Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Warto zobaczyć jak wygląda prawdziwy żużel, a nie nasze czyściutkie wyścigi.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Mógł Janek tak przy okazji strzelić w dziób Pinokiowi ! Za te wszystkie kłamstwa !

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Najlepsza liga żużlowa świata? Żarty jakieś. Jak w lidze NHL są playoffy to żadna z drużyn nie wypuści zawodnika bo w tym samym terminie potrafią być rozgrywanie MŚ. Jak drużyna odpadnie z walki o puchar to zawodnik może sobie na kadrę pojechać. U nas przekładają mecz w tej "naj" lidze bo w zaściankowej duńskiej są indywidualne mistrzostwa, albo sparingowy mecz reprezentacji. No k#rwa kpina. Dalej tak róbcie to będą na nas lali ciepłym moczem. Co do wczorajszego meczu to w Anglii czy Szwecji zawodnicy by pojechali mecz i jeszcze polewaczka by kilka razy polała. U nas za dobre pieniążki mają i się w główkach popierd0liło.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  uwaga,nadciąga zastęp stalowych rycerzy,koma 3 nadchodzi,kupą mości panowie bo źle piszą o staleczce,do boju,coraz was więcej widzę -no to aby wam podnieść nastrój to wstępnie gratuluję wam złota DMP za 2020-centrala stanęła na wysokości zadania i robi to samo co w rundzie rewanżowej fazy zasadniczej kiedy jechaliście kilka meczy pod rząd u siebie aby się na maxa spasować,wszyscy na silnikach od zimnego,część na anlasach,teraz rewanż z wrocławiem i pierwszy mecz z lesznem macie po kolei u siebie w krótkim odstępie-to im dacie bobu-wrocławiowi z liścia,a lesznu poprawicie z kopyta-tak przy wsparciu centrali to każdy mógłby pomykać,no po prostu pozamiatane,gratuluję nic złego o was pisać nie będę,łykam knebel

 • EstadioOlimpico napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rusko w szoku, był pewien, że jest największym graczem a tu zonk, Komar i Zgrzybiały mogą robić o wiele większe wałki od niego.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Sprawa terminu nie jest taka prosta. Zostały przecież jeszcze dwa żywioły . Był ogień iwoda , została jeszcze ziemia i powietrze.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  CO to wogóle wczoraj miało być? Dlaczego żaden zawodnik nie był przebrany ? robicie sobie jaja z kibiców? Skoro zawodnicy nie mieli ochoty i zasranego obowiązku być przygotowanym do meczu nie znająć oficjalnie decyzji to dlaczego w ten cyrk wplątano kibiców? Teraz zaczęło się drapanie po głowie kiedy to odjechać bo ten ma to a tamten to skoro żaden nie raczył nawet odjechać kółka na probie torów to może wogóle nie jedźmy. Albo pojedźmy w przyszłym roku w przerwie sezony między lipcem a sierpniem.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Walkower dla sparty za dosypkę oraz za nieprzygotowanie toru. Będzie jakaś tam sprawiedliwość.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  @Złocisty: w UK zawody mają więcej wspólnego z żużlem niż ta parodia w PL. Przy takich warunkach po 1 zawody byłyby odwołane , po 2 panienki by nie wyjechały.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  powiedz to swym rodakom. padną ze śmiechu:P

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  tylko WALKOWER, tak jak został ukarany Włókniarz. kiedy w końcu skończymy z kombinatorstwem w lidze ? przecież to już jest kabaret, nie poważna liga. W Lesznie się dało a Gorzów to na drugim końcu świata leży ? WALKOWER dla Sparty i po temacie. tylko tak się prezesi nauczą i kluby przestrzegania przepisów.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Komar, zapijaczona mordo, już nie drzesz ryja o to, że walkower ? Co pierniku ?
  To jest kpina, premedytacja, i Staleczka co nasrała do pudełeczka, powinna dostać taką karę, że by ją skręciło. N Farcie w PO, i myślą, że będą się tak ślizgać....

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • EstadioOlimpico napisał/a komentarz do 5. runda Grand Prix - Praga

  @IcemaN84: Mistrz techniki ;] Typ jest sympatyczny ale cofa się w rozwoju z każdym kolejnym miesiacem.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  to co wyprawia Rynkowski to tylko parcie na media. Od samego początku feruje wyroki, widać że z Ostafem się dobrali, tylko że Rynkowski nie powinien się zachowywać jak marny dziennikarzyna

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  w związku z żenującym wpisem p. Kuczery, polecam każdemu zapoznać się z PEŁNĄ TREŚCIĄ tego komunikatu, zamieszczonego na stronie Sparty. jest tam mnóstwo faktów, które panu redaktorowi nie pasowały do tezy i nie zostały przytoczone.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Kuczera, a nie moglibyście chociaż raz zachować się w sprawie Drabika przyzwoicie i poprostu zamieścić całość oświadczenia w takiej formie, w jakiej zostało przekazane do mediów?
  Rozmywasz sens przekazu swoim bełkotem i idiotycznymi wstawkami.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Dlaczego Pan Redaktor pominął te dwa fragmenty oświadczenia. Czyżby celowa manipulacja? Nie ładnie być takim niewiarygodnym i nieprzyzowitym. Pan je pominął a ja je przytoczę, może zainteresowani kibice przeczytają:

  "Etap poprzedzający zarzuty: POLADA od 22 września 2019 r. dysponowała informacją o zastosowaniu infuzji przez naszego Klienta, a pierwsze działanie w sprawie podjęła 11 października 2019 r. wysyłając do naszego Klienta pismo z prośbą o wyjaśnienie okoliczności zastosowania infuzji. Pismo zostało wysłane wyłącznie na adres naszego Klienta i zwrócone z uwagi na jego niepodjęcie (Klient przebywał poza miejscem zamieszkania z uwagi na wyjazdy związane z uprawianym sportem), o czym POLADA miała świadomość począwszy od 8 listopada 2019 r. Następnie dopiero 2 grudnia 2019 r. (po upływie kolejnych 24 dni od zwrotu pisma, a ponad 2 miesiącach od przekazania przez naszego Klienta informacji podczas kontroli o zastosowaniu infuzji) POLADA ponownie zwróciła się do naszego Klienta i tym razem również do jego klubu o udzielenie żądanych informacji, co też niezwłocznie, bo już 11 grudnia 2019 r. zostało uczynione. W tym czasie nasz Klient – wbrew informacjom medialnym jakoby zbagatelizował sprawę – skontaktował się telefonicznie z POLADA uzasadniając, dlaczego nie odebrał korespondencji oraz dowiadując się jakie działania powinien podjąć. Został przy tym poinformowany, że wystosowanie odpowiedzi na pismo będzie wystarczające (co też uczynił). Nikt na tym etapie nie informował go o potencjalnym naruszeniu przepisów antydopingowych, co jedynie utwierdziło go w przekonaniu, że działał w sposób prawidłowy i w pełni transparentny."


  "Etap postawienia zarzutów: POLADA dopiero w dniu 19 grudnia 2019 r. (prawie 3 miesiące po kontroli antydopingowej) wystosowała zarzuty, które wbrew obowiązującym przepisom („Regulamin przeprowadzania kontroli antydopingowej i zarządzania wynikami POLADA”) zostały wysłane wyłącznie do naszego Klienta ponownie z pominięciem jego klubu. Jest to o tyle istotne, że próby doręczeń tego pisma naszemu Klientowi nastąpiły 23 grudnia 2019 r. oraz 31 grudnia 2019 r. tj. w okresie świąteczno-noworocznym, w którym nasz Klient ponownie nie przebywał w swoim miejscu zamieszkania. Jednocześnie założyć należy, że gdyby POLADA postąpiła zgodnie z własnym regulaminem i wystosowała zarzuty również do klubu, to nasz Klient otrzymałby taką informację i zareagował wcześniej tj. już w grudniu 2019 r. Natomiast o zarzucie dowiedział się dopiero w dniu 10 stycznia 2020 r. i to z doniesień medialnych. Ponownie niezwłocznie zwrócił się więc do POLADA o przekazanie wszelkiej dokumentacji, co nastąpiło 13 stycznia 2020 r., a już 21 stycznia 2020 r. w imieniu Maksyma Drabika zwróciliśmy się do POLADA o przyznanie wstecznego TUE."

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Czekajcie! Oni myślą o PO ledwo wygrywając z najsłabszą drużyną e-ligi (jeszcze)?!? Hmmm lubię ich ale trąca tu niedorzecznością. Chłopaki nie wstyd Wam?

 • EstadioOlimpico napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław

  @M74: żal to skomentować skończony gamoniu życiowy

 • EstadioOlimpico napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław

  No rewelacja, jak równy z równym, Sparta totalna kompromitacja póki co..

 • EstadioOlimpico napisał/a komentarz do PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław

  @MarekGorzów: słaby to jesteś ty clownie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.

Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.