Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mike Taylor Newspix / Paweł Pietranik / Na zdjęciu: Mike Taylor

EBL. Mike Taylor w Anwilu? Klub skomentował sensacyjne doniesienia

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Adam Romański na Twitterze poinformował, że kandydatura Mike'a Taylora, selekcjonera reprezentacji Polski, jest rozpatrywana przez Anwil i Polski Cukier. Klub z Włocławka skomentował sensacyjne doniesienia znanego komentatora.

Trener Mike Taylor nie będzie już dłużej pracował w Hamburg Towers. Niemiecki klub - z powodu niesatysfakcjonujących wyników i stylu gry - podziękował za współpracę selekcjonerowi reprezentacji Polski.

Adam Romański, komentator sportowy w Polsacie Sport, poinformował na Twitterze, że kandydatura Taylora jest rozpatrywana w dwóch polskich klubach: Anwilu Włocławek i Polskiego Cukru Toruń.

"Mike Taylor nie będzie już trenerem Hamburg Towers. Kontraktu nie przedłużono. Słyszę, że trener kadry jest rozpatrywany w Toruniu i Włocławku" - napisał Romański.

ZOBACZ WIDEO: Polska medalistka olimpijska pomaga seniorom w czasie epidemii. "Jeździliśmy i pytaliśmy, kto jakiej pomocy potrzebuje"

Klub z Włocławka skomentował sensacyjne doniesienia znanego komentatora. Przedstawiciele Anwilu odpowiedzieli na Twitterze: "Rzadko dementujemy tego typu informacje, lecz czasem jest konieczność. Niniejszym KK Włocławek informuje, że w chwili obecnej nie "rozpatruje" kandydatury żadnego trenera z uwagi na brak uchwalonego budżetu na sezon 2020/2021."

Nie jest tajemnicą, że w Anwilu opcją numer jeden na stanowisko trenera jest Igor Milicić, który od 2015 roku pracuje we Włocławku. Chorwat, któremu skończył się dwuletni kontrakt, nie ukrywa, że chciałby dalej pracować w Anwilu. Na razie jednak klub wstrzymuje się z konkretami do momentu ustalenia budżetu na kolejne rozgrywki.

- Wspólnie cierpliwie czekamy na kolejny termin, w którym mamy poznać kolejne dane. Prezes nie chce działać "na czuja", ja też. To wynika z faktu, że nie mamy zamkniętych "spraw papierkowych" w klubie. Zbudowaliśmy super projekt w ostatnich latach i szkoda byłoby opuścić klub właśnie w takim momencie - mówił nam niedawno Milicić.

Konkrety mogą się już jednak lada chwila pojawić. Z naszych informacji wynika, że trwają zaawansowane rozmowy w sprawie zmian kapitałowych w Klubie Koszykówki Włocławek. W tym momencie 51 procent udziałów ma TKM Włocławek, będąc tym samym większościowym właścicielem. Pozostałe 49 procent należy do Gminy Miasta Włocławek. W minionym tygodniu podjęło uchwałę o emisji akcji i podwyższeniu kapitału zakładowego spółki do kwoty 3 750 000 złotych.

Zobacz także:
EBL. Polska pionierem w Europie, ale czy to dobrze? Mam spore wątpliwości (komentarz)
EBL. Grzegorz Surmacz odpowiada: Klub oskarża mnie o brak profesjonalizmu, a sam wyrzucił mnie po poważnej kontuzji
EBL. Igor Milicić: Brak empatii zamiast pokory (wywiad)

Czy Igor Milicić to najlepszy kandydat na stanowisko trenera Anwilu Włocławek na kolejny sezon?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL