Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W nocy Gortat dowie się, czy zagra w NBA All-Star: Kto jak kto, ale trenerzy powinni go docenić

 Redakcja
Redakcja
W nocy z czwartku na piątek czasu polskiego poznamy nazwiska po siedmiu koszykarzy z drużyn konferencji wschodniej i zachodniej, którzy będą rezerwowymi podczas tegorocznego meczu gwiazd.

Szansę na wybór ma Marcin Gortat, który w głosowaniu internautów zajął czwarte, ostatnie nie gwarantujące występu w Brooklynie, miejsce wśród graczy podkoszowych ze wschodu Stanów Zjednoczonych. - Los Marcina jest teraz w rękach 14 trenerów, a oni szczególnie powinni docenić warsztat Polaka i to, jak wielki ma wkład w sukcesy Washington Wizards, drugiej drużyny konferencji wschodniej - mówi w rozmowie z x-news komentator NBA i ekspert nc+ Wojciech Michałowicz.


Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze (4):

 • j0zek Zgłoś
  Przecież on kompletnie nie jest widowiskowy (no raz na 50 akcji ma jakiś ciekawy wyskok w postaci power dunka)! A tak jest solidnym centrem, ale powtarzam - nie jest takim showmanem jakich
  Czytaj całość
  oczekują kibice w AllStars!
  • dillinger79 Zgłoś
   Dwa kluczowe słowa, które padły w tym komentarzu to 'czarna robota'. Marcin robi kolosalnie wiele rzeczy, które niekoniecznie da się zmierzyć statystyką, a które w ataku znakomicie
   Czytaj całość
   kreują jego kolegów z drużyny. To jak stawia zasłony zwłaszcza dla Wall'a, Beala i jak oni na tym korzystają to nikt nie policzy.Mimo wszystko uważam, że zasługuję na grę w tegorocznym meczu gwiazd, szkoda tylko że ostatnio ma mniej spektakularne zdobycze.
   • Koso Zgłoś
    Czy ja wiem czy tak zasłużył. Umiejętności ma z pewnością gorsze niż Horford i Millsap. Więcej chyba będzie guardów na wschodzie niż frontcourtów.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL