Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Leyla Zarahi Evans Materiały prasowe / Once On Noticias / Na zdjęciu: Leyla Zarahi Evans

Brutalne zabójstwo kulturystki. Byłej mistrzyni Hondurasu odcięto głowę

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Do brutalnego morderstwa doszło w Hondurasie. 30-letnia Leyla Sarahi Evans została znaleziona martwa przy brzegu rzeki. Byłej krajowej mistrzyni w kulturystyce odcięto głowę i pierś.

Leyla Sarahi Evans zaginęła w ostatni czwartek. Po czterech dniach mieszkańcy San Pedro Sula znaleźli ją martwą przy brzegu rzeki Hernandez. W trakcie śledztwa policji uznano, że kulturystka była torturowana, a następnie ścięto jej głowę. Miała związane ręce, odciętą lewą pierś, a jej ciało znajdowało się w worku.

Evans w 2016 roku została mistrzynią Hondurasu w kulturystyce. Według miejscowych mediów, żyła z mężem i małą córeczką (5-7 lat). Członkowie rodziny rozpoznali ciało po charakterystycznych tatuażach i ubraniu, które miała na sobie.

Według honduraskiej gazety "El Proseco" Evans "była wzięta siłą z własnego domu (...) przez nieznane osoby, które zaciągnęły ją w nieustalonym kierunku".

Motywy zbrodni nie są znane. Bliskie osoby miały już przyznać, że ofiara nie miała z nikim żadnych problemów. Evans kulturystyką zajmowała się od 10 lat. Była również instruktorką w jednej z siłowni.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL