WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: ring girls Fight Exclusive Night

FEN 21 odbędzie się 25 maja we Wrocławiu. Pięciu bohaterów na karcie walk

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Gala FEN 21 odbędzie się 25 maja we Wrocławiu. Termin wydarzenia został przesunięty o jeden dzień. Areną zmagań zawodników będzie Hala Orbita. To właśnie w stolicy Dolnego Śląska federacja zaczynała swoją działalność.

- Pierwotnie gala miała się odbyć 26 maja i tylko ten termin w ciągu tego weekendu wchodził w grę. Kolidowało to z finałem Ligi Mistrzów, ale zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Pojawiła się możliwość przesunięcia gali na piątek, więc skorzystaliśmy z tego. Zapraszam wszystkich do Hali Orbita w piątek, 25 maja - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

W Hali Orbita kibice zobaczą w akcji Wojciecha Wierzbickiego, który powalczy o pas mistrzowski. Do tego kibice będą mogli podziwiać Marcina Sianosa, Marcina Zontka, Tymoteusza Łopaczyka i Mateusza Głąba. O kolejnych nazwiskach federacja poinformuje w późniejszym terminie.

ZOBACZ WIDEO Dziwaczna walka na KSW 42. Wójcik: Wiem, że mogła się nie podobaćJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy będziesz oglądał galę FEN 20?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):