Janusz Kołodziejczyk - lubi

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Co Madsen chciał od seksperta telewizyjnego?
  Kowalik świetnie zmotywował Leona - epitetami - niegodnymi eksperta, komentatora, kolegi z toru: "płaczek"? "aktor"?
  Madsen z kontuzją, w którą niedowierzał sekspert Kowalik, przywiózł komplet i dzień później z powodu tej kontuzji zrezygnował z obrony tytułu mistrza SEC.
  Jakim Kowalik był zawodnikiem by oceniać Leona? Co osiągnął na arenie międzynarodowej? Ekspert powinien mieć charakter. Nie wystarczy być byłym przeciętnym żużlowcem.
  Niech Ekspert ocenia jazdę zawodników! ich technikę, błędy, sprzęt! A nie to co czują w chwili kontuzji!!! Nie pamięta Kowalik w jakim stylu zakończył karierę?
  Nie ma prawa naśmiewać się na antenie z zawodników lepszych od siebie...
  PS. Kiedyś bardziej szanowałem działaczy Apatora i nawet lubiłem Kowalika...

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Pan Kowalik jesli chce byc ekspertem w TV to musi sie najpierw nauczyc wypowiadac. Czasami wydaje mi sie ze ja mam duza wieksza wiedze jak ten czlowiek. Nie ma pojecia wogole co sie dzieje w lidze a nie chce wspominac juz o Nice lidze. Zero wiadomosci!!! Jego wypowiedzi sa na poziomie goscia ze szkoly zawodowej. Zobaczcie jak sie wypowiada Pan Dobrucki. Klasa sama w sobie.

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Pan Kowalik to dziwny ekspert, od lat jest związany z żużlem a podczas komentowania średnio co 15 minut przywali taką bzdurę że aż uszy puchną.
  Przynajmniej kibice mają radochę a i współkomentujący ma z kogo nabijać się.

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Ile pan Kowalik płaci by być ekspertem telewizyjnym Niemożliwe jest to ze to on dostaje jakieś pieniądze za takie bzdety które opowiada

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem dla naszego mistrza ale z toru żużlowego w trakcie swojej kariery podniósł kilkanaście jak nie kilkadziesiąt milionów złotych; jeżeli w tak kontuzjogennym sporcie jak żużel czy motocross zawodnik nie ubezpiecza się na wypadek ciężkiej kontuzji skazującej go na zakończenie kariery to jest poprostu głupi; cały kraj pomaga milionerowi a tymczasem w kraju jest wiele osób które są niepełnosprawne i nie mogą liczyć na prawie żadną lub żadną pomoc... sam zarabiam nie dużo ale jestem zabezpieczony (tak jak moje dziecko) na wypadek mojego kalectwa lub śmierci i to w kilku różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

  Uwielbiałem i uwielbiam Tomasza Golloba, moja miłość do speedwaya wyrastała na jego startach ale mimo to uważam, że zbiórki charytatywne na multimilionera to trochę poroniony pomysł !

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Pierwszy kiepski rocznik od dłuższego czasu nam się trafił. A może trener?

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  Raczej trener. Zastanawiam się, jakie on ma kompetencje, poza znajomością z Boskiem. Odpowiedź brzmi żadnych. Jest kilku fajnych trenerów, którzy w juniorach powinni zbierać doświadczenie, ale PZPS postanowił postawić na gościa z polecenia. Żenada. Z Włochami można było pograć, ale zabrakło wsparcia... trenera.

 • Janusz Kołodziejczyk lubi Komentarz

  powiem krótko, odpier. się od Vitala, i to jeszcze na czele tej chmary pijawek Wanio - jeden z największych bajkopisarzy w komentowaniu, strasznie słabiutki i pretensjonalny.