Pokaż:
 • Typer Żużlowy - 11 runda

  Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2019 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

  Więcej

 • Zaległy Bydgoszcz - Piła

  Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2019 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

  Więcej

 • POTTERKU, W CZYM MASZ PROBLEM ?

   

  Więcej

 • SlimBerry - Co jest z nimi nie tak?

  Tabletki SlimBerry, to nowoczesne rozwiązanie na odchudzanie (jak zachwala producent).Okazuje się jednak, że w rzeczywistości wcale nie są takie skuteczne...Jak to jest, że tyle ludzie się na nie nabiera?Źródło: Doktorfit.edu.pl

  Więcej

 • Klasyfikacja końcowa typera ekstraklasy 2018/19

  Wiem, że trwało to stanowczo zbyt długo. Wiem, że w tym sezonie typer prowadzony był gorzej niż w poprzednich latach. Musicie wybaczyć - sporo się działo w moim życiu osobistym, motywacja mniejsza, uczestników coraz mniej, w dodatku sporo problemów ze sportowymi faktami. Tyle tematem wytłumaczenia, (…)

  Więcej

 • Monitoring domu

  Kamera wewnętrzna FULL HD https://sklep.bezpiecz...trzna-bd08

  Więcej

 • LM handball, Final Four - finały.

  Finał i mecz o 3 miejsce to dwie różne historie, oba mecze toczyły się w zupełnie innym tempie i widać to w podsumowaniu punktowym. Konsekwencja z jaką Barcelona gra szybki środek jest porażająca.BRAMKA: 1. GONZALO PEREZ DE VARGAS 666 2. VLADIMIR CUPARA 431 3. DEJAN MILOSAVLJEV 234 4. ARPAD STERBIK (…)

  Więcej

 • Mam tak samo jak ty, czy to hymn legii warszawa? Wasze opinie

  Witam,Ostatnio zauważyłem, że kibice Legii warszawa często śpiewają utwór Czesława Niemena:"Mam tak samo jak ty, Miasto moje a w nim: Najpiękniejszy mój świat Najpiękniejsze dni Zostawiłem tam kolorowe sny...."Moje pytanie brzmi:Dlaczego tak śpiewają? Czy to jest jakby oficjalny hymn Legii??

  Więcej

 • LM handball, Final Four - półfinały.

  Na wstępie mała uwaga. SF tak wspierają użytkowników, że zmniejszają im nawet możliwości techniczne. Przyzwyczaiłem się do stosowania pogrubień, ale zostało mi to zabrane. Trudno, jakoś sobie poradzę.LM w tym sezonie zakończona. Przekonajmy się jak wypadły drużyny i zawodnicy w turnieju finałowym. na (…)

  Więcej

 • Antysiódemka ósmej kolejki PGE Ekstraligi

  W przeciwieństwie do ostatnich kolejek tym razem trudno było nazbierać mi "nominowanych". Dwóch z nich jest "wsadzonych" tam tylko po to, aby zająć miejsce, bo po prostu nie było gorszych. A więc zaczynamy! 1. Piotr Protasiewicz - Falubaz Zielona Góra (pierwszy raz w antysiódemce) - bardzo słaby mecz (…)

  Więcej

 • Nie każdemu po drodze ze "slotem"

  Bieżący sezon jest drugim, w którym w światowym speedway'u obowiązuje formuła Speedway Slot System. Śmiem twierdzić, że projekt nie funkcjonuje zgodnie z pierwotnymi założeniami.Przypomnę, że zasada "slot" miała za zadanie uporządkować żużlowy harmonogram, bowiem istnieje spora rzesza zawodników, która (…)

  Więcej

 • Formula 1 Pirelli Grand Prix Du Canada 2019

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych wyścigów ostatnich lat w Formula 1. Wielkie nieporozumienie w ocenie sytuacji i niesprawiedliwa kara dla Sebastiana Vettela. Wszystkiemu winne decyzje sędziowskie. Wszystko to na torze Circuit Gilles-Villeneuve w Montréalu >>>

  Więcej

 • Formula 1 Grand Prix De Monaco 2019

  Prestiżowy wyścig w kalendarzu Formuły 1 - Grand Prix na ulicach Monako >>>

  Więcej

 • Formula 1 Emirates Gran Premio De España 2019

  Formuła 1 wróciła do Europy na tor Circuit de Barcelona-Catalunya w Barcelona >>>

  Więcej

 • Motor, Motor Motor...

  24 lata to szmat czasu, całe pokolenie. Tyle lat Motor Lublin lub inne jego „odmiany” jeździły na zapleczu pierwszej ligi, a później Ekstraligi. Były chwile weselsze, ale też takie kiedy żużla w Kozim Grodzie nie było, lub był na bardzo słabym poziomie. Te kwestie zostały już opisane w tą i z powrotem (…)

  Więcej