Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • alfi napisał/a komentarz do Zdewastowano pomnik Zlatana Ibrahimovicia. Statua leży przed stadionem w Malmoe

  Do czego to doszło, kopaczom już się pomniki wystawia . Nie potrafią się wypowiedzieć w cywilizowany sposób, a robią z nich bohaterów międzynarodowych . Szok i degrengolada . To są właśnie wartości , jakie promuje świat w XXI wieku .

 • alfi lubi Komentarz

  Nie stać Cię na krajową legalną Taxi chciwy dwa razy traci pretensje miej do siebie

 • alfi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  jasne jakieś 6 m

 • alfi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Daleko Stochowi do najlepszych

 • alfi napisał/a komentarz do Konkurs indywidualny w Oberstdorfie

  Gdyby Polacy skakali daleko, to nikt by im zwycięstwa nie odebrał . Są słabsi więc przegrywają , ale brawo dla Kubackiego w takim gronie jak Kraft wygrał z nim . Szacun . Może być nawet drugi w końcowej klasyfikacji . Szkopek jest do pokonania . W austrii szkopek nie odleci .

 • alfi napisał/a komentarz do Konkurs indywidualny w Oberstdorfie

  Japończyk pokazuje wszystkim miejsca w szeregu

 • alfi napisał/a komentarz do Konkurs indywidualny w Oberstdorfie

  Dobrze, że w tym sezonie nie ma jakiejś ważnej imprezy jak MŚ czy IO bo zaliczyli by nasi falstart . Ciekawe czy to nowy trener taki cieniutki czy coś innego .

 • alfi lubi Komentarz

  kraft skoczy na jednej nodze co stoch

 • alfi napisał/a komentarz do Konkurs indywidualny w Oberstdorfie

  Stoch cieniutki jak rola papy . Jaki on faworyt .

 • alfi

  Jeżeli notorycznie Kubica zmienaił zdanie , że jednego dnia bolid prowadzi się dobrze, a drugiego dnia w podobnych warunkach prowadził się źle, bo świecił na końcu stawki tracąc kilkadziesiąt sekund do swojego klubowego kolegi, to po co mieli go pytać. On sam nie mógł zdefiniować jaki jest ten pojazd . To nie jest złośliwość, tylko wyciąganie wniosków z braku jakiegoś logizmu w tym, co Kubica mówił. On się zupełnie pogubił w swojej ocenie pojazdu .

 • alfi lubi Komentarz

  Co za pierdoły. Tego już się nie chce czytać. A może jednak ktoś rozważy taką ewentualność, że faktycznie nie byli w pełni sprawni skoro mieli zwolnienia lekarskie? Coś Ci zrobili zawodnicy, że nie pojechali na turniej 3ciej kategorii po męczącym sezonie? Przez cały czas godnie reprezentowali i cieszyli wszystkich kibiców w Polsce a jak ktoś kogoś nie lubi to zawsze się coś znajdzie tylko zauważ, że stronnicze podejście do tematu ośmiesza całą redację - jakbym oglądał TVP.

 • alfi lubi Komentarz

  Dzień dobry Panie Ostafiński ,musi mieć Pan jakiś uraz do tych zawodników .Przecież jak pan przyniesie do pracy zwolnienie lekarskie ,to nikt Panu pracować nie każe ,a pisze Pan swoje artykuły w pracy albo w domu i nie ma pan zagrożenia życia w tej Pana robocie.Zawodnik wyjeżdzając na tor ma obawy o swoje życie . Szlak mnie trafia ,że tu podważany jest autorytet lekarza ,zawodnika .Skoro ma L4 to lekarz wydający to zwolnienie uznał ,że nie może startować w tych zawodach. Najgłubszą decyzją jest to ,że jakikolwiek turniej rozgrywany jest po meczu o złoty medal naszej ligi. Mecz o złoto powinien być ostatnim wydarzeniem w sezonie.Po tym meczu można rozgrywać turnieje o pietruszkę ,a nie zmuszać zawodników do takich turniejów towarzyskich ,prosto mówiąc napychające kasę związkowi. I o to jest ta cała nagonka na tych żużlowców,bo kasa się nie zgadzała. A Pan Cieślak to sam sobie strzelił w kolano ,bo nie ujmując nikomu z powołanych żużlowców to tylko Zmarzlik i Dudek maja papiery na jazdę w kadrze .Gdzie byli działacze jak zabierali nam miejsce w turniejach,bo ani Szwedzi ani Duńczycy nie maja najsliniejszej ligi na świecie ,a Polska ma przecież najsilniejszą i najlepszą ligę na świecie.Działacze nie potrafia się postawić .Jeżeli Europie to nie odpowiada ,to zakładamy Polską Federacje i robimy turnieje na naszych prawach .Ligę mamy najlepszą tak ,ale działaczy już nie, bo to Polacy powinni rządzić w światowym żużlu.Pozdrawiam

 • alfi lubi Komentarz

  Oj ten Janowski jest solą w oku Darkusa.Mogłeś się redaktorze przyznać wprost , że liczysz na wypadnięcie Magica z cyklu.

 • alfi napisał/a komentarz do Żużel. Łukasz Kuczera. Szpila tygodnia: Krzysztof Mrozek przeszedł do kontrofensywy. Bez nudy w Rybniku (komentarz)

  Pan Morzek jest ekscentryczny, ale to dodaje kolorytu całej zabawie . Może nie do końca nauczono go kultury osobistej no ale tak bywa . Generalnie to liga trochę ni ema sensu w takiej postaci . Kto ma kasę ten ma drużynę . Leszno pozamiata i będzie jak od kilku sezonów nudno . No może zmieni się wicemistrz, bo Wrocławiem rządzą ludzie, którzy idą minimalistycznie , czyli kupić jak najtaniej i myśleć, że ten ktoś zrobi różnicę . Jako kibic Wrocka wcale bym się nie zdziwił, gdyby to Wrocek stanął pod ścianą i bronił się o utrzymanie . Wystarczy, że Wofi i Magic będą jeździć homerycznie w kratkę i będzie klapa bo druga linia czyli Drabik i długo nic za wiele nie zrobi już jako senior . Juniorów to już Wrocek w tym roku nie będzie miał wcale . Więc nawet Rybnik nie stoi na straconej pozycji jak te gorsze nazwiska odpalą tam .

 • alfi lubi Komentarz

  Ale wtedy ROW miał Woryne na juniorce,to jest ta różnica

 • alfi lubi Komentarz

  Już usunąłeś mój komentarz cepie? Jeszcze raz- przestań szczuć kibiców na siebie! Pozdrowienia dla Rybnika z Lublina!

 • alfi lubi Komentarz

  Chyba o to wam chodzi drodzy redaktorzy aby tu wszyscy sobie do gardeł skakali ;p

 • alfi lubi Komentarz

  Przynajmniej będzie śmiesznie w E-lidze z tym 007 z Rybnika :)

 • alfi

  Jeżeli tam pojadą kibice z Polski, to raczej po to aby kibicować ekipom innych nacji jak Francja czy Serbia . Tam też sporo zawodników grało i gra w polskiej lidze . Niemiaszki zostaną w domu to pewne.

 • alfi lubi Komentarz

  A może panie Dziekanowski tym gestem Lewy pokazał, że ma w d... Złotą Piłkę?? Bo przecież widać jak na dłoni, że jako POLSKI piłkarz nie ma praktycznie żadnych szans na jej wygranie.

 • alfi lubi Komentarz

  Panowie piłkarzyki trochę lodu a wasze głowy by się przydało, jak wy gadacie to wyłączam głos w telewizji

 • alfi lubi Komentarz

  Dla mnie Lewandowski wogóle może przestać grać w piłkę i też będzie ok....Ale ciekawi mnie jedno, jak taki alkocholik i nieudacznik jak Dziekanowski może cokolwiek twierdzić, doradzać lub mówić...Sam nie osiągnął kompletnie nic, podobnie jak Lewandowski ale ten drugi przynajmniej nie szczeka

 • alfi

  Anastaziego należy usunąć . To jest kompletny brak rozeznania w grze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.