Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Żeby im skóra nie poobłaziła z miejsc wrażliwych;)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Sprint ćwiczą;)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  120, 121, 122, 123... czuwaj!;)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Dobrze, że napisałeś, bo bym przegapiła na bank....a tak, to obejrzę....do porannej, niedzielnej kawy:)
  Noooooo chyba, że tenis mnie wciągnie, gdyby mój lovciany grał w tym czasie:)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Nie rycz... bądź jak Roman Bratny! ino żem Ci podziękował za info ja się włazi na prifka... jak widać wiedza tajemna ma być tajemną:) u państwa czubowskich;))))

 • fazzzi lubi Komentarz

  I usunęli Fazzzikowi znowu,posta do mnie:[
  Nawet nie zdążyłem przeczytać ;/

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  ;) WYBACZONE;))) w niedzielę na stronie vtb uwaga!!! 10.00 rano gramy "tam" z Astaną (Florek i te sprawy)... mamy rachunki krzywd z nimi. Wątpię by się udało skoro nas w CRS-sie ograli... ale trza próbować bo coraz częściej słychać o atakowaniu PO w vtb... pogrzało ich?! Chyba, że jakaś mocna kasa za tym idzie i Team dostał ekstra motywacji. Jeżeli tak to trzeba nam szukać wyjazdowych szans...

 • fazzzi lubi Komentarz

  Fazzziku.....gdyby coś złego się działo, to głośno bym krzykała....ja muszę w towarzystwie się zamartwiać...tak już mam hihi;)
  Na temat SF wszystko dobrze napisałeś....zawsze celnie:)
  Dzisiaj mam wolny ranek, to tenis lukam....Szaki prowadzi typerka:)
  Ja ze swoimi miłościami tenisowymi wyautowuję się towarzysko....jak moi grają, to nie mam z kim dzielić radości, ani smutku....bo wszyscy na opak;)
  Kiedy nasi grają teraz? Może uda mi się polukać?
  Ja też się cieszę, że Ty się cieszyć i mi wybaczasz:)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  ;) dzień dobry eM. Niezły Aparat/ka jesteś;] już misie myślało, że coś z Tobą się niefajnego dzieje, bo to tak trochu nie w Twoim stylu odleciałaś. Zawsze jakoś dałaś znać co się dzieje... teraz zniknęłaś bez śladu, żemsie obawiał, że zdrowotnie niedomagasz;] Jako ten Kramer do Kwinto: "wybaczam Ci";) bo co mam Ci powiedzieć?! Nosz kurna nie robi się tak z oddanymi wielbicielami! Niech tam temu zazdrosnemu ściskają się litery w miejscu do siedzenia. B. ale to b. syfy pracują by zrazić ludzi do siebie. Moim zdaniem jest to celowe przesuwanie granic. Ładu i składu w tym nie ma bo pewne treści kwitną w najlepsze a ludziom po kątach w garnkach przewracają. Tu już malowanie kółka na czole nie oddaje samopoczucia. Te ich algorytmy, kliki i inne zboczenia to dla jakichś skrajnych pasjonatów z odpowiednimi poglądami pasującymi do ich szablonu. eM... wiesz, że grzecznie piszę i ludzi staram się nie obrażać... tną "z metra" chyba tylko po to byśmy wiedzieli, że ktoś cały czas to cenzuruje i już nie chcę się domyślać jakie ma odciski (i gdzie) będąc tak zaangażowanym. Kiedyś było to proste bo cenzura przynajmniej o tyle była uczciwa, że wiadomo w co grała. Teraz to eksploracja hipokryzji która jak wiadomo granic nie zna... i dlatego to co niedawno mogło kogoś zawstydzać teraz zapewne bawi... Orłel w czystej postaci. Na głównej też to "dziennikarstwo" czy jak to nazwać woła o pomstę do nieba. Mam niemal pewność, że w moderacji po prostu pilnuje się wizerunku "pewnych" kosztem innych. Inaczej nie da się wytłumaczyć dlaczego pewne posty funkcjonują w najlepsze a inne (grzeczne ale niepoprawne) są z automatu wycinane. Robi się to narzędziem do obrabiania kibiców. Wolność słowa przestaje mieć swoje znaczenie i teraz mamy wyższą fazę rozwoju... moderacja wie lepiej co jest ludziom potrzebne do szczęścia;] Oczy wiście nie mam problemu gdy walczy się z wulgaryzmami czy innymi wynaturzeniami. Robienie tematu tabu z przekazywania informacji kto, gdzie, kiedy i z kim gra jest u podstaw chore. A przecież często właśnie na te "tajne" informacje się powołują... jeszcze czasami muzyczka się uchowa;] Niemniej Wielki Brat pewnie też zadowolony bo będzie znowu mógł się w Twojej lodówce ugościć i Ci powywala jak uzna, że Ci poszkodzi;] Ja się bynajmniej b. cieszę, żeś doleciała i mam nadzieję na podśmiechujki "sportowe";)))

 • fazzzi lubi Komentarz

  Tylko o Piernikach za dużo nie gadajta;]
  Kolorowych:)*

 • fazzzi lubi Komentarz

  Uważaj Szaki, bo jak z Fazzzikiem za Ciebie się weźmiemy, to marny Twój tyłek hihi;)
  Dobrej nocy*....do juterka....się melduję:)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Już mi się oczy zamykają, a tu mnie rozbawiłeś teraz:)
  Ty to potrafisz:))))
  Kolorowych:)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Fazzzik musisz skórę przetrzepać co by do głowy znowu podobne pomysły nie przyszły ;)
  Czołem :)))

 • fazzzi lubi Komentarz

  Wpadłaś na dłużej czy to tylko chwilowa wizytacja?

 • fazzzi lubi Komentarz

  Masz...ino, że z kamienia ;]
  Cześć Motyluś, jak chcesz w sekretne to musisz będąc w kokpicie dopisać na pasku "/dyskusje" i powinnaś wleźć tam gdzie kcesz
  Miło Cię widzieć:)*

 • fazzzi lubi Komentarz

  Cześć Fazzziku....ten zazdrośnik, to zdaje się zazdrosny jest o Twoje wpisy....i usuwa, bo tak mocno Cię polovciał!
  Stelmet idzie jak burza....przynajmniej do PO...., co cieszy bardzo:)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Sie kurna srańca odezwę... bo mniesie ślipka zasypiajo. Jakbycoby to dzińdybry i gutenacht... eM litości niech Cie Matka Boska ma w swej opiece by Cie fazzzi nie ofukał... no gdzieżeś Ty była Córo Zmarnotrawiona jak Cie nie było?;) Jużem sie przymierzał do tego funeralnego co to się czasami odgrażam... piękna rzecz nawiasem mówiąc... fajnie że Jesteś;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do Bolesna porażka Anwilu. Igor Milicić bierze winę na siebie. Milczący Tony Wroten

  @яzemiosło: Witam... nie twierdzę, że BCL był problemem bo sportowo to nobilitacja grać w pucharach. Akurat ten wątek to tylko przytyk do widzenia siebie nawzajem. Ale wiedzę się zdobywa gdy się zmienia punkt siedzenia. Co do Wrotena nie musisz mnie przekonywać do jego umiejętności, ale mógłbyś mnie przekonać dlaczego gra we Włocku a nie w jakimś innym zacnym klubie skoro taki asior;) Obaj znamy prawdę o Nim;] Co do Igora... prochu nie wymyślimy. Widać, że jest nieelastyczny i niestety myśli (mocno wydumanymi) schematami. Na PLK wystarczy ale w EU wydaje się rozczytany. Po prostu weryfikacja w BCL-u nie wypaliła. Na papierze jest mocno... na parkiecie różnie To wygląda. Jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie w Anwilu bo wiele mówiło się o powiązaniu gwiazd z graniem pucharowym... które wygląda, że macie za sobą.

 • fazzzi napisał/a komentarz do Bolesna porażka Anwilu. Igor Milicić bierze winę na siebie. Milczący Tony Wroten

  Silentium!... jak Chłop płacze to musi być poważna sprawa. IM zaryzykował ale zespół się nie dał wciągnąć na wyższy poziom. Niby matematyczne jeszcze są ale mówiąc szczerze mecze które trzeba było wygrać to już były. Niby EU taka otwarta a polskie zespoły odbijają się od europejskiego muru. Oparcie się na kilku dobrych nazwiskach może wypalić ale jak w tym wypadku nie musi. Teraz kibice Anwilu dowiedzą się co do intencji gwiazd na ile siedzą we Włocławku. Nie tak to miało wyglądać... jeżeli skład się utrzyma to może po zrzuceniu BCL z pleców PLK da się pyknąć. Niby IM był już pod ścianą... wydawało się, że cugle ściągnął ale nie na tyle by były z tego wyniki poza PL. Niestety ale mecze na styku nie są punktowane tylko liczy się win. Szkoda, bo gdyby było więcej zespołu w zespole to przejście do następnej fazy powinno się ziścić... co wyszło widzimy. By nie było, że jadę po Misiu bo ciągle jest (dla mnie) głównym faworytem PLK. Imaginuję sobie jednak, że magnesem dla gwiazd były europejskie rozgrywki... obaczymy jak się to potoczy dalej. Budowanie sobie samopoczucia po ograniu Legii okazało się złudne co szybko zostało zweryfikowane przez delikatnie mówiąc średniaka europejskiego. Ambicje poza Polską trzeba odłożyć na następny sezon... pewnie będzie to już zupełnie inny Anwil. Włocławek i Toruń chętnie wyśmiewał Stelmet gdy walczył na dwóch frontach... teraz mając całkiem mocny skład przekonał się jak się walczy w praktyce. Czasami może trzeba po prostu więcej wzajemnej empatii bo idzie o polski kosz który chcielibyśmy widzieć mocniejszy mimo, że nie "moi" grają. Pisanie o zabezpieczeniu rotacji jest trywialne a w rzeczywistości okazało się kluczowe. Teraz po prostu trzeba pobrane nauki mądrze przetrawić.

 • fazzzi napisał/a komentarz do EBL. Stelmet świetny przez 32 minuty. BM Slam Stal goniła, ale ich straty były zbyt duże

  Zastal tym razem Przedstal. Ostre wejście Zamoja w mecz... trójczył aż furczało. Jego nurek ku naukom młodzieży;) Bodaj w 6min Stelmet zrobił trójkowy urobek z całego poprzedniego meczu. W zamian kilka oczy wistych piłek się dla równowagi wyturlało z kosza... Ivica nie mógł skalibrować rzutu podkoszowego co dzisiaj nacudował to za cały sezon. Jevtović dzisiaj robił nam to co zazwyczaj robi Radić rywalom. Brak Drew widoczny przy zbiórkach. W zamian pokazał się King... jak się wkomponuje może być spora pociecha. Jak widzę ciężko dychającego Kapitana to może za zasługi jakieś małe wrotki by przysługiwały by mógł więcej akcji obsłużyć?;) Mimo gluta od Szymkiewicza do szatni Dziki kontrolowały mecz. Nie ma ważnego gracza a Dziki nadal pełnowartościowa dziczyzna. Stal uchodząca za wolną dzisiaj wybiegana za to długo szukająca rzutu dystansowego co przy takiej dyspozycji Stelmetu udać się nie mogło. Strasznie nam poniewierano Thomassona czy Zamoja który przechodził samego siebie. Chciałoby się powiedzieć: kto tu gra na dwóch frontach? Astana na horyzoncie... i tak tłumaczę sobie oddaną 4Q. Kolejna wygrana (14), Twierdza wybroniona... jest dobrze! ZAAASTAL!!!

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Też usunęli do Ciebie.

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Nic się eM nie zmieniło..... masz swojego zazdrosnego wielbiciela bez własnego życia. Usuwają jak usuwali... taka robota:)
  Dzisiaj Dziki w tv o 17.30 podejmują Stalówkę.

 • fazzzi napisał/a komentarz do EBL. Inne kluby dzwonią po Żana Tabaka. Jasna deklaracja Chorwata

  Co znaczy właściwy Człowiek na właściwym miejscu to tylko Stelmet wie... wielu próbowało i tylko karuzela była. Przyszedł Pan Żan... postawił na nogi, jasne reguły, wizja, praca i przyszły efekty. Pewnie sezon dogra do końca (bo to taki typ z zasadami) ale czy uda się Go zatrzymać na dłużej to wątpię... choć b. bym chciał. Wiadomo co dzisiaj decyduje niemal o wszystkim... póki co Szacunek za Już wykonaną Pracę.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ayama

Cześć ciasteczkowy potworku :) wpadłam się przywitać, przypomnieć o sobie i życzyć duuuuzo zdrówka. Dobranocka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

;) menuecik to żarcik... choć gdyby przyjąć konwencję rokokoko to może i miałoby to swój urok;) Pani jest Profi w tej materii i z całą pewnością Pani rady będą adekwatne do Miejsca i Czasu. Wiem, że Młodzi przywiązują wagę do formy (to też jest ważne)... ale warto nadstawić uszy na Słowa które zapewne popłyną z kapłańskich ust do Młodych... i oby Im zamieszkały w Sercach;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik, to pomysł przedni ale na wesele, tylko tam to nie moja odpowiedzialność.... i nie wiem, czy oprócz mnie ktoś to jeszcze by umiał zatańczyć....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

To prawda Motylek, szczęścia dziś ogrom mnie spotkało:)
Do usłyszenia Wam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Szaki się gdzieś tu czai widzę......., chyba zaniemówił z wrażenia;) Ja się ubrałam, Fazzzik wrócił....tyle szakalowego szczęćia naraz....trudno udźwignąć;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Miło było... ale się zrywam bo brzusio coś tam do mnie burczy... fajnie, że coś się ruszyło bo jakieś takieś przesilenia wakacyjne;) Znikam do realu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Rozbawiłeś mnie... bo mam taką małą robótkę w postaci odmalowania... kaloryfera Bracie;) nie ściemniam... hi hi hi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

No nabroiła, ale co zrobisz....trza wybaczyć ;) No to już ino ino, to mówisz, że do muslimów się wybierasz haha Miłego wam idu schłodzić się, bo zaczynam się przypalać...jeszcze kaloryfer wylezie jak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

No nabroiła, ale co zrobisz....trza wybaczyć ;)
No to już ino ino, to mówisz, że do muslimów się wybierasz haha
Miłego wam idu schłodzić się, bo zaczynam się przypalać...jeszcze kaloryfer wylezie jak za dużo się wytopi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Ja jeszcze tydzień z okładem i też odpalam ałto i fahren na zachód;) krajoznawczo i nie tylko... Co tu będziemy wiele gadać... eM nabroiła bo myślało misie, że dłużej pomilczymy;)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Ja jeszcze tydzień z okładem i też odpalam ałto i fahren na zachód;) krajoznawczo i nie tylko... Co tu będziemy wiele gadać... eM nabroiła bo myślało misie, że dłużej pomilczymy;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Haha...czołem Fazzzik:) Jaki tam paszport, teraz smażę boczki nad jeziorkiem, ale nie opowiadam, bo Ty pewnie urobiony po łokcie;) Fajnie, że się odezwałeś! :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Haha...czołem Fazzzik:)
Jaki tam paszport, teraz smażę boczki nad jeziorkiem, ale nie opowiadam, bo Ty pewnie urobiony po łokcie;)
Fajnie, że się odezwałeś! :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Czołem Szaki... co Ty o paszport się znowu starasz... fryzurka, że mnie zawstydzasz. Fajnie, że Motylek wrócił do tego avka bo jakoś jest niepodrabialny i b. do Niej przylgnął... z wdziękiem zresztą;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Czołem Szaki... co Ty o paszport się znowu starasz... fryzurka, że mnie zawstydzasz. Fajnie, że Motylek wrócił do tego avka bo jakoś jest niepodrabialny i b. do Niej przylgnął... z wdziękiem zresztą;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:)) Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia poniosła" młodym to bym menuecik na kwartecik... wiem, że nie dowcipów Pani oczekuje sam za czas jakiś stanę przed tymi "problemami" choć raczej z całą pewnością Córa weźmie sprawy w swoje ręce. Czasy takie, że już różne cuda na ślubach widziałem... więc niech Młodzi dostaną Co Kochają;)... najlepiej, że wybiegiem się posłużę... no i musiałbym posłuchać by mieć zdanie... z czasem chwilowo krucho;) Pozdrawiam serrdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Byłabym wdzięczna za garść opinii w wolnej chwili. Pytania na moim blogu (adres poniżej). https://sportowefakty....was-o-rade Miłego weekendu!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

FAZZZIKU WRACAJ, bo babole walę....to przez Ciebie....na marne moja edukacja pójdzie;)
WRACAJ, bo już mocno tęsknimy....całą zaprzyjaźnioną grupą!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Haha....może bał się tej nagości/szarości;)
Przywdziałam szaty....chyba najlepiej do mnie pasuje to ubranko;)
No i miło być na powrót motylkiem...., choć przerwa dobrze mi zrobiła:)
Szaki....mósisz też głośno Fazzzika nawoływać, bo On lubi z nami hulać, jak nikt inny:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:)) Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:))
Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Fazzziku......mam nadzieję, że jesteś na wakacjach.... i nie masz dostepu do wi-fi....i tylko to usprawiedliwia brak Twojej reakcji na moje wołanie;) Teraz to już gardło zdzieram....tak głośno nawołuję;)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Fazzziku......mam nadzieję, że jesteś na wakacjach.... i nie masz dostepu do wi-fi....i tylko to usprawiedliwia brak Twojej reakcji na moje wołanie;)
Teraz to już gardło zdzieram....tak głośno nawołuję;)


WRACAJ, WRACAJ FAZZZIKU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 31 lipca 2017 [17 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Fazzzik nie ma wyjścia, musisz zmienić przeglądarkę na firefoxa;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy;) rzecz w tym, że ja nie mam zablokowanej tarczy a nie wyświetlają mi się klipy;] U mnie tarcza jest SZARA... ponoć eM widzi co wkleiłem... zgłupiałem bo nie wiem co blokuje... ale TO nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Ja mam cały czas tę tarczę w pasku zadań.....i jak chcę zobaczyć vid, to wtedy tam majstruję....a później wychodzę z sf i na nowo wchodzę....bo boję się zmasowanego ataku hihi....wirusów;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Ja też siedziałem na Twojej, ja mogę wyłączyć ochronę jedynie jak jestem na stronie z videm, obojętnie czy na mojej tbl czy na Twojej ;) Jak nie ma vidów to mi to nie działa ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Ja też siedziałem na Twojej, ja mogę wyłączyć ochronę jedynie jak jestem na stronie z videm, obojętnie czy na mojej tbl czy na Twojej ;) Jak nie ma vidów to mi to nie działa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Fazzziku....ale sprawdziłes na swojej tablicy? Może tu jest Twój problem....bo na mojej siedziałeś?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.