Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tony Wroten w akcji Newspix / Piotr Kieplin / Na zdjęciu: Tony Wroten w akcji

EBL. Zmiana transmisji. Mecz Anwilu Włocławek w TV

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Nieoczekiwana zmiana w planie transmisji sobotnich meczów na sportowych antenach Polsatu. Zamiast spotkania Trefla ze Startem - stacja pokaże starcie Anwilu z HydtroTruckiem. Początek o godzinie 16:50.

Początkowo w sobotę była planowana transmisja z Sopotu. W Hali 100-lecia dojdzie do starcia dwóch rewelacji Energa Basket Ligi: Trefla i Startu Lublin.

Obie drużyny są w górnej części tabeli. Gospodarze wygrali 6 z 7 meczów, z kolei lublinianie mają na swoim koncie pięć zwycięstw.

Tego spotkania widzowie Polsatu jednak nie zobaczą. Doszło do nieoczekiwanej zmiany w planie transmisji sobotnich meczów na sportowych antenach stacji. Kibice zobaczą za to mecz Anwilu Włocławek z HydroTruckiem Radom.

Zobacz także: EBL. Łukasz Majewski: Taka szansa mogła się długo nie pojawić

"W związku ze zmianą ramówki sportowych stacji Polsatu zmienił się również sobotni mecz telewizyjny Energa Basket Ligi. Polsat Sport Extra już od godz. 16:50 pokaże spotkanie Anwil Włocławek - HydroTruck Radom" - czytamy w oficjalnym komunikacie stacji.

Spotkanie we Włocławku zapowiada się bardzo jednostronnie. Zdecydowanym faworytem jest Anwil, który w ostatniej kolejce rozgromił na własnym parkiecie GTK Gliwice 118:74. Transmisja meczu Trefla ze Startem w serwisie Emocje.TV.

Zobacz także: EBL. Piękna, zespołowa koszykówka. To się ogląda! Już widać rękę Tabaka w Stelmecie

ZOBACZ WIDEO: Peter Schmeichel: Byłem obywatelem Polski

Czy Anwil w meczu z HydroTruckiem zdobędzie 100 i więcej punktów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL