Pokaż:
 • HOW TO DEVELOP EFFECTIVE AND UNIQUE PROJECT TOPICS

  HOW TO DEVELOP EFFECTIVE AND UNIQUE PROJECT TOPICSIn each field of endeavour, what makes you stand out from others is the capacity to accomplish something contrastingly and uniquely so that successors will consistently recollect the prints you left on the ways of the world. In the academic segment, (…)

  Więcej

 • Menatyper - 01.04.2020.

  Czy uda się dokończyć LM? Zobaczymy. Na pewno uda mi się dokończyć Menatypera :)) Dziś wyniki menedżera z 13. kolejki. Spośród Waszych zawodników poza składem znalazł się tylko Bilyk (i oczywiście Kristopans). Jednak kilku innych graczy nie ruszyło się z ławki - Wolff, Landin, Corrales, Hansen, Svan (…)

  Więcej

 • Rowerek Radwańskiej? - A.Radwańska - V.Azarenka z Indian Wells 2012

  Czas wolny bez tenisa to czas na napisanie kolejnego bloga. Dzisiaj weźmiemy pod lupę ćwierćfinałowy mecz Agnieszki Radwańskiej z Victorią Azarenką z Indian Wells w 2012r. Mogę tylko podkreślić, że było to czwarte spotkanie tych tenisistek w tamtym roku, mimo że turniej odbył się w marcu.Białorusinka (…)

  Więcej

 • polo

  Moze wreszcie zajazycie kto jest wazniejszy , chlopiec w krutkich spodenkach ganiajacy za pilka ,czy lekarz ktory dba o wasze zdrowie izycie ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

  Więcej

 • Diego Simeone - lider liderów

  Właśnie zajrzałem do portalu Transfermarkt, gdzie opublikowano ranking najlepiej opłacanych trenerów na świecie. Oczywiście mowa o piłce nożnej i jak pewnie zdajecie sobie sprawę, już wkrótce lista ta może okazać się totalnie nieaktualna. Wszystko poprzez szykujące się w świecie futbolu gigantyczne (…)

  Więcej

 • Obniżki? Jestem za!

  Jeszcze przy okazji tematu Liverpoolu i Mistrzostwa Anglii, który jest najgorętszy z racji tego, że podopieczni Jurgena Kloppa mieli tytuł prawie w kieszeni, chciałbym odnieść się do obniżki pensji piłkarzy, członków sztabu szkoleniowego i pracowników klubu. Ta, co widzimy na przykładzie La Ligi jest (…)

  Więcej

 • Mój komentarz. Sytuacja w Premier League

  Świat futbolu stanął w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wszyscy zastanawiają się, czy uda się dokończyć sezon ligowy. Sporą zagwozdkę ma nie tylko Premier League, ale większośc lig w Europie. Wymieniać można bez końca… La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy wreszcie nasza rodzima PKO BP Ekstraklasa. (…)

  Więcej

 • QUO VADIS – ANITO WŁODARCZYK ?

  Anita Włodarczyk ur. 08.08.1985 r. w Rawiczu.W statystykach za sezon 2019 Anita Włodarczyk nie była liderką krajowego rzutu młotem (75.61). Wyprzedziła ją Joanna Fiodorow (76.35). Blisko była trzecia w zestawieniu Malwina Kopron (75.23). Poprzednio taka sytuacja miała miejsce w 2008 roku kiedy to lepsza (…)

  Więcej

 • WHAT IS RESEARCH AND HOW TO RESEARCH

  WHAT IS RESEARCH AND HOW TO RESEARCH INTRODUCTIONI would love to begin by saying that a greater number of students are conducting research just for the sole purpose of acquiring their degrees in their field of studies. They involve solely for the acquisition of the degree such that they neglect or do (…)

  Więcej

 • Kto może nie zostać mistrzem?

  Decyzje w sprawie dokończenia tego sezonu piłkarskich lig w Europie nadal nie zapadły. Wciąż nie można wykluczyć absolutnie tego, że sezon zostanie anulowany, a tytułu mistrzowskie nieprzyznane. Przeanalizujmy więc, jak sytuacja wygląda w najlepszych ligach na Starym Kontynencie ze spojrzeniem na polską (…)

  Więcej

 • Ozonowanie

  Czy hale sportowe powinny być ozonowane? Ostatnio na tym się zastanawiam. Oczywiście wszystko w kontekście koronawirusa. Mój znajomy, który wykonuje ozonowanie mieszkań, przybliżył mi trochę ten termin. Wyjaśnił mi, że ozonowanie to bezpieczna i skuteczna metoda dezynfekcji i oczyszczania bez użycia (…)

  Więcej

 • ROLE OF FEDERAL GOVERNMENT THE PROMOTION OF SMALL AND MEDIUM SCALE

  INTRODUCTIONSmall scale business constitute an important component of the Nigerian industrial sector. The importance of this sector cannot be over emphasized, especially in a typical developing country like ours where the level of youth unemployment is rising beyond control. Hence small scale industries (…)

  Więcej

 • Finansistą nie jestem, ale spojrzeć mogę...

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że futbol w Europie stanął. Nie gra nie tylko PKO BP Ekstraklasa, ale przede wszystkim Liga Europy, Liga Mistrzów, La Liga, Bundesliga, Premier League, Serie A. Przesunięte zostało Euro 2020. To wszystko spowoduje olbrzymie straty finansowe. Jak duże? Wszystko zależy (…)

  Więcej

 • Moje spostrzeżenia na temat PKO BP Ekstraklasy

  Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecna kampania PKO BP Ekstraklasy została wstrzymana. Taką decyzję podjęły władze Polskiego Związku Piłki Nożnej. Innym pytaniem jest to, czy sezon się uda dokończyć, a co, jeśli nie?Najbardziej optymistycznym wariantem jest to, że sezon 2019/20 uda się dokończyć (…)

  Więcej

 • Project Defense Questions and Steps to Defend Your Project

  Most Project Defense Questions and Steps to Defend Your Project with Recordable SuccessProject Defense Questions:Question 1: Why Did You Decide to Undertake This Particular Project Topic? This project defense question will be troublesome which is beyong convincing the panel that you simply have done (…)

  Więcej