono? Ludzie, ogarnijcie się. To nie jest jednostkowa sytuacja. Fajnie się patrzy w kalendarz zza biurka, a to, że się ryzykuje zdrowiem zawodników (o organizacji meczów, wyjazdów i innych rzeczach nie wspominając), to już nie jest ważne. Wstyd.

 • mgr inż. Uthar lubi Komentarz

  Kolejna kompromitacja Superligi. Obudzili się w marcu! Dość niefortunnie brzmi zdanie: "dopiero po awansie Wisły sprawy nabrały szybszego tempa". Czyli rozumiem, że Kielce mogłyby grać ważny mecz co chwilę, bo mądrzy panowie zapewne stwierdzili, że i tak sobie poradzą. Nikt się nie przejął, że oprócz rozegrania samych meczów są jeszcze długie podróże. Tymczasem Wisła i Gwardia zrobiły panom w marynarkach psikusa i powstał problem, który tak naprawdę powinien zostać rozwiązany pod koniec lata ubiegłego roku. Profesjonalizm pełną gębą...

 • mgr inż. Uthar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ogólnie może nie jest to bomba ale bardzo pozytywna informacja. Miasto dołoży i województwo i znowu na Mazowszu będzie kwik. Puchar ehf.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

  Sędzia najsłabszy zawodnik Lecha.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

  Lech gra w 12 i pryegrzwa.

 • mgr inż. Uthar napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sponsor jest ;) w Płocku dziś dzień żałoby narodowej. Romaric ofiarą polskich przepisów na przyszły sezon.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE VIVE Kielce - FC Porto Sofarma: udany rewanż mistrza Polski

  @Jacek Kamieniak: ktoś może wymienić jakiś Polaków którzy mogą grać na poziomie Lm? Po. Ijajac tych co napisałem i bramkarzy?

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE VIVE Kielce - FC Porto Sofarma: udany rewanż mistrza Polski

  @mgr inż. Uthar: z dobrych są jeszcze Jurecki, Chrapkowski i Kus. Do tego kontuzjowany Paczkowski. Jest jeszcze kilku utalentowanych jak Jarosiewicz czy Mauer ale brakuje rozgrywających (szczególnie środka). Jak widać wymieniam głównie skrzydłowych lub byłych zawodników Vive.

 • mgr inż. Uthar napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. PGE VIVE Kielce - FC Porto Sofarma: udany rewanż mistrza Polski

  @Jacek Kamieniak: bardziej polska od Wisły Płock która już miała mecz w LM gdzie żaden Polak nie wpisał się na listę strzelców. Druga uwaga to niewielu jest Polaków grających na tym poziomie co LM. Z tych którzy faktycznie by wzmocnili Vive są chyba tylko Daszek i Sypczak.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

-Oski1916-

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Zyczy: -Oski1916- :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Biała Duma Miasta - ŁKS Śżk Jjf

Cześć Magister! Sorry, że niedziela, ale taka sytuacja! Rodowite - Porter dostępne będzie w okazjonalnej liczbie 1908 sztuk, więc jak można wywnioskować będzie mało gdzie dostępne... Na pewno nie w Poznaniu....cena będzie dość wysoka 15-25 zł... Niestety trzeba było zrezygnować z kilku bajerow, lecz dodana zostanie exkluzywna etykieta... Jeśli chcesz się załapać, to pisz do mnie na tablice, najlepiej dzisiaj - maximum do wtorku.... Wtedy będę mógł zakupić piwko i osobiście Ci wysłać.... Jutro będzie rozlewane, a w Środę wejdzie na salony.... Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Biała Duma Miasta - ŁKS

Magister, kolego. Wszystko dobrze? Problemy z formalnosciami wydania nowego Browaru przedłużają ten proces.... Pojawi się bliżej grudnia - jeśli nie w samym grudniu.... Gdybyś był jeszcze zainteresowany, to pisz....obojetnie, czy u mnie czy u ciebie na tablicy... Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Ogolnie sa dwa miejsca problematyczne. Bramka i zmiennik dla dzidzi na lewym. Reszta ma dobra lub bdobra forme. Moze julek wypada gorzej lub Artiom deklasuje wszystkich. Licze na dwa punkty z barca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Nie będę zgadywał, bo mam kilka nazwisk, które bym widział, ale mogą rozbic zespół lub ich wyciągniecie jest nie realne jak Hansena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Nikt słaby nie przychodzi do Kielc Zorman ma jeszcze 3 lata i będzie to ktoś na środek teraz sobie przeanalizuj kto jest na topie i można się domysleć:)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Nikt słaby nie przychodzi do Kielc Zorman ma jeszcze 3 lata i będzie to ktoś na środek teraz sobie przeanalizuj kto jest na topie i można się domysleć:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Bert to wytrawny gracz. Po sezonie ogłosił mnóstwo hitów. Teraz myślę, że przed FF LM może coś powie;). Z Wisły nikt się nie nadaje do Vive wiec nie będzie ogłoszeń przed finałami.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Bert to wytrawny gracz. Po sezonie ogłosił mnóstwo hitów. Teraz myślę, że przed FF LM może coś powie;). Z Wisły nikt się nie nadaje do Vive wiec nie będzie ogłoszeń przed finałami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Myślałem,że Bertuss na gwiazdke ogłosi transfery hitowe,a dalej cisza.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.