Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Hejt na Joannę Jóźwik: "Jeszcze biegasz, czy już tylko celebrytka?"

Półtora roku na powrót do sportu czekała Joanna Jóźwik. Nasza biegaczka długo walczyła z kontuzją, ale obok głosów wsparcia pojawiła się też krytyka. Piąta zawodniczka igrzysk olimpijskich z Rio opowiada Kamilowi Kołsutowi, jak radziła sobie z hejtem.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (4):

 • Antek Biber Zgłoś
  Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Krytyka a hejt, to dwie różne sprawy. To kwestia do dyskusji, czy sportowiec powinien tyle czasu poświęcać na obecność w mediach co Joanna
  Czytaj całość
  Jóźwik. Dla mnie przykładem jest Lebron James - wydziela czas na media, reklamy, swoje działalności biznesowe w przerwie między sezonami, gdy gra i trenuje nie jest obecny, a w decydującym okresie danego sezonu wyłącza się nawet z mediów społecznościowych. Wydaje się, że u Joanny Jóźwik proporcje trochę jednak zostały zachwiane.
  • Marecki CS Zgłoś
   Asia jest spoko!
   • Gzikowski Ireneusz Zgłoś
    Nie wiem jak to jest ale niech sportem się zajmują się fachowcy a reszta niech idzie do kuchni bo na tak naprawdę z tego co czytam to nie mają zielonego pojęcia o sporcie
    • yes Zgłoś
     Może niektórzy sportowcy bardziej zajmują się sprawami okołosportowymi niż uprawianiem sportu?Często wpływają na to lub na takie wrażenie dziennikarze, w tym SF.
     Wszystkie komentarze (4)

     Komentarze (4)

     PRZEJDŹ NA WP.PL