Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dramat transfer. Lindbeack jest po prostu słaby. Wymiana za Pedersena to totalna bzdura . Z takim składem to baraż, jestem tego pewny. Dudek nie ma stabinego dostepu do silników które by chciał mieć. Protas widzieliśmy ostatnie dwa sezony . Jensen potrafi jechać raz lrpiej raz gorzej . Zostaje jeden Vaculik ktory jechał w miarę równo a on jeden to za mało. Patrząc na Leszno Emil Janek i Piter plus Hampel Smyk i młodzież to nas rozjadą jak dzieciaków. Na tą chwilę falubaz jest tylko mocniejszy od Rybnika.

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Skórnicki, Dobrucki, Frątczak i inni. Ci trenerzy siedzą na ławce rezerwowych. Kogo warto odkurzyć?

  Dawać Huszcze na trenera

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Opcja leszczyńska w Falubazie definitywnie wycięta. Skórnicki usłyszał, że działa innym na nerwy

  Mnie też ten cały Walczak śmieszy , drugi pozorant zaraz po Frątczaku , razem ze Skórnickim powinien lecieć . Jak go zrobią menadżerem to ja już na żaden mecz nie idę bo takiej prowizorki to dawno w tym klubie nie było .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Protasiewicz: Wiem, co nie zagrało. Teraz mam nowe nadzieje

  Ja myślę że nie . Po pierwsze wiek , po drugie tory które są teraz nie są torami dla Protasiewicza , czasem się zdarzy że duża chodzi to wtedy jeszcze jest w stanie powalczyć . Zresztą już przed sezonem 2019 mówił że tak kiepski sezon jak 2018 mu się nie powtórzy a jednak się powtórzył .Źle mu nie życzę ale nadeszła naturalna kolej rzeczy młodzi przychodzą starzy odchodzą . Myślę że lepszym krokiem było zejść ligę niżej tam by jeszcze pojeździł na całkiem przyzwoitym poziomie myślę .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Przegląd tygodnia oczami kibiców: Burza związana ze zwolnieniami lekarskimi zawodników wciąż trwa

  Pismaki zauważcie pod każdym artykułem biorą i wpisują komentarze które popierają ich chore i jakże jednostronne komentarze . Bo biorąc pod uwagę argumenty to by mogli pisać dla brawo girls .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Dziennikarze zarzucali błąd Markowi Cieślakowi ws. Bartosza Zmarzlika. Życie pokazało, że trener miał rację

  Zaraz jeszcze napiszą , albo sam Cieślak powie że wychował Bartka . No to jest tak śmieszne co tutaj się wypisuje i wypowiada że szok . Zmarzlik w 2012 już stał na podium w GP w Gorzowie jako 17 latek w 2014 roku wygrał GP w Gorzowie już wtedy było wiadomo że Bartek to chłopak z błyskiem w oku i wielkim talentem do tego sportu . A Cieślak tu wygaduje że w 2015 dał mu szansę .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Dwie twarze polskiego złota. Jeden dla kariery zrobi wszystko, drugi wysyła L-4 i wyrzuca do kosza ofertę BSI

  Popatrzcie tylko na to . Autor - Ostafiński , w artukule występuje jeszcze nie byle kto bo sam wielki Jaca menadżer żużlowy , i działacz Tilinger . To jak tu może wyjść coś dobrego .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Dwie twarze polskiego złota. Jeden dla kariery zrobi wszystko, drugi wysyła L-4 i wyrzuca do kosza ofertę BSI

  Monotematyczni są te pismaki ileż można pisać w kółko o tym samym . Żygać się chcę . Nie piszmy postów pod tymi zaczepkami bo oni tylko na to czekają .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Dlaczego Polacy nie kochają Leona Madsena? Dziwny przypadek duńskiej gwiazdy

  W lidze Madsen jedzie solidnie ale w GP umówmy się liczy się suma zdobytych punktów , i te kradzione starty Madsena . Moim zdaniem Madsen nie powinien się znaleźć w trzech finałach doliczając do tego dwa półfinały gdzie już powinien zostać wykluczony to prawda jest taka że dziś srebro by miał Emil . To jest okradanie zawodnika w tym przypadku Emila . Madsen to taki farbowany lis który robi dobrą minę do złej gry i dlatego nie jest lubiany . Oczywiście po za Częstochową .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  No Panie Ostafiński tylko jak zawodnik uciekał z klubu do klubu bo dostał parę złotych więcej to sam pisłałeś że nie ma co się im dziwić , przecież to ich praca , kariera bywa krótka a potem z czegoś trzeba żyć . Utrzymanie teamu i sprzętu to tez są koszta . Występ w kadrze w meczu o pietruszkę to nie jest ubranie korków i wyjście na murawę żeby pobiegać sobie 90 minut a potem wziąść prysznic i sprawdzić czy przyszła bańka na konto za reklamowanie szamponu do włosów . Zacznij być obiektywny a nie zachowujesz się pan jak zwykły hipokryta . Hampel doznał kontuzji jakie dostał wsparcie od związku może głosno pan napisze . No właśnie nikt o tym nie pisze . Po za tym każdy ma swój sposób na życie i tyle . Zabić nikogo nie zabili . Jak mają dostać karę to dostaną ale to nie pana sprawa gdzie i jak spędza czas po sezonie żużlowym . Ty ich możesz rozgrzeszać za postawę na torze i w parkingu a nie ze sposobu bycia czy życia .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. PZM wyjaśnia kwestię nieobecności Janowskiego i Drabika na kadrze. Możliwe surowe kary

  Takie wielkie słowa . Olali kadrę , kibiców itd . Już zapomnieliście ile razy w du...pie miała was PGE ekstraliga ? przekładanie meczy , wycofane zawody , afera w pile , mało ? czy ktoś wtedy mówił o olewaniu kibiców ? . Dajmy już spokój z tą nagonką bo tylko tym hieną dziennikarskim dajecie powód do bazgrania bzdur i nic więcej . Też mi wielki PZM który miał w du...pie zawodników którzy np odnosili konzuje pod plastronem reperezentacij. Niech związek się zajmie lepiej razem z ekstraliga może rozwiązaniem pomocy dla żużlowców którzy naprawdę jej potrzebują a nie ślęczą i męczą bułe a nad tematami które warte są uwagi nikt się nie pochyli . Cieślaka jak się napił po meczu i łaził po parkingu tez żadne sankcje nie spotkały . To nie jest wstyd ? trener kadry dmucha w balonik i wychodzi na plus ? . Zajmijcie się problemami które są a nie które sami tworzycie . Takie sprawy jak ta powinno się wyjaśniać w zamkniętym gronie i już .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Rewolucja w polskim żużlu przeniesiona o rok. W sezonie 2020 tylko dwie poważne zmiany

  Wspomagać inne kraje taką słyszałem opinie . A czy ktoś się martwił Polakami 30 -40 lat temu ? lali nas jak dzieci , Duńczycy co rok prawie mistrzami świata , a teraz jak Polacy zdominowali DPŚ to wymyślili Son a teraz jeszcze próbują nam na siłę wcisnąć zagranicznych młodych . Za chwilę nie będzię w ogóle chętnych młodych do uprawiania tego sportu .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Zmarzlik wykorzystuje swoje pięć minut. Promował żużel w telewizji śniadaniowej

  Lubię Bartka . Fajny skromny chłopak , który wie w którą stronę chcę iść , a jeszcze fajniej że ma takie wartości rodzinne . I nie porównywać go z Gollobem bo to zupełnie inny typ człowieka . Gratulacje jeszcze raz Bartek za mistrzostwo i powodzenia w kolejnych sezonach .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Adam Jaźwiecki popiera trenera Cieślaka. "Zawodnikom brakuje wychowania. Dziwię się Janowskiemu"

  Panie redaktorze Milka , Zielińskiego czy Lewandowskiego jakby kluby chciały to by na kadrę nie puściły . Tyle ile oni zarabiają biegając po boisku przez jeden sezon to nie którzy zawodnicy nie zarobią przez całą swoją karierę . Sport inny dyscyplina inna i osiągnięciami to żużlowcy kryją czapką panów z kopanej . A kontuzje jakie odnoszą żużlowcy to podejrzewam że piłkarze nawet się o nie , nie ocierają . Po za tym co wy tak linczujecie tych zawodników ? . Ja mam takie pytanie . Czy trenerowi kadry Markowi Cieślakowi przystało być zamieszanym w afere alkoholową jaka miała miejsce w Ostrowie ? nie ważne że było po meczu , nie ważne ile wypił . Mógł się powstrzymać i wypić w domu , przecież on też jest twarzą reprezentacji , też jest twarzą sponsorów . Więc ja się pytam ? teraz wam się wzięło na etyczne i moralne ocenianie ? czemu wtedy nikt nie wyrzucił Cieślaka z kadry ? czemu wtedy nie pisaliście że takiemu gościowi nie przystoi takie zachowanie . Poczekajmy dajmy im szansę wypowiedzi , nawet w Polskich sądach oskarżony ma prawo obrony a tu od niedzieli leci jakiś dziwny lincz . Skutek znamy poznajmy przyczynę . Ja osobiście podkreślę to raz jeszcze to że tak się dzieje w kadrze jest oznaką słabości trenera . Nie płaczka który mówi o jakimś prowokatorze , o jakiś układach . Jego cyrk jego małpy , po prostu nie umie tym kierować ani o to zadbać , a tym bardziej to powinno dać do zrozumienia jeżeli w tym gronie znajduje się Maciej Janowski . Wy dziennikarze powinniście być postronni i zanim coś napiszecie powinniście znać rewers i awers tematu a nie tylko patrzeć na jedną stronę . Dziękuje dobranoc

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Mocne słowa trenera Marka Cieślaka. Janowski, Pawliccy i Drabik wylatują z kadry (wywiad)

  A ja patrze trochę na to inaczej . Po pierwsze mam wrażenie , że robi się wielką krzywdę Bartkowi . Kiedyś był taki czas że w Polskim żużlu był Tomasz Gollob i reszta zawodników , mam wrażenie że zaczyna wracać taki schemat tyle że zaczyna w nim występować Bartek Zmarzlik . Tyle że Bartek to nie Gollob . Uważam że Bartek jest świetnym zawodnikiem , świetnie dotychczas prowadzi swoją karierę . Ale oceniamy go na dzień dzisiejszy , ten zawodnik ma dopiero 24 lata , i jeszcze ma przed sobą trochę lat jazdy , więc może poczekajmy z ocenianiem go . Bo co powiemy a różnie w życiu bywa ( oczywiście czysta spekulacja czego mu osobiście nie życzę żeby każdy czytał ze zrozumieniem ) kiedy Bartkowi coś się zacznie nie układać ? coś mu pójdzie nie tak , zacznie gorzej jechać ? mówiąc o wzorach można mówić o Hansie Nielsenie , Tonym Rickardssonie , Crumpie , Adamsie itd . Przykałdem jest np Dudek który świetnie pojechał sezon 2017 , srebny medal , wcześniej zdobywał wszystko IMP , IMŚJ , IMPJ , DPŚ , a potem przyszły sezony 2018 ,2019 gdzie Patryk obniżył loty i każdy kto zna żużel wie że tak się dzieje w tym sporcie że jesteś na górze zaraz możesz być na dole . Z tego co mi wiadomo nie można zwolnić kogoś kto jest na L4 , na podstawie domysłów i spekulacji . Zawodnik wysyła L4 i robi to zgodnie z przepisem a z tego co mi wiadomo nie ma obowiązku też odbierania telefonu . Oczywiście że możemy domniemać , ale czy ktoś wysłuchał drugiej strony ? czy ktoś dał szansę wypowiedzenia sie tym czterem panom ? Cieślak jak pokazuje jego postawa w tej sytuacji okazuje się słabym gościem który ulega opini publicznej i mediom . Ja bym poczekał , spotkał się z nimi i spróbował tą sytuacje wyjaśnić , może faktycznie problem tkwi gdzie indziej . Wiemy wszyscy że między Bartkiem a Pawlickim np grzecznie mówiąc nigdy nie było dobrych relacji , ale czy takie mówienie trenerowi kadry przystoji ? że powinni brać przykład z Bartka ? Bartek pisze swoją historię ale każdy z tych facetów to inna osobowość . Czy można porównywać Nielsena , Rickardssona , Crumpa , Adamsa , Knudsena , Hamila , Ermolenko czy Nickiego ? każdy z nich był wielkim żużlowcem każdy napisał własną historię i każdy z nich osiągnął dużo w tym sporcie , ale jak każdy z nich jest inny . Oni wszyscy są bardzo ambitni , a ambicja ma to do siebie że nie lubi porażek . Każda boli każda w jakiś sposób męczy , pewnie tez mobilizuje ale często też pojawia się zazdrość zawiłość i tu myślę trener kadry powinien się wykazać . Powinien umieć spoić tych chłopaków , każdego docenić i w jakiś sposób zmobilizować . A my od dłuższego czasu mówimy tylko Bartek Bartek . Ja też się ciesze z sukcesu tego chłopaka bo go obserwuje i kibicuje od najmłodszych lat . Ale żużel nie zaczyna się i nie kończy na Bartku . Na dziś wiemy że on sobie świetnie radzi więc trzeba poswięcić uwagę innym tym którzy dożą do tego by być jeszcze lepszymi . Trener kadry powinien wiedzieć że wygrywa spójność nie jednostka i trzeba o dobry klimat umieć zadbać .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  dlatego masz takie duże uszy ?

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  Psa nie masz kumpli szukasz ?

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  To żeś zabłysnął , się nadajesz do tarcia chrzanu na wigilię czereśniaku .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  Tak tak ja wiem bo ty mu robisz .

 • fancio34 lubi Komentarz

  @fancio34: troll mijaj Fanciu :) szuka blasku

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  gnoiciel sama nazwa o tobie dużo mówi . Dudek nawet się nie próbował dogadywać z Rysiem bo podłoże tego czemu mu Rysiu nie zrobi silników jest zupełnie inne .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  @global DJs: Hehhehehe dobry jesteś . Robiłem u jednego z najlepszych tunerów na świecie . Ja miałbyś pojęcie o silnikach i ich różnicach to bym z tobą tu mógł podyskutować .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Arged Malesa TŻ Ostrovia - truly.work Stal Gorzów

  @global DJs: Ale ty jesteś głupiutki . Dobra widzę że dyskusja z toba nie ma sensu

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

stalowy paprykarz

Taki mam zamiar. :) W niedzielę będę wracał z Leszna, Zielonka więc po drodze, kumpli w Zielonce też kilku (byli koszykarze, ale raczej nie fascynują się żużlem), to aż prosi się żeby pomachać tym razem innym szalikiem :D
Tak sobie wymyśliłem, że pokibicuję Falubazowi w żółtej koszulce, ale z zielonym szalem, bo tego chyba jeszcze nie grali, niech jątrzące osobniki (także z redakcji SF) zobaczą że można kibicować sąsiadom :)
I tak na serio trzymam Cię za słowo, że mi ten szalik pożyczysz.
Napisz proszę tylko jak Cię złapać? A w ogóle na który sektor się wybierasz? Bo muszę bilecik kupić, może uda się znaleźć na ten sam. I jeśli to nie problem to proponuję puść info na mój numer telefonu 605315362. Szybciej odczytam. Pzdr i do zobaczenia na W69

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Heheh pewnie że pożyczę a przyjedziesz pokibicować sąsiadom ? :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodzio-UT

Sorry kolego za minusika przy Twoim poście, dałem go zamiast plusa gdyż czytałem to na smartfonie a tam mały ekran i palec zaznaczył to czego nie chciałem. Nie wiem jak to usunąć, jeszcze raz sorry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LUK_ROW

ejjjjjjjj pajacu patrzysz na mecz Gorzów - Wrocław 2 bieg nikt nie puszcza moto spod siebie i to nawet w kolegę z drużyny CYMBALE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

kolego, przestań pierdzielić o torze w Gorzowie, bo nic nie wiesz. Od kiedy to tor przygotowany na beton rwie się, robią się dziury i koleiny? Paluchostrada to był tor mega przyczepny, gdzie co chwila padał nowy rekord toru. Przyczepny to się rwie, dziurawi i koleiny robią, jest to naturalne. Wtedy trzeba naprawdę dużych umiejętności, aby na takim torze jeździć. A to wczoraj, to była czysta preparacja, co stwierdził i jasno powiedział Demski. Na betonie dziury same się nie robią. Zrozum to wreszcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.