WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Mike Stobe / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk

"Udowodnić, że jestem najlepsza na świecie" - Joanna Jędrzejczyk przed reważnem z Namajunas

Karol Wasiek
Karol Wasiek
7 kwietnia Joanna Jędrzejczyk stanie przed szansą odzyskania mistrzowskiego pasa kategorii słomkowej. Polka jest pewna siebie, zapowiada rewanż na Rose Namajunas.

- Rewanż z Rose Namajunas traktuję jako wyzwanie, nowy etap w życiu i karierze. Ale na pewno nie jest tak, że czuję się zestresowana tym, co mnie czeka. Przeciwnie. Po prostu idę po mistrzowski pas UFC, tak jak dążyłam do jego zdobycia w 2014 roku - mówi Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Przegrana Polki z Rose Namajunas była największą niespodzianką w świecie MMA w 2017 roku. Jędrzejczyk po zdominowaniu dywizji słomkowej poniosła pierwszą porażkę w karierze, przegrywając przez nokaut w jednej z głównych walk na UFC 217.

- W ostatniej walce nie mogłam pokazać się z odpowiedniej strony i nie miałam ochoty z niczym zwlekać. Wiem, na czym polegał problem przed listopadowym pojedynkiem, który zaważył na wyniku. Chcę się jak najszybciej sprawdzić i jak najszybciej ponownie stać posiadaczką tytułu mistrzowskiego - podkreśla Jędrzejczyk.

Polka mówi m.in. o wyciągnięciu wniosków po listopadowej przegranej z Namajunas. - Moje oczy i uszy są otwarte jeszcze szerzej. Jestem jeszcze bardziej wymagająca nie tylko wobec siebie, ale i wobec współpracowników, wobec ludzi, którzy tworzą mój team. A jednocześnie bardzo im ufam - przyznaje.

- Wierzę, że poświęcenie, determinacja i skupienie pozwolą mi udowodnić, że jestem najlepsza na świecie - kończy Jędrzejczyk.

ZOBACZ WIDEO Dziwaczna walka na KSW 42. Wójcik: Wiem, że mogła się nie podobaćJak wyglądały sporty walki sprzed setek lat dowiesz się TUTAJ. Niektórzy do dziś toczą walki na miecze!

Czy Joanna Jędrzejczyk udanie zrewanżuje się Rose Namajunas?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):