Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do Koronawirus. ZPRP ma pomysł na dokończenie Pucharu Polski

  @z Tumskiego Wzgórza: Czyli zawodnicy nie powinni dostać pieniędzy bo nie wywiązują się z obowiązku treningu? Czyli OWP powinna oddać pieniądze sponsorom i Orlenowi bo nie promuje wizerunku tych firm? Czyli miasto Płock powinno nakazać zwrot środków wydzielonych z budżetu miasta w związku z niefunkcjonowaniem drużyny? Regulamin nie przewidywał braku możliwości rozegrania spotkań. Zawodnicy przez większą część sezonu pracowali, trenowali, walczyli o punkty. Najważniejszy argument, do którego nie potrafisz się odnieść - wszyscy przedstawiciele drużyn superligi opowiedzieli się za tym rozwiązaniem. Nie ja, nie Ty, nie xyz. Tylko osoby, które stoją na czele drużyn rywalizujących w rozgrywkach superligi. Uszanuj to, uszanuj zdrowie zawodników. Przykład mistrzostw w którym obowiązuje drabinka turniejowa nie jest adekwatny. Tutaj każdy grał z każdym, rozgrywki trwały kilka miesięcy. Po fazie pucharowej turnieju, gdy odbywają się 2-5 spotkań nie masz adekwatnego przełożenia sportowego poziomu. Chcesz mi powiedzieć, że Tarnów, Głogów, Zabrze mają pretensje, że nie mogli zostać mistrzem? Kto był najlepszy w całym sezonie? Liga nie jest profesjonalna, bo oprócz Kielc żadna drużyna nie jest profesjonalna. Jeżeli drużyna na blisko 180 nie wygrała tylko 5, to znaczy, że wszyscy inni są fatalnie zarządzani. Facet sprzedający używane ciuchy do krajów 3 świata, który "od lat nie płaci zawodnikom i jest bankrutem" zbudował zespół dominujący przez lata w lidze i grający 4 razy w F4 LM.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Płocczaki ale o co wam chodzi? Przecież o zakończeniu sezonu i przyznaniu mistrzostwa Fifuni, zadecydował prezes Czwartek :)

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  @z Tumskiego Wzgórza: My wam ciśniemy w każdym meczu, bez względu czy to faza zasadnicza czy finały w maju. Parkiet musi być wytarty, nie ma odpuszczania czy grania na pół gwizdka. "Szacunek" do rywala to podstawa :)

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do Koronawirus. ZPRP ma pomysł na dokończenie Pucharu Polski

  @z Tumskiego Wzgórza: Jak ma zostac rozegrana do konca? Masowe imprezy zakazane, zawodnicy siedza w domach, granice zamkniete a chcesz grac sezon do konca? Tak, w nowym sezonie trzeba cisnac od początku. Jak się nie ma szacunku do rywala i gra się chodzonego, to trzeba miec do siebie pretensje. Pandemia to nie jest moja wina, zawodników czy ZPRP albo Superligi. Uczciwie podejdź do tematu - zgodnie przedstawiciele klubów Superligi zadecydowali o zakończeniu sezonu. Każdy wolałby grać, oglądać mecze i móc przeżywać sport na swój sposób. Tylko jakie zawistne gnojki tego nie rozumieją. Co roku dostajecie wciry, w tym roku byłoby podobnie. Już pomijając to kto jest w jakiej formie, kto jak gra - taka decyzja w obliczu poważnego zagrożenia życia ludzi została podjęta w drodze konsensusu. Ja nie chce narażać swojego życia, zawodnicy również. Na linii produkcyjnej nie pracuję i przykre jest to, że obrażasz zwykłych ludzi, współobywateli, którzy w obliczu kryzysu ekonomicznego martwią się o losy swoich rodzin. Gdybyś zarabiał i miał szacunek do pieniędzy to miałbyś też szacunek do ludzkiej pracy i ludzi. OWP smiech na sali, bandyterka z gimnazjum. Do zadnego zarzutu nie potrafisz się odniesc, wszystko co napisałem jest prawdą. Porazki zaliczacie sportowo i kibicowsko, nie potraficie się podniesc.

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do Koronawirus. ZPRP ma pomysł na dokończenie Pucharu Polski

  Po co te dywagacje? Po rozegranych spotkaniach Superligi był lider. Kto bronił grać na 100% w każdym meczu? Od 9 lat to samo. Już finał zrobiono pod Płock ustalając formułę na mecz i rewanż. Przy starej do 3 zwycięstw Płock od rozpoczęcia dominacji Vive nie miał ani jednego play off na styk.

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Tomasz Gębala: Byłem w sporym dołku. Miałem dość

  @Krzysztof_WP: Za szybko wyszedł na parkiet i źle dobrano mu obciążenia. Przy takim urazie, nawet jeśli regeneracja szybko następuje, należy dmuchać na zawodnika.

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do Długie zmagania Konstantina Igropulo z kontuzją. "Mogli ze mną rozwiązać umowę"

  Kolejne rozczarowanie. Jeżeli bierze pensję na poziomie juniora to można ten okres przełknąć, ale o nowym już nie ma co myśleć. Dostaje pensje, korzysta z obiektów klubowych i pracy pracowników. Ok, trzeba pomagać, pomoc już otrzymał dużą. Prawe rozegranie nie istnieje w Płocku, Mlakar odchodzi, przychodzi kolejny zawodnik z urazem.

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Tomasz Gębala: Byłem w sporym dołku. Miałem dość

  W poprzednim klubie źle Tomka wprowadzono po kontuzji. Ładnie zachował się Bertus i nie zostawił chłopaka samego z poważną kontuzją. Tomek ma świetne warunki fizyczne, ale technicznie jest surowy, porusza się topornie i na dodatek 2 bardzo poważne kontuzje za sobą. Życzę szczęścia i przede wszystkim zdrowia, ale z graniem na wysokim poziomie może być ciężko. Pamiętać też trzeba o tym, że na swojej pozycji konkurencja jest lepsza (może prócz młodego Doruka).

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do Oficjalnie: koniec sezonu w PGNiG Superlidze. PGE VIVE Kielce znowu mistrzem

  @Petrochemia: Mało ci wpisów na facebooku? Już ci wyjaśnili, to nie ZPRP przyznaje tytuł, zacznij myśleć :)

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  WISŁA1947 odstąpi? Miejsce w LM? Ty idź się przebadaj lepiej. A jak myślisz, że jesteście tacy "bezpieczni" to się kolego grubo mylisz. Co roku wam Nowakowski dokłada i to grube miliony (w 2019 np 5.7mln - taka była strata w klubie - i to nie ma nic wspólnego z tym co Wisła normalnie dostała od miasta - mówiła o tym bardzo wyraźnie wasza radna Kulpa) - pomyśl czy w tym roku spokojnie znowu dorzuci jaki braknie? Kryzys dotknie wszystkich i jeżeli ktoś myśli że "jego" klub jest bezpieczny bo finansuje go miasto i Orlen to gratuluję optymizmu. A z MP cieszymy się - nie martw się o to.

 • FanSzczypiorniaka napisał/a komentarz do Oficjalnie: koniec sezonu w PGNiG Superlidze. PGE VIVE Kielce znowu mistrzem

  Decyzja słuszna, ale bolesna dla kibiców. Zdrowie i życie najważniejsze. Trzymam kciuki, żeby chociaż latem dograno LM. MISTRZ POLSKI VIVE KIELCE!
  PS. gratulacje dla Płocka i Zabrza, nieźle się prezentowaliście w niektórych meczach.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Petrochemia - a Ty nadal nic się nie zmieniłeś. Teorie spiskowe zawsze na czasie.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Petrochemia a może tak jaśniej co zostało załatwione "przy zielonym stoliku"? Wybuch epidemii, cierpienia i śmierć ludzi? Zacytuję ci kolejny raz (cytat dzieła Juliana Tuwima i jako taki może być przytoczony w oryginalnej formie) :
  "Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet "Pies cię j...ł",
  bo to mezalians byłby dla psa."

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  no i zrobi się na forum burza. W Płocku czarna rozpacz !
  Pojawią się teksty o zielonym stoliku i ciemnych mocach dręczących niczym fatum Wisłę. Już ze wszystkich stron słychać pobożne życzenia bankructwa VIVE. Płoccy kibice widzą to jako jedyne możliwe rozwiązanie w powrocie na tron.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  @Wiślak zks: Jak to jak? Sprawiedliwie. +8 w dwumeczu chyba nie pozostawia wątpliwości kto był lepszy?

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  @WISŁA1947: Dałbyś już chłopie spokój. Przegraliście w sportowej walce. a nie przy zielonym stoliku. Rozumiem, że w odwrotnej sytuacji krzyczałbyś tu, żeby nie przyznawać Wiśle tytułu, tak? Naprawdę, skończcie z tymi głupotami, ludzie umierają, a wy ciągle to samo.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Jak co roku na zakończenie sezonu w Kielcach rozbrzmiewa już tradycyjnie "We are the champions". Płocczaki czy wiedzieliście, że w tej piosence jest też fragment, który wspomina o was? "No time for losers" :)

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  A na nafciarkach teorie rodem z paska tvp info

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Dlaczego po raz drugi w przeciągu trzech dni kasujecie mój post????

  Oto on:

  Szanowni koledzy i koleżanki forumowicze, zwracam się do redakcji portalu sportowefakty.peel. Otóż mimo wielu prób zwrócenia uwagi na problem trollingu na naszym forum, który to polega na pozornie kulturalnym mąceniu, podjudzaniu i taniemu manipulowaniu faktami, wyrwanymi z kontekstu stwierdzeniami itp., co w konsekwencji prowadzi do znacznego obniżenia poziomu dyskusji, braku jakiejkolwiek reakcji ze strony redakcji, oznajmiam, iż w......m z forum i portalu w trybie natychmiastowym do odwołania. Dopóki będziecie tolerować wnoszenie tu kupy na butach przez ulizanego Maxi-102, moja noga tu nie postanie. Myślę, że wchodzę tu około 10 razy dziennie, mnożąc to przez 365 dni, to ucieka wam 3650 kliknięć rocznie. Zapraszam koleżeństwo do chwilowej kwarantanny od SF

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Wedlug kibicow z Plocka najlepiej jakby Kielce upadly, wtedy beda mogli byc mistrzami. Jakie to polskie, chodzenie po trupach i złożyczenie... Szkoda mi was serio. Najgorsze ze jak Vive upadnie a Wisla bedzie MP to nie dlatego ze podniesli poziom sportowy.. Do Final4 LM jeszcze daleka, bardzo daleka droga ;)

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Pozostaje jeszcze do rozstrzygnięcia kwestia Pucharu Polski. Myślę, że najuczciwiej będzie go przyznać Orlen Wiśle. Drużyna ze "stolicy piłki ręcznej" w ostatnich 11 latach aż 10-krotnie grała w finale PP, ale nigdy nie udało im się wygrać. Wielokrotnie byli okradani ze zwycięstwa, a to przez sędziów, a to przez Bertusa czy też Jujujureckiego. Czas najwyższy naprawić te wszystkie krzywdy. Tym bardziej, że w tym roku odwołano Szczypiorno Cup i PP jest jedyną szansą na zdobycie jakiegoś trofeum :)

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Czekam na moment kiedy Maxiowi i innym oraz redakcji SF, ktoś z prawników przed obliczem Temidy wyjaśni pewne sprawy formalne, dotyczące treści zamieszczanych komentarzy, zawierających np. pomówienia, obrażanie, wyzywanie innych osób, bądź zamieszczanie nieprawdziwych informacji. Odnosząc się do tej osoby jaskrawo widać, że gość sobie w sposób bardzo czytelny pozwala nawet na sugestie korupcyjne względem osób, organów związkowych.
  SF od lat nie reagują na jego wpisy łamiące zasady regulaminu co jednoznacznie świadczy o tolerancji na takie zachowania. Udostępnianie miejsca na publicznym portalu i brak właściwej reakcji moderatorów na zawarte w nich słowa też są co najmniej nie etycznie. Mam nadzieję, że redakcja nie usunie mojego komentarza, a ktoś kto to przeczyta zastanowi się nad tym co publikuje.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Takie słowa nie świadczą dobrze o trenerze, na palcach jednej ręki można wyliczyć trenerów, którzy mają komfort budowania zespołu pod siebie przez wiele lat, w większości trenerzy mogą rozegrać 1-2 sezony zespołem który dostali w spadku po poprzedniku, zanim mogą zacząć budować zespół pod siebie. To oznacza, że trzeba grać tym co się ma, najlepiej wykorzystać wszelkie atuty zespołu który się ma. Takie teksty to mógłby rzucać trener z wieloletnim doświadczeniem, któremu trafił się taki jeden zawodnik, ale nie gościu który dopiero zaczął karierę trenera i nagle mu wszystko przeszkadza. Mega słabe zachowanie.

 • FanSzczypiorniaka lubi Komentarz

  Płocczaki to ta Wisła jest mocna czy jednak tak słaba że szanse na dobry wynik upatrujecie w bankructwie przeciwnika? Chciałbym tylko przypomnieć że ostatni remis w zdobytych MP był w 2008r. kiedy to Wisła zdobyła swój 6 tytuł i od tego czasu tytuł ten powędrował do "stolicy piłki ręcznej" Płock tylko JEDEN RAZ, natomiast Kielczanie wieszali na szyjach złote medale MP 10 razy, DZIESIĘĆ! Jeszcze nie widzicie sportowej różnicy?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.