WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Na zdjęciu od lewej: Joanna Jędrzejczyk i Rose Namajunas

Joanna Jędrzejczyk gościem specjalnym gali UFC w Pradze

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Joanna Jędrzejczyk (15-3) została anonsowana jako gość specjalny gali UFC on ESPN+ 3 w Pradze. Była mistrzyni wagi słomkowej z bliska obserwować będzie walki Polaków w oktagonie - Jana Błachowicza i Michała Oleksiejczuka.

Jędrzejczyk nie ma jeszcze zaplanowanego kolejnego pojedynku w amerykańskiej organizacji. "JJ" zapowiedziała jednak, że wróci do walk w kategorii do 52 kg. W poprzednim starciu wystąpiła w wadze do 57 kg przeciwko Walentinie Szewczenko i przegrała jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantką Peru. 

Olsztynianka w 2018 roku stoczyła łącznie trzy pojedynki. W kwietniu uległa w rewanżu Rose Namajunas, w lipcu łatwo wypunktowała Tecię Torres i w grudniu musiała uznać wyższość wspomnianej Szewczenko w starciu o pas. 

Zobacz także: Scott Askham prowokuje Michała Materlę 

Ostatnio Joanna Jędrzejczyk była gościem specjalnym gali UFC 234 w Melbourne. W tym samym charakterze zawita ona do Pragi, aby razem z Volkanem Oezdemirem, z bliska przyglądać się walkom pierwszej gali amerykańskiej organizacji w stolicy Czech.

 

W pojedynku wieczoru UFC on ESPN+ 3 Jan Błachowicz zmierzy się z Thiago Santosem. W karcie walk zaprezentuje się również Michał Oleksiejczuk, którego rywalem będzie Gian Villante.

ZOBACZ WIDEO Jędrzejczyk o wpadce na Instagramie. "Ja kompletnie nie wiedziałam o co chodzi!"

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska tytuł mistrzyni UFC w wadze słomkowej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL